Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 699 з 709 ПершаПерша ... 199599649689690691692693694695696697698699700701702703704705706707708 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 14166, показано з 13 961 по 13 980.

Тема: Приват банк (Общая тема)

  1. #13961
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    А в доме губернатора разве еще есть приват? Я получал в делмаре возле оперного, напротив парка
    А точно, там щось намутили були. В усякому випадку йти у центрові крупні відділення.
    Ми підприємством в такому обслуговувалися на Яворницького в районі історичного музею. І ближче в центрі ж теж є.

  2. #13962
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 715

    Типово

    Цитата Допис від after midnight Переглянути допис
    а, і саме головне, що я геть не знаю, що далі тепер з цим робити.
    Спробуйте написати їм в месенжер ФБ.
    https://www.facebook.com/privatbank/

    Я бідкалася там майже 2 тижні. Іноді мені здавалось, що треба подумки вдягнути былий халат та почати прийом душевнохворих.... Іноді - що я скоро сама такою стану)). Але згодом ми знайшли порузуміння, все вирішили. Розповіли та вказали.

    А, ще. Протягом цього довгого спілкування я періодично робила коментарі під деякими їх публікаціями. Жалілась, що не так все гарно, як пишуть, розповідала всім й кожному своє горе....)
    Крепостное право-это гарантированные рабочие места и уверенность в завтрашнем дне.

  3. #13963
    Аватар для bobry
    Реєстрація
    03 серпень 2016
    Дописів
    600

    Типово

    Спасибо. А доллары сейчас в банках продают? Или надо как то покупать в Приват24 а потом заказывать выдачу наличных долларов в таком то отделении?

  4. #13964
    Аватар для Ямайка
    Реєстрація
    21 червень 2007
    Дописів
    9 866

    Типово

    Цитата Допис від bobry Переглянути допис
    Спасибо. А доллары сейчас в банках продают? Или надо как то покупать в Приват24 а потом заказывать выдачу наличных долларов в таком то отделении?
    Наличные только если повезет, что перед вами кто-то сдал, то следом можно купить.

    из новостей:
    ПриватБанк дозволив купівлю валюти онлайн під депозити

    ПриватБанк додав нову опцію в інтернет-банкінг та мобільний застосунок Приват24 (його потрібно оновити до останньої версії).
    ПриватБанк розміщує строкові депозити на строк від 3 місяців під 0,01% (НБУ дозволяє розміщення на суму до 50 тис. грн на місяць).
    Розміщення депозитів відбувається за картковим курсом ПриватБанку – 37,4532 грн/$. Тобто максимальна сума депозиту має становити $1335 – мінімальна $2.
    Цю послугу серед державних банків також надають Укргазбанк та Укрексімбанк, серед великих іноземних та приватних банків А-Банк, Альфа-Банк, Креді Агріколь Банк, Кредобанк, ОТП Банк, банк "Південний", Райффайзен Банк Аваль, ТАСкомбанк, Універсал Банк.

    п.с. позвонила, сказали, что с депозита, по окончанию договора, можно получить валюту.
    Востаннє редагував Ямайка: 27.09.2022 о 13:25

  5. #13965
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Типово

    картку перевипущено на Мечникова. без проблем, будь-яких питань та черг.
    на майбутнє я манав ці дрібні відділення, де оператор цар та бог, та дозволяє собі робити що заманеться. ну і не дитячі черги на додаток.
    порада звернутися у відділення у центрі було корисним.
    усім дяка.

  6. #13966
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від after midnight Переглянути допис
    картку перевипущено на Мечникова. без проблем, будь-яких питань та черг.
    на майбутнє я манав ці дрібні відділення, де оператор цар та бог, та дозволяє собі робити що заманеться. ну і не дитячі черги на додаток.
    порада звернутися у відділення у центрі було корисним.
    усім дяка.
    Ну нарешті квест завершено. Можна випити кави за це

  7. #13967
    Аватар для bobry
    Реєстрація
    03 серпень 2016
    Дописів
    600

    Типово

    в привате купил. курс 41.9
    Визуально штук 10-15 сотенных у кассира осталось, как минимум. видимо спрос уже упал и проблемы нет. во всяком случае на небольшие суммы.
    Спрашивал и в других банках. тоже есть

  8. #13968
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 704

    Типово

    А если у человека депозит открыт был, ( дебетная карта кажиться) и он хочет его закрыть и снять доллары, немного, сотен 300. У него получится просто прийти и забрать?))
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  9. #13969

    Реєстрація
    22 квітень 2009
    Звідки Ви
    Днипро
    Дописів
    13 028

    Типово

    Цитата Допис від SofiElena Переглянути допис
    А если у человека депозит открыт был, ( дебетная карта кажиться) и он хочет его закрыть и снять доллары, немного, сотен 300. У него получится просто прийти и забрать?))
    Только через заказ валюты. Работает сегодня (если до 12 ч) на завтра.

  10. #13970
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 704

    Типово

    Цитата Допис від Alex_I Переглянути допис
    Только через заказ валюты. Работает сегодня (если до 12 ч) на завтра.
    Ножками можно заказ сделать? Прийти в банк, обозначить цели и уйти?))))
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  11. #13971

    Реєстрація
    22 квітень 2009
    Звідки Ви
    Днипро
    Дописів
    13 028

    Типово

    Цитата Допис від SofiElena Переглянути допис
    Ножками можно заказ сделать? Прийти в банк, обозначить цели и уйти?))))
    В принципе можно, но вообще через приложение это делается или звонком на колл-центр.

  12. #13972
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 704

    Типово

    Цитата Допис від Alex_I Переглянути допис
    В принципе можно, но вообще через приложение это делается или звонком на колл-центр.
    Понятно. Спс)))
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  13. #13973
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 896

    Типово

    Цитата Допис від Alex_I Переглянути допис
    В принципе можно, но вообще через приложение это делается или звонком на колл-центр.
    Только приложение. В колцентре расскажут только, что за чем нажимать.
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  14. #13974
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 704

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Только приложение. В колцентре расскажут только, что за чем нажимать.
    То есть если человек придет ножками его отправят домой юзать приложение?

    Или посадят и с помощью его приложения помогут сделать заказ?))
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  15. #13975
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 896

    Типово

    Цитата Допис від SofiElena Переглянути допис
    То есть если человек придет ножками его отправят домой юзать приложение?

    Или посадят и с помощью его приложения помогут сделать заказ?))
    Скорее всего помогут. Я дома делал. были проблемі (не было нужного отделения в списке) больше часа дозванивался... Оператор объяснил причину и ждал, пока я понажимаю по ее инструкциям.
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  16. #13976
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 704

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Скорее всего помогут. Я дома делал. были проблемі (не было нужного отделения в списке) больше часа дозванивался... Оператор объяснил причину и ждал, пока я понажимаю по ее инструкциям.
    Понил)) спс
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  17. #13977
    Аватар для Vert
    Реєстрація
    28 червень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    4 350

    Типово

    Цитата Допис від Ямайка Переглянути допис
    Наличные только если повезет, что перед вами кто-то сдал, то следом можно купить.

    из новостей:
    ПриватБанк дозволив купівлю валюти онлайн під депозити

    ПриватБанк додав нову опцію в інтернет-банкінг та мобільний застосунок Приват24 (його потрібно оновити до останньої версії).
    ПриватБанк розміщує строкові депозити на строк від 3 місяців під 0,01% (НБУ дозволяє розміщення на суму до 50 тис. грн на місяць).
    Розміщення депозитів відбувається за картковим курсом ПриватБанку – 37,4532 грн/$. Тобто максимальна сума депозиту має становити $1335 – мінімальна $2.
    Цю послугу серед державних банків також надають Укргазбанк та Укрексімбанк, серед великих іноземних та приватних банків А-Банк, Альфа-Банк, Креді Агріколь Банк, Кредобанк, ОТП Банк, банк "Південний", Райффайзен Банк Аваль, ТАСкомбанк, Універсал Банк.

    п.с. позвонила, сказали, что с депозита, по окончанию договора, можно получить валюту.
    Реальный курс 37,45 у Привата оказался неплохим по сравнению с другими банками - https://mustbe.ml/tables/club50k
    Я оформлял в Укргазбанке по 37.11, сейчас там подняли до 37,48.
    Наличную валюту сразу по окончанию депозитов получать не планирую, так как прекрасно понимаю, что в кассе для всех желающих ее не будет. В отделении Укргаза при мне была очередь с 50000 на руках, прям конвейер. Оставлю на карте/коротких депозитах до лучших времен.

  18. #13978

  19. #13979
    Аватар для Vert
    Реєстрація
    28 червень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    4 350

    Типово

    Цитата Допис від Glavriba Переглянути допис
    я в Моно по 37,03 брал
    37.03 было в первые три часа, я не успел и поэтому пошел в Укргаз. Сейчас в Моно 37,95, Гороховский любит деньги.

  20. #13980
    Аватар для Dendnepr
    Реєстрація
    14 лютий 2006
    Звідки Ви
    Днепр. Левый берег
    Дописів
    23 113

    Типово

    А что за прикол со снятием собственных средств с кредитки универсальная?
    Никогда ранее не снимал, а тут понадобилось. А банкомат пишет: превышен лимит снятия. Доступно для снятия 10 грн. Хотя на карте намного больше и ни разу не снимал.

Сторінка 699 з 709 ПершаПерша ... 199599649689690691692693694695696697698699700701702703704705706707708 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті