Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 561 з 709 ПершаПерша ... 61461511551552553554555556557558559560561562563564565566567568569570571611661 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 14166, показано з 11 201 по 11 220.

Тема: Приват банк (Общая тема)

  1. #11201
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від m a d a g a s k a r Переглянути допис
    Она есть, но я все никак не могу добраться ее пополнить ))))
    Так кредитний ліміт же. Як мало, можна ж спробувати попросити підняти. Але якщо користуєшся карткою регулярно, то вони самі піднімають ліміт.

  2. #11202
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 750

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Не в обиду Привату и не ради рекламы, а ради помощи хорошему человеку, подскажу, что именно для фот таких форсмажерных ситуаций, афигенно выручает карта монобанка, подумайте.
    Воно звісно 3аіпісь. Тільки в моєму випадку я вигриз картку привату майже зубами. В відділенні привату. Якби це була картка моно.. втф?
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  3. #11203

    Реєстрація
    02 серпень 2005
    Дописів
    10 154

    Типово

    не тупи
    у тебя 2 карты, одна приват, вторая другого банка
    продолбал карту привата - резко берёшь и пользуешься другой картой и не торопясь вызволяешь карту привата

  4. #11204
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від NortonCommander Переглянути допис
    Воно звісно 3аіпісь. Тільки в моєму випадку я вигриз картку привату майже зубами. В відділенні привату. Якби це була картка моно.. втф?
    А навіщо тобі була саме картка з банкомату? Іменна? За той же час отримав би нову. А то і швидше.
    З карткою моно те саме - на точку видачі і отримуєш нову тут же. Все. Але може бути довше, ніж з Приватом, бо точок видачі мало - час добратися ще.

  5. #11205
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 750

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    А навіщо тобі була саме картка з банкомату? Іменна? За той же час отримав би нову. А то і швидше.
    З карткою моно те саме - на точку видачі і отримуєш нову тут же. Все. Але може бути довше, ніж з Приватом, бо точок видачі мало - час добратися ще.
    Ти мене погано прочитала ))
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  6. #11206
    Аватар для Приватбанк
    Реєстрація
    29 жовтень 2012
    Дописів
    3 379

    Типово

    Цитата Допис від m a d a g a s k a r Переглянути допис
    Ехали-ехали и приехали...
    Собираюсь сделать платеж, он завис в архиве в стадии не отправленного. Пришла смс типа для подтверждения платежа позвоните 3700 и будет вам счастье. Звоню, меня допросилии по всем моим данным, которые у них имеются, я поотвечала, на что мне ответили, что моя инфа с их информацией не совпадает и карту заблокируют
    Заблокировали, фиг с ним. К оператору на отделении попасть не получилось (очередь, а потом перерыв). Попробовала через банкомат, в нем написали, что можно решить вопрос по 3700.
    Звоню. Мой номер телефона вдруг оказался, что не финансовый. Оператор подтвердил, что этот номер у них светится не как финансовый, а что я просто левый человек. Ну и, что мой вопрос можно решить только в отделении Приватбанка. Возможности еще раз пойти туда сегодня у меня нет. Благо, что есть еще одна карта с финансами. А если бы не было? Куковать мне выходные без денег
    Вот не понятно что это было!!! Сижу под впечатлением...
    Опять же, на ровном месте создать человеку проблему. Ходи теперь, высиживай в очередях. Кстати сказать, уже даже в поликлиниках очередей нет, а в Приватбанке 19 век какой-то.
    m a d a g a s k a r, здравствуйте.
    Приносим свои извинения за доставленные неудобства.
    Направьте, пожалуйста, на нашу почту [email protected] детали сложившейся ситуации и Ваши контактные данные, чтобы мы могли помочь в решении вопроса.
    С уважением, ПриватБанк.

  7. #11207
    Аватар для m a d a g a s k a r
    Реєстрація
    04 січень 2006
    Звідки Ви
    Киев-Днепропетровск
    Дописів
    11 514

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Так кредитний ліміт же. Як мало, можна ж спробувати попросити підняти. Але якщо користуєшся карткою регулярно, то вони самі піднімають ліміт.
    Дело в том, что карта есть, а условиями я еще не интересовалась. А пользоваться картой, не зная подводных камней, не хочется.
    Цитата Допис від Приватбанк Переглянути допис
    m a d a g a s k a r, здравствуйте.
    Приносим свои извинения за доставленные неудобства.
    Направьте, пожалуйста, на нашу почту [email protected] детали сложившейся ситуации и Ваши контактные данные, чтобы мы могли помочь в решении вопроса.
    С уважением, ПриватБанк.
    Направила.
    Надеюсь на решение вопроса без посещения отделения банка.

  8. #11208
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від NortonCommander Переглянути допис
    Ти мене погано прочитала ))
    Ну я перечитала. І все одно неясно, хіба на одному відділенні світ клином зійшовся? Я от вчора як мала обмежений час, то тільки чергу побачила, то одразу тікати в наступне Ну а що робити. А начальник твого відділення казьол, я б просто скаргу на нього настрочила пост-фактум

  9. #11209
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від m a d a g a s k a r Переглянути допис
    Дело в том, что карта есть, а условиями я еще не интересовалась. А пользоваться картой, не зная подводных камней, не хочется.
    Всі умови максимально ясно розписані у додатку (там і FAQ, і коли на ліміт кредитний натискаєш розписано всі умови, і коли мінімальний платіж або там де "нема мінімального платежу" - там теж умови погашення прописано - зручно з усіх боків).
    І навіть мають наглість нагадувати, що треба погасити таку-то суму до кінця місяця, щоб не вийти з пільгового періоду. За цілих 10 днів до кінця такого періоду. Цікаво, Приват такі повідомлення присилає?

  10. #11210
    Аватар для m a d a g a s k a r
    Реєстрація
    04 січень 2006
    Звідки Ви
    Киев-Днепропетровск
    Дописів
    11 514

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Всі умови максимально ясно розписані у додатку (там і FAQ, і коли на ліміт кредитний натискаєш розписано всі умови, і коли мінімальний платіж або там де "нема мінімального платежу" - там теж умови погашення прописано - зручно з усіх боків).
    І навіть мають наглість нагадувати, що треба погасити таку-то суму до кінця місяця, щоб не вийти з пільгового періоду. За цілих 10 днів до кінця такого періоду. Цікаво, Приват такі повідомлення присилає?
    Этосамое... Я даже не пыталась начать читать

  11. #11211
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від m a d a g a s k a r Переглянути допис
    Этосамое... Я даже не пыталась начать читать
    Ну так підказую - там доступно і коротко) Ну за бажання є багатосторінковий договір теж))))

  12. #11212
    Аватар для Юрец
    Реєстрація
    09 січень 2006
    Звідки Ви
    videomaster.dp.ua
    Дописів
    608

    Типово

    Карта моно просто улет. На кассе в супермаркете пытаюсь оплатить - недостаточно средств. Заняло минуту войти в приложение и перевести к себе деньги с другой привязанной карты. Только cvv код взял из памяти. Рекомендую!

  13. #11213
    Аватар для simplyA
    Реєстрація
    16 серпень 2006
    Дописів
    13 379

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Ну я перечитала. І все одно неясно, хіба на одному відділенні світ клином зійшовся? Я от вчора як мала обмежений час, то тільки чергу побачила, то одразу тікати в наступне Ну а що робити. А начальник твого відділення казьол, я б просто скаргу на нього настрочила пост-фактум
    А чего козел-то?
    Думаю, если бы Нортик сидел в очереди, а начальник отделения проводил бы без очереди кого-то другого, он точно также возмущался бы - начальник козел, чего без очереди)))
    Нефиг просто впритык к поезду идти деньги снимать.
    А так да - все в моно, отделений нет, стало быть и очередей нет)))
    Делай что должен - и будь, что будет.
    Корейская и тайская косметика в Днепре.https://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=431934

  14. #11214
    Аватар для RaS
    Реєстрація
    17 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    57 104

    Типово

    Цитата Допис від Юрец Переглянути допис
    Карта моно просто улет. На кассе в супермаркете пытаюсь оплатить - недостаточно средств. Заняло минуту войти в приложение и перевести к себе деньги с другой привязанной карты. Только cvv код взял из памяти. Рекомендую!
    С приватом через п24 так же. И?

  15. #11215
    Аватар для Dn-Cars
    Реєстрація
    13 лютий 2008
    Звідки Ви
    таки из Днепра
    Дописів
    3 161

    Типово

    Цитата Допис від Юрец Переглянути допис
    пытаюсь оплатить - недостаточно средств
    "Эта пять!" (с) чей-то

    Нашли чем хвастаться Нормальная карта - это когда такого не появляется в принципе
    Я с рождения абсолютно уверен, что совершенно замечателен сам по себе, и никакая дурная репутация мне не повредит!

  16. #11216
    Аватар для Юрец
    Реєстрація
    09 січень 2006
    Звідки Ви
    videomaster.dp.ua
    Дописів
    608

    Типово

    Цитата Допис від RaS Переглянути допис
    С приватом через п24 так же. И?
    Нет. Моно просто удобнее и быстрее. Есть и приват и моно.

    Цитата Допис від Dn-Cars Переглянути допис
    "Эта пять!" (с) чей-то

    Нашли чем хвастаться Нормальная карта - это когда такого не появляется в принципе
    Должно быть много чего. Реальность отличается иногда

  17. #11217
    Аватар для RaS
    Реєстрація
    17 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    57 104

    Типово

    Цитата Допис від Юрец Переглянути допис
    Нет. Моно просто удобнее и быстрее. Есть и приват и моно.
    Что нет? В п24 денги перекидываются между своими картами в два-три касания.

  18. #11218
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від simplyA Переглянути допис
    А чего козел-то?
    Думаю, если бы Нортик сидел в очереди, а начальник отделения проводил бы без очереди кого-то другого, он точно также возмущался бы - начальник козел, чего без очереди)))
    Нефиг просто впритык к поезду идти деньги снимать.
    А так да - все в моно, отделений нет, стало быть и очередей нет)))
    Тому, що він особисто міг це питання вирішити. Не думаю, що у нього немає доступу до видачі карток. Видати картку - дві хвилини, якщо не навішувати лапшу на вуха.
    Нортик не винен, що банкомат заглючило. Як розумію не стільки було необхідно зняти гроші прямо зараз, як треба було мати картку при собі на подальшу дорогу. А картка тю-тю. Ну я б, повторюся, помчала до найближчого іншого відділення, може б там пусто було.

  19. #11219
    Аватар для Юрец
    Реєстрація
    09 січень 2006
    Звідки Ви
    videomaster.dp.ua
    Дописів
    608

    Типово

    Цитата Допис від RaS Переглянути допис
    Что нет? В п24 денги перекидываются между своими картами в два-три касания.
    У меня в моно привязаны карты другого банка. Все переводиться на моно без комиссии. Да и просто их приложение удобнее логичнее и быстрее. Это надо просто попробовать.

  20. #11220
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 750

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Тому, що він особисто міг це питання вирішити. Не думаю, що у нього немає доступу до видачі карток. Видати картку - дві хвилини, якщо не навішувати лапшу на вуха.
    Нортик не винен, що банкомат заглючило. Як розумію не стільки було необхідно зняти гроші прямо зараз, як треба було мати картку при собі на подальшу дорогу. А картка тю-тю. Ну я б, повторюся, помчала до найближчого іншого відділення, може б там пусто було.
    Ось тут плюс мільйон. Мене обурила саме відношення начальниці. Чекайте інкасацію. Бла бла. Робіть нову. Через чергу)) При тому що років з 10 тому в мене була ситуація знову ж таки перед потягом один в один у тому ж відділенні з тим же банкоматом)) правда я її забув в банкоматі забрати і він її з'їв. Прибіг, пояснив ситуацію, в мене попрохали паспорт і за 10 хвилин дістали.

    Ну шукати вільне відділення не варіант. Це ж пб )))
    з 26.01.2012 живу новим життям...

Сторінка 561 з 709 ПершаПерша ... 61461511551552553554555556557558559560561562563564565566567568569570571611661 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті