Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 567 з 709 ПершаПерша ... 67467517557558559560561562563564565566567568569570571572573574575576577617667 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 14173, показано з 11 321 по 11 340.

Тема: Политические плакаты и мотиваторы-демотиваторы

  1. #11321
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    Не хотел этого говорить, но Вы Ведьма тогда сепаратист ... надеюсь вы просто этого не понимаете, т.е. не сознательно такая, и являетесь лишь жертвой заблуждений, хотя ... не меньше по итогу являетесь вредителем, если будете настаивать на "ну его нах тот Донбасс"

    Те кто на ФОТО вероятно таки выехали, а кто то не выехал, а кто то просто стар и прочие обстоятельства, но нам (не мне, я был в курсе что врут СМИ) было подано что там издец

    Да, там были серьезные проблемы, быть там украинским активистам и гражданам было опасней чем допустим в Днепре и т.д., но их там было проукраинских без всяких митингов дохреныщи ..но они опустили руки (не верное высказывание, .... удобное по оценке эффективности) когда их предали, МВД представители с боевиками стали прессовать, а с Киева им не была дана помощь ... вакуум
    І в чому я сепаратист?
    Я сказала, що Донбасс- Україна.
    Сьогодняшні мешканці окупованих територій в більшості не сприймають Україну за Батьківщину.
    Що не так?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  2. #11322
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 375

    Типово

    вы черепаха, когда неудобно в общем случае.

    Когда как человек, то, извините, но лицемерите из-за личных приоритетов для себя и своего "я не ошиблась"

    Донбасс, не просто Украина - это преданная и "проданная!" часть страны ради демпфирования революции в пользу узкого круга лиц - это факт!

    .................
    подождите новостей от следственных органов ........

  3. #11323

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    Донбасс, не просто Украина - это преданная и "проданная!" часть страны ради демпфирования революции в пользу узкого круга лиц - это факт! ........
    +100.

  4. #11324
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    вы черепаха, когда неудобно в общем случае.

    Когда как человек, то, извините, но лицемерите из-за личных приоритетов для себя и своего "я не ошиблась"

    Донбасс, не просто Украина - это преданная и "проданная!" часть страны ради демпфирования революции в пользу узкого круга лиц - это факт!

    .................
    подождите новостей от следственных органов ........
    Брехня.
    Це в вас якась міфологія живе.
    Донбас ще з часів Голодомору став перетворюватися в совково-зеківську територію.
    За радянські часи тут вирощували "пролетаріат- голова всього".
    Шахтарям і металургам весь час не тільки вдолблювали в голову, що вони вища каста в пролетаріаті, а і економічно це підтверджували. Хоча як раз економічно, Донбас здох у 70-х і треба було закривати збиткові підприємства. Але політика, ідеологія не дала цього зробити.
    В незалежній Україні підтримувалась ця думка тільки вже на рівні- Донбас корміт всю Украіну. Так, нічого не змінилось, тільки вся ця риторика пішла на користь кому треба. І той, хто треба, і зараз цим користується, і в 14 користувався. Мало того, і завтра буде користуватися.
    Хто винен "народу Донбаса", що вони не знали і не хотіли знати Україну? Для них все закінчувалось Донецьком.
    Більшість переселенців ( з моїх спостережень) ніколи ніде в інших областях України не бували раніше. Вони себе ототожнювали тільки з Донбасом.
    14 рік. Майдан. Презедент утікає. Влада валиться. Все переноситься в регіони. А в регіонах свої керманичи і свої інтереси. Так, я розумію, що якщо б Ахметов став діяти так, як Коломойский, то мабудь це все було задушено, але...Сталося , як сталося. Ніхто не знає де, хто, в чому і як не домовилися і , що там точно відбувалося(ну окрім гудка). Але. Все ЦЕ дуже добре лягло на ментальність донецьких. Саме вони , як там на фото, кидалися під нашу техніку, саме вони підіймали аквафреши. І якщо ви донецьких мєнтов і чиновників називаєте представниками української влади і кажете, що то Україна їх зрадила, то може бути. Але вони ніколи не були українськими. Вони завжди були донецькими. І з 91 року наша влада до Ющенка НІЧОГО не робила, щоб Україна була українською.
    А в 14, коли "узкій круг ліц" не знав , як спасти, що робити, до кого стукати, щоб зберегти Україну хоча б там де можна, я думаю, що про цих донбасян точно ніхто не думав. Бо вони самі обрали свій шлях. А Україна більша за Донбас.
    А території раші все рівно треба буде повернути. Хай забирають до себе тих, кому видають паспорти.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  5. #11325

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Більшість з тих хто у вас на фото, або загинули, або виїхали з окупованих територій.
    Це вже чумна територія.
    І так, Донбасс це -земля України.
    На этом фото присутствует мой давний знакомый, с которым я общался много лет и который довольно известен в Украине вопределённом (ботаническом) круге. А пару лет назад видел видео в ютубе от МГБ ДНР, где этого "ботана" выслеживают, обходят с трёх сторон, сбивают с ног и ложат мордой в асфальт и на него наваливаются три бугая из МГБ, как-будто он "невипенный диверсант и террорист, идущий закладывать бонбу", и там же было видео его "допроса". После этого я ничего о нём не слышал и что с ним сталось не знаю, и связь с ним как телефонная так и через форумы оборвалась.

  6. #11326
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    52 864

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    Не хотел этого говорить, но Вы Ведьма тогда сепаратист ... надеюсь вы просто этого не понимаете, т.е. не сознательно такая, и являетесь лишь жертвой заблуждений, хотя ... не меньше по итогу являетесь вредителем, если будете настаивать на "ну его нах тот Донбасс"
    дружище, там не только менопауза. там церебропауза тоже. и нихрена она не понимает. рыбки гуппи, они такие. Ведьма = Микела без пениса. хотя не факт, что у Микелы он есть.
    времяпрепрепровождения (с) GALAтея

  7. #11327
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово


  8. #11328
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово


  9. #11329
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово

    Досмотрите до конца - ничего не напоминает?

    Востаннє редагував Vendis: 22.07.2019 о 09:19

  10. #11330
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово


  11. #11331

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 846

    Типово

    Цитата Допис від Vendis Переглянути допис
    да
    следующие местные выборы

  12. #11332
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово


  13. #11333
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово


  14. #11334
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово


  15. #11335
    Аватар для Rusyn
    Реєстрація
    14 жовтень 2006
    Дописів
    1 354

    Типово

    Ruthenorum me esse et libenter profiteor (c)

  16. #11336
    Аватар для Нанка
    Реєстрація
    28 серпень 2008
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    15 465

    Типово

    Цитата Допис від Vendis Переглянути допис
    Скоро из него святого при жизни сделаете
    В сказке и с видом на закат.


  17. #11337
    Аватар для el_bregg
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    28 714

    Типово

    Цитата Допис від Нанка Переглянути допис
    Скоро из него святого при жизни сделаете
    Что значит "сделаете"?! Уже ж икона есть...)))
    Первый закон глупости
    Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©

  18. #11338
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 541

    Типово

    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    дружище, там не только менопауза. там церебропауза тоже. и нихрена она не понимает. рыбки гуппи, они такие. Ведьма = Микела без пениса. хотя не факт, что у Микелы он есть.
    Он як. Збочене, що тобою!? Я по життю занадто яскравий, що б чимось страждати.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  19. #11339
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово


  20. #11340
    Аватар для Abyss
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Дописів
    14 559

    Типово

    Volodymyr Lazar
    5 ч.
    Колись, у далекому тринадцятому столітті,
    немецький скульптор Райнер Вальк помістив скульптуру Кельнського епископа Конрада фон Гохштаден на Кельнську ратушу, заклавши у свій шедевр неоднозначний прихований зміст, який фахівці та прості туристи намагаються розгадати до сьогоднішнього дня.
    Я ж вбачаю у творчості цього веселого митця послання через століття до українських виборців:
    - ВИ ЗРОБИЛИ СЕБЕ РАЗОМ !





    "Саша, если кто-то будет собирать Путину на киллера по 50 гривень, так я дам за весь двор" (C) Одесские заметки

Сторінка 567 з 709 ПершаПерша ... 67467517557558559560561562563564565566567568569570571572573574575576577617667 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті