Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1089 з 1506 ПершаПерша ... 89589989103910791080108110821083108410851086108710881089109010911092109310941095109610971098109911391189 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 30110, показано з 21 761 по 21 780.

Тема: Борис Филатов

  1. #21761
    Аватар для YurikM
    Реєстрація
    14 жовтень 2008
    Дописів
    34 982

    Типово

    Цитата Допис від гуров Переглянути допис
    Если на Бердянской "таксистов" было много и хором их можно было только загнать в ларёк по продаже шавермы и сжечь как в Хатыни, то по парам они будут отлично присаживаться на бутылки из под шейка и пиваса и подтирать квитанциями сопли и царапины на анусе.
    По теме - подсчитай сколько вечером в Пт допустим или в Чт паркомест в центре вообще(площадь Ленина не рассматривать, она нужна только гуляющим по Пассажам с ЦУМами) и сколько авто припарковано с различными нарушениями, типа знака "остановка запрещена" и 10м от пешеходного перехода. А потом сделай выводы, а не в том ли проблема, что стоянок с 80х годов не сильно добавилось, а к-во авто и посещаемость центра выросла в десятки раз.
    В центре несколько крупных парковок, из тех, что знаю: Пассаж, Мост, Каскад.
    Я не верю, что они забиты.
    Восстановление информации с HDD/RAID/Flash...
    ICQ: 61710124 ::: 067-564-5947
    Datex Lab

  2. #21762
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Ща в Брашове Румыния. Паркуются суки тоже на переходах. Вот совсем на переходе. Фиг пройдешь. Я такого даже в Днепре не видел. Три дня хожу через один и тот же переход, и три дня там кто то да стоит. Сегодня приехал, а их там двое стоит. И это с одной стороны. Проблемы парковок, это проблемы во всем мире. И фиг вы что с этим сделаете.
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  3. #21763
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    53 286

    Типово

    Румыны...дыки люды.
    "Прогуливаясь" по Ницце понял шо у нас паркуны ваще няшки. И да...на ПП паркуются аж бигом...
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  4. #21764
    Аватар для Vinca
    Реєстрація
    01 червень 2014
    Дописів
    1 149

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Ща в Брашове Румыния. Паркуются суки тоже на переходах. Вот совсем на переходе. Фиг пройдешь. Я такого даже в Днепре не видел. Три дня хожу через один и тот же переход, и три дня там кто то да стоит. Сегодня приехал, а их там двое стоит. И это с одной стороны. Проблемы парковок, это проблемы во всем мире. И фиг вы что с этим сделаете.
    Спільна проблема - не парковок , а егоцентричної бидлоти - відсутності культури . Також дотримання системи штрафів.

  5. #21765
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від Vinca Переглянути допис
    Спільна проблема - не парковок , а егоцентричної бидлоти - відсутності культури . Також дотримання системи штрафів.
    Не ну я с этим даже спорить не буду. Много проще кого-то обозвать, чем решить проблему.
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  6. #21766
    Аватар для Marko
    Реєстрація
    17 червень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    24 874

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Ща в Брашове Румыния. Паркуются суки тоже на переходах. Вот совсем на переходе. Фиг пройдешь. Я такого даже в Днепре не видел. Три дня хожу через один и тот же переход, и три дня там кто то да стоит. Сегодня приехал, а их там двое стоит. И это с одной стороны. Проблемы парковок, это проблемы во всем мире. И фиг вы что с этим сделаете.
    Это в центре?
    Вот делал фотку, штрафовали за парковку

    Место, ну по сути центр-центр. Чуть дальше гостиница, в которой останавливались, так пока узнавал, где их гараж, стоял на проезжей части, полиция не трогала, правда это несколько минут заняло, но все же.

  7. #21767
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від Marko Переглянути допис
    Это в центре?
    Вот делал фотку, штрафовали за парковку

    Место, ну по сути центр-центр. Чуть дальше гостиница, в которой останавливались, так пока узнавал, где их гараж, стоял на проезжей части, полиция не трогала, правда это несколько минут заняло, но все же.
    Да в центре. Ну не самом самом. Но метров за 500 от парка. Из полиции я тут видел только регулировщиков.
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  8. #21768

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Не ну я с этим даже спорить не буду. Много проще кого-то обозвать, чем решить проблему.
    Есть опыт например Лондона по решению проблемы с загруженностью центра города машинами да и других европейских столиц. И решения не в пользу владельцев авто. У нас же власти пока идут на поводу автомобилистов - дороги пошире, расширение парковок в самых загруженных местах. Днепр двигается в этом плане тем же путем, который в цивилизованном мире уже прошли. Непонятно только на хера наступать на те же грабли.

  9. #21769

    Типово

    Цитата Допис від NEWBUY Переглянути допис
    Есть опыт например Лондона по решению проблемы с загруженностью центра города машинами да и других европейских столиц. И решения не в пользу владельцев авто. У нас же власти пока идут на поводу автомобилистов - дороги пошире, расширение парковок в самых загруженных местах. Днепр двигается в этом плане тем же путем, который в цивилизованном мире уже прошли. Непонятно только на хера наступать на те же грабли.
    та дай б-г чтобы просто двигались тем же путем, что и весь цивилизованный мир. дай б-г.
    проблема кнедликов со сливами

  10. #21770
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від NEWBUY Переглянути допис
    Есть опыт например Лондона по решению проблемы с загруженностью центра города машинами да и других европейских столиц. И решения не в пользу владельцев авто. У нас же власти пока идут на поводу автомобилистов - дороги пошире, расширение парковок в самых загруженных местах. Днепр двигается в этом плане тем же путем, который в цивилизованном мире уже прошли. Непонятно только на хера наступать на те же грабли.
    Да можно просто взять и запретить авто. Вот только автопроизводители будут против. А денег у них поболее чем у пешеходов.
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  11. #21771
    Аватар для Vinca
    Реєстрація
    01 червень 2014
    Дописів
    1 149

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Не ну я с этим даже спорить не буду. Много проще кого-то обозвать, чем решить проблему.
    Ті кадри , які паркувалися на переході, не мали альтернативи ? До переходу , поза ним, за кільканадцять метрів .
    Ви не думаєте , що таке бидло і парковки не всі влаштують . Їх не ліпитимуть кожні 100 метрів. А за логікою паркунів таких, і 5 метрів є далекою відстанню .

    Можете не сперечатися. Будьте в тренді *підтримай паркуна* .

  12. #21772
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від Vinca Переглянути допис
    Ті кадри , які паркувалися на переході, не мали альтернативи ? До переходу , поза ним, за кільканадцять метрів .
    Ви не думаєте , що таке бидло і парковки не всі влаштують . Їх не ліпитимуть кожні 100 метрів. А за логікою паркунів таких, і 5 метрів є далекою відстанню .

    Можете не сперечатися. Будьте в тренді *підтримай паркуна* .
    Я не думаю, я знаю. Прїзжайте в Брашов і дивіться альтернативу. Ми сьогодні два раза об'їхали квартал, щоб знайти місце. І це не багато. Я їздив і чотири рази. І це парковка не безкоштовна й не дешева
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  13. #21773
    Аватар для Vinca
    Реєстрація
    01 червень 2014
    Дописів
    1 149

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Я не думаю, я знаю. Прїзжайте в Брашов і дивіться альтернативу. Ми сьогодні два раза об'їхали квартал, щоб знайти місце. І це не багато. Я їздив і чотири рази. І це парковка не безкоштовна й не дешева
    Варіант взагалі не потикатися на авто туди , де важко припаркуватися - зовсім не варіант ?

  14. #21774

    Реєстрація
    29 січень 2017
    Дописів
    236

    Типово

    Цитата Допис від слезы пацана Переглянути допис
    стекломой.
    хорошо связывает абзацы у определенных слоев населения.
    Заднеприводный(с чего это плакать пацану)?
    Суббота проходит только с этим напитком(раз на губенях вертится)?

  15. #21775
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від Vinca Переглянути допис
    Варіант взагалі не потикатися на авто туди , де важко припаркуватися - зовсім не варіант ?
    Брашов, то туристичне місце. Це все одно що заборонити авто зовсім. Ті що заробляють на туристах будуть проти...
    ЗІ я навідь більше скажу. Скрізь де можливо але не бажано всунути авто, тут натикано стовбчиків. Все одно паркуються на переході. Я от тільки йшов з ресторану. Як стояли з двох боків переходу, так і стоять. Хоча ні. Одна машина таки поїхала. Ну це не факт, що на її місце не приїде інша.
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  16. #21776
    Аватар для Vinca
    Реєстрація
    01 червень 2014
    Дописів
    1 149

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Брашов, то туристичне місце. Це все одно що заборонити авто зовсім. Ті що заробляють на туристах будуть проти...
    ЗІ я навідь більше скажу. Скрізь де можливо але не бажано всунути авто, тут натикано стовбчиків. Все одно паркуються на переході. Я от тільки йшов з ресторану. Як стояли з двох боків переходу, так і стоять. Хоча ні. Одна машина таки поїхала. Ну це не факт, що на її місце не приїде інша.
    Якщо це туристичне місто . І у ньому не передбачені паркувальні місця на кожному кроці ,
    то може миритися з реальністю заздалегідь і їхати з врахуванням чужих умов ?
    Та якщо вони заробляють непогано на штрафах - це прийнятна туристична гра .

  17. #21777
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від Vinca Переглянути допис
    Якщо це туристичне місто . І у ньому не передбачені паркувальні місця на кожному кроці ,
    то може миритися з реальністю заздалегідь і їхати з врахуванням чужих умов ?
    Та якщо вони заробляють непогано на штрафах - це прийнятна туристична гра .
    Передбачені. На кожному кроці. Але їх все одно не вистачає. Й це вони не дешеві. По українським міркам звичано.
    ЗІ моя особиста думка, яку я не в змозі ні як довести, що то таки місцеві. Тому що авто одні й тіж самі....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  18. #21778

  19. #21779
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Сфоткал авто на переходе в Брашове. Он ещё и на тротуаре. А вечером возле него ещё один был.
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  20. #21780
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 896

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Сфоткал авто на переходе в Брашове. Он ещё и на тротуаре. А вечером возле него ещё один был.
    Такое впечатление, что первый раз за бугор попал.
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

Сторінка 1089 з 1506 ПершаПерша ... 89589989103910791080108110821083108410851086108710881089109010911092109310941095109610971098109911391189 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті