Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 156 з 327 ПершаПерша ... 56106146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166206256 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 6526, показано з 3 101 по 3 120.

Тема: Юлия Тимошенко (Единая тема)

  1. #3101
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 533

    Типово

    Говорят Бог троицу любит.....
    П.С. Ну! Царев!....это да..... аргумент....та ну.....
    «Раньше мы воспитывали строителей коммунизма, теперь — строителей капитализма… А в результате получается одно и тоже: жлоб, невежда и вор.» ©

  2. #3102
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Трурль Переглянути допис
    Говорят Бог троицу любит.....
    П.С. Ну! Царев!....это да..... аргумент....та ну.....
    Не аргумент. Но, когда то там, то тут идут такие разговоры, то невольно задумываешься.
    Или считаете, что тсарев пете помогает?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  3. #3103
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 533

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Не аргумент. Но, когда то там, то тут идут такие разговоры, то невольно задумываешься.
    Или считаете, что тсарев пете помогает?
    Я считаю что Царев это ОГО-ГО!....это авторитет....
    «Раньше мы воспитывали строителей коммунизма, теперь — строителей капитализма… А в результате получается одно и тоже: жлоб, невежда и вор.» ©

  4. #3104
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 935

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    вы з рашкою боретесь? ніт, ви за петю
    Боже, дайте ему кто-то хоть грамм мозгов, чтоб до него хоть что-то дошло.
    нема зовсім такого кандидата
    Где? В твоей обожаемой паРаше? Конечно, нет.
    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    рашковатнику такое не может нравится. Поэтому порох таки сволочь и гондон и надо от него избавиться либой ценой, сменив хоть на кого угодно.
    +1000 Именно это ему и не нравится. Ему нужна полная капитуляция Украины и присоединение (пусть даже и условное) к паРаше.
    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    Очередность пунктов Минска не устраивает, а тебя под***ленок?
    А тебя, подстилка х.ловская, что в них не устраивает? П.1 - полное прекращение огня, п.2 - полный отвод всех вооружений. И только ПОСЛЕ этого выполняются остальные пункты. Ни первый, ни второй пункт НЕ БЫЛИ выполнены твоим обожаемым Х.лом. Соответственно и мы не выполнили остальные пункты. Что тебя не устраивает, сволочь продажная?
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  5. #3105
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 935

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    в том виде как подписан документ - это фактическая капитуляция Порошенко на условиях хутина
    Какой бред!! Сколько же можно нести такую ахинею???? Если это капитуляция Украины - почему твой обожаемый Х.ло до сих пор не выполнил ни один из пунктов Минских? Ему не нужна наша капитуляция?
    это чмо ещё и ВР переломало через колено приняв закон по ОРДЛО фактически спровоцировав гибель нацгвардейцев под ВР.
    Вот, что делает с башкой индивидуума слепой фанатизм к бабюле.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  6. #3106
    Аватар для Abyss
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Дописів
    14 559

    Типово

    Цитата Допис від Трурль Переглянути допис
    Говорят Бог троицу любит.....
    П.С. Ну! Царев!....это да..... аргумент....та ну.....
    Не фейк. Твиттер

    https://twitter.com/OlegTsarov/statu...58404691357703
    "Саша, если кто-то будет собирать Путину на киллера по 50 гривень, так я дам за весь двор" (C) Одесские заметки

  7. #3107
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 533

    Типово

    Та вы шо?! Рази я в Цареве сомневаюсь?! Та никагда!!
    «Раньше мы воспитывали строителей коммунизма, теперь — строителей капитализма… А в результате получается одно и тоже: жлоб, невежда и вор.» ©

  8. #3108

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від Abyss Переглянути допис
    не понял , что вас удивляет ?

    вспомним этапы -
    а) контрабанда сигарет из рф
    б) разворовывание российского топлива с генералами ( после этого на юлю в рф заведено уголовное дело - наверное там на крючок и села )
    в) 2005 - расторжения договора по писят ...
    г) 2009 - газ по 485 - сложно представить еще большую сдачу национальных интересов ...

    самое интересное что есть люди которые ей верят ... технологии кгб работают . деви мари христос ...

  9. #3109
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    13 865

    Типово

    Тимошенко: "новое" старое лицо - "новый" старый курс..
    ну хто, як не вона..



  10. #3110

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 295

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис

    А чим це відрізняється від того, що зараз роблять?

    ]
    Слава Гермесу!
    Нарешті ви самостійно дійшли висновку, про який я розповідав довго і нудно. Так, в цьому питанні нічого не зміниться. Скоріш за все. Тому істерика на зразок - Юля прийде і здасть країну - не від великого розуму. Бо з таким же успіхом здачею можна називати і діяльність сьогоднішньої влади.

  11. #3111
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Слава Гермесу!
    Нарешті ви самостійно дійшли висновку, про який я розповідав довго і нудно. Так, в цьому питанні нічого не зміниться. Скоріш за все. Тому істерика на зразок - Юля прийде і здасть країну - не від великого розуму. Бо з таким же успіхом здачею можна називати і діяльність сьогоднішньої влади.

    Так він це робить, а вони тільки говорить.
    Так , а де э гарантія , що вона не здасть?
    Ви довіряєти її словам?
    Людині, яка бреше постійно?
    Порох відкрито назива рашку агресором. Вона-ні слова про це. Вона взагалі про рашку нічого не говорить.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  12. #3112

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 295

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Так він це робить, а вони тільки говорить.
    Так , а де э гарантія , що вона не здасть?
    Ви довіряєти її словам?
    Людині, яка бреше постійно?
    Порох відкрито назива рашку агресором. Вона-ні слова про це. Вона взагалі про рашку нічого не говорить.
    Для чого ці дитячі ігри в безкінечні запитання? Буде вона обіймати посаду - вона буде робити, а інші - говорити. Це потрібно пояснювати дорослій людині опівночі?
    І потім - коли вже набридне промовляти пропагандистськими штампами? Вона постійно бреше. Добре. Хто не бреше постійно?

    P.S. Щодо гарантій - читайте класику ( Ільфа з Петровим), там все сказано.

  13. #3113
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 935

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    істерика на зразок - Юля прийде і здасть країну - не від великого розуму.
    Только полные идиоты могут верить в то, что не сдаст, а будет работать на благо Украины. Кремль в открытую говорит о своих надеждах на то, что она станет новым презом, она сама открыто отказывается признавать паРашу агрессором, говорить о войне и о том, как собирается её останавливать, а рашеголовые фанаты продолжают свято верить в то, что она патриотка и нанавидит Х.ло.
    Буде вона обіймати посаду - вона буде робити




    Рашеголовым нужны только тысячи невинных смертей, чтобы поверить в то, что наши предупреждения были ПРАВДОЙ!!!
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  14. #3114
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 935

    Типово

    Miroslav Oleshko
    23 ч ·

    Тимошенко таємно зустрічалась з Михайлом Добкіним на Туровській, в її захищеному кабінеті-бункері. Темою розмови була можливість підтримки Тимошенко ресурсами Опоблоку.
    Дивіться на обличчя Тимошенко, яке воно стало перелякане, коли почула, що про її зустріч з посіпакою Януковича стало відомо!
    Почала автоматично розповідати бреню, що її газовий контракт з Путіним приніс країні вийграш в суді! А ще мільярдні збитки, які Юлія Володимирівна не поверне українцям.

    Як так можна зраджувати Небесну Сотню, на крові яких ви Юлія Володимирівна, отримали свободу!

    https://www.facebook.com/oleshkomiro...5786383779484/
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  15. #3115
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 935

    Типово

    Дмитро Вовнянко
    7 ч ·

    ЮЛЯ ЗНАЙШЛА СВІТОВУ ЗМОВУ

    Я то думав, що Юлія-світ Володимирівна про транснаціональні фінансові олігократії, які керують Україною зовні за допомогою президента Порошенка, не подумавши ляпнула. А виявляється у неї все серйозно. Мало того що олігократії нами зовні керують – нас ще й світова спільнота у війну втягнула.

    Цитую щойно проспіване Юлією Тимошенко на програмі «Свобода слова» на каналі ICTV: «Я бачила як до нас спускалися, в тому числі зі світової спільноти, плани – як нам знищувати нашу зброю, як нам ліквідовувати всі свої військові можливості… І коли країну довели до стану нуля, в системі обороноздатності, після того проти нас почали війну».

    Слабо? Так от хто проти нас війну почав! Світова спільнота! Весь світ змовився проти України – спершу роззброїв її, а потім у війну втягнув. Треба так розуміти, що світова спільнота і Путін – союзники. Проти України… Всі проти нас…

    Мене от тільки одне непокоїть. Якщо все так як каже пані Тимошенко, то виходить, що вона сама розписалася в тому, що тривалий час вона сама з цією світовою спільнотою співпрацювала і виконувала її накази. Не вірите?

    По-перше. Я думаю ніхто не візьметься недооцінювати внесок в розвал боєздатності ЗСУ зроблений останнім міністром оборони часів Януковича Павлом Лебедєвим – нині громадянином Росії і мешканцем окупованого Севастополя. Але. Мало хто пам’ятає, що в політику гаспадін Лебедєв прийшов як депутат від Блоку Юлії Тимошенко. Як він потрапив до БЮТ? Це пояснив колишній член політради ВО«Батьківщина» Михайло Бродський – Лебедєв пройшов по квоті Богдана Губського, колишнього бізнес-партрнера Віктора Медведчука і затятого кучміста. А навіщо Юлія Володимирівна брала в свою політ силу Губського? Хороше питання. А Фельдмана навіщо – представника кандидата в президенти Віктора Януковича у 2004 р.? А Лозинського навіщо – нагородженого Януковичем грамотою за 2004 р.? А… Та замучуюся я перелічувати всіх, кого Юль-Володимирівна тоді в свою партію набрала, замість Левка Лук’яненка, Степана Хмари та Дмитра Чобота які як раз тоді з БЮТу вийшли.

    По друге. 16 літаків ІЛ-76, 63 винищувачі МІГ-29, 70 бомбардувальників Су-24, 58 вертольотів Мі-24, 701 танк Т-72, 160 танків Т-80, 272 БТР-70, 11900 снайперських гвинтівок СВТ… Знаєте що це таке? Це неповний перелік зброї, відчуженої урядом України 6 серпня 2008 р. – за два дні до російсько-грузинської війни. Не втечеш – на документі підпис прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.

    Мене особливо діставили 9000 біноклів, 303 вантажівки ГАЗ-66 і 107 автівок УАЗ… Ау, волонтери! На що ви там досі гроші збираєте? На оптику? На автотранспорт?

    То що ж виходить, люди добрі? Виходить Світова спільнота спускала плани, як нам ліквідовувати військові можливості, а виконувала ті плани прем’єр Юлія Тимошенко? І навіть коли Юлія Володимирівна змінила кабінет в кабміні і зал Верховної Ради на апартаменти в Качанівській колонії – світова спільнота і тоді продовжила свою чорну справу? Люди потрібні для ліквідації військових можливостей у владу вже були проведені – тою самою Юлією Тимошенко?

    Я не до кінця зрозумів, виступ на програмі «Свобода слова» на каналі ICTV, це був піар, чи явка з повинною до ГПУ і СБУ?

    Мораль. З пошуками світових змов – обережніше якось треба.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  16. #3116
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 935

    Типово

    «Я бачила як до нас спускалися, в тому числі зі світової спільноти, плани – як нам знищувати нашу зброю, як нам ліквідовувати всі свої військові можливості… І коли країну довели до стану нуля, в системі обороноздатності, після того проти нас почали війну».
    Эта путинская марионетка уже открыто обеляет паРашу и Х.ло, обвиняя в войне сначала Порошенко, а теперь вообще весь мир. Что же еще вам, гниды продажные, нужно ткнуть в ваши вонючие рыла, чтобы вы, наконец, поняли, ЗА КОГО вы топите, КОГО вы хотите на трон и К НАСКОЛЬКО страшным последствиям приведёт её избрание???? Вы же еще хуже неё! О ней-то уже давно всё понятно УМНЫМ людям. А вы-то бьёте себя в грудь копытами, пытаясь уверить всех (а прежде всего - самих себя) в том, что вы патриоты и что беспокоитесь о будущем Украины. Попутно обвиняя в работе на Кремль тех, кто всеми силами пытается спасти страну, НЕ ДОПУСТИВ "коронации" этой смерти с косой! Насколько же нужно ненавидеть Украину и фанатеть от паРаши и Х.ла, чтобы топить за ту, которая больше всего на свете жаждет СМЕТИ Украины, и даже особо не скрывает этого??
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  17. #3117
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 935

    Типово

    Фанатичное быдло обязательно поверит в сказки про старую палатку. Они жрут любое дерьмо, подаваемое с ЮЛИНОЙ лопаты.



    Дем'ян Ганул
    13 ч. ·

    В Одесі політична партія «Батьківщина» закликає людей підтримати референдум.
    На мою думку Юля зовсім з глузду з’їхала, референдум несе за собою не найкращі наслідки(
    Фото зроблене сьогодні на Соборній площі.
    П.С. Дівчина з палатки запевняє що то просто палатка стара, а так то в них «новий курс»)
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  18. #3118
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Для чого ці дитячі ігри в безкінечні запитання? Буде вона обіймати посаду - вона буде робити, а інші - говорити. Це потрібно пояснювати дорослій людині опівночі?
    І потім - коли вже набридне промовляти пропагандистськими штампами? Вона постійно бреше. Добре. Хто не бреше постійно?

    P.S. Щодо гарантій - читайте класику ( Ільфа з Петровим), там все сказано.
    Для того, що я не бачу відповіді.
    Все зводиться до того - давайте оберемо, а там подивимось. Мене це не влаштовує.
    Я казала про приоритети, так от , для мене це війна. На це запитання нема відповіді.
    Вона навіть не виговорює слово "рашка". Ніде нема, що йде війна з рашкою, і що рашка напала, що вона агресор. У неї винен хто завгодно від порошенка до світової спільноти, але не рашка.
    Її брехня це не штамп-це її суть. Вона все життя бреше.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  19. #3119
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 356

    Типово

    а караван идет))
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  20. #3120
    Аватар для Abyss
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Дописів
    14 559

    Типово

    Никуда этот караван уже не идет. Она обосралась в очередной раз после громких заявлений, как на протяжении 20-и лет армию регулярно разоружали и бла-бла-бла.
    Потом извлекли этот документ и шоу заткнулось.
    С каждым разом она все глубже падает в пропасть своей брехни.

    "Саша, если кто-то будет собирать Путину на киллера по 50 гривень, так я дам за весь двор" (C) Одесские заметки

Сторінка 156 з 327 ПершаПерша ... 56106146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166206256 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті