Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 326 з 327 ПершаПерша ... 226276316317318319320321322323324325326327 ОстанняОстання
Всього знайдено 6526, показано з 6 501 по 6 520.

Тема: Юлия Тимошенко (Единая тема)

  1. #6501
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 275

    Типово

    Цитата Допис від kupetc Переглянути допис
    Она все деньги вбухала в рихтовку фейса.
    хоть номинацию у гинеса "самый дорогой фейс Украины" заработала?
    или и тут педро с подтяжками обошел на повороте?))
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  2. #6502

    Реєстрація
    10 березень 2010
    Дописів
    4 625

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    хоть номинацию у гинеса "самый дорогой фейс Украины" заработала?
    или и тут педро с подтяжками обошел на повороте?))
    Что то специалисты Педро и рядом с юлькиными не валялись, судя по педриному фейсу. Экономит, видимо, все на перевозку бабушек уходит.

  3. #6503
    Аватар для ashim1990
    Реєстрація
    04 травень 2018
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    4 844

    Типово

    Цитата Допис від kupetc Переглянути допис
    Что то специалисты Педро и рядом с юлькиными не валялись, судя по педриному фейсу. Экономит, видимо, все на перевозку бабушек уходит.
    Нет. Чтобы отрихтованный фейс сохранить, надо здоровый образ жизни вести. Ещё, желательно, плохих мыслей не думать. Так что, у Пети нет шансов в этом тоже.
    "Ночь будет тяжелой, очень тяжелой. Но будет утро", - Президент Зеленский

  4. #6504

    Реєстрація
    19 березень 2013
    Дописів
    3 279

    Типово

    Шо вы говорите!
    Некогда у бабушки была фракция в 165 штыков. Это была сила.
    Но бабушка мудрая, поэтому сдулась до 20 чахлыков невмирущих и перешла в бюро эскорт-услуг в парламенте.
    Теперь вот торгуется за свои голоса против Разумкова.
    Полная аморалка, жадность и беспринципность? Не, не слышала. Только бизнес. ))))

  5. #6505

    Реєстрація
    19 березень 2013
    Дописів
    3 279

    Типово

    А все-таки странно, что Глобус, сторонник и апологет бабы Юли молчит, как рыба об лед.
    Уж сколько было хитрожопых голосовалок от нее - и тишина.
    Все божья роса.
    Воистину, не сотвори себе кумира.

  6. #6506
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 275

    Типово

    Цитата Допис від Пиночет Переглянути допис
    А все-таки странно, что Глобус, сторонник и апологет бабы Юли молчит, как рыба об лед.
    Уж сколько было хитрожопых голосовалок от нее - и тишина.
    Все божья роса.
    Воистину, не сотвори себе кумира.
    что значит хитрожопых, это типа когда не "дерусь потому что дерусь"?
    Ну и в целом по хитрожопости бабейуле с фракцией до петерыговских голосований начиная с 2016 года - далеко
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  7. #6507

    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Вот, на кого столько лет дрочит Жопус. Она для него охрененная патриотка и совсем-совсем не ху.йлофанка. Помните, как он с говном смешивает Пороха за то, что тот назначил Мертвечука главным переговорщиком по обмену пленными? А на то, как ТЮЛЬКА рвала и рвёт за Мертведа жопу, ему плевать с высокой колокольни, - "этадругое!"(с)

    Ник Мельник
    3 ч. ·

    КРИЗА ДОВІРИ
    Я не мав наміру відправляти у відставку Тимошенко. Напередодні — ввечері 7 вересня 2005 року — мені видавалося, що ми прийшли до певного порозуміння: були узгоджені усі спільні ходи щодо подолання кризи, яка вибухнула всередині помаранчевої команди. Ми узгодили кадрові рішення і навіть формулу спільної участі у парламентських виборах 2006 року, в рамках коаліції «Сила народу». Ми про все домовилися. Пізно увечері, десь по десятій я поїхав додому.
    Відразу опівночі мені зателефонували: у прем'єр-міністра на дачі збираються гості. Гості були не зовсім ординарні: із силовиків не було тільки міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Мені доповіли, що до прем'єра прибув Генеральний Прокурор Святослав Піскун, міністр оборони Анатолій Гриценко та голова Служби безпеки Олександр Турчинов. Розумію, що це трохи дивно звучить, але СБУ того вечора «настучало» на свого шефа: вочевидь, така самодіяльність підлеглих Турчинова була результатом суперечок всередині спецслужб. Турчинова там за свого не прийняли, шукали можливостей позбутися і, по суті, вели подвійну гру. Я попросив тримати мене в курсі, якщо буде відбуватися щось важливе.
    Коли вранці я прокинувся, новини уже чекали. І це був той випадок, коли складно підібрати слова для визначень: зрада, заколот, спроба перевороту, міні-ГКЧП — це занадто сильно чи занадто слабко для тієї ситуації? З самого початку 2005 року всередині помаранчевої команди поступово накопичувалися протиріччя. Перші розчарування трапилися вже зовсім скоро після призначення Юлії Тимошенко головою Кабінету Міністрів України. Але ця історія, хоча й ілюструє, у якому керунку рухалася ситуація у помаранчевій команді, належить до значно пізніших подій 2007 року.
    Можливо, минув лише тиждень після того, як Верховна Рада мінімально можливою кількістю голосів удруге проголосувала за кандидатуру Юлії Тимошенко на посаду прем'єр-міністра, коли вона прийшла до мене:
    — Вікторе Андрійовичу, у мене є до вас прохання. Було б дуже добре, якби ви поставили Віктора Володимировича Медведчука першим віце-прем'єром!
    Мене ці слова шокували. Преса таврувала колишнього голову Адміністрації Президента Кучми як одного з організаторів фальсифікацій президентських виборів, Інтернет-сайти були переповнені аудіозаписами його розмов з організаторами маніпуляцій підрахунком голосів. Тільки лінивий не писав тоді, що до Медведчука тягнулися ниточки, за які Адміністрація Президента смикала українські телеканали, газети та радіо, за допомогою «темників» створювала той простір несвободи, проти якого повстала Україна. І через кілька років люди добре пам'ятали всі ці факти, а тут такі кадрові пропозиції! Вона бачить мою реакцію, каже:
    — Вікторе Андрійовичу, якщо це неможливо, тоді поставте його Надзвичайним і Повноважним Послом у Москві!
    — Юлю, що ти кажеш?! Ти думаєш, що ти зараз кажеш? Це була одна з тих ситуацій, коли від емоцій переходиш на «ти». А вона витягає кілька фотографій і розкладає переді мною. На фото — Медведчук—Путін—Медведев, Медведчук—Путін, Медведчук— Медведев, Путін і Оксана, телезірка наша, дружина Медведчука, — в усіх можливих комбінаціях і ситуаціях: хрестини, сватання, ювілеї, облизини і Бог знає ще які родинні урочистості! Вона це розкладає, розкладає, розкладає — цілий сімейний альбом переді мною вже лежить, і я чую нові й нові аргументи, що це дуже потрібні люди.
    — Вікторе Андрійовичу, ці люди нам ларчики по всій Москві повідкривають!
    — Юлю, що ти мені знову кажеш?!
    Для мене це було абсолютно неетично: я навіть не хочу говорити про тонкощі конфлікту національних інтересів. Мені було огидно і боляче дивитися на це все! Мій прем'єр-міністр пропонує призначити в Уряд України людину, яка є уособленням усього антиукраїнського! З кожним подібним випадком — а їх було багато — до наших стосунків із Тимошенко вплутувалися нові й нові обставини, які не могли не ускладнювати механізмів державної роботи. Моя довіра до неї розтанула, як рафінад у теплій воді.

  8. #6508
    Аватар для keks18kabanam
    Реєстрація
    26 липень 2020
    Дописів
    2 030

    Типово

    Не трогайте бабушку...
    Fortuna non penis in manus non recipe

  9. #6509
    Аватар для Dereza
    Реєстрація
    10 липень 2013
    Звідки Ви
    с полей бескрайних
    Дописів
    12 088

    Типово

    Юля хотела, а Петя взял и сделал.

  10. #6510

    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Опять дойное убожество нагадило под себя.

  11. #6511
    Аватар для Джокер
    Реєстрація
    01 березень 2014
    Дописів
    2 716

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Вот, на кого столько лет дрочит Жопус. Она для него охрененная патриотка и совсем-совсем не ху.йлофанка. Помните, как он с говном смешивает Пороха за то, что тот назначил Мертвечука главным переговорщиком по обмену пленными? А на то, как ТЮЛЬКА рвала и рвёт за Мертведа жопу, ему плевать с высокой колокольни, - "этадругое!"(с)

    Ник Мельник
    3 ч. ·

    КРИЗА ДОВІРИ
    о , ну теперь -то юлин электорат перейдет к сывому !

  12. #6512

    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Что ни рашеголовый - то дебил.

  13. #6513
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 275

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Вот, на кого столько лет дрочит Жопус. Она для него охрененная патриотка и совсем-совсем не ху.йлофанка. Помните, как он с говном смешивает Пороха за то, что тот назначил Мертвечука главным переговорщиком по обмену пленными? А на то, как ТЮЛЬКА рвала и рвёт за Мертведа жопу, ему плевать с высокой колокольни, - "этадругое!"(с)

    Ник Мельник
    3 ч. ·

    КРИЗА ДОВІРИ
    Я не мав наміру відправляти у відставку Тимошенко. Напередодні — ввечері 7 вересня 2005 року — мені видавалося, що ми прийшли до певного порозуміння: були узгоджені усі спільні ходи щодо подолання кризи, яка вибухнула всередині помаранчевої команди. Ми узгодили кадрові рішення і навіть формулу спільної участі у парламентських виборах 2006 року, в рамках коаліції «Сила народу». Ми про все домовилися. Пізно увечері, десь по десятій я поїхав додому.
    Відразу опівночі мені зателефонували: у прем'єр-міністра на дачі збираються гості. Гості були не зовсім ординарні: із силовиків не було тільки міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Мені доповіли, що до прем'єра прибув Генеральний Прокурор Святослав Піскун, міністр оборони Анатолій Гриценко та голова Служби безпеки Олександр Турчинов. Розумію, що це трохи дивно звучить, але СБУ того вечора «настучало» на свого шефа: вочевидь, така самодіяльність підлеглих Турчинова була результатом суперечок всередині спецслужб. Турчинова там за свого не прийняли, шукали можливостей позбутися і, по суті, вели подвійну гру. Я попросив тримати мене в курсі, якщо буде відбуватися щось важливе.
    Коли вранці я прокинувся, новини уже чекали. І це був той випадок, коли складно підібрати слова для визначень: зрада, заколот, спроба перевороту, міні-ГКЧП — це занадто сильно чи занадто слабко для тієї ситуації? З самого початку 2005 року всередині помаранчевої команди поступово накопичувалися протиріччя. Перші розчарування трапилися вже зовсім скоро після призначення Юлії Тимошенко головою Кабінету Міністрів України. Але ця історія, хоча й ілюструє, у якому керунку рухалася ситуація у помаранчевій команді, належить до значно пізніших подій 2007 року.
    Можливо, минув лише тиждень після того, як Верховна Рада мінімально можливою кількістю голосів удруге проголосувала за кандидатуру Юлії Тимошенко на посаду прем'єр-міністра, коли вона прийшла до мене:
    — Вікторе Андрійовичу, у мене є до вас прохання. Було б дуже добре, якби ви поставили Віктора Володимировича Медведчука першим віце-прем'єром!
    Мене ці слова шокували. Преса таврувала колишнього голову Адміністрації Президента Кучми як одного з організаторів фальсифікацій президентських виборів, Інтернет-сайти були переповнені аудіозаписами його розмов з організаторами маніпуляцій підрахунком голосів. Тільки лінивий не писав тоді, що до Медведчука тягнулися ниточки, за які Адміністрація Президента смикала українські телеканали, газети та радіо, за допомогою «темників» створювала той простір несвободи, проти якого повстала Україна. І через кілька років люди добре пам'ятали всі ці факти, а тут такі кадрові пропозиції! Вона бачить мою реакцію, каже:
    — Вікторе Андрійовичу, якщо це неможливо, тоді поставте його Надзвичайним і Повноважним Послом у Москві!
    — Юлю, що ти кажеш?! Ти думаєш, що ти зараз кажеш? Це була одна з тих ситуацій, коли від емоцій переходиш на «ти». А вона витягає кілька фотографій і розкладає переді мною. На фото — Медведчук—Путін—Медведев, Медведчук—Путін, Медведчук— Медведев, Путін і Оксана, телезірка наша, дружина Медведчука, — в усіх можливих комбінаціях і ситуаціях: хрестини, сватання, ювілеї, облизини і Бог знає ще які родинні урочистості! Вона це розкладає, розкладає, розкладає — цілий сімейний альбом переді мною вже лежить, і я чую нові й нові аргументи, що це дуже потрібні люди.
    — Вікторе Андрійовичу, ці люди нам ларчики по всій Москві повідкривають!
    — Юлю, що ти мені знову кажеш?!
    Для мене це було абсолютно неетично: я навіть не хочу говорити про тонкощі конфлікту національних інтересів. Мені було огидно і боляче дивитися на це все! Мій прем'єр-міністр пропонує призначити в Уряд України людину, яка є уособленням усього антиукраїнського! З кожним подібним випадком — а їх було багато — до наших стосунків із Тимошенко вплутувалися нові й нові обставини, які не могли не ускладнювати механізмів державної роботи. Моя довіра до неї розтанула, як рафінад у теплій воді.
    ну воспоминания пчеловода, вставившего прокладку Росукрэнерго для шинкования капусты с пересичных, конечно ценны. того самого пчеловода ставившего овоща премьером, того самого кто подписывал с овощем универсал, того самого чья политсила вместе с ПР сливала бабуйулю?

    Раз говнореки потекли к бабейуле, то выборы скоро - безотказная примета с 2003 года)))
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  14. #6514

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 768

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    ...
    Раз говнореки потекли к бабейуле...
    как там было в оригинале - объединение патриотических сил вокруг лидера оппозиции)))

  15. #6515

    Реєстрація
    15 грудень 2005
    Дописів
    7 991

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Ник Мельник
    3 ч. ·

    КРИЗА ДОВІРИ
    Много чего было. Все же основной водораздел произошел в 2014. И именно с тех пор можно предъявлять претензии. Можно много фамилий назвать. Как повел себя впоследствии Турчинов? Как и упоминавшийся здась Фирташ, которого лоббировал Ющенко.
    Да и роль Порошенко в истории можно разделить на до 2014 и после.
    Старые обиды всегда тянут на дно.
    Не удивлюсь, если в будущем парламенте ЕС и Батькивщина будут в коалиции.
    Медведчук - это позор Украины. Всей Украины - и политиков и граждан. Уровень политической культуры низкий. В нормальной стране он бы был нерукоподаваемым изначально. Но наш терпеливый народ готов и с чортом лысым договариваться.

  16. #6516

    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    ну воспоминания пчеловода, вставившего прокладку Росукрэнерго для шинкования капусты с пересичных, конечно ценны. того самого пчеловода ставившего овоща премьером, того самого кто подписывал с овощем универсал, того самого чья политсила вместе с ПР сливала бабуйулю?
    И это пишет тот, который уже много лет вылизывает зад овощным прихвостням - Портянке и др. Да-да-да, все врут. И только те, кому ты лижешь зады, говорят только правду.
    Цитата Допис від Alex75 Переглянути допис
    Не удивлюсь, если в будущем парламенте ЕС и Батькивщина будут в коалиции.
    Так они и были в коалиции. В прошлом парламенте.
    Медведчук - это позор Украины. Всей Украины - и политиков и граждан. Уровень политической культуры низкий.
    Полностью согласна. Но, к сожалению, он был единственным, с кем Ху.йло соглашался иметь дело в вопросах обмена пленными.

  17. #6517

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 281

    Типово

    Президент Ющенко з обуренням відкинув кандидатуру Медведчука, а президент Порошенко призначив його незамінним фахівцем по обміну і контактах з гномиком. Отже, рекомендація Тимошенко спрацювала?
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  18. #6518

    Реєстрація
    15 грудень 2005
    Дописів
    7 991

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Президент Ющенко з обуренням відкинув кандидатуру Медведчука, а президент Порошенко призначив його незамінним фахівцем по обміну і контактах з гномиком. Отже, рекомендація Тимошенко спрацювала?
    Целеполагание разное. Разница между пооткрывать ларчики в Москве и спасением пленных и деэскалацией на фронте все же есть. Другое дело что вред может перевесить пользу, но это вопрос риторический, тут только будущее рассудит.
    Ющенко и с Януковичем универсал подписывал и орденами Кивалова и Потебенько награждал. На каждого накопать можно.

  19. #6519

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 281

    Типово

    Цитата Допис від Alex75 Переглянути допис
    Целеполагание разное..
    Та, то був похмурий гумор. Спроба.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  20. #6520

    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Цитата Допис від Alex75 Переглянути допис
    Целеполагание разное. Разница между пооткрывать ларчики в Москве и спасением пленных и деэскалацией на фронте все же есть.
    ППКС Но зрадойобам бесполезно об этом говорить - не доходит. В таких случаях можно только жалеть, что среди тех пленных, которые всё еще томятся в застенках Ху.йла, нет их родственников, - очень хотелось бы посмотреть, так же они плевались бы в сторону Пороха или нет.

Сторінка 326 з 327 ПершаПерша ... 226276316317318319320321322323324325326327 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті