Пардон, далі трохи українською) Цитую оригінал свого написання)

А я шукаю дівчаток з Дніпропетровська...цікавих жінок, у яких є чому повчитись, ну і можливо, якщо я можу бути в нагоді - буду рада і я щось дати)
Для чого це мені? Знаєте, я не так давно тут живу, чоловік забрав в свій рідний Дніпропетровськ, і останній рік я зрозуміла, що вже житиму тут, і треба і тут розвиватись.

З минулої зими мені порекомендувати почитати сайт Олі Валяєвої, мені багато чого сподобалось з її ідей, і саме з її сайту і групи Вконтакті я почала шукати свідомих дівчат собі в друзі. Почала навіть зустрічатися-знайомитися на вулицях міста. Потім пробувала організовувати зустрічі для дівчаток - якраз було літо, але перші споби виявились невдалими, та я не здавалась, шукала далі)))
І ось, мені прийшла в голову ідея - створити чат для дівчаток з Дніпропетровська на базі Вконтактє) І ми це зробили))) Зараз нас там майже стільки, скільки дозволяє чат (там є ліміт) і ми постійно там спілкуємось))) Завдяки цьому чату я і на цей сайт набрела, завдяки чату я взнала про багато різних тренінгів, ідей для жіночого розвитку, рецептів, ідей виховання, книжок, фільмів, і нарешті - почали відбуватися постійні зустрічі: то в кафешку, то до когось додому, то на виставки, то майстер-класи. Ми ділимось рекомендаціями в кого які є, де що купувати, до кого краще піти стригтись чи робити манікюр) Це класно!!!
Але моя мрія іде далі. Я хочу, щоб більше дівчат Дніпропетровська взнали, що є такі дівчатка, які відкриті для знайомства і сувмісної творчості. Щоб менше було дівчат, яким не вистачає жіночих дружніх теревень. Не пліток, а саме позитивного жіночого спілкування, з різними ідеями і їх втіленнями)

А для тих, хто не в нашому чаті, бо можливо не знає про нас (думаю таких Нас є не лише ми і це так прекрасно) в нас є групка, де ми по можливості викладаємо ідеї наших зустрічей і фотосесію їх реалізацій (коли згадуємо їх фоткати): http://vk.com/event57655922

А я все не здаюся. Бо поки це жіночі теревені. Надіюсь - надовго, на роки. Але хто його знає))) Якщо є люди, які б хотіли до нас доєднатися - ми завжди раді прийняти їх в нашу різношерстну родину))) А я мрію у далі про знайомства з цікавими дівчатками. Про всяк випадок, особисто моя сторінка там же (але я не з тих, хто просто додає для кількості) я в пошую "своїх" людей)))): http://vk.com/natalivicher