Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 12 з 457 ПершаПерша ... 234567891011121314151617181920212262112 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 9123, показано з 221 по 240.

Тема: Увидел. Сфотографировал. Выложил.

  1. #221
    ROBOCOP
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від ROBOCOP Переглянути допис
    тоже им втирал про ходатайство.

    только возник вопрос: кто выбирает место рассмотрения дела инспектор или водитель ? Гаец утверждал, что он. Но я ему не поверил
    так всё таки это на усмотрение гайца ? может и отклонить ходатайство ?

    Ходатайство о рассмотрении дела по месту жительства
    Новый Яндекс.Браузер Удобные закладки и надежная защита. Браузер для приятных прогулок по сети!
    Яндекс.ДиректВсе объявления
    КЛОПОТАННЯ
    про місце розгляду справи
    (в порядку ч.1 ст.268 КУпАП:
    «особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: …заявляти клопотання»)

    «___»_____________200__року стосовно мене складено протокол №_______________ про вчинення мною адміністративного правопорушення, передбаченого ч.___ст.______КУпАП.

    У відповідності до ч.1 ст.276 КУпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення.

    Як вбачається з матеріалів справи, місце вчинення інкримінованого мені правопорушення збігається з місцем складення стосовно мене протоколу про вчинення адміністративного правопорушення. Дана територіальна одиниця значно віддалена від мого місця проживання. Термін мого подальшого перебування в місцевості, де складено протокол, досить обмежений, а розгляд справи на даний час унеможливлюється необхідністю скористатися правовою допомогою (про що заявлено клопотання). Повторний приїзд на розгляд справи до даної місцевості значно ускладнюється територіальною незручністю та суворою трудовою дисципліною за місцем роботи. У зв’язку з цим моя явка на розгляд справи може стати взагалі неможливою, що значно ускладнить своєчасність розгляду справи. А в разі розгляду справи за моєї відсутності з поважних причин, буде порушено принципи повноти, всебічності та об’єктивності розгляду справи, що неодмінно призведе до скасування винесеної постанови у справі.

    Для таких та інших подібних випадків законодавцем створено норму – ч.2 ст.276 КУпАП, згідно якої справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 80, 81, 121 - 126, 127-1 - 129, частинами першою, другою, третьою і четвертою статті 130 і статтею 139 (коли правопорушення вчинено водієм) цього Кодексу, можуть також розглядатися за місцем обліку транспортних засобів або за місцем проживання порушників.

    Таким чином, із врахуванням зазначених обставин, розгляд справи про адміністративне правопорушення буде доречніше здійснити за місцем мого проживання, що в повній мірі відповідатиме завданням провадження у справі про всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин справи.

    Враховуючи викладене, керуючись ч.1 ст.268, ч.2 ст.276 КУпАП,

    П Р О Ш У:
    1. Долучити дане клопотання до матеріалів справи про адміністративне правопорушення.
    2. Розгляд даної справи про адміністративне правопорушення здійснювати за місцем мого проживання.
    3. Про дату, час та місце розгляду справи попередньо повідомити письмово та в телефонному режимі, відповідно до чинного законодавства


    «___»_________200__року __________________ _________________________
    підпис П.І.Б
    Адресу зазначено в протоколі


    Источник: http://zovzakona.org/showthread.php?...#ixzz2ScWfvUpQ

  2. #222
    Аватар для strv
    Реєстрація
    16 серпень 2007
    Дописів
    35 879

    Типово

    Цитата Допис від Zaurus Переглянути допис
    ))))))))))))))))))))))))

    ой Роби Роби ............................................

    ЗЫ: вот ты мне скажи почему меня никто не разводит (вру было один раз,как тормознули так и извинились),я не вожу с собой кучу бумажек и т.д. ?????
    Да пушо остановка гайерами для некотрых - событие вселенского масштаба! К нему готовятся заранее, пробегают глазами законы с вечера, заботливо складывают прикладной материал в бардачек и с утра надевают накрахмаленную рубаху в надежде на решающий взмах жезла)))
    Мало событий в жизни происходит, вот и цепляются люди хоть за что-то. Иллюзия имиджа "оченьзанятогоикрутого парня")))

  3. #223
    Аватар для pal
    Реєстрація
    25 вересень 2006
    Дописів
    12 558

    Типово

    Цитата Допис від ROBOCOP Переглянути допис
    так всё таки это на усмотрение гайца ? может и отклонить ходатайство ?
    Может, конечно. Только это дополнительные аргументы в иске в суд.
    тут уже веселее - в комплекте в данным ходатайством обязательно должно идти ходатайство о юридической помощи (о чем написано в тексте)
    И, если отклонены оба, это уже на нарушение Конституции и прав человека тянет.....

  4. #224
    Аватар для Max Payne
    Реєстрація
    07 березень 2011
    Дописів
    6 429

    Типово

    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_0072.jpg
Переглядів: 310
Розмір:  76,3 КБ
ID:	1120431

  5. #225
    Аватар для strv
    Реєстрація
    16 серпень 2007
    Дописів
    35 879

    Типово

    Чего ругаисся насяльника?))

  6. #226
    Аватар для Хазяїн
    Реєстрація
    12 березень 2011
    Дописів
    659

    Типово

    Цитата Допис від ROBOCOP Переглянути допис
    Мне жаль запорожских водителей. Там же по утрам в часы пик столпотворение. Я понимаю, что автобусам проехать надо, но в легковушках тоже люди и тоже едут на работу.
    Как можно выделять полосу, если частного транспорта больше, чем общественного ? тем более на двухполосной дороге, в итоге переходящей в одну полосу на мосту.

    Я всегда езжу через плотину, так удобнее и быстрее, меньше шансов постоять в пробке.

  7. #227

    Реєстрація
    28 липень 2010
    Дописів
    666

    Типово

    Цитата Допис від Max Payne Переглянути допис
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_0072.jpg
Переглядів: 310
Розмір:  76,3 КБ
ID:	1120431
    прикольно!
    это чьи такие, интересно)))

  8. #228
    Аватар для Elle
    Реєстрація
    27 лютий 2008
    Звідки Ви
    Dnepr
    Дописів
    20 580

    Типово

    Цитата Допис від Max Payne Переглянути допис
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_0072.jpg
Переглядів: 310
Розмір:  76,3 КБ
ID:	1120431
    да уж, креативно

  9. #229
    Аватар для GoshaFF
    Реєстрація
    08 грудень 2005
    Дописів
    16 821

    Типово

    Цитата Допис від Max Payne Переглянути допис
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_0072.jpg
Переглядів: 310
Розмір:  76,3 КБ
ID:	1120431
    шаблон порван

  10. #230
    Аватар для Archiekor
    Реєстрація
    25 червень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    2 792

    Типово

    Цитата Допис від GoshaFF Переглянути допис
    шаблон порван
    зато никто не посмеет сказать, что он КЭП))

  11. #231

    Типово

    Цитата Допис від Max Payne Переглянути допис
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_0072.jpg
Переглядів: 310
Розмір:  76,3 КБ
ID:	1120431
    на больше ума не хватило

  12. #232
    Аватар для YomaX
    Реєстрація
    03 червень 2004
    Звідки Ви
    左岸
    Дописів
    3 032

    Типово

    Цитата Допис від ROBOCOP Переглянути допис
    Ходатайство о рассмотрении дела по месту жительства
    Новый Яндекс.Браузер Удобные закладки и надежная защита. Браузер для приятных прогулок по сети!
    Яндекс.ДиректВсе объявления

    КЛОПОТАННЯ
    про місце розгляду справи
    (в порядку ч.1 ст.268 КУпАП:
    «особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: …заявляти клопотання»)

    «___»_____________200__року стосовно мене складено протокол №_______________ про вчинення мною адміністративного правопорушення, передбаченого ч.___ст.______КУпАП.

    У відповідності до ч.1 ст.276 КУпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення.

    Як вбачається з матеріалів справи, місце вчинення інкримінованого мені правопорушення збігається з місцем складення стосовно мене протоколу про вчинення адміністративного правопорушення. Дана територіальна одиниця значно віддалена від мого місця проживання. Термін мого подальшого перебування в місцевості, де складено протокол, досить обмежений, а розгляд справи на даний час унеможливлюється необхідністю скористатися правовою допомогою (про що заявлено клопотання). Повторний приїзд на розгляд справи до даної місцевості значно ускладнюється територіальною незручністю та суворою трудовою дисципліною за місцем роботи. У зв’язку з цим моя явка на розгляд справи може стати взагалі неможливою, що значно ускладнить своєчасність розгляду справи. А в разі розгляду справи за моєї відсутності з поважних причин, буде порушено принципи повноти, всебічності та об’єктивності розгляду справи, що неодмінно призведе до скасування винесеної постанови у справі.

    Для таких та інших подібних випадків законодавцем створено норму – ч.2 ст.276 КУпАП, згідно якої справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 80, 81, 121 - 126, 127-1 - 129, частинами першою, другою, третьою і четвертою статті 130 і статтею 139 (коли правопорушення вчинено водієм) цього Кодексу, можуть також розглядатися за місцем обліку транспортних засобів або за місцем проживання порушників.

    Таким чином, із врахуванням зазначених обставин, розгляд справи про адміністративне правопорушення буде доречніше здійснити за місцем мого проживання, що в повній мірі відповідатиме завданням провадження у справі про всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин справи.

    Враховуючи викладене, керуючись ч.1 ст.268, ч.2 ст.276 КУпАП,

    П Р О Ш У:
    1. Долучити дане клопотання до матеріалів справи про адміністративне правопорушення.
    2. Розгляд даної справи про адміністративне правопорушення здійснювати за місцем мого проживання.
    3. Про дату, час та місце розгляду справи попередньо повідомити письмово та в телефонному режимі, відповідно до чинного законодавства


    «___»_________200__року __________________ _________________________
    підпис П.І.Б
    Адресу зазначено в протоколі


    Источник: http://zovzakona.org/showthread.php?...#ixzz2ScWfvUpQ
    Мастер копипаста
    Ask yourself, what would you sacrifice for what you believe? (с)

  13. #233
    NortonCommander
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від vet184 Переглянути допис
    прикольно!
    это чьи такие, интересно)))
    дык написано ж ХУМАНА)))

  14. #234
    ROBOCOP
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від ГОГИ ВОЛОСАТЫЕ НОГИ Переглянути допис
    на больше ума не хватило
    денег не хватило. В слове Audi на одну букву больше.

  15. #235
    ROBOCOP
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від strv Переглянути допис
    Да пушо остановка гайерами для некотрых - событие вселенского масштаба! К нему готовятся заранее, пробегают глазами законы с вечера, заботливо складывают прикладной материал в бардачек и с утра надевают накрахмаленную рубаху в надежде на решающий взмах жезла)))
    Мало событий в жизни происходит, вот и цепляются люди хоть за что-то. Иллюзия имиджа "оченьзанятогоикрутого парня")))
    я промолчу. а то ещё обвинишь меня в предвзятости к тебе.

    (любой имидж - это в какой-то степени иллюзия. стрв - не исключение).
    Востаннє редагував ROBOCOP: 07.05.2013 о 23:25

  16. #236
    ROBOCOP
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Хазяїн Переглянути допис
    Я всегда езжу через плотину, так удобнее и быстрее, меньше шансов постоять в пробке.
    я специально проехал этой дорогой. Посмотреть на какой стадии строительство альтернативного моста. Пока больше работают над съездами, мост будет финальным аккордом. Ещё 2-5 лет и достроят.

    А по дамбе мы назад возвращались.


  17. #237
    ROBOCOP
    Guest

    Типово

    А поведение Форда-Транзита никого не смутило ? Он, цуко, устроил потасовку на дороге с легковиком (киа сид), и допроскакивался до того, что в светофор приехал.

    Так что титул придурка форд-транзит делит на пару с Киа Сид. Наверное сигналил, а Киа это не понравилось. Итог: чуть людей не покалечили. Я бы водилу транзита наказал бы даже больше, чем Киа, ведь он, цуко, пассажиров вёз в салоне. Какого спрашивается в залупу лезть ?
    Подозреваю, что Транзиту тоже было прямо, бо поворотник он так и не включил. Всё хотел Киа "наказать", в итоге - себя наказал.



    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    видео аварии с Брянска, помоему не было еще..



    смотреть с 2,50, и особо внимательно на оптимизатора на черном опеле......
    Востаннє редагував ROBOCOP: 08.05.2013 о 00:52

  18. #238

    Типово

    Цитата Допис від ROBOCOP Переглянути допис
    А поведение Форда-Транзита никого не смутило ? Он, цуко, устроил потасовку на дороге с легковиком (киа сид), и допроскакивался до того, что в светофор приехал.

    Так что титул придурка форд-транзит делит на пару с Киа Сид. Наверное сигналил, а Киа это не понравилось. Итог: чуть людей не покалечили. Я бы водилу транзита наказал бы даже больше, чем Киа, ведь он, цуко, пассажиров вёз в салоне. Какого спрашивается в залупу лезть ?
    ну а если бы видео не было кто виновен в этой ситуации?я щитаю автобус он изменил свою траекторию движения из за того заварилась вся каша,надо было просто бить.

  19. #239

    Реєстрація
    22 вересень 2008
    Дописів
    27 334

    Типово

    Ростик, а где видео с твоей остановкой?

  20. #240
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    51-й штат США
    Дописів
    56 366

    Типово

    Цитата Допис від ROBOCOP Переглянути допис
    зойчем конкурент ?

    филиал:
    Запорожское Объединение Водителей
    мне кажется что и при таком раскладе Базар с Макси будут недовольны плагиатом...
    https://i.ibb.co/M6cRsLC/image.jpg

Сторінка 12 з 457 ПершаПерша ... 234567891011121314151617181920212262112 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті