Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1 з 92 123456789101151 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1838, показано з 1 по 20.

Тема: Велодорожки и современные концепции градостроительства

  1. #1
    Аватар для Schved
    Реєстрація
    21 серпень 2009
    Дописів
    569

    Типово Велодорожки и современные концепции градостроительства

    Все больше людей передвигается по нашему городу на велосипеде, и учитывая динамику, будет еще больше.
    Но ехать по многим транспортным артериям мягко говоря не комфортно.
    Большинство велосипедистов со стажем уже выбрали для себя оптимальные маршруты, а в большинстве случаев несколько.
    У каждого маршрута есть свои + и - , есть фишки, интересные или опасные места (вечнооткрытые люки, рельсы наискосок и т.п.)
    Предлагаю выкладывать тут описание этих маршрутов, можно ссылки на карты, в общем, чтобы новичок или гость города мог использовать опыт предшественников.
    Конечным итогом этой темы может стать карта веломаршрутов города.
    Такую я видел в Праге, она нанесена на общую транспортную карту. Причем я прошел часть одного из них и - на нем нет велодорожек, просто дороги через частный сектор или по незагруженным улицам.
    Если карта будет готова, то с ней можно обращаться к властям с целью организации велодорожек через критические узкие места (мосты например).
    Но это я пока размечтался, давайте хоть накидаем приблизительную базу информации.

  2. #2
    Аватар для Schved
    Реєстрація
    21 серпень 2009
    Дописів
    569

    Типово

    Начнем:
    Подстанция – Центр
    Высоковольтная-Дубиниа-Лабораторная-Лоцманский-Симферопольская-К.М.-троллейбусный спуск-переход возле ин. физа – набережная (крюк для соблюдения ПДД) – Московская
    + трафик не большой
    + Утренние виды р. Днепр
    - Рогатка на высоковольтной
    - качество дороги до Симферопольской
    Треш-маршрут Тополь – К. М.
    (Когда-то описывал Кочет)
    Тоннельная балка – кладбище домашних животных – вдоль ж/д до Южного, после него переходим рельсы и дальше вдоль ж/д до магазина «Адреналин», в некоторых местах есть спуски к набережной, тоже веселые.
    +/- - такой, кантрийный маршрутик, в некоторых местах необходима техника КК езды.
    !!! – будьте осторожны при пересечении Балашовского и ОСОБЕННО Крестьянского спусков

  3. #3
    Аватар для maxn
    Реєстрація
    20 вересень 2009
    Дописів
    877

    Типово

    Цитата Допис від Schved Переглянути допис
    Тоннельная балка – кладбище домашних животных – вдоль ж/д до Южного, после него переходим рельсы и дальше вдоль ж/д до магазина «Адреналин», в некоторых местах есть спуски к набережной, тоже веселые.
    +/- - такой, кантрийный маршрутик, в некоторых местах необходима техника КК езды.
    !!! – будьте осторожны при пересечении Балашовского и ОСОБЕННО Крестьянского спусков
    Там собак столько что могу съесть. Не советую.
    А спуски там уваленные . Если не ошибаюсь там ямы на стыках беттоных плит ~50 см + внизу на бычке снова псы.

  4. #4
    Аватар для Schved
    Реєстрація
    21 серпень 2009
    Дописів
    569

    Типово

    Собак дофига на Мандрыковской, а там, сколько ездил, ни одной не видел, хотя слышал лай из гаражей, в общем, из-за "добродушных " мандрыковских собачек и стал катать этот маршрут.
    А вообще лучше писать, что советуете.

  5. #5
    Аватар для super
    Реєстрація
    26 листопад 2004
    Дописів
    3 423

    Типово

    По альтернативным дорогам есть у меня такие вот
    Вдоль всей Наб. Победы практически до парка Шевченко идёт параллельно ул. Мандрыковская по частному сектору. Машины там редко ездят по причине убитости покрытия
    Альтернативой спуску/подъёму по Космической есть дорожка по Туннельной балке, второй вариант - дорожка по частному сектору с Сокола на косу на Победе.
    Хорошая альтернатива Артёма/КЛибкнехта - улицы Володарского или Красная. Машин гораздо меньше.
    http://forum.gorod.dp.ua/image.php?type=sigpic&userid=1951&dateline=1333143  480

  6. #6
    Аватар для Говорящий попугай
    Реєстрація
    22 лютий 2010
    Дописів
    8 728

    Типово

    От Клочко-6 до Старого моста - от круга на ж/м - вниз по Янтарной, потом, чтобы не лезть на виадук и не щемиться по ул. Каруны, можно проехать чуть дальше и свернуть налево на ул. Солончаковую, потом направо на ул. Коминтерна, по ней доехать до рынка, через переезд пройти через ж/д пути, проехать по грунтовке вдоль рынка и выехать в проезд под ж/д полотном на ул. Каруны, откуда уже легко вырулить к мосту.
    + не нужно подниматься на виадук и потом, вплоть до моста, относительно не много машин.
    - довольно убитый участок по Коминтерна (хотя Каруны не многим лучше) и стайка собак при рынке. Но они относительно вменяемые.

    Если сильно не хочется лезть на Янтарную (особенно в час пик), то можно в районе кладбища свернуть налево на ул. Софьи Ковалевской, доехать по ней до Образцова, свернуть там направо и проехать вниз до стадиона ВРЗ. Там повернуть налево, на ул. Универсальную, а перед ж/д платформой повернуть направо на Коминтерна. Оттуда - см.вариант 1.
    + избегаем дурацкой развязки в районе виадука между Янтарной, виадуком и Солончаковой. Машин на порядок меньше, чем в варианте с Янтарной.
    - дорожное покрытие. Там, где оно есть
    Огонь в сердце, бабочки в животе и шило в заднице...

  7. #7

    Реєстрація
    25 грудень 2005
    Дописів
    1 563

    Типово

    Есть еще такой вариант - http://maps.yandex.ua/-/CVunZOKs
    Там есть переход через ЖД возде самого виадука. Ну и дальше по Каруны.
    Погонщик Scottа

  8. #8

    Реєстрація
    04 квітень 2005
    Дописів
    1 401

    Типово

    Цитата Допис від Schved Переглянути допис
    опасные места (вечнооткрытые люки, рельсы наискосок и т.п.)
    Кочет когда то давно делал карту с открытыми ливневками. Не знаю насколько она сейчас актуальна. Но редактирование открыто для всех.
    http://goo.gl/maps/c2LjX

  9. #9
    Аватар для buddy
    Реєстрація
    08 січень 2006
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    4 082

    Типово

    Моя думка щодо подібних веломаршрутів:

    Якщо комусь подобається, то в принципі ідея має право на життя. Але особисто мені не подобається "розбитість" тієї ж Мандриківської...
    Щодо пропозицій до міськради чи департаменту транспорту: БУДЬ ЛАСКА, НЕ ПОСПІШАЙТЕ!!!
    Чому:
    По-перше, європейські норми, здоровий глузд і навіть українські ДБНи говорять про те, що велодоріжки мають проходити вздовж основних магістралей міста (по суті - дублювати основні пасажиропотоки)!!!
    По-друге, дуже важливий рельєф (ухил має бути не більше 6%), тим паче, що велодоріжками будуть користуватися усі, хто має велосипед - а це і діти, і студенти і навіть дачники з найближчих сіл чи приватного сектору...
    По-третє, якщо ми хочемо створити повноцінну веломережу в Дніпропетровську, то її треба розробляти і просувати як повноцінну веломережу - за всіма нормами, правилами і особливостями велоруху, розрахованого на найширший загал потенційних велосипедистів, а не "маршрути для спеціально підготовлених через Тунельну балку..."

    Не хочу виглядати вискочкою, але я свого часу зв"язався з Катериною з Велоасоціації (Каті), і вже наразі в нас готова презентація щодо "навіщо будувати велодоріжки" і "як правильно будувати велодоріжки", заснована на численних прикладах та досвіді проектування Західної Європи, зокрема Копенгагену, Амстердаму, Берліну тощо. Також я розробив декілька планів вулиць Дніпропетровська (поки що ескізних), на яких ширина вулиць у "червоних" лініях використана так, що уміщаються і автомобілі, і парковки, і велодоріжки, і широкі тротуари... Також приділяється увага таким елементам вулиці, як стовпчикам, тактильній плитці, зупинкам транспорту тощо...
    Є й попередня схема велодоріжок Дніпропетровська (я її викладував у темі "на работу на веле"). Як тільки Катерина домовиться про дату "круглого столу" в міськвиконкомі, ми виступимо з презентацією перед ЗМІ та чиновниками, що мають відношення до транспорту...
    Як пілотний проект, пропонується збудувати 20-кілометрову велодоріжку вздовж всієї Набережної від Парусу до Перемоги 6. Частково за рахунок широких або маловживаних тротуарів (реконструкція), частково - з нуля за рахунок газонів/пустирів. Пропонується пустити велодоріжку зі сторони Дніпра (від дороги), орієнтовна ширина - 3 м (по 1,5 в кожен бік)... Орієнтовна вартість з нуля - близько 9...10 млн. грн. Якщо у міста не знайдеться коштів на всі 20 км, будемо пропонувати по частинах: Перемога-Центр, Парус-Центр або від Річпорту до парка Шевченко (але краще одразу зв"язати хоча б один з житлових масивів)... Для доступу на велодоріжку паралельно ПП на світлофорах пропонуватимемо намалювати "зебру" для велосипедів, щоб велосипедисти могли перетинати дорогу їдучи.
    Востаннє редагував buddy: 05.11.2012 о 20:33

  10. #10

    Реєстрація
    04 квітень 2005
    Дописів
    1 401

    Типово

    Не совсем понял про зебру? А по обычной зебере для пешеходов они уже не?
    Не, я конечно за велодорожки, но 10 лямов там, где она по сути есть, как то на обычный распил похоже.

  11. #11
    Аватар для maxn
    Реєстрація
    20 вересень 2009
    Дописів
    877

    Типово

    http://maps.yandex.ua/?rtext=48.4240...814&z=13&l=map
    Далеко ездить не люблю, стандартно катаюсь по такому маршруту. В Кодаках можно прикольно съехать вниз по камням на большой скорости
    Если же ехать наоборот то можно прикольно спуститься с космической очень быстро ( что какбы опасно с учётом того что все поворачивают в больницу и не пропускают тебя).

  12. #12
    Аватар для buddy
    Реєстрація
    08 січень 2006
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    4 082

    Типово

    Цитата Допис від SV Переглянути допис
    1)Не совсем понял про зебру? А по обычной зебере для пешеходов они уже не?
    2)Не, я конечно за велодорожки, но 10 лямов там, где она по сути есть, как то на обычный распил похоже.
    1)Є спеціальна розмітка у ПДД для перетину дороги велодоріжкою:



    Це для того, щоб заохотити потенційних велосипедистів: вони бачитимуть, що такий перехід виводить їх на веломаршрут, і дорогу можна переїхати, а не перейти з веліком в руках: виїхав з двору, доїхав помаленьку по тротуару (зі сторони будинків) до найближчого ПП зі світлофором і законно поїхав по вело "зебрі" через дорогу на велодоріжку...

    2) Щодо 10 млн. Підрахунок робив я. Рахував за умов будівництва з нуля (зняття шару грунту, трамбування землі, пісок+щебінь+шар асфальту 5-7 см). 1 кв. м такого покриття приблизно вартує 150 грн. Ширина 3 м - 450 грн. 1000 метрів - 450...500 тисяч гривень (з урахуванням бордюрів, розмітки, знаків, стовпчиків), 20 км - приблизно 10 млн. гривень, але це, знову повторюся, - при будівництві з нуля.
    Щодо "там где она по сути есть". Її по суті зараз ніде немає! Якщо ви велодоріжкою вважаєте тротуар, що там є, то я як архітектор з вами абсолютно не згоден. По-перше, для тротуару і велодоріжки має бути різне покриття (тротуар - плитка, велодоріжка - асфальт).
    По друге тротуар, що є вздвож Набережної перемоги від кільця до ІнФізу - у занадто поганому стані як такий (якщо вам на спорт-байку там їдеться нормально, то мені на звичайному сіті-байку там вельми незручно), а покриття по рівності має бути таке ж, як і на дорозі, забезпечуючи середню швидкість не менше 20 км/год. Тротуар від кільця до Перемоги 6 взагалі практично відсутній, вздовж Набережної Заводської - надто розбитий, а на реконструйованій ділянці пішохідної набережної занадто активний пішохідний рух, щоб малювати там на плитці велодоріжку (та й якість плитки така, що їдеш як по пральній дошці...), тому там фактично треба будувати з нуля. І краще, щоб велодоріжка була відділена від тротуару - тоді більше шансів, що по ній не будуть ходити пішоходи...
    А по нормальному, разом з велодоріжкою вздовж всієї Набережної треба робити ПДП всієї території разом з тротуарами, переходами, зупинками ГТ, лавочками, газонами, освітленням, стовпчиками (щоб там не їздили авто, як це є зараз) і т. д.

    Я розумію, вам у більшості хочеться, щоб був хоча б мінімум, неважливо якої якості, але я все-таки хочу, щоб велосипедна інфраструктура була повноцінною, якісною і служила (велодоріжка) без ремонту бодай 20 років...
    Востаннє редагував buddy: 06.11.2012 о 10:05

  13. #13
    Аватар для Говорящий попугай
    Реєстрація
    22 лютий 2010
    Дописів
    8 728

    Типово

    Цитата Допис від algot Переглянути допис
    Есть еще такой вариант - http://maps.yandex.ua/-/CVunZOKs
    Там есть переход через ЖД возде самого виадука. Ну и дальше по Каруны.
    Янтарную в том месте пересекать очень неудобно, чтобы на Универсальную завернуть. Да и, гм, субстрат, выстилающий начало Универсальной в том районе довольно гуанистый. После дождя туда лучше вообще не соваться. (я год там пешком проходила, поэтому знаю все вдоль и поперек, и как что проходится при различных погодных условиях).

    Переход под ж/д есть, да. Но Каруны - достаточно загруженная улица, чтобы появилось желание ее избегать А еще, если мне не изменяет память, там знатные наплывы асфальта на правой обочине, которые нужно объезжать.
    Огонь в сердце, бабочки в животе и шило в заднице...

  14. #14

    Реєстрація
    07 вересень 2012
    Звідки Ви
    Тутейшы
    Дописів
    291

    Типово

    Цитата Допис від buddy Переглянути допис
    По-перше, для тротуару і велодоріжки має бути різне покриття (тротуар - плитка, велодоріжка - асфальт).
    При плиточном тротуаре и асфальтовой велодорожке на велодорожке немедленно окажутся все мелкоколёсные - начиная от роликов и заканчивая мамами с колясками. И никакие знаки и архитектурные задумки не помогут...

    По теме - ехать с вокзала на Коммунар (до Кайдакского моста) можно по Краснозаводской и пр. Свободы - там намного спокойнее, чем на набережной, а по Краснозаводской ещё и идеальный асфальт. Правда на ливнёвки надо поглядывать, но дорога широкая, можно не жаться к обочине - места хватает всем.

  15. #15
    Аватар для buddy
    Реєстрація
    08 січень 2006
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    4 082

    Типово

    Цитата Допис від Чеширский мышъ Переглянути допис
    1)При плиточном тротуаре и асфальтовой велодорожке на велодорожке немедленно окажутся все мелкоколёсные - начиная от роликов и заканчивая мамами с колясками. И никакие знаки и архитектурные задумки не помогут...

    2)По теме - ехать с вокзала на Коммунар (до Кайдакского моста) можно по Краснозаводской и пр. Свободы - там намного спокойнее, чем на набережной, а по Краснозаводской ещё и идеальный асфальт. Правда на ливнёвки надо поглядывать, но дорога широкая, можно не жаться к обочине - места хватает всем.
    1. Плитка необов'язково має бути як бруківка. Є безшовна плитка, у якій щілина не більше 1-2 мм і на поверхні тертя немає фасок. По друге, ролики і мами з колясками - це радше питання часу. Звичайно, рагуляцький менталітет місцевого населення ще не здатний сприймати велодоріжки як право виключно велосипедистів (просто народ в більшості навіть не має уявлення про них), але за 2...4 роки, думаю, ситуація зміниться... Тим не менше, ось для цього я й пропоную не малювати велодоріжку на тротуарі, а будувати окремо: можна відмежувати бордюром/стовпчиками (для мінімальної ширини межі), або навіть рядом дерев/кущів зі встановленням лавочок і урн у проміжках... Коротше, прийомів, в т. ч. суто архітектурних - маса (без використання адміністративних засобів)...

    2. В принципі, маршрут непоганий, але проспект Свободи від Водолікарні до Кайдацького шляху - убитий страшно (там, здається, його бралися ремонтувати нещодавно, але я не в курсі щодо об'ємів робіт на сьогодні)...

  16. #16

    Реєстрація
    07 вересень 2012
    Звідки Ви
    Тутейшы
    Дописів
    291

    Типово

    Не знаю где водолечебница, но да, километр-полтора убитого асфальта там есть (вниз по течению реки от К. моста). Хотя то для машин он убитый, а велосипедом вполне проезжабельно. (У меня дорожник без амортвилки, если что ) А вверх от моста вполне нормальная дорога.

  17. #17
    Аватар для ENIGMA
    Реєстрація
    07 жовтень 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    3 848

    Типово

    По теме - неплохая альтернатива проспекту Петровского - улица Орловская - нет общественного транспорта (44 маршрутка не считается), альтернатива проспекту Пушкина - улица Свердлова (хорошее покрытие).
    Мне, как нетехничному велосипедисту на маршруте важно отсутствие общественного транспорта, который существенно усложняет и замедляем мое движение.


    Цитата Допис від buddy Переглянути допис
    Моя думка щодо подібних веломаршрутів:
    Я так понимаю, что это должна быть образцово-показательная велодорожка?
    Так такая в нашем городе уже есть: набережная на Малиновского, правда ее никак до ума довести не могут, вот где не помешало бы ваше участие со всеми правилами, ДБНами и расчетами.
    На правобережной набережной и так все велосипедисты без проблем от Победы до Паруса передвигаются.

    Вот где РЕАЛЬНО нужны велодорожки - это на мостах. Я не знаю, что меня может заставить на веле переехать через центральный мост. если и буду ехать, то зажмурившись от страха. Вот на Южном оно как-то спокойнее, он менее насыщен транспортом и там так не гасают.

  18. #18
    Аватар для buddy
    Реєстрація
    08 січень 2006
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    4 082

    Типово

    Цитата Допис від ENIGMA Переглянути допис
    1)По теме - неплохая альтернатива проспекту Петровского - улица Орловская - нет общественного транспорта (44 маршрутка не считается), альтернатива проспекту Пушкина - улица Свердлова (хорошее покрытие).
    Мне, как нетехничному велосипедисту на маршруте важно отсутствие общественного транспорта, который существенно усложняет и замедляем мое движение.




    2)Я так понимаю, что это должна быть образцово-показательная велодорожка?
    Так такая в нашем городе уже есть: набережная на Малиновского, правда ее никак до ума довести не могут, вот где не помешало бы ваше участие со всеми правилами, ДБНами и расчетами.
    3)На правобережной набережной и так все велосипедисты без проблем от Победы до Паруса передвигаются.

    4)Вот где РЕАЛЬНО нужны велодорожки - это на мостах. Я не знаю, что меня может заставить на веле переехать через центральный мост. если и буду ехать, то зажмурившись от страха. Вот на Южном оно как-то спокойнее, он менее насыщен транспортом и там так не гасают.
    1. Щодо Орловської - я там зараз живу поряд, якщо чесно, покриття мені не дуже подобається... Краще вже по сусідній Виборзькій (вона і більш порожня), а якщо зовсім паралельно Петровського, то Караваєва/Грімау - там відносно нормальне покриття (ну є пару горбатих місць), ці вулиці житлові (не магістральні), і там ухил не такий крутий, як на Орловській/Виборзькій...
    По Пушкіна і по Свердлова їжджу і там і там - приблизно однаково виходить по часу і швидкості... На Свердлова часто здоровенна калюжа на перетині з Чичеріна... Якби на Пушкіна на бульварі понизити бордюри на перетині з бічними вулицями, то можна було б по ньому без проблем їздити... Правда, там іще асфальт місцями підлатати б...

    2. Я не кажу, що обов'язково "взірцева", але так - велодоріжка має бути правильною і якісною, а не аби-як, щоб було... Щодо Набережної Малиновського - я там практично ніколи не їздив (ну немає в мене туди маршрутів руху), але коли пару разів проїжджав у машині зі знайомими - скільки не видивлявся - видимих ознак велодоріжки так і не помітив...
    3. Щодо Набережної на правому березі я вже казав: їздити по дорозі далеко не всім зручно і безпечно, а тротуари у 70% непридатні для нормальної їзди на веліку - бордюри, розбитий асфальт, калюжі тощо... Щоб велодоріжкою користувалися всі, треба її робити по нормах, а не видумувати велосипед з підручних матеріалів...

    4. Щодо мостів. По Центральному я ще ні разу не їздив - надто вже небезпечно (принаймні суб'єктивно) - дуже вузькі смуги руху (по 3,3 м), не самий кращий асфальт і надто багато маршруток... На лівий берег в основному їжджу (коли треба бува) по Кайдацькому (менший трафік, менше маршруток, ширші смуги) або по Амурському (через те що він вузький, там машини рідко більше 50 км/г їдуть - в принципі безпечно як на мене...), по Південному не їздив - не по дорозі туди мені...

    А взагалі по мостах у мене такі були ідеї (не претендую на обов'язкову реалізацію):

    - Кайдацький: ширина проїзної частини приблизно 12,5 м в одну сторону (від бордюру до відбійника). Якщо зробити ліву смугу 3,5 м (їздять лише легкові авто), середню 3,75 м (їздять фури), праву - 3,75 м (їздять автобуси, іноді вантажівки), разом = 11 м, робимо високий бордюр по праву сторону від дороги (15 см ширина, 25-30 см висота), то на повноцінну велосмугу в один бік лишається 1,35 м. Смуга тротуару за відбійником лишається для пішоходів.

    - Амурський: лишити міст виключно для громадського транспорту (можна навіть частину маршруток з Центрального перевести сюди): тролейбуси і трамваї їдуть по суміщеному полотну (по трамвайним плитам), можна навіть дроти тролейбуса перевісити ближче до трамвайних. Для нормального прямолінійного руху тролейбусу достатньо 3 м (за умови повної відсутності маневрування), для уникання зіткнення зустрічних машин робиться посередині ряд півкуль/бордюрів/бортиків завширшки 0,25...0,4 м, висотою 10-15 см. Праві смуги лишаються для маршруток - теж по 3 м. По правим смугам суміщений рух з велосипедами (зупинки на мосту заборонені по ПДД), на трамвайній смузі ліміт швидкості 40-50 км/г, на правих смугах - 30 км/г. Тротуари по обидва боки лишаються пішоходам.

    - Центральний міст.
    --- Варіант А: забрати по 1 смузі з кожного боку, решту смуг розширити до 3,75 м, смуга для відбійника посередині - 2 м (разом - 17 м), по 1,5 м лишається для велодоріжок (+високий бордюр, що їх відділяє), тротуари лишаємо пішоходам. Мінус варіанту - звуження дороги призведе до заторів...
    --- Варіант Б: Дорогу не чіпаємо (лише можна виділити праві смуги для ГТ), існуючий тротуар капітально ремонтується (заміна конструктивних плит на монолітне покриття, новий асфальт/бетон з ідеально рівною поверхнею) і віддається під велодоріжки. Тротуар добудовується ще правіше (демонтується стара з/б перильна огорожа) з легких металевих конструкцій (балки моста мають її витримати, так як конструкція по масі вийде приблизно такою ж, як і демонтована огорожа) - 1 м ширини + нові металеві перила...

    - Південний міст - відремонтувати тротуар, організувати суміщений рух пішоходів+велосипедистів (пішоходи там все одно практично не ходять...), можливо для зручності доведеться відкусити у дороги по 0,25-0,5 м і замінити металевий відбійник високим бордюром...

  19. #19
    Аватар для ENIGMA
    Реєстрація
    07 жовтень 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    3 848

    Типово

    Цитата Допис від buddy Переглянути допис
    Щодо мостів
    Единственное - не рекомендую совмещать пешеходные и велодорожки. хоть пешики по мостам ходят мало, но тротуары часто заняты рыбаками, которык свои снасти порой на весь тротуар разложат, еще и стульчик поставят

    а по велодорожкам - было бы здорово, если бы при каждой капитальной реконструкции улиц, в ней принимал участие эксперт по обустройству велодорожек. одно дело просто их проектировать и предлагать в определенных местах. и совсем другое внедрить в каждую реконструкцию и капремонт. много лет назад в план капремонтов так включили освещение, затем два года назад - обустройство тротуаров, полтора года назад - бордюропонижение для колясочников. теперь все это делается в обязательном комплексе капремонта. просто у властей нет подрядчика с экспертом по оборудованию (желательно с минимальными затратами) велодорожек. К слову - в следующем году будут делать бульварную часть пр.Кирова, туда спокойно можно впихнуть велодорожку (это реально со всех точек зрения).

    НО в целом, как мне кажется, тема не об этом. Посему предлагаю всем участникам здесь забыть мифическое слово "велодорожка" и начать обсуждать реальные веломаршруты с их подводными камнями.

  20. #20
    Аватар для buddy
    Реєстрація
    08 січень 2006
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    4 082

    Типово

    Єдине місце, де я пропоную сумістити вело і пішоходів - це Південний міст. По моєму, там навіть рибаки велика рідкість... так що розминуться...

    На Кірова я теж обома руками за те, щоб по бульвару прокласти велодоріжку (бажано з розширенням бульвару до 6-7 метрів і виділенням 2-3 м під 2-сторонню велодоріжку), але при цьому треба організувати ПП і вело-переходи на всіх поперечних вулицях (Пушкіна, Свердлова, Ульянова, Дімітрова, Ілліча, Вакуленчука, Гавриленка, Тітова) і понизити в місцях перетину бордюри, але те що я нещодавно бачив - там навіть бордюри не понижують...

    А чому міфічне? Ви думаєте для Дніпра це ніколи не стане реальністю? Я думаю, максимальний строк - 5-7 років, щоб з'явилася більш-менш повноцінна мережа...

Сторінка 1 з 92 123456789101151 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті