Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2 з 92 ПершаПерша 12345678910111252 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1838, показано з 21 по 40.

Тема: Велодорожки и современные концепции градостроительства

  1. #21
    Аватар для ENIGMA
    Реєстрація
    07 жовтень 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    3 848

    Типово

    Цитата Допис від buddy Переглянути допис
    А чому міфічне? Ви думаєте для Дніпра це ніколи не стане реальністю? Я думаю, максимальний строк - 5-7 років, щоб з'явилася більш-менш повноцінна мережа...
    Я тоже верю в светлое будущее
    Мифическое - да, я так считаю, в данный момент, в данном городе, в данном отношении велообщественности и городских властей. ИМХО

    А полноценная сеть появится, в том числе и благодаря этой теме, где, надеюсь, соберем карту веломаршрутов. Я, например, никогда не ездила на веле на левый берег, потому что, кроме как по загазованной перегруженной Правде не знаю иных путей.

    Знаете, как раньше асфальт укладывали в парках: по протоптанным тропинкам. Думаю, от реальной маршрутной сети будет существенная польза сейчас велосипедистам, а в светлом будущем и проектировщикам с коммунальщиками.

  2. #22
    Аватар для maxn
    Реєстрація
    20 вересень 2009
    Дописів
    877

    Типово

    вроде как тему создали для вело маршрутов, а тут укры рассказывают о необходимости велодорожки через южный мост.......прекращайте.
    По теме: Вниз по Гагарина до танка, затем с Карла Маркса до парка Глобы - отличный маршрут, можно отлично попрыгать с бордюров и ступенек магазинов.

  3. #23

    Реєстрація
    27 червень 2004
    Звідки Ви
    NYC
    Дописів
    1 215

    Типово

    Был летом в Днепропетровске - удивился смелости людей - ездят в темноте вверх по Шмидта, а так же через Новый мост на велосипедах. (У самого есть гибридный велосипед). Но, увы инфраструктуры фактически нет.
    Я видел несколько видов велодрожек.
    В Кельне они все проложены по тротуарам


    В Барселоне смешано- по тротуарам


    и по дороге


    В Нью Йорке (и в Штатах вообще) в основном по дорогам

  4. #24
    Аватар для Stormwatch
    Реєстрація
    07 березень 2005
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    1 022

    Типово

    Цитата Допис від maxn Переглянути допис
    вроде как тему создали для вело маршрутов, а тут укры рассказывают о необходимости велодорожки через южный мост.......прекращайте.
    По теме: Вниз по Гагарина до танка, затем с Карла Маркса до парка Глобы - отличный маршрут, можно отлично попрыгать с бордюров и ступенек магазинов.
    Это не веломаршрут, а велобычество (отлично попрыгать с бордюров и ступенек магазинов)

  5. #25
    Аватар для Schved
    Реєстрація
    21 серпень 2009
    Дописів
    569

    Типово

    Цитата Допис від maxn Переглянути допис
    вроде как тему создали для вело маршрутов, а тут укры рассказывают о необходимости велодорожки через южный мост.......прекращайте.
    По теме: Вниз по Гагарина до танка, затем с Карла Маркса до парка Глобы - отличный маршрут, можно отлично попрыгать с бордюров и ступенек магазинов.
    Цитата Допис від Stormwatch Переглянути допис
    Это не веломаршрут, а велобычество (отлично попрыгать с бордюров и ступенек магазинов)
    Кстати да, давайте не будем проводить открытую агитацию нарушения ПДД.
    Стрит маршруты лучше обсуждать на спец. форумах.

  6. #26
    Аватар для batoshka
    Реєстрація
    15 вересень 2009
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    4 494

    Типово

    Цитата Допис від Stormwatch Переглянути допис
    Это не веломаршрут, а велобычество (отлично попрыгать с бордюров и ступенек магазинов)
    +100

    А выделенное - это не вело- , а просто бычество:

    Цитата Допис від maxn Переглянути допис
    вроде как тему создали для вело маршрутов, а тут укры рассказывают о необходимости велодорожки через южный мост.......прекращайте.
    По теме: Вниз по Гагарина до танка, затем с Карла Маркса до парка Глобы - отличный маршрут, можно отлично попрыгать с бордюров и ступенек магазинов.

    Каденс важнее клиренса!

  7. #27
    Аватар для Ох-хо-хо
    Реєстрація
    27 квітень 2004
    Дописів
    4 241

    Типово

    Кстати а что там с так разрекламированной в свое время велодорожкой на набережной вдоль ж\м Солнечный?

    Я что то не припомню там никакой специальной разметки для велосипедов - знак, например.
    Обычный тротуар забитый пешеходами.

  8. #28
    Аватар для buddy
    Реєстрація
    08 січень 2006
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    4 082

    Типово

    Цитата Допис від Ох-хо-хо Переглянути допис
    Кстати а что там с так разрекламированной в свое время велодорожкой на набережной вдоль ж\м Солнечный?

    Я что то не припомню там никакой специальной разметки для велосипедов - знак, например.
    Обычный тротуар забитый пешеходами.
    Про що я й казав: скільки не видивлявся, не бачив...

  9. #29
    Аватар для ArtemS
    Реєстрація
    20 квітень 2005
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    2 807

    Типово

    Цитата Допис від Ох-хо-хо Переглянути допис
    Кстати а что там с так разрекламированной в свое время велодорожкой на набережной вдоль ж\м Солнечный?

    Я что то не припомню там никакой специальной разметки для велосипедов - знак, например.
    Обычный тротуар забитый пешеходами.
    Та там писец - дети, собаки, парочки, коляски. Да и короткая, нормальное покрытие только до самолета, потом старый асфальт, весь с трещинами и наплывами, через 50 метров съехал на трассу.

  10. #30
    Аватар для buddy
    Реєстрація
    08 січень 2006
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    4 082

    Типово

    Цитата Допис від maxn Переглянути допис
    вроде как тему создали для вело маршрутов, а тут укры рассказывают о необходимости велодорожки через южный мост.......прекращайте.
    По теме: Вниз по Гагарина до танка, затем с Карла Маркса до парка Глобы - отличный маршрут, можно отлично попрыгать с бордюров и ступенек магазинов.
    Ці, як ви кажете, "укри", щоденно по наших пробках по 30 км в день веліком на роботу/з роботи намотують. І торують шлях у міськраду з презентацією програми велодоріжок. Завтра о 9.00 попередній огляд...

  11. #31
    Аватар для buddy
    Реєстрація
    08 січень 2006
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    4 082

    Типово

    Цитата Допис від ArtemS Переглянути допис
    Та там писец - дети, собаки, парочки, коляски. Да и короткая, нормальное покрытие только до самолета, потом старый асфальт, весь с трещинами и наплывами, через 50 метров съехал на трассу.
    Тобто як такої, ні де-юре, ні де факто, велодоріжки там немає?.. Навіть знаків не поставили? (я вже мовчу про розмітку...)
    Просто якщо знаків і розмітки немає, то велодоріжкою те назвати не можна...

  12. #32
    Аватар для Schved
    Реєстрація
    21 серпень 2009
    Дописів
    569

    Типово

    Цитата Допис від buddy Переглянути допис
    І торують шлях у міськраду з презентацією програми велодоріжок. Завтра о 9.00 попередній огляд...
    Нi пушинки, нi пiр'ячка
    Востаннє редагував Schved: 08.11.2012 о 18:48

  13. #33
    Аватар для ArtemS
    Реєстрація
    20 квітень 2005
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    2 807

    Типово

    Цитата Допис від buddy Переглянути допис
    Завтра о 9.00 попередній огляд...
    Очень искренне, желаю удачи. Надеюсь будете держать в курсе.

  14. #34
    Аватар для Stormwatch
    Реєстрація
    07 березень 2005
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    1 022

    Типово

    В плане веломаршрутов.
    Я периодически езжу Солнечный->Казакова
    Солнечный-набережная-новый мост-набережная-6 Стрелковой дивизии-пересекаю КМ по пешеходному переходу-Сиферопольская-Лабораторная-Казакова
    обратно Казакова-Гагарина-Октябрьская площадь-парк Шевченко-набережная-новый мост-набережная

  15. #35
    Аватар для buddy
    Реєстрація
    08 січень 2006
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    4 082

    Типово

    Цитата Допис від Schved Переглянути допис
    Нi пушинки, нi пiр'ячка
    Цитата Допис від ArtemS Переглянути допис
    Очень искренне, желаю удачи. Надеюсь будете держать в курсе.
    Розказую: разом з Катериною Красніковою були у міськвиконкомі сьогодні з 9 до 10 ранку. Спілкувалися з людиною з департаменту молоді та спорту - Максимом Семеновим.

    Я показував йому на флешці презентацію, приклади проектів планування по деяким вулицям. Йому дуже сподобалося, особливо не "велоспортивний", а загальний, транспортно-урбаністичний підхід. Я показав цифри, порівняння з іншими видами інфраструктури, навів досвід Європи, Америки, Колумбії і навіть Росії/України (все це було наочно у слайдах презентації), цитати урбаністів світового рівня: Яна Гейла, Енріке Пеньялоси, Вукана Вучика.

    Семенов від презентації був у захваті, сказав, що обов'язково треба буде писати офіційні листи-петиції до департаменту транспорту, до мера Куліченка. Будуть долучатися громадські організації: Велоасоціація - вже, ще - організатори "Культурної карти міста" (у середу ввечері в ЦБ була фокус-група, я там виступав теж), також залучать представників екологічних організацій, бо питання велоінфраструктури безпосередньо пов'язане з екологією міста (на цьому власне Семенов сам наголосив). Отже, найближчим часом планується круглий стіл або прес-конференція щодо велофінфраструктури в Дніпропетровську, де я буду виступати з цією презентацією.

    У понеділок (12 чила) попередньо в нас знову з Семеновим зустріч - обговорити більш детально саму презентацію, вирішити, кого краще запросити на круглий стіл (однозначно - представники ЗМІ, чиновники з департаментів транспорту та будівництва, когось з замів мера (ну якщо сам Куліченко прийде - буде взагалі круто...), представників громадських організацій тощо.

    Сам круглий стіл плануємо розбити на 2 етапи:
    1 - "Навіщо нам потрібно велодоріжки" - де будемо виступати я разом з Красніковою Катериною - загальна презентація.
    2 - "Як правильно будувати велоінфраструктуру" - тут вже будуть запрошуватись проектні організації (Наприклад ДніпроЦивільПроект), департамент будівництва тощо.

    Коротше, перші кроки вже робимо...

  16. #36
    Аватар для super
    Реєстрація
    26 листопад 2004
    Дописів
    3 423

    Типово

    buddy -
    http://forum.gorod.dp.ua/image.php?type=sigpic&userid=1951&dateline=1333143  480

  17. #37

    Реєстрація
    17 травень 2012
    Звідки Ви
    откуда все :)
    Дописів
    5 663

    Типово

    Цитата Допис від buddy Переглянути допис
    Коротше, перші кроки вже робимо...
    Вот это да! МОЛОДЕЦ!!!!
    Только совместные занятия идиотизмом указывают на настоящую духовную близость

  18. #38
    Аватар для Venity
    Реєстрація
    30 вересень 2009
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    558

    Типово

    buddy - ви молодець!

  19. #39
    Аватар для Dима
    Реєстрація
    13 вересень 2008
    Дописів
    1 810

    Типово

    респект!!!
    Чем быстрее ты крутишь педали, тем скорее ты сможешь отдохнуть. Лэнс Армстронг

  20. #40
    Аватар для Big Fregat
    Реєстрація
    08 квітень 2011
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    9 624

    Типово

    Даже не знаю, хорошо это или плохо, если у нас появятся велодорожки, при наших то реалиях.
    Востаннє редагував Big Fregat: 10.11.2012 о 22:37
    http://forum.gorod.dp.ua/image.php?type=sigpic&userid=129902&dateline=13472  23519

Сторінка 2 з 92 ПершаПерша 12345678910111252 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті