Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 17 з 92 ПершаПерша ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1840, показано з 321 по 340.

Тема: Велодорожки и современные концепции градостроительства

  1. #321

    Реєстрація
    05 березень 2007
    Дописів
    626

    Типово

    Цитата Допис від Водила Переглянути допис
    Жду ссылку на что то похожее по горэлектротранспорту.
    http://transit.in.ua/

  2. #322
    Аватар для Водила
    Реєстрація
    03 грудень 2005
    Дописів
    22 473

    Типово

    Ну ка теперь пользуясь вашей ссылкой скажите мне что нибудь о троллейбусе. Седьмом к примеру.

  3. #323

    Реєстрація
    05 березень 2007
    Дописів
    626

    Типово

    Ну это уже не ко мне, вы ссылку попросили я дал. ЖПС ставят и на горэлектротранспорт, так что почему не работает на сайте обращайтесь к разработчикам ) Да и по маршруткам это пока не более чем игрушка. На остановках только информация о прибывающих в ближайшие несколько минут.

  4. #324
    Аватар для Водила
    Реєстрація
    03 грудень 2005
    Дописів
    22 473

    Типово

    Т.е контроля за трамваями и троллейбусами нет вообще.... Ладно. Я вам помогу:




  5. #325
    Аватар для buddy
    Реєстрація
    08 січень 2006
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    4 082

    Типово

    Все таки "акуратно" пропущене питання щодо проїзних на місяць/квартал (а той на тиждень) та пільг школярам/студентам (50-75%) як обов'язкового атрибуту громадського транспорту будь-якого міста світу... Як із цим у "громадських" маршрутках?..

  6. #326
    Аватар для Водила
    Реєстрація
    03 грудень 2005
    Дописів
    22 473

    Типово

    Не надо уходить в сторону. Я вам ответил на ваш флуд в теме, ответьте и вы на мой. Если забыли : Контроль и бесконтрольность разных видов пассажирского транспорта. Так же хотелось бы узнать, нафига троллейбусу выделенная полоса движения если его интервал - 63 минуты?

  7. #327

    Реєстрація
    05 березень 2007
    Дописів
    626

    Типово

    Востаннє редагував Crio: 09.01.2013 о 10:11 Причина: Кормежка отменяется

  8. #328
    Аватар для buddy
    Реєстрація
    08 січень 2006
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    4 082

    Типово

    Цитата Допис від Водила Переглянути допис
    Так же хотелось бы узнать, нафига троллейбусу выделенная полоса движения если его интервал - 63 минуты?
    А хто казав, що це нормальний інтервал? Нормальний інтервал - це 5-10 хв. А виділена смуга потрібна при інтервалові 2-4 хв (коли декілька маршрутів, як наприклад на Кірова чи Правді). Але не забувайте, що по виділеній смузі ще й автобуси ходять.

  9. #329
    Аватар для buddy
    Реєстрація
    08 січень 2006
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    4 082

  10. #330
    Аватар для super
    Реєстрація
    26 листопад 2004
    Дописів
    3 423

    Типово

    Во всём многообразии повозок обнаружил только 1 (один!) спортивный велик - шоссер Трек. И то мужик ехал без контактов, хоть и в велоодежде (парадокс?).
    Думается мне, датчане попав к нам летом офигевают от "заможності" наших людей Ибо на "крокодилах" в нашем городе ездят в основном колхозники (с сопутствующими звуками)
    http://forum.gorod.dp.ua/image.php?type=sigpic&userid=1951&dateline=1333143  480

  11. #331
    Аватар для buddy
    Реєстрація
    08 січень 2006
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    4 082

    Типово

    Цитата Допис від super Переглянути допис
    Во всём многообразии повозок обнаружил только 1 (один!) спортивный велик - шоссер Трек. И то мужик ехал без контактов, хоть и в велоодежде (парадокс?).
    Думается мне, датчане попав к нам летом офигевают от "заможності" наших людей Ибо на "крокодилах" в нашем городе ездят в основном колхозники (с сопутствующими звуками)
    Це певною мірою суть того, чому в нас так мало велосипедистів. В нас вважають, що якщо велосипедист - то обов'язково спортивний велік, спецодяг і екіпіровка - це обов'язково спортсмен, що по дорозі 40 км/г вкручує.
    В них же підійшли по іншому: "велосипед - це просто і зручно".
    Тобто нуль обмежень на пересування веліком - як фізичних,так і психологічних (погодьтеся, екіпіровка багатьох відлякує від бажання поїхати велом). Всі їдуть у спокійному темпі 15-25 км/г. Тому там 95% - це аналоги наших "Україн" та "Орлят", звичайні сіті-байки з корзинками, багажниками і щитками на колесах, і в основному - з одною передачею (ну там рельєф сприяє). А як вам веліки-коляски?.. Вантажні веліки?..
    Тому там і велокультура така: велодоріжки - невід'ємне право всіх, хто навчився тримати кермо вела і тримати рівновагу. Діти самі в школу на веліках по велодоріжках їздять. З 6-7 років!.. Ось - той ідеал, до якого треба прагнути...
    А в нас в тісну маршрутку дітям доводиться лізти... І ще й трьошку давати за проїзд в позі "зю"...

  12. #332
    Аватар для super
    Реєстрація
    26 листопад 2004
    Дописів
    3 423

    Типово

    Да Коляски прикололи Особенно вот эта конструкция
    http://forum.gorod.dp.ua/image.php?type=sigpic&userid=1951&dateline=1333143  480

  13. #333
    Аватар для Водила
    Реєстрація
    03 грудень 2005
    Дописів
    22 473

    Типово

    Цитата Допис від buddy Переглянути допис
    А хто казав, що це нормальний інтервал? Нормальний інтервал - це 5-10 хв. А виділена смуга потрібна при інтервалові 2-4 хв (коли декілька маршрутів, як наприклад на Кірова чи Правді). Але не забувайте, що по виділеній смузі ще й автобуси ходять.
    Так вы сразу и говорите: Я хочу что бы городской пассажирский транспорт ходил через каждые две минуты, а после этого хочу для них выделенную полосу и велодорожку и ..... И к стати, первый вопрос так и завис в воздухе. Или вы за свои слова не отвечаете?

  14. #334
    Аватар для buddy
    Реєстрація
    08 січень 2006
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    4 082

    Типово

    Цитата Допис від Водила Переглянути допис
    Так вы сразу и говорите: Я хочу что бы городской пассажирский транспорт ходил через каждые две минуты, а после этого хочу для них выделенную полосу и велодорожку и ..... И к стати, первый вопрос так и завис в воздухе. Или вы за свои слова не отвечаете?
    Намагання прикрасити шмат лайна обгорткою з цукерки не робить його цукеркою.
    У всіх трамвайних вагонів та машин тролейбусів на лініях є чітко затверджені графіки похвилинно по кінцевих і ключових проміжних зупинках. І їх намагаються дотримуватися. І легше знати, що твій транспорт прийде о такій-то годині-хвилині плюс-мінус 2 хвилини, ніж тупо кожен раз спостерігати у неті, як жипіес фіксує броунівський рух скотовозок...

    Так а що там щодо проїзних квитків на тиждень/місяць/квартал з відповідними знижками і пільг для студентів/школярів у "громадських" маршрутках?..

  15. #335

    Реєстрація
    25 грудень 2005
    Дописів
    1 563

    Типово

    Цитата Допис від super Переглянути допис
    Во всём многообразии повозок обнаружил только 1 (один!) спортивный велик - шоссер Трек. И то мужик ехал без контактов, хоть и в велоодежде (парадокс?).
    Думается мне, датчане попав к нам летом офигевают от "заможності" наших людей Ибо на "крокодилах" в нашем городе ездят в основном колхозники (с сопутствующими звуками)
    Во-первых и х воруют сильно, поэтому велы покупаются "лишь бы ездил". Мой шеф в Копенгагене ездит на дешевом Giante и говорит, что это 7 вел за последние несколько лет. Но он его бросал тупо возле офиса.
    За неделю в Дании всего несколько раз видели хорошие велики. И видели очень хороший топовый шоссер, но он стоял аж в вестибюле гостиницы.

    Мои велозарисовки
    Интересно, сколько нужно места для парковки такого количества машин
    https://picasaweb.google.com/lh/phot...eat=directlink
    https://picasaweb.google.com/lh/phot...eat=directlink
    https://picasaweb.google.com/lh/phot...eat=directlink
    Такое валяется никому не нужное вообще
    https://picasaweb.google.com/lh/phot...eat=directlink
    Такой аппарат можно взять, оставив в залог 20 крон (~$5)
    https://picasaweb.google.com/lh/phot...eat=directlink
    Ценители поймут
    https://picasaweb.google.com/lh/phot...eat=directlink
    Востаннє редагував algot: 09.01.2013 о 19:09
    Погонщик Scottа

  16. #336
    Аватар для Водила
    Реєстрація
    03 грудень 2005
    Дописів
    22 473

    Типово

    Цитата Допис від buddy Переглянути допис
    Намагання прикрасити шмат лайна обгорткою з цукерки не робить його цукеркою. ..
    Ну да. График движения троллейбусов даже фиговым листком никто прикрыть не пытается. Шестьдесяттриминуты .... хороша конфетка.


    Так а що там щодо проїзних квитків на тиждень/місяць/квартал з відповідними знижками і пільг для студентів/школярів у "громадських" маршрутках?.
    Я вас не понимаю. Я что-то об этом писал? Претендовал на ваши высокие оценки? Требовал дотаций? Что?

  17. #337
    Аватар для buddy
    Реєстрація
    08 січень 2006
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    4 082

    Типово

    Цитата Допис від Водила Переглянути допис
    Ну да. График движения троллейбусов даже фиговым листком никто прикрыть не пытается. Шестьдесяттриминуты .... хороша конфетка.
    А хто ж його довів до такого стану?.. Я раніше "Б"-шкою постійно їздив до Метеору, бо ходила що 5-10 хв. А тепер там пропонують газенваген 87б - гробовозку... Не такі-от "громадські маршрутки" стараннями їх хазяїв у міськраді витіснили нормальний транспорт?..

    Я вас не понимаю. Я что-то об этом писал? Претендовал на ваши высокие оценки? Требовал дотаций? Что?
    Ви заявили, що маршрутка - це громадський транспорт, назвавши "брєдом" мою протилежну думку...

    Але, пардон, параметрам якого громадського транспорту відповідає маршрутка?.. Згідно з яким ДБН (бо це міське планування) чи ДСТУ?..
    У всіх нормах, що мені відомі записані лише автобус, тролейбус, екпрес-автобус, трамвай, швидкісний трамвай, метрополітен, міська електричка. Де, покажіть мені, де нормативи на маршрутне таксі?.. Найменша пропускна здатність у автобуса - 4000-6000 людей/год. Скажіть, який інтервал має бути у 18-місного спринтера, щоб він хоча б дотягнув до 4000?...

    Далі, по салону: висота стелі має бути не менше 2,0 м, у маршрутках вона складає 1,75-1,8 м - це нормально для статусу ГТ?..
    Відстань між сидіннями - має бути не менше 70 см (у тролях/трамах зазвичай 75-80 см), у маршрутки - заледве 60 см, "коліном в зуби" - це ГТ?..
    Поручні: мають бути з обох боків проходу і на спинках сидінь - де вони у мікроавтобуса?..
    Ширина проходу: має бути такою, щоб могли розминутися мінімум 2 людини у півоберта, а саме - не менше 60-70 см (у трамваях - 80-90см норма), в маршрутці - заледве 40 см - це нормально для ГТ?..
    Майданчик біля дверей: має бути на всю ширину дверей, по висоті - не менше 2 м (до коробки-автомата дверей), як низько треба нахилятися, щоб не вдаритись головою об одвірок в маршрутці?..
    Двері: мають апріорі бути автоматичними або на електронних сенсорних кнопках: скільки штук з тисяч газенвагенів Дніпра мають автоматичні двері?..
    Про безпеку я взагалі промовчу: коли зійшов з рейок трамвай, лише 1 бабця зламала руку/ногу. Коли перевертається маршрутка (а найчастіше саме таке ДТП трапляється) - то травми мають всі пасажири, а деякі завершують навіть моргом... про порівняльну статистику як часто потрапляють у ДТП трами/тролі і маршрутки навіть мови не йде - маршрутки поза конкуренцією по кількості...
    Далі: фіксовані зупинки: назвіть хоч один маршрут, де вони зупиняються виключно під отими розвішаними по місту табличками "зупинка автобусу" (120, 121, 135 не рахуємо - там повноцінні автобуси на маршрутах). В якому нормальному ГТ будуть волати на весь салон "зупиніть тута чи тама"?..

    Список можна продовжувати...
    А ви продовжуйте вважати маршрутки громадським транспортом...

  18. #338
    Аватар для buddy
    Реєстрація
    08 січень 2006
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    4 082

    Типово

    До речі, норми по велодоріжках в ДБНах і ДСТУ прописані

  19. #339
    Аватар для Водила
    Реєстрація
    03 грудень 2005
    Дописів
    22 473

    Типово

    Цитата Допис від buddy Переглянути допис
    А хто ж його довів до такого стану?
    Наверное вы.

    Ви заявили, що маршрутка - це громадський транспорт, назвавши "брєдом" мою протилежну думку...
    Бредом была ваша думка о неконтролируемости маршруток. Я этот ваш тезис опроверг кстати, вы же пускаете очередные пузыри не доказав обратного. Так и будем выдавать свои домыслы за нормы и законы?

  20. #340
    Аватар для buddy
    Реєстрація
    08 січень 2006
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    4 082

    Типово

    Стрілочник...

    Кортоше, досить годувати троля...

Сторінка 17 з 92 ПершаПерша ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті