Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 13 з 13 ПершаПерша ... 345678910111213
Всього знайдено 248, показано з 241 по 248.

Тема: Українська мова та література, ІСТОРІЯ УКРАЇНИ. ЗНО, ДПА, шкільна програма. Європейський бульвар

  1. #241
    Аватар для maxxis_86
    Реєстрація
    27 січень 2012
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 151

    Типово

    Підготовка до ЗНО з української мови та історії України.

  2. #242
    Аватар для maxxis_86
    Реєстрація
    27 січень 2012
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 151

    Типово

    Продуктивна підготовка до ЗНО з української мови та літератури, історії України
    0977280240 Євгенія Володимирівна
    0638461831 Максим Олександрович

  3. #243
    Аватар для maxxis_86
    Реєстрація
    27 січень 2012
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 151

    Типово

    Залишилося два вільних місця для занять вівторок-четвер о 19.30

    0977280240 Євгенія Володимирівна
    0638461831 Максим Олександрович

  4. #244
    Аватар для maxxis_86
    Реєстрація
    27 січень 2012
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 151

    Типово

    Йде активний запис на навчальний рік 2020-2021. Заняття в центрі міста.
    0977280240 Євгенія Володимирівна
    0638461831 Максим Олександрович

  5. #245
    Аватар для maxxis_86
    Реєстрація
    27 січень 2012
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 151

    Типово

    З`явилось кілька вікон для одинадцятикласників. Підготовка до ЗНО

    0977280240 Євгенія Володимирівна
    0638461831 Максим Олександрович

  6. #246
    Аватар для maxxis_86
    Реєстрація
    27 січень 2012
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 151

    Типово

    Насичена та результативна підготовка до складання тесту з української мови та літератури.
    Професіоналізм, авторська методика, необмежена кількість тестів, комфортна атмосфера — незамінна складова успішної підготовки. Без жахливого зазубрювання та нудних правил.
    Окрім підготовки до шкільних іспитів, маємо досвід роботи з профілю "Ділове українське мовлення". Допомога в опануванні складних тем для працівників будь-якої сфери.


    ІСТОРІЯ УКРАЇНИ
    Можна забути про нудні заняття з історії — після наших занять вона стане улюбленим предметом!
    Дати, терміни, персоналії невіддільна складова тестування, але головне — навчитись аналізувати та шукати причинно-наслідкові зв'язки. Наш досвід та ваше бажання посприяють отриманню чудових результатів.



    Під час занять використовуємо методики мнемотехніки, постійний мозковий штурм, різноманітні схеми, таблиці.
    Приділяємо велику увагу формуванню мовних навичок, адже дуже часто підлітки не можуть лаконічно та впевнено викладати свої думки.
    Заняття проходять у групі 2-3 учні, що позитивно впливає на успішність та створює сприятливу конкурентну атмосферу.
    Якісно, цікаво, інколи складно, але ефективно - це про наші заняття. Більш як 10 000 тестів з предметів, постійний контроль знань, індивідуальна та групова робота, проведення безкоштовних тренінгів для кращого засвоєння матеріалу — все для успішного складання ЗНО.

  7. #247
    Аватар для maxxis_86
    Реєстрація
    27 січень 2012
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 151

    Типово

    Екатерина
    Мы безумно благодарны самому перкрасному преподавателю за подготовку и поддержку нашей дочери.
    ВНО по языку написали на 191 бал, по истории на 194. Рекомендуем и восхищаемся Вами, Евгения.

    oks999
    Самый лучший преподаватель. Сама готовилась с ней к ЗНО для получения второго высшего образования, сдала отлично.
    Евгения, Вы вдохновляете учиться

    Кристина
    За 6 місяців підготовки до ЗНО з української мови, я вивчила більше ніж знала за 11 років навчання. Євгенія Володимирівна легко знайде підхід до кожного учня й з нею приємно спілкуватись. Бали з мови 184. Я раджу цього вчителя всім!!!! Та атмосфера, що присутня на кожному уроці, дає можливість бути впевненим в своїх силах на ЗНО!

    Antonina_01
    Безгранично благодарна Евгении Владимировне за помощь в подготовке к ЗНО!
    Она замечательный преподаватель и работой с ней вы точно останетесь довольны.

    Аня

    Дуже гарний вчитель) З нею дійсно хочеться вчитись, якщо Ви зацікавлені в тому, щоб на уроках було цікаво, весело та зрозуміло-Вам до Євгенії Володимирівни. (Мій результат з мови - 190)

    Дарья

    Дійсно найкращий репетитор! У школі я навчалася в групі, де взагалі не вивчали укр мову, але, прийшовши до Євгенії Володимирівни у 11 класі, я змогла вивчити її аж на 191 бал, за що дуже вдячна. Рекомендую!

    Светлана
    Отличный преподаватель, не равнодушный к результатам своих учеников. Благодаря помощи Евгении Владимировны моя дочь получила 10 баллов на ЗНО.Рекомендую

    Анастасия
    Євгенія Володимирівна - найкращий репетитор! Вона вміє надзвичайно цікаво та зрозуміло пояснювати найскладніші теми, і жоден учень не буде сумувати на її уроках. Кожне заняття з нею було дуже веселим. Я вдячна цій вчительці за її підтримку, допомогу у підготовці до ЗНО та той "чарівний пендель", який стимулював мене ще краще готуватися до іспитів.

    Вера
    Найкращий вчитель, якого я зустрічала! Євгенія Володимирівна дійсно мотивує та вміє зацікавити у предметі. Я полюбила історію тільки через Євгенію Володимирівну. До неї хочеться приходити знову і знову. На заняттях отримуєш тільки таку інформацію, яка знадобиться на зно. Склала українську на 187. Неважливо, який в тебе рівень знань. Якщо є бажання, Євгенія Володимирівна допоможе досягти успіху

    Ирен
    С Евгенией Владимировной ЗНО на 190 баллов и выше превращается в реальность. Это не те уроки, когда тебе их будут читать ради галочки, как это принято в школе.К каждому неравнодушный и индивидуальный подход плюс преподавание ведётся на грамотном украинском. Историю смогла выучить и даже полюбить только с этим человеком. Я и мои родители очень довольны и благодарны

    Таня
    Дуже задоволена своїм результатом.Завдяки Євгенії Володимирівні змогла добре скласти ЗНО.Тепла атмосфера і гарний настрій на кожному уроці сприяли ще кращому запам'ятовуванню матеріалу. Всім раджу!

    Анастасия

    Евгения Владимировна самый лучший преподаватель, с которым я когда-либо работала. Я пришла к ней, зная из истории только дату крещения Руси, но благодаря помощи этого замечательного учителя я сдала ЗНО по истории на 191 балл, а укр. язык и литературу на 190. Атмосфера во время занятий приятная, изложение материала понятное и интересное. С Евгенией Владимировной не придется пыхтеть над сотнями страниц нудных учебников, она расскажет все только самое важное и нужное - то, что пригодится для сдачи ЗНО. Никакой лишней информации.
    Больше бы таких преподавателей, как Евгения Владимировна. Тогда учиться было бы намного проще, приятнее и интереснее. Думаю, тогда дети бы с радостью посещали школу, и успеваемость их была бы намного выше.

    Кайсарова Настя
    Евгения Владимировна самый лучший преподаватель, с которым я когда-либо работала. Я пришла к ней, практически ничего не зная из школьного курса истории, но благодаря этому замечательному преподавателю сдала ЗНО по истории на 191 балл, а по украинскому языку и литературе на 190. Атмосфера во время занятий всегда приятная, изложение материала понятное и, главное, интересное.
    Я безумно благодарна Евгении Владимировне за все, чему она меня научила

  8. #248
    Аватар для maxxis_86
    Реєстрація
    27 січень 2012
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 151

    Типово

    Продовжуємо навчати української та історії України. Індивідуальні та групові заняття. Заняття як онлайн, так і вживу. Результативно та цікаво.
    0977280240 Євгенія Володимирівна
    0638461831 Максим Олександрович

Сторінка 13 з 13 ПершаПерша ... 345678910111213

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті