Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 473 з 517 ПершаПерша ... 373423463464465466467468469470471472473474475476477478479480481482483 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 10340, показано з 9 441 по 9 460.

Тема: Киевстар

  1. #9441

    Реєстрація
    22 квітень 2009
    Звідки Ви
    Днипро
    Дописів
    13 028

    Типово

    Цитата Допис від moonlight49 Переглянути допис
    Спасибі.
    Маю "Твій старт". 5 пакетних гігабайт скінчилися. Докупив 5 ГБ і не можу ними користуватися в роумінгу...

    Тобто щоб ними скористатися я маю знаходиться в Україні?
    По докупленным гигабайтам я не в курсе работают ли они в роуминге или нет, хотя по идее должны в рамках периода оплаченной абонплаты.

  2. #9442
    Аватар для Dnepr
    Реєстрація
    28 лютий 2008
    Дописів
    15 977

    Типово

    Переключился на сабжевый кабель который последний год болтался в роутере как резервный и был приятно удивлен - скорость выросла до 928 / 943, это при том что во время теста часть канала наверняка домашние девайсы отъедали..

    https://www.speedtest.net/my-result/...7-a14e6d56c32c
    Востаннє редагував Dnepr: 12.07.2022 о 09:52

  3. #9443
    Аватар для naccounter
    Реєстрація
    08 червень 2009
    Звідки Ви
    центр всесвіту
    Дописів
    3 302

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Да, с 11 числа звонки залочили, а вот интернет безлимитный оставили.
    остается только звонить через вайберы и прочие телеги

  4. #9444
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Користувачі "Київстар-ТБ", підкажіть, будь ласка, як його дивитися? І на комп'ютері, і на смартфоні показують лише 130 каналів з обіцяних 300. І ті якесь сміття: стопіццот варіантів "Суспільного", плюс купа різних радіо (нащо вони на ТБ??? ). Навіть із загальнонаціональних показують лише "1+1", "Суспільне", "Інтер", "ICTV" та "Рада"- все. Решта каналів заблоковані - щоб їх розблокувати, треба обрати якийсь додатковий пакет. За окрему ціну, звісно. До операторів, звісно, не дозвонитися. Що я не так роблю? Вже жалкую, що підключилася до них.
    Востаннє редагував Дейнерис: 02.09.2022 о 00:54
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  5. #9445
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    23 988

    Типово

    Кто ж тебе черноротой подскажет? Обтекай!

  6. #9446

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 839

    Типово

    я так понял закончился льготный период после подключения где "все включено" ,а дальше за деньги которые жалко

  7. #9447
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 704

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Користувачі "Київстар-ТБ", підкажіть, будь ласка, як його дивитися? І на комп'ютері, і на смартфоні показують лише 130 каналів з обіцяних 300. І ті якесь сміття: стопіццот варіантів "Суспільного", плюс купа різних радіо (нащо вони на ТБ??? ). Навіть із загальнонаціональних показують лише "1+1", "Суспільне", "Інтер", "ICTV" та "Рада"- все. Решта каналів заблоковані - щоб їх розблокувати, треба обрати якийсь додатковий пакет. За окрему ціну, звісно. До операторів, звісно, не дозвонитися. Що я не так роблю? Вже жалкую, що підключилася до них.
    Я смотрю на смарттелевизоре. Плачу за минимальный пакет, 130 каналов, но с февраля открыты остальные до 300.

    Например синеплюсы все , нэшэнэлы с джеографиками, дискавери и так далее и так далее.

    Сами, без доплаты.

    Может пожже и вам откроют, может таки ждут доплату....я их не смотрю ничего. Телек просто фоном идёт.

    Как на смартфоне смотреть или кампе не знаю. Пожже позыкаю самой интересно)))))
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  8. #9448
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    51-й штат США
    Дописів
    56 244

    Типово

    Бедная, наверное раша каналы не может найти в сетке вещания...

    ...не подсказывайте ей ничего, пусть сама думает тем что у неё на плечах мотыляется.

    З.Ы. даже 1+1 правильно написала а не так как она обычно пишет...м**зьчерноротая...
    https://i.ibb.co/M6cRsLC/image.jpg

  9. #9449
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Цитата Допис від †Raptor† Переглянути допис
    Кто ж тебе черноротой подскажет? Обтекай!
    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Бедная, наверное раша каналы не может найти в сетке вещания...
    ...не подсказывайте ей ничего, пусть сама думает тем что у неё на плечах мотыляется.
    З.Ы. даже 1+1 правильно написала а не так как она обычно пишет...м**зьчерноротая...
    Прошу модераторів прибрати це лайно з теми.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  10. #9450
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    я так понял закончился льготный период после подключения где "все включено" ,а дальше за деньги которые жалко
    По-перше, підключилася я лише вчора, тобто льготний період закінчиться лише 31 жовтня. А по-друге, по льготному періоду доступні 300 каналів, а потім 201. Принаймні так написано на сайті "Київстар". А в мене лише 130. І на сайті написано, що до пакету входять НОРМАЛЬНІ канали, а не те сміття, що я назвала.
    Цитата Допис від SofiElena Переглянути допис
    Я смотрю на смарттелевизоре. Плачу за минимальный пакет, 130 каналов
    У Вас пакет "інтернет+ТБ"?
    с февраля открыты остальные до 300. Сами, без доплаты.

    может таки ждут доплату
    Так про такі речі ПОПЕРЕДЖАЮТЬ! Мені взагалі особливо не потрібен той ТБ - так, фоном звучить, коли щось готую на кухні. Просто до цього за "Фрегат"+"Воля"+телефон доньки платила майже у 2 рази більше і при цьому мала швидкість домашнього інтернету в два рази нижчу (50 мбіт, про якість взагалі мовчу) і пакетний інтернет доньки у 5 разів менший (5 гб). Тому й вирішила взяти саме цей пакет "Київстар", бо він вигидніше. А отримала купу "сюрпризів".
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  11. #9451
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 704

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис

    У Вас пакет "інтернет+ТБ"
    А. Нет. Интернет, телефон и ТВ)))

    Три в одном, не два, точно.

    Швидкисть щас увеличили до 1 гигабита. Правда я роутер заменила на поновее для этого к томуж.
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  12. #9452
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 704

    Типово

    Дозвонится до операторов можно.

    Если нажимая цифры, например работа интернета, нажмите 2, дождаться предложения зьеднання с оператором.

    Я только что попробовала, таки вышло))))
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  13. #9453
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Цитата Допис від SofiElena Переглянути допис
    Дозвонится до операторов можно.
    Если нажимая цифры, например работа интернета, нажмите 2, дождаться предложения зьеднання с оператором.
    Я только что попробовала, таки вышло))))
    Проблема в тому, що пакет на телефоні доньці. А донька в іншому кінці країни. Намагалася зі свого телефону зв'язатися: оператор сказав, що з'єднає мене з потрібною службою, - і все, тиша. 20 хвилин чекала. Навіть на сайті неможливо поспілкуватися з техпідтримкою, бо ЖИВИХ там немає - лише тупий робот, який не вирішує жодних проблем. З жахом думаю, що буде, коли інтернет, не дай Бог, зникне, - щоб дізнатися причину та залишити заявку, требу буде пройти 100 кіл пекла.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  14. #9454
    Аватар для ExNorthwood
    Реєстрація
    02 лютий 2021
    Звідки Ви
    г.Днепр
    Дописів
    729

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Намагалася зі свого телефону зв'язатися: оператор сказав, що з'єднає мене з потрібною службою, - і все, тиша. 20 хвилин чекала. Навіть на сайті неможливо поспілкуватися з техпідтримкою, бо ЖИВИХ там немає - лише тупий робот, який не вирішує жодних проблем.
    Не знаю, пару дней назад я без проблем связался с живым оператором в чате, а на следующий день без проблем дозвонился. В обоих случаях ожидание соединение продлилось меньше одной минуты.
    Русский военный корабль, иди на х#$ !
    Наташа хоть и промахнулась в тире, но и мишку взять ей уже никто не мешал...

  15. #9455
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Цитата Допис від ExNorthwood Переглянути допис
    Не знаю, пару дней назад я без проблем связался с живым оператором в чате
    На сайті? І як Вам це вдалося? Щойно ще раз зайшла на їх сайт і натиснула на цю "помічницю" - результат той самий:

    на следующий день без проблем дозвонился. В обоих случаях ожидание соединение продлилось меньше одной минуты.
    Коли я лише ЗБИРАЛАСЯ підключатися, то теж тричі без проблем зв'язувалася з оператором. А ось коли стала клієнтом - сразу все й вилізла. ІСНУЮЧІ клієнти не можуть зателефонувати тим операторам, які консультують потенційних клієнтів. Тобто зателефонувати, звісно, можна, але вони нічим не допоможуть, а скажуть телефонувати іншім операторам. А тим самим іншим (які працюють з діючими абонентами) зателефонувати можно лише з того номеру, який підключений на даний особовий рахунок. Бо номер цього рахунку треба вводити на телефоні. Саме це я зробити не можу, бо номер доньки, а вона далеко. І як в ТАКИХ ситуаціях зв'язуватися з оператором для вирішення проблем, одному Богові відомо.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  16. #9456
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 896

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Бедная, наверное раша каналы не может найти в сетке вещания...

    ...не подсказывайте ей ничего, пусть сама думает тем что у неё на плечах мотыляется.

    З.Ы. даже 1+1 правильно написала а не так как она обычно пишет...м**зьчерноротая...
    Набрать поддержку и поинтересоваться видать слишком сложный квест для нее. Не удивительно.
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  17. #9457
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Типово

    не знаю, у чому питання, але оте ТБ за 0 грн. має в пакеті саме сміття.
    так, після 24го лютого вони то відкривали, то закривали "усі" канали з усіх пакетів, але то дурний квест.
    особисто я перейшов на free плейлисти (аби не платити кацапським провайдерам), де навіть багато каналів діскавері є. щоправда ці фрішні плейлисти давно не оновлювались, і багато каналів вже не працює, але як для повної шари та роботи телека на фоні мені цілком вистачає (все одно набір каналів кращай, аніж у сабжа).

  18. #9458
    Аватар для ExNorthwood
    Реєстрація
    02 лютий 2021
    Звідки Ви
    г.Днепр
    Дописів
    729

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    На сайті? І як Вам це вдалося? Щойно ще раз зайшла на їх сайт і натиснула на цю "помічницю" - результат той самий:
    Нет, только не через бота Зоряну. Вам нужно сначала авторизоваться на сайте под нужным номером телефона (в Вашем случае под номером Вашей дочери), Вас перекинет на страницу системы "Мой Киевстар" (аналог приложения Мой Киевстар на телефоне). И там в самом низу есть кнопка "Живой чат".

    Перед всем этим Вам понадобится помощь Вашей дочери. Вам необходимо в системе "Мой Киевстар" под своим аккаунтом добавить её номер телефона. Для этого Вы добавляете её номер телефона, ей придёт СМС с кодом, который Вам нужно будет ввести для подтверждения. Есть один нюанс - Ваша дочь должна находиться на территории Украины, т.к. если она где-нибудь в Европе, то СМС с кодом она не получит. Но всё это делается всего один раз, после этого Вы сможете в системе "Мой Киевстар" в любой момент переключаться между Вашим номером и номером Вашей дочери (повторно никакие коды вводить не будет нужно), в любой момент сможете не только управлять её номером, а и обращаться в тех.поддержку от её имени.
    Русский военный корабль, иди на х#$ !
    Наташа хоть и промахнулась в тире, но и мишку взять ей уже никто не мешал...

  19. #9459
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Набрать поддержку и поинтересоваться видать слишком сложный квест для нее. Не удивительно.
    Треба бути дуже сильно хворим на голову, щоб робити висновки з дописів, яких НЕ ЧИТАВ.
    Цитата Допис від after midnight Переглянути допис
    не знаю, у чому питання, але оте ТБ за 0 грн. має в пакеті саме сміття.
    Питання в тому, що на сайті ІНША інформація: у пакет входять 200 каналів, а перші два місяці - 300. І оператори під час консультації кажуть ТЕ Ж САМЕ. Тобто відверто БРЕШУТЬ.
    Цитата Допис від ExNorthwood Переглянути допис
    Нет, только не через бота Зоряну. Вам нужно сначала авторизоваться на сайте под нужным номером телефона (в Вашем случае под номером Вашей дочери)
    "Київстар" сам створює особистий кабінет під час підключення нового клієнта чи мені самій потрібно реєструватися? Бо мені ніякі логіни-паролі для входу в особистий кабінет не давали.
    Вас перекинет на страницу системы "Мой Киевстар" (аналог приложения Мой Киевстар на телефоне). И там в самом низу есть кнопка "Живой чат".
    Перед всем этим Вам понадобится помощь Вашей дочери. Вам необходимо в системе "Мой Киевстар" под своим аккаунтом добавить её номер телефона. Для этого Вы добавляете её номер телефона, ей придёт СМС с кодом, который Вам нужно будет ввести для подтверждения. Есть один нюанс - Ваша дочь должна находиться на территории Украины, т.к. если она где-нибудь в Европе, то СМС с кодом она не получит. Но всё это делается всего один раз, после этого Вы сможете в системе "Мой Киевстар" в любой момент переключаться между Вашим номером и номером Вашей дочери (повторно никакие коды вводить не будет нужно), в любой момент сможете не только управлять её номером, а и обращаться в тех.поддержку от её имени.
    Зрозуміла, вночі все зроблю. Велике дякую Вам за допомогу!
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  20. #9460
    Аватар для ExNorthwood
    Реєстрація
    02 лютий 2021
    Звідки Ви
    г.Днепр
    Дописів
    729

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    "Київстар" сам створює особистий кабінет під час підключення нового клієнта чи мені самій потрібно реєструватися? Бо мені ніякі логіни-паролі для входу в особистий кабінет не давали.
    Если Вы до этого не регистрировались в системе Мой Киевстар, то Вам самим нужно будет это сделать. Детали процесса регистрации я уже не помню, т.к. я давно регистрировался, в но Вы разберётесь, это не сложно. Если Вы уже регистрировались с Вашим номером ранее, то придётся восстанавливать пароль. После того как Вы зарегистрируетесь под своим номером, Вы сможете добавлять номера Киевстар Ваших родственников, и даже не один.

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис

    Зрозуміла, вночі все зроблю. Велике дякую Вам за допомогу!
    Пожалуйста
    Русский военный корабль, иди на х#$ !
    Наташа хоть и промахнулась в тире, но и мишку взять ей уже никто не мешал...

Сторінка 473 з 517 ПершаПерша ... 373423463464465466467468469470471472473474475476477478479480481482483 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті