Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 117 з 120 ПершаПерша ... 1767107108109110111112113114115116117118119120 ОстанняОстання
Всього знайдено 2387, показано з 2 321 по 2 340.

Тема: Чай.

  1. #2321
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Ніхто не пише нічого нового і цікавого про чай.
    Думаю зайду в тему чайних фріків на таобао-форумі... давно там не був, думаю може зявились нові люди, які пишуть про нові відкриття...

    і був вражений!

    чуваки й досі купують чай, посилання на які, я давав тут, ще у 2017 році )))

    2017 https://forum.gorod.dp.ua/showthread...1#post34816528
    2017 (через пару місяців) https://taobao-forum.com/showthread....post2986912990
    2018 https://taobao-forum.com/showthread....post2986937055
    2019 https://taobao-forum.com/showthread....post2986956928

    Звісно, я жодним чином не претендую на Die Skrywer. Мене дивує інше - обмеженість чайного онлайн конгломерату, який має бути авангардом в пошуках нових вражень від відкриттів...
    але при наявності фактично необмеженої різноманітності китайського чаю - розуму вистачає, виключно на забіг по граблях. На жаль: https://www.youtube.com/watch?v=q7ZNnDiMGJ0
    Востаннє редагував Mr.Personality: 21.05.2019 о 11:21

  2. #2322

    Реєстрація
    17 грудень 2015
    Дописів
    114

    Типово

    Ну так значит, вы предложили нам неплохой вариант к закупке . Я вот тоже , думаю прикупить запас нефритовой росы в этот раз, как основной чай
    А что есть ещё интересное, предлагайте!!!!
    P.S.
    Виталий здравствуйте, всех благ вам.
    Давно не заходил я в тему, допивал запасы прошлого года . Пришло время купить чай этого урожая, а вот темка похоже заглохла.

  3. #2323
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Цитата Допис від viktor-r-r-r Переглянути допис
    Ну так значит, вы предложили нам неплохой вариант к закупке . Я вот тоже , думаю прикупить запас нефритовой росы в этот раз, как основной чай
    А что есть ещё интересное, предлагайте!!!!
    P.S.
    Виталий здравствуйте, всех благ вам.
    Давно не заходил я в тему, допивал запасы прошлого года . Пришло время купить чай этого урожая, а вот темка похоже заглохла.
    Вітаю!
    Я вже замовив "Росу", ту що в тому році брали в зелених пачках. Цікаво порівняти урожай цього року...
    Ну і для нових вражень, купив ще й такий варіант: https://item.taobao.com/item.htm?spm...u=72jm125aefa7
    Посилка в дорозі потягом, тож поділюсь враженнями ще не скоро.

  4. #2324

    Реєстрація
    17 грудень 2015
    Дописів
    114

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Personality Переглянути допис
    Вітаю!
    Я вже замовив "Росу", ту що в тому році брали в зелених пачках. Цікаво порівняти урожай цього року...
    Ну і для нових вражень, купив ще й такий варіант: https://item.taobao.com/item.htm?spm...u=72jm125aefa7
    Посилка в дорозі потягом, тож поділюсь враженнями ще не скоро.
    Виталий, а что можете посоветовать? хочется вкусный билочунь, и недорогой по возможности
    Востаннє редагував viktor-r-r-r: 08.06.2019 о 17:18

  5. #2325
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Цитата Допис від viktor-r-r-r Переглянути допис
    Виталий, а что можете посоветовать? хочется вкусный билочунь, и недорогой по возможности
    https://item.taobao.com/item.htm?spm...cket=20#detail

  6. #2326
    Аватар для asd
    Реєстрація
    06 квітень 2009
    Дописів
    162

    Типово

    приму участие в сп на зеленый чай...или (и) шен...или...в общем приму участие...только просьба к Виталию ежели что, маякнуть в личку, ибо не часто на форум заглядываю......

  7. #2327
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Цитата Допис від asd Переглянути допис
    приму участие в сп на зеленый чай...или (и) шен...или...в общем приму участие...только просьба к Виталию ежели что, маякнуть в личку, ибо не часто на форум заглядываю......
    ок

  8. #2328

    Реєстрація
    17 грудень 2015
    Дописів
    114

    Типово

    спасибо за наводку, заказал,.... авиа, так что будет быстрее вашего, сможем попробовать нового чая...

    Цитата Допис від asd Переглянути допис
    приму участие в сп на зеленый чай...или (и) шен...или...в общем приму участие...только просьба к Виталию ежели что, маякнуть в личку, ибо не часто на форум заглядываю......
    поддерживаю всеми руками , двумя
    Востаннє редагував viktor-r-r-r: 14.06.2019 о 19:37

  9. #2329
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово



    Китайці назвали цю картину "Сексуальная женщина и куритель" )) https://ru.aliexpress.com/item/32828...9a488b9e33d3c2
    Нібито й не про чай, але скільки красномовності в деталях! ))

  10. #2330
    Аватар для AguaDeBeber
    Реєстрація
    01 квітень 2012
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    617

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Personality Переглянути допис


    Китайці назвали цю картину "Сексуальная женщина и куритель" )) https://ru.aliexpress.com/item/32828...9a488b9e33d3c2
    Нібито й не про чай, але скільки красномовності в деталях! ))
    Сочно!

  11. #2331
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Цитата Допис від AguaDeBeber Переглянути допис
    Сочно!
    Всі соки з "курітєля" перетекли в шанувальницю чаю ))
    Мораль: хочете задоволене обличчя - краще пийте чай)))

  12. #2332
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Personality Переглянути допис
    25.08.1942 " Наш чай, холодный и свежий, но налитый из чистой бензиновой канистры..."

    Знаменитый немецкий ас Гюнтер Ралль в своей книге «Моя летная книжка» описывает пленение Антонова:

    «21 августа 1942 года во время второго вылета мне повезло — около половины пятого я сбил Миг-3 совсем недалеко от нашего аэродрома. Его пилот сумел выброситься с парашютом и спастись. Унтер-офицеры моего штаффеля сразу же поехали на машине к месту его приземления, чтобы захватить его. Русский приземлился на одном из огромных подсолнуховых полей, которых в этих местах было множество. Он был быстро окружён, но его сумели взять только когда он расстрелял по нашим все патроны из своего пистолета, к счастью, не причинив никому вреда. После того, как ему обработали резанную рану на лбу, которую он получил, выпрыгивая из самолёта, его доставили ко мне. Я как раз находился у радиомашины, слушая переговоры пилотов.

    Русский чертовски юн, так же, как и большинство из нас — ему едва за двадцать. Свои прямые светлые волосы с высокого лба он откинул назад, чтобы освободить место для двух огромных компрессов, покрывающих его порезы. В умных карих глазах в равной степени отражается и гордость и разочарование. На его губах играет лёгкая улыбка. Его грудь украшают три ордена, из которых мне известен только один — он называется «Герой Советского Союза». Перед нами воин, который сразу же вызывает уважение у любого, кто сам является воином. Я тогда саркастически подумал, что порой с врагом тебя может роднить большее, чем с некоторыми людьми из твоего окружения.

    Майор Антонов боится. Предложенную сигарету он сразу же отложил нетронутой в сторону, но когда я сам закурил одну, он немного расслабился. Наш чай, холодный и свежий, но налитый из чистой бензиновой канистры, вызывал у него недоверие, пока я на его глазах не выпил чашку. Мы нашли одного фельдфебеля-переводчика и сидели вместе, разговаривая о нашем воздушном бое, об идущей войне. Мой противник прекрасно держится и полон достоинства. Он не делает ни малейшей попытки заискивать или втираться в доверие. По его словам можно понять, что политофицеры в ВВС рассказывают о нас то же, что и в Красной Армии. Пропаганда порождает ненависть, ненависть рождает жестокость, жестокость порождает новую пропаганду. Чёртов замкнутый круг.

    Советский лётчик остаётся у нас ещё несколько дней, так как нет возможности его отправить. У нас нет ни желания, ни возможности держать его под замком. Под ответственность нашего штаффеля, он получает довольствие, как любой другой лётчик и может свободно перемещаться по аэродрому [у деревни] Солдатская без постоянного надзора. При таких условиях он и не пробует бежать, оценивая такое отношение с нашей стороны, вопреки всем предписаниям. Своим побегом он причинит нам неприятности и понимает это. Позже, мы посылаем его с Ju-52, везущим раненных в лазарет. И тогда он использует удобный случай. Как — мы не знаем точно. Но капитан Антонов точно не прибыл в место назначения. Скорее всего, он воспользовался немецкой шинелью из тех, что перевозили на том Ju-52, чтоб затеряться и бежать. Но то, что Антонов пережил войну — я знаю точно из официальных русских источников.»

    Гюнтер Рааль ссылается на некие «официальные русские источники», но о послевоенной судьбе Антонова до сих пор ничего не известно.

    Долучення 2226141




    Продовжуємо рубрику: "Цитати про чай" ))

    "Чаек, заваренный ржаными корками, пили мы вприкуску, с сушеной дикой ягодой..."

    А. Веселый "Россия кровью умытая" 1928г.
    Востаннє редагував Mr.Personality: 15.07.2019 о 09:38

  13. #2333
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Приємно отримувати посилки... особливо коли вони з чаєм і доставлені своєчасно!
    Купував на Таобао, через Міст Чайна.
    Відправлена з Китаю потягом 06, чи 10 червня... 12 липня отримав у відділенні Укр.пошти.



    Крім зеленого чаю, отримав приємну посудину - чахай: https://detail.tmall.com/item.htm?id...u=c2jm125acf78



    Ємкість наповнена 500мл. (хай пробачають мене прихильники секти чайних піпеток))



    Все дуже якісно! Симетрична, якісне прозоре і доволі товсте скло. Якісний фільтр, тримається при перевертанні.

    Я хейча варю в металі і мені потрібен саме такий чахай. Одним словом - я задоволений!


  14. #2334

    Реєстрація
    21 липень 2019
    Дописів
    1

    Типово

    Спасибо, я любитель чая, я каждый день пью чай после еды, я здесь учился чай, благодарю вас поделиться сайт, я просмотрел, очень хорошо*

  15. #2335
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Археологи про чай:

    "Масове споживання пива в Європі та Гетьманщині у XVII столітті (якщо пригадати кількість броварень, пивоварень, солодовень в містах, та зважити, що варіння пива, було складовою домашнього виробництва )
    в наступному столітті змінюється на моду пити каву, пізніше чай.
    Особливо швидко цей процес йшов в містах.
    Пиття кави в Гетьманщині поширилося раніше за чай
    ."

  16. #2336
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Зараз комуністичний Китай вимушений штучно принижувати курс національної валюти, аби зменшити вартість власної продукції на міжнародних ринках.
    Платять за це, своїм добробутом, звісно - пересічні китайці.
    Але так було не завжди.
    Колись Китай, мав найкращі економічні показники в світі, а на другому місці була колонізована Індія:

    Перед початком Опіумних воєн китайська економіка була найбільшою в світі.
    1820 року ВВП Китаю складав $ 228 мільйонів, на другому місці — Індія з $ 111 мільйонами, у самої Британії було четверте місце і $ 36 мільйонів.
    При цьому Піднебесна імпортувала дуже мало товарів — у китайців було все, що треба і європейські вироби їх не цікавили.
    У Європі все було навпаки: найбажаніші товари — китайські шовк, порцеляна і особливо — чай. І китайці продавали все це лише за чисте срібло.


    https://was.media/microformats/opium...spravdi-chajni
    Востаннє редагував Mr.Personality: 02.10.2019 о 08:58

  17. #2337

    Реєстрація
    28 жовтень 2019
    Дописів
    1

    Типово

    Я вообще раньше не была фанаткой чая. До поездки на Шри-Ланку. Там впринципе дешево, но дело не в этом. Я купила много чая для родственников и для себя. Влюбилась окончательно и бесповоротно в пуэр. Никогда была не подумала, что перестану пить кофе и стану чаеманкой))) Такой вкусный чай как на Шри-Ланке я пробовала только у https://samovar-time.ru/ .

  18. #2338
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Канонізований сектою РПЦ, замаскований в зфальшованих церквою літописах, під псевдо: "Саша Нєвскій" (для приховування його справжньої приналежності).
    Який в реальності був лише холуйом, тобто даругою татарського хана Менгу. Займався тим, що збирав данину для хана, з пригноблених татарами, народів Моксель (що проживали на територіях Московії)
    І мав справжнє тюркське імя - Китай...

    Так ось, про Китай:
    В 1893 році, в районі Ханькоу, міста Ухань була побудована церква на честь того самого "Саши Нєвскава" 俄国阿列克桑德东正教堂 (ну не знайшли НА рпц більш достойних кандидатів )
    Нам цікава інша обставина, церква була побудована на гроші чайних комерсантів з Московії, які виявляється, саме в цьому районі, були особливо зажиточними.
    Прихожанами були теж російські торговці чаєм.

    А які чаї ми знаємо з того регіону?
    Підказую: один з них, в 2014 році, додано до списку нематеріальних культурних цінностей Китая: Ен Ши Юй Лу (En Shi Yu Lu, 恩施玉露)
    Звісно провінція Хубей зараз цікава, перш за все сортами зеленого чаю.
    Але в ті далекі часи, коли формувались чайні торгівельні шляхи з Китаю на Московію, майже не можливо уявити якісь суттєві поставки продукту, який швидко псується і майже не придатний до зберігання.
    З цього можна робити висновок, що основними сортами збуту на рашу з того регіону, були саме Хей Ча 黑茶 hēi chá (темний чай, придатний для зберігання і тривалого транспортування)

    Долучення 2253412
    Востаннє редагував Mr.Personality: 14.01.2020 о 20:57

  19. #2339
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово



    Деякі результати підводних археологічних досліджень міжнародної наукової експедиції в Левантійському морі. На місці розкопок виявлено 12 затонулих кораблів від елліністичного часу і до часів Османської імперії. Одним із цікавих об’єктів є великий (довжина 43 метри) турецький торговий корабель, що зазнав аварії близько 1630 року. На його борту були товари з 14 країн світу. Наприклад, він перевозив 360 порцелянових піал, тарілок та пляшок виготовлених в майстернях міста Дзіндечжень. Посуд призначений для чаювання, турки пристосували для вживання кави. Цей корабель маркує новий торговий маршрут від Китаю до Середземномор‘я.

    https://www.theguardian.com/science/...ation-in-trade

  20. #2340
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    На жаль, дуже мало чаю, який має цікаві смакові та ароматичні якості...
    переважна кількість чаю, який споживає мейнстрім - приваблює лише тонізуючим ефектом на ЦНС.
    Темні сорти чаю, особливо штучно ароматизовані - взагалі неприємно пити, якщо у вас чутливі рецептори і гарний смак.
    Але ситуацію можна виправити пелюстками чайної рози, якими саме зараз необхідно запастись.
    Жодна добавка не покращує темні чаї краще.
    В комбінації з хей ча - особливо приємний результат!

    Востаннє редагував Mr.Personality: 29.05.2020 о 15:36

Сторінка 117 з 120 ПершаПерша ... 1767107108109110111112113114115116117118119120 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті