Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 180 з 191 ПершаПерша ... 80130170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 3802, показано з 3 581 по 3 600.

Тема: Фильтр для воды?

  1. #3581
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Аби завершити полеміку, я повторюю, що нікому не буду навязувати занурення в наукові нюанси, бо більшості воно не потрібно і фізіологічно не доступно (просто через інтелектуальні обмеження)
    В ру просторі цим питанням займається невеличкий прошарок людей, більшішть з яких налаштовані на приховування інформації для використання її в комерції.
    Кому цікаво - вивчайте західні публікації, їх дуже багато, наприклад: https://www.frontiersin.org/articles...019.00696/full внизу сторінки 103 посилання на нукові статті... або https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31251888/
    корейці і японці в цій темі теж дуже круті.
    Звісно розжовувати для тупоголових будуть тільки продавці девайсів, які для постсовкових країн дуже дорогі, а тому мало затребувані.
    Якби в тому не було сенсу, то найбільша хімічна корпорація в світі - DuPont, до речі до складу якої входить і виробник мембран Dow Chemical, не вкладали би мільярди у виробництво платинових мембран для портативних проистроїв.
    Востаннє редагував Mr.Personality: 18.10.2021 о 12:13

  2. #3582

    Реєстрація
    15 січень 2020
    Звідки Ви
    Комітет захисту борщу
    Дописів
    5 065

    Типово


  3. #3583
    Аватар для Dendnepr
    Реєстрація
    14 лютий 2006
    Звідки Ви
    Днепр. Левый берег
    Дописів
    23 110

    Типово

    Весь смысл в деньгах. За что платят, туда и вкладывают.
    Кашпировскомц и сумку тоже платили.

  4. #3584
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Personality Переглянути допис
    Овощ, ти з опаленням квартири розібратись не здатен, а суєш писок в справи в яких нібельмеса ні фірштейн.
    Біохімія - це про один з напрямків використання водороду і аналіз реакцій, а фізика - це про його генерацію (про що я і писав)
    безмозглое чмище, при рождении выскользнувшее из мамки головой прям на асфальт.
    во-первых, где и в чем я с отоплением разобраться не могу?
    во-вторых, где я тебя оскорблял и где я давал повод тебе меня оскорблять?
    ты делаешь это второй раз подряд: оскорбляешь без повода.
    дебилище!

    хотя да. ты ж - порохосрань.
    это их кредо: оскорбить оппонента на ровном месте, если аргументов нет!

  5. #3585
    Аватар для Bambam
    Реєстрація
    03 лютий 2016
    Дописів
    2 749

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Personality Переглянути допис
    В ру просторі цим питанням займається невеличкий прошарок людей, більшішть з яких налаштовані на приховування інформації для використання її в комерції.
    Достойный аргумент. Да там полно "невеличких прошаркiв" всяких непризнанных гениев и прочих идиотов, изобретающих вечные двигатели и т.д.

    будуть тільки продавці девайсів, які для постсовкових країн дуже дорогі, а тому мало затребувані.
    Типа где-то в мире есть дешевые девайсы, но к покупке через интернет они почему-то недоступны?

    Якби в тому не було сенсу, то найбільша хімічна корпорація в світі - DuPont, до речі до складу якої входить і виробник мембран Dow Chemical, не вкладали би мільярди у виробництво платинових мембран для портативних проистроїв.
    Во-первых, откуда информация про вложенные миллиарды конкретно в эти мембраны?
    Во-вторых, производители сигарет тоже вкладывают в свою продукцию
    Цитата Допис від after midnight Переглянути допис
    ты делаешь это второй раз подряд: оскорбляешь без повода.
    Меня тоже это покоробило. Какой-то странный способ доказать свою правоту в споре. Больше похоже на воинствующий дилетантизм. Mr.Personality, если не секрет, кем Вы работаете?

  6. #3586
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Цитата Допис від Bambam Переглянути допис
    Достойный аргумент. Да там полно "невеличких прошаркiв" всяких непризнанных гениев и прочих идиотов, изобретающих вечные двигатели и т.д.


    Типа где-то в мире есть дешевые девайсы, но к покупке через интернет они почему-то недоступны?


    Во-первых, откуда информация про вложенные миллиарды конкретно в эти мембраны?
    Во-вторых, производители сигарет тоже вкладывают в свою продукцию

    Меня тоже это покоробило. Какой-то странный способ доказать свою правоту в споре. Больше похоже на воинствующий дилетантизм. Mr.Personality, если не секрет, кем Вы работаете?
    По перше, "послеполуночний" дов6ойо6 - нерукопожатне чмо на цьому форумі, бо може тільки тупо гадити, а потім скіглити, що його чомусь "аскарбляют без повода"
    По друге, особисто ТИ мав там якісь претензії до моїх порад в цій темі?
    Крім того, ще вчора ТИ заявляв, що не можеш нагуглити пристойного посилання на клінічні результати впливу водню.
    Я тобі тикнув двійко посилань, а ти замість аналізу - тупо поморозився перепригнувши на особисті покороблення.
    Тому бачу, що конструктив тобі не цікавий, тому просто йди мимо.

  7. #3587
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Personality Переглянути допис
    По перше, "послеполуночний" дов6ойо6 - нерукопожатне чмо на цьому форумі, бо може тільки тупо гадити, а потім скіглити, що його чомусь "аскарбляют без повода"
    ...
    И где это я нерукопожатный? Придумаешь себе какую-то хрень, и выдаешь ее всем за факт.
    Впрочем - это норма для порохосрани.

    Тебе бы подумать о спасении природы, стерилизовав себя!

  8. #3588

    Реєстрація
    15 січень 2020
    Звідки Ви
    Комітет захисту борщу
    Дописів
    5 065

    Типово

    Персоналити как обычно хотел поумничать и обосрался. Второй Душ походу.

  9. #3589
    Аватар для Bambam
    Реєстрація
    03 лютий 2016
    Дописів
    2 749

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Personality Переглянути допис
    По друге, особисто ТИ мав там якісь претензії до моїх порад в цій темі?
    Ну на ты, та на ты. Похоже трамвайные хамы по другому не понимают.
    Да, претензии см. сообщения #3514,#3515. Твои советы были глупые.
    Поэтому уж извини, эксперт ты в этой сфере никакой. Мнения спикера Академии питания и диетологии США по этому вопросу для меня достаточно.

  10. #3590
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Цитата Допис від Некто в сером Переглянути допис
    Персоналити как обычно хотел поумничать и обосрался. Второй Душ походу.
    Зараз я тобі доведу зворотнє.
    Оскільки до клінічного впливу і я так зрозумів питання зникли, то я тобі особисто пропоную: взяти СВІЙ ОВПметр + пляшку СВОГО дистиляту (ну щоб не відмазувався потім, що я щось намутив)
    Я тобі ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНО докажу, як просто і дешево отримати воду, аналагічну з тих дорогих девайсів з мембранами Дюпон, а ти після цього на рік змінюєш свій підпис на слідуючий: "Mr.Personality експериментально довів, що я дов6ойо6!"
    Ну що всрався?
    По ходу другий полуночнік))))

    зи
    і не забудь цікаві для мене комплектуючі, з яких і почався срач.

  11. #3591
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    23 925

    Типово

    Походу волосенки портятся от обычной воды. Добвое6

  12. #3592

    Реєстрація
    15 січень 2020
    Звідки Ви
    Комітет захисту борщу
    Дописів
    5 065

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Personality Переглянути допис
    Зараз я тобі доведу зворотнє.
    Оскільки до клінічного впливу і я так зрозумів питання зникли, то я тобі особисто пропоную: взяти СВІЙ ОВПметр + пляшку СВОГО дистиляту (ну щоб не відмазувався потім, що я щось намутив)
    Я тобі ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНО докажу, як просто і дешево отримати воду, аналагічну з тих дорогих девайсів з мембранами Дюпон, а ти після цього на рік змінюєш свій підпис на слідуючий: "Mr.Personality експериментально довів, що я дов6ойо6!"
    Ну що всрався?
    По ходу другий полуночнік))))

    зи
    і не забудь цікаві для мене комплектуючі, з яких і почався срач.

    Да ты можешь хоть напердеть в свою воду и пить ее - но полезность ее будет столь же сомнительна, как и "водородной" воды

  13. #3593
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Цитата Допис від Bambam Переглянути допис
    Ну на ты, та на ты. Похоже трамвайные хамы по другому не понимают.
    Да, претензии см. сообщения #3514,#3515. Твои советы были глупые.
    Поэтому уж извини, эксперт ты в этой сфере никакой. Мнения спикера Академии питания и диетологии США по этому вопросу для меня достаточно.
    До чого тут "питание"??
    Зроби капіляроскопію до і після дози водню, або просто подивись кров під мікроскопом...
    невже так складно? Чи може тупо не потрібно?? Ну глянь хочаб відос, на зрозумілій тобі мові: https://www.youtube.com/watch?v=0dOw...90%D0%95%D0%92

  14. #3594
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Цитата Допис від Некто в сером Переглянути допис
    Да ты можешь хоть напердеть в свою воду и пить ее - но полезность ее будет столь же сомнительна, как и "водородной" воды
    Таки всралось...
    бугагага ікспєрд йопт, послєплуночніка в друзі добавило?
    Будете підгавкувати один одному, як два тупих пєдріли.

  15. #3595
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Personality Переглянути допис
    ... полуночнік))))...
    Цитата Допис від Mr.Personality Переглянути допис
    ... йопт, послєплуночніка ...
    Можно было бы тебя и обидеть, конечно, но природа уже справилась за меня.

  16. #3596
    Аватар для Bambam
    Реєстрація
    03 лютий 2016
    Дописів
    2 749

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Personality Переглянути допис
    До чого тут "питание"??
    Стесняюсь спросить, а как ты потребляешь эту волшебную воду? С помощью клизмы?

  17. #3597
    Аватар для Bambam
    Реєстрація
    03 лютий 2016
    Дописів
    2 749

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Personality Переглянути допис
    Зараз я тобі доведу зворотнє.
    Оскільки до клінічного впливу і я так зрозумів питання зникли, то я тобі особисто пропоную: взяти СВІЙ ОВПметр + пляшку СВОГО дистиляту (ну щоб не відмазувався потім, що я щось намутив)
    Я тобі ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНО докажу, як просто і дешево отримати воду, аналагічну з тих дорогих девайсів з мембранами Дюпон, а ти після цього на рік змінюєш свій підпис на слідуючий: "Mr.Personality експериментально довів, що я дов6ойо6!"
    Ну що всрався?
    По ходу другий полуночнік))))

    зи
    і не забудь цікаві для мене комплектуючі, з яких і почався срач.
    К клиническому воздействию у меня вопросы как раз остались. Я давно большой мальчик и знаю, что когда начинают ездить по ушам терминами "шлаки","антиоксиданты","семь слоев платины"(кстати почему 7, одного мало?) и т.д., то понимаю, что кто-то нацелился на мой карман. А всякий псевдонаучный бред на задворках интернета - это сопутствующий фон. И еще, тебя не смущает, что Сони не выпускает подобные девайсы, хотя по твоим словам изобрела их 45 лет назад.

    А свои ноу-хау можешь оставить при себе. К слову, у меня есть водородная горелка с самодельным электролизером мощностью около 600Вт. Так что с производством водорода я знаком на практике. Могу фотки показать.

  18. #3598

    Типово

    Есть дешевые китайские кружки , которые втыкаются в розетку и тоже корректируют. Проверяли ОВП метром.
    Есть оксид магния, который корректирует без втыкания в розетку.
    Даже электролизер, которым в свое время ходили по домам пугали людей и тулили им осмоса, тоже способен это сделать.

    Хотя бы для разжижения крови. Японцы разве дурнее нас? У них давно уже есть в продаже всякие там панасоники супер дорогие.
    Лично я водородную не пью, но употребляю таблетками. Разжижать кровь при этом вирусняке сейчас просто необходимо.
    Хотя бы сделать анализ крови на Д-димер.
    Востаннє редагував remontosmos: 25.10.2021 о 10:32
    RemontOsmos.KIEV.UA - системы обратного осмоса. EcoElement - профессиональная ручная сборка, 4 картриджа в подарок.

  19. #3599
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Цитата Допис від remontosmos Переглянути допис
    Есть дешевые китайские кружки , которые втыкаются в розетку и тоже корректируют. Проверяли ОВП метром.
    Есть оксид магния, который корректирует без втыкания в розетку.
    Даже электролизер, которым в свое время ходили по домам пугали людей и тулили им осмоса, тоже способен это сделать.

    Хотя бы для разжижения крови. Японцы разве дурнее нас? У них давно уже есть в продаже всякие там панасоники супер дорогие.
    Лично я водородную не пью, но употребляю таблетками. Разжижать кровь при этом вирусняке сейчас просто необходимо.
    Хотя бы сделать анализ крови на Д-димер.
    Сань, тут контингент темний, хронічно насолоджуючийся невіглаством, тому їм кожне нове слово - викликає рефлекію, накшталт: "он хочєт залєзть в мой карман"... такий же дірявий, як і пуста макітра))
    По суті:
    1 у дешевих портативних пристроїв - дуже низька ефективність і є ризики наковтатись продуктів розпаду дешевих електродів.
    2 турмаліном, або оксидом - майже не можливо досягнути реально цікавих показників (від 200 до хочаб -500) та й не дуже потрібно воно у воді.
    3 дійсно якісні прилади на фірмових електродах і мембранах - коштують досить дорого, навіть для Києва, не кажучи вже про пересічного алкопєда з цього оГОРОДа.
    ... але вихід є, але це мало кому цікаво.

    зи
    Я ковідом перехворів рівно за один день (у вечері температура була 37,5) потім ще тиждень не було смаку і нюху...
    без усіляких щеплень матиму реальні антитіла і сертифікат про дужання.
    Можливо в тому H2 і допоміг.
    Востаннє редагував Mr.Personality: 25.10.2021 о 13:22

  20. #3600
    Аватар для Dendnepr
    Реєстрація
    14 лютий 2006
    Звідки Ви
    Днепр. Левый берег
    Дописів
    23 110

    Типово

    Я тоже имею антитела и что? Может это от яблок?

Сторінка 180 з 191 ПершаПерша ... 80130170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті