Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 146 з 191 ПершаПерша ... 4696136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 3802, показано з 2 901 по 2 920.

Тема: Фильтр для воды?

  1. #2901
    Аватар для Alex-motoro
    Реєстрація
    28 серпень 2011
    Дописів
    1 722

    Типово

    в чем разница между фильтром и очистителем? вроде синонимы...

  2. #2902
    Аватар для YurkaDP
    Реєстрація
    27 січень 2007
    Звідки Ви
    Тополь-3
    Дописів
    3 067

    Типово

    Нууу...окрім фільтрів воду ще очищують електроактиваторами, різними хім. сполуками, може ще є якісь методи...
    От про перше я й хотів запитати...та, бачу, не те що відповіді не отримаю, а й ще й навпаки - пояснювати самому прийдеться..

  3. #2903
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Цитата Допис від YurkaDP Переглянути допис
    Нууу...окрім фільтрів воду ще очищують електроактиваторами, різними хім. сполуками, може ще є якісь методи...
    То все маячня для йолопів з "сєтєвова бізнєса"

    Цитата Допис від YurkaDP Переглянути допис
    та, бачу, не те що відповіді не отримаю, а й ще й навпаки - пояснювати самому прийдеться..
    Для того, аби отримати відповідь, спробуй конкретно і внятно поставити запитання!

  4. #2904
    Аватар для Boromir
    Реєстрація
    10 березень 2011
    Дописів
    476

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Personality Переглянути допис
    Датчіки і чотирьохходовий - Organic, наче Тайвань, брав у ІТ "Аквафільтр.дп.юа", датчік не регулювали.
    Теоретично може бути, що рідна комплектуха вже зносилась, а куплена попалась бракована, але ж яка вірогідність, такої непрухи... тим паче, що симтоми ідентичні.
    Думаю може юбка мембрани пропускає? Може дати такі симтоми?
    тогда по алгоритму Саши проверять: перекрыть кран на баке, оценить производительность по осмоляту (струйка ~150 мл.минуту) и по дренажу (300...500 мл/минуту). Если тут порядок, значит помпа и мембрана способны нагнетать давление и причина только в электрической части. В брак от Органик я тоже не верю. А вот в засоренный обратный клапан , который травит воду в дренаж и поэтому помпа молотит без умолку - это уже реальнее. Датчик низкого - отдельный вопрос, имхо только проверять механически (отключить от него трубку и ткнуть аккуратно спичкой, выключив внутри через мебмранку концевик.

  5. #2905
    Аватар для YurkaDP
    Реєстрація
    27 січень 2007
    Звідки Ви
    Тополь-3
    Дописів
    3 067

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Personality Переглянути допис
    То все маячня для йолопів з "сєтєвова бізнєса"


    Для того, аби отримати відповідь, спробуй конкретно і внятно поставити запитання!
    Я отою "маячнею" користуюсь вже майже 10 років...
    А конкретно.... Підходить час міняти анод на ЕАВ-6... Можу й Києва замовити, але думав, може тут хто займається....Та, мабуть, марно так подумав - "то ж для йолопів"....а тут одні "нейолопи"

  6. #2906
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Цитата Допис від YurkaDP Переглянути допис
    Я отою "маячнею" користуюсь вже майже 10 років...
    А конкретно.... Підходить час міняти анод на ЕАВ-6... Можу й Києва замовити, але думав, може тут хто займається....Та, мабуть, марно так подумав - "то ж для йолопів"....а тут одні "нейолопи"
    Сам подумай, ти береш хімічно брудний (фактично токсичний) розчин, розділяєш його на католіт і аноліт, а потім змішуєш отримані рідини... що це за танці з бубном?
    Я ще розумів би, аби ти наприклад вимочував яйця в аноліті (ну щоб мякенькі були)) чи ще які ЗОЖ процедури, а пити таке - та ну на***!

    зи
    Особисто воду тестував? (ТДС, рН, редокс...???)
    Востаннє редагував Mr.Personality: 12.11.2018 о 11:02

  7. #2907
    Аватар для YurkaDP
    Реєстрація
    27 січень 2007
    Звідки Ви
    Тополь-3
    Дописів
    3 067

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Personality Переглянути допис
    Сам подумай, ти береш хімічно брудний (фактично токсичний) розчин, розділяєш його на католіт і аноліт, а потім змішуєш отримані рідини... що це за танці з бубном?
    Я ще розумів би, аби ти наприклад вимочував яйця в аноліті (ну щоб мякенькі були)) чи ще які ЗОЖ процедури, а пити таке - та ну на***!

    зи
    Особисто воду тестував? (ТДС, рН, редокс...???)
    За одним виключенням - тут пропущено випадіння осаду...
    Як я з нього не "знущався" на початку - навмисно забруднював воду й дививсь що буде на виході..
    А про тести - рН міряв, та й зробити його можу різним, бо й на смак аж чутно, що аноліт кислий... (До речі - рани заживляє аж бігом)
    а інше....дружина ще тоді зразу сказала - хлорки не чую, а після "Бар"єру" (він був до) було чутно... Та й розбирав я бар"єрівські фільтри до і після - в чудеса не вірю..
    А оті Ваші "матюки" - ТДСи, ТДКСи, і інші теле детальки - от мрям бачу наших пращурів, бігаючих з піпетками та колбочками навколо криниць та джерел.... Все на смак та на реакцію організму... Решта - від лукавого...
    До речі - на роботі якась супер-пупер-фільтро-осмо-установка - так я з-під неї воду ....буееее..... ношу свою на роботу...
    .....Але що це я? Я ними не торгую і нікого ні в чому переконувати не збираюсь........до речі - на відміну від Вас ( одразу торгаш відчувається: твоє - гівно, моє - круто)... Я прийшов з конкретним питанням...відповіді по суті питання, розумію, немає, а що і як МЕНІ пити - вирішуватиму ЛИШЕ Я. Добре?
    Востаннє редагував YurkaDP: 12.11.2018 о 13:23

  8. #2908
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Цитата Допис від YurkaDP Переглянути допис
    За одним виключенням - тут пропущено випадіння осаду...
    Як я з нього не "знущався" на початку - навмисно забруднював воду й дививсь що буде на виході..
    А про тести - рН міряв, та й зробити його можу різним, бо й на смак аж чутно, що аноліт кислий... (До речі - рани заживляє аж бігом)
    а інше....дружина ще тоді зразу сказала - хлорки не чую, а після "Бар"єру" (він був до) було чутно... Та й розбирав я бар"єрівські фільтри до і після - в чудеса не вірю..
    А оті Ваші "матюки" - ТДСи, ТДКСи, і інші теле детальки - от мрям бачу наших пращурів, бігаючих з піпетками та колбочками навколо криниць та джерел.... Все на смак та на реакцію організму... Решта - від лукавого...
    До речі - на роботі якась супер-пупер-фільтро-осмо-установка - так я з-під неї воду ....буееее..... ношу свою на роботу...
    .....Але що це я? Я ними не торгую і нікого ні в чому переконувати не збираюсь........до речі - на відміну від Вас ( одразу торгаш відчувається: твоє - гівно, моє - круто)... Я прийшов з конкретним питанням...відповіді по суті питання, розумію, немає, а що і як МЕНІ пити - вирішуватиму ЛИШЕ Я. Добре?
    Якась алогічна ахінея!

    1 Наші пращури жили не в зоні еколгічного лиха. Але вже тоді, якість життя ДУЖЕ залежила від якості доступної води. Доречі, щось не чув від пращурів про електроактиватор ))
    2 Я чув, що є такі прихильники ЗОЖ, що вживають навіть сечу, тому аргумен "А мені подобається" - мимо.
    3 Осмос - реально може відфільтрувати воду на 99%, позбавивши її розчинених в ній речовин. І перевірити це дуже просто. Потім хочеш мінералізуй, хочеш додавай редокс потенціал, та хоч на японських коралах настоюй... Чому ти впевнений, що суміш після активатора не містить токсинів? Просто віриш, чи можеш перевірити??
    4 Всі токсичні речовини випадають в осад? Чи тільки солі розчинені у воді?
    5 Я не продаю, я користуюсь. А продавцям, якраз байдуже... сьогодні осмос - завтра активатор, який попит, такий і товар.
    Востаннє редагував Mr.Personality: 12.11.2018 о 19:46

  9. #2909
    Аватар для Техноком
    Реєстрація
    26 серпень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    4 325

    Типово

    После почти года мучений( замены фильтров раз 5-6) замены двухходовой клапана( 2 раза) ещё какого-то то клапана.....вызвал очередного спеца.....тот опять все фильтра поменял( логично) и ......мембрану.( это второй человек,который сказал,что мембрана- гавно).... Вода в баке стала появляться......ура.Долой баклажки!!!
    Далi буде))))

  10. #2910
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Цитата Допис від Техноком Переглянути допис
    После почти года мучений( замены фильтров раз 5-6) замены двухходовой клапана( 2 раза) ещё какого-то то клапана.....вызвал очередного спеца.....тот опять все фильтра поменял( логично) и ......мембрану.( это второй человек,который сказал,что мембрана- гавно).... Вода в баке стала появляться......ура.Долой баклажки!!!
    Далi буде))))
    А що за мембрана?

  11. #2911
    Аватар для Техноком
    Реєстрація
    26 серпень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    4 325

    Типово

    А....Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20181124_050106.jpg
Переглядів: 65
Розмір:  61,3 КБ
ID:	2211958
    Надеюсь,что эпоха баклажки,таки,прошла.....( После почти года мучений с этим сраным осмосом)и еженедельной заменой фильтров и клапанов .
    Востаннє редагував Техноком: 24.11.2018 о 06:15

  12. #2912
    Аватар для Dendnepr
    Реєстрація
    14 лютий 2006
    Звідки Ви
    Днепр. Левый берег
    Дописів
    23 110

    Типово

    А система с помпой или без?

  13. #2913
    Аватар для Alex-motoro
    Реєстрація
    28 серпень 2011
    Дописів
    1 722

    Типово

    Цитата Допис від Техноком Переглянути допис
    А....Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20181124_050106.jpg
Переглядів: 65
Розмір:  61,3 КБ
ID:	2211958
    Надеюсь,что эпоха баклажки,таки,прошла.....( После почти года мучений с этим сраным осмосом)и еженедельной заменой фильтров и клапанов .
    а что вам меняли , какие клапана и датчики и сколько раз?
    А редуктор есть ?
    Востаннє редагував Alex-motoro: 24.11.2018 о 13:35

  14. #2914
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    53 271

    Типово

    Какие мысли? Шо эта? Картриджу 3 дняЩоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1543180144867-215819221.jpg
Переглядів: 79
Розмір:  71,1 КБ
ID:	2212124
    Я не о грязм...хотя это писец...
    Такое впечатление шо он лопнул.
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  15. #2915
    Аватар для Alex-motoro
    Реєстрація
    28 серпень 2011
    Дописів
    1 722

    Типово

    Цитата Допис від VitЁk Переглянути допис
    Какие мысли? Шо эта? Картриджу 3 дняЩоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1543180144867-215819221.jpg
Переглядів: 79
Розмір:  71,1 КБ
ID:	2212124
    Я не о грязм...хотя это писец...
    Такое впечатление шо он лопнул.
    аквафильтр, на нем написано, сдавливается из-за того, что он мягкий, такие последними надо ставить

  16. #2916
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    53 271

    Типово

    Аква. Написано. За мнооооого лет это первый раз. Так это он реально репнул ?
    Последним куда? Как?Всмысле? Он последний и есть в санузле...первый и последний.
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  17. #2917

    Типово

    Цитата Допис від VitЁk Переглянути допис
    Аква. Написано. За мнооооого лет это первый раз. Так это он реально репнул ?
    Последним куда? Как?Всмысле? Он последний и есть в санузле...первый и последний.
    Картридж мягкий и его сжимает давлением. В аквафильтровских картриджах сейчас такое очень часто. Это не брак, это свойство мягких картриджей. Его бы сжало через несколько месяцев, когда он подсобирал на своей поверхности грязи.

    Последним если в осмосе.
    RemontOsmos.KIEV.UA - системы обратного осмоса. EcoElement - профессиональная ручная сборка, 4 картриджа в подарок.

  18. #2918
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    53 271

    Типово

    Спасибо. Т.е. оно так работать будет? Это по поверхности только?
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  19. #2919
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Цитата Допис від VitЁk Переглянути допис
    Какие мысли? Шо эта? Картриджу 3 дняЩоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1543180144867-215819221.jpg
Переглядів: 79
Розмір:  71,1 КБ
ID:	2212124
    Я не о грязм...хотя это писец...
    Такое впечатление шо он лопнул.
    Це показує, лише те, що картридж використовують НЕ за призначенням! ))
    В колби на водопровід, треба ставити шнурок, а ще раще - сітку на 20мк.
    А поліпропілен, це для осмоса.

  20. #2920
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    53 271

    Типово

    И в колбе для осмоса его б не поплющило?
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

Сторінка 146 з 191 ПершаПерша ... 4696136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті