Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 9 з 9 ПершаПерша 123456789
Всього знайдено 171, показано з 161 по 171.

Тема: Iptv независимо от провайдера

  1. #161
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Типово

    Цитата Допис від Bald Переглянути допис
    При авторизации в edem выдает запись "В связи с реорганизацией сервиса ваш аккаунт перенесен на iseetv.net". Авторизуюсь на iseetv.net, по оплате такие способы. Ни по одному из них гривневая карта не работает.
    х.з. я ж не знаю, шо там за сообщения в каждом способе оплаты выдается.
    в ТП во всплывающем окне обращались с тем же вопросом?

    я платил разными способами. раньше и через Free-Kassa, но сейчас там убрали несколько платежных систем, осталась только VISA, а у меня MasterCard.
    сейчас пополняю через SpryPay. но работают так же и SOFORT, и Visa/MasterCard 1, и Visa/MasterCard 3, но там минимальная сумма платежа $5

    по iseetv ничем не помогу, т.к. по большому счету там другие способы оплаты.
    только ТП в помощь.

  2. #162
    Аватар для Bald
    Реєстрація
    10 серпень 2010
    Дописів
    729

    Типово

    Цитата Допис від after midnight Переглянути допис
    х.з. я ж не знаю, шо там за сообщения в каждом способе оплаты выдается.
    Да, после танцев с бубном, удалось оплатить. Правда, за 1 доллар содрали 41 гривну из-за двойной конвертации и всяких там комиссий... но то такое. Футбольные еврокубки на Матч ФутболТВ порадовали (правда, не результатом игр ) ...

  3. #163
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Типово

    Цитата Допис від Bald Переглянути допис
    Да, после танцев с бубном, удалось оплатить. Правда, за 1 доллар содрали 41 гривну из-за двойной конвертации и всяких там комиссий... но то такое. Футбольные еврокубки на Матч ФутболТВ порадовали (правда, не результатом игр ) ...
    странно, у меня ~28 грн. получается со всеми комиссиями (двойные конвертации в монобанке выключены по умолчанию).
    глянул точнее последние две оплаты (1го и 11го октября), причем судя по названию делал через разные способы оплаты (закинул наперед $5, пока курс был пониже):
    1. $1


    2. $5



    т.е. снятая с меня комиссия в пределах нормы.
    а кол-во каналов как у мну на фото выше (на пред. странице)?

    правда кол-во каналов - то дело такое.
    опять же глянул у себя на телеках: около 40 каналов в избранном (штук 5 из которых смотрю, остальные из 4 тыс. никогда даже не включаются ).
    Востаннє редагував after midnight: 25.11.2021 о 22:01

  4. #164
    Аватар для Bald
    Реєстрація
    10 серпень 2010
    Дописів
    729

    Типово

    Цитата Допис від after midnight Переглянути допис
    а кол-во каналов как у мну на фото выше (на пред. странице)?
    Ну, у вас , как я понял, edem (у него регистрация сейчас закрыта), у меня iseetv. Там и способы оплаты другие. А количество каналов больше 2500, до конца и не пролистал даже.

  5. #165
    Аватар для Bald
    Реєстрація
    10 серпень 2010
    Дописів
    729

    Типово

    Цитата Допис від after midnight Переглянути допис
    никогда такой проблемы не было (оплачивал долго приватовской универсалкой, потом черной от монобанка).
    может это не зеркало эдема?
    способы оплаты такие в кабинете?
    Сейчас вообще ничего оплатить невозможно из-за отключения России от платежных систем.

  6. #166

    Реєстрація
    30 липень 2020
    Дописів
    25

    Типово

    Посоветуйте IPTV провайдеров в Украине. Интересуют только те, которые не требуют установки собственных программ типа мегого.

  7. #167
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Типово

    Цитата Допис від Bald Переглянути допис
    Сейчас вообще ничего оплатить невозможно из-за отключения России от платежных систем.
    як написав у сусідній темі, особисто я перейшов на free плейлисти (аби не платити кацапським провайдерам), де навіть багато каналів діскавері є. щоправда ці фрішні плейлисти давно не оновлювались (хоча після 24го лютого працювали у цих фрішних плейлистах усі канали, які я дивився на платному пакеті), і багато каналів вже не працює, але як для повної шари та роботи телека на фоні мені цілком вистачає.
    мені б і на думку не спало платити зараз кацапам за iptv

    Цитата Допис від Webcome Переглянути допис
    Посоветуйте IPTV провайдеров в Украине. Интересуют только те, которые не требуют установки собственных программ типа мегого.
    навряд чи такі взагалі є. принаймні я знайшов лише фрішні плейлисти.

  8. #168
    Аватар для Alias
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Дописів
    8 664

    Типово

    Эдем все используют. Он самый дешёвый. Ближайший, который я знаю в 5 раз дороже.
    - Сыночек, не дай Бог тебе быть актуальным. Плюй сразу в вечность.

  9. #169
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Типово

    просили то український. едем - кацапський.
    сам ним користувався, після 24го лютого не бажаю платити агресору.

    окрім того, проплата то ще якийсь час залишалась активною, після 24го по вечорам у них почалися проблеми зі швидкістю. постійна буферизація, дивитись не можливо.
    впевнений, що у них, бо у обох моїх провайдерів інету зі швидкістю +- було норм (і на Німеччину, куди був виставлений cdn-сервер). тому окрім оплати окупанту тут ще питання того, що й у них почались якісь трабли (не знаю, як зараз).

  10. #170
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Типово

    а, ще один момент едема, про який встиг забути (погане забувається швидко): кончена кацапська реклама.
    тобто, для приклада: канали Discovery, National Geographic та інші подібні у східноєвропейській російськомовній версії (яка транслюється провайдерами і в Україні) ідуть без реклами (у перервах показують анонси майбутніх передач). у кацапському варіанті (на тому ж едемі) замість цих анонсів іде реклама усіляких мегафонів, мтс та іншого лайна. і вона така набридлива (ще агресивніша, ніж наша), що перерви здаються значно довшими, аніж перегляд тих же спокійних анонсів у "нашому" варіанті (хоча по часу перерви то однакові).

  11. #171
    Аватар для Alias
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Дописів
    8 664

    Типово

    Эдем это воры. Пираты. Тут уже не сильно важно, кацапы они или нет. У воров нет национальности.
    - Сыночек, не дай Бог тебе быть актуальным. Плюй сразу в вечность.

Сторінка 9 з 9 ПершаПерша 123456789

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті