Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 85 з 85 ПершаПерша ... 357576777879808182838485
Всього знайдено 1697, показано з 1 681 по 1 697.

Тема: Очередное медицинское "благо" от государства: медицина и наши дети

  1. #1681
    Аватар для Yulia***
    Реєстрація
    07 лютий 2013
    Звідки Ви
    Днепропетровск,пр Правды
    Дописів
    822

    Типово

    Слов нет ,согласна со всеми
    Раньше ребенок был в поликлинике на Коссиора -было ооооочень удобно:все специалисты,прививки в одном здании. В 2009 или 2010 нас перевели на С.Ковалевской -просто ужас,там только педиатр и окулист,прививочный вроде есть но ни одной прививки мы там не делали.
    В прошлом году проходили комиссию в школу :к неврологу направили на Янтарную,окулист-С.Ковалевской,психиатр на Косиора,логопед и хирург на Воронцова,стоматолог на Правде ------вот это разве удобно? почему нельзя собрать всех узких специалистов в одной поликлинике и сделать их на каждый район города,как было раньше? Да,были очереди и тд (они и сейчас) но проще то всё в одном месте проходить.
    И еще долго наша педиатр с С.Ковалевской нас футболила с пробой Руфье для физкультуры-она говорила что не педиатр выдает эту справку ,я шла к школьной медсестре а та крутила пальцем у виска и передавала привет нашему педиатру)) И как врач она никакая,за справкой в сад для младшего хожу без ребенка-он там просто не нужен,особо слушать и смотреть горло ему никто не будет.

  2. #1682
    Аватар для radmara
    Реєстрація
    19 жовтень 2011
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    1 065

    Типово

    Доктор Комаровский беседует с министром здравоохранения Украины Сандро Квиташвили:
    https://www.youtube.com/watch?v=QF-Z...ature=youtu.be

    Как говорится, разложил всё по полочкам (Комаровский)

  3. #1683

    Реєстрація
    25 липень 2008
    Звідки Ви
    магазин "Я-мама": ЦУМ 2 этаж www.budumama.com.ua
    Дописів
    5 119

    Типово

    да уж, у нас в стране готовы что-то менять, а как это сделать "не хуже, чем было" не знают. Как всегда. Сами врачи в шоке от этой реформы. Я так и не поняла ее смысл. Поскольку часто с гинекологами общалась одно время, наслушалась о том, что пораскидывали всех по разным поликлиникам. Хотя как было хорошо, когда человек знал, где всегда можно найти нужного врача.

  4. #1684
    Аватар для Mam_tay
    Реєстрація
    21 листопад 2010
    Звідки Ви
    https://shtory-tanova.com.ua/ Ул. Б.Хмельницкого, 4, оф112
    Дописів
    6 147

    Типово

    Возможно кто-то не видел,



    новый министр здравоохранения о реформе.

  5. #1685
    Аватар для Mam_tay
    Реєстрація
    21 листопад 2010
    Звідки Ви
    https://shtory-tanova.com.ua/ Ул. Б.Хмельницкого, 4, оф112
    Дописів
    6 147

    Типово

    Цитата Допис від Yulia*** Переглянути допис
    Слов нет ,согласна со всеми
    Раньше ребенок был в поликлинике на Коссиора -было ооооочень удобно:все специалисты,прививки в одном здании. В 2009 или 2010 нас перевели на С.Ковалевской -просто ужас,там только педиатр и окулист,прививочный вроде есть но ни одной прививки мы там не делали.
    В прошлом году проходили комиссию в школу :к неврологу направили на Янтарную,окулист-С.Ковалевской,психиатр на Косиора,логопед и хирург на Воронцова,стоматолог на Правде ------вот это разве удобно? почему нельзя собрать всех узких специалистов в одной поликлинике и сделать их на каждый район города,как было раньше? Да,были очереди и тд (они и сейчас) но проще то всё в одном месте проходить.
    И еще долго наша педиатр с С.Ковалевской нас футболила с пробой Руфье для физкультуры-она говорила что не педиатр выдает эту справку ,я шла к школьной медсестре а та крутила пальцем у виска и передавала привет нашему педиатру)) И как врач она никакая,за справкой в сад для младшего хожу без ребенка-он там просто не нужен,особо слушать и смотреть горло ему никто не будет.
    это ужас, честно

  6. #1686
    Аватар для irina777
    Реєстрація
    23 липень 2009
    Звідки Ви
    пр. Воронцова lepkind.com.ua
    Дописів
    1 379

    Типово

    Цитата Допис від Я-мама Переглянути допис
    да уж, у нас в стране готовы что-то менять, а как это сделать "не хуже, чем было" не знают. Как всегда. Сами врачи в шоке от этой реформы. Я так и не поняла ее смысл. Поскольку часто с гинекологами общалась одно время, наслушалась о том, что пораскидывали всех по разным поликлиникам. Хотя как было хорошо, когда человек знал, где всегда можно найти нужного врача.
    Может в этом смысл?

    Глас народа о Стратегии: Про Стратегічну Дорадчу Групу (СДГ) можу сказати одну, але довгу тезу. Той, хто читав їхню Стратегію, той зрозуміє про що я намагаюсь висловитись….
    СДГ, яка повністю спонсорується Джорджем Соросом, і має замовлення на Україну, знайшли «останній цвях» для української медицини: замість лікувати – надавати послуги, замість дбати про здоров’я людей – заробляти на цьому! Принаймні саме таким виглядає лейтмотив їхньої стратегії реформування галузі в цілому, яке у трактуванні тих, так званих, експертів зводиться до тотальної комерціалізації галузі охорони здоров’я.
    Раніше жартували що МОЗ – це Міністерство державних закупівель, а перед початком подібних «реформ», варто було б змінити вивіску «МОЗ України» на «ТОВ «Продажу медичних послуг». Самі ж експерти заявили, що опікуватися здоров’ям повинен особисто кожен громадянин. Мовляв, меддопомога є дуже незначною складовою формування, визначальними є соціальні, економічні та інші фактори. У якому стані економіка нашої держави – всім відомо. І соціальні умови життя наших громадян також. Можна уявити, яке «здоров’я» сформують ці фактори, якщо звести до мінімуму ще й медичну складову! Так, ніхто не заперечує, що громадське здоров’я – це профілактика, забезпечення здорового способу життя, формування інституцій аналізуватимуть впливу певних чинників на здоров’я населення України. Але, все це має робитися паралельно з підвищенням доступності, рівня і якості надання медичної допомоги, а не взамін цього.
    Чи врятує хворого в реанімації те, що ми йому запропонуємо замість інтенсивної терапії побігати на стадіоні щоб зберегти своє здоров’я!? Та ще й попросимо почекати, доки той стадіон збудують!? Чи пацієнту, якому потрібна операція запропонуємо дієту натуральних продуктів, які він сам і виростить (адже зобов’язаний дбати про себе)? Але ж, саме так виглядають балачки про якісь віддалені перспективи тотальної турботи про здоров’я українців, які сьогодні потерпають від високої захворюваності та смертності від тяжких недуг. Здоров’я нації в такому стані, що потребує активної медичної допомоги! Особливо це актуально зараз, коли наші громадяни перебувають майже на грані виживання. До того ж, не всі держави світу обрали шлях приватної медицини.
    Натомість експерти стратегічної дорадчої групи наввипередки декларували тези про платні послуги в охороні здоров’я «припудривши» свої аргументи «самоврядуванням», «менеджментом у підборі кадрів», «спрямуванням коштів виключно на медичні послуги» тощо. А один з них заявив: «Зараз в Україні найкращі умови для проведення реформ». І це в країні, яка знаходиться в стані війни, яка купує електроенергію, щоб не настав енергетичний колапс, яка не має коштів на найнагальніші потреби? Виходить, що бідна держава не може утримувати медицину. А громадяни бідної держави можуть?
    Найбільше обурює те, що фахова громадськість «проковтнула» викладені «стратегами» ідеї і особливо не висловлювалися проти.
    То чим корисні експерти, які ігноруючи думку фахівців і громадян? А, можливо, у експертів і прислужників така тактика – відпрацювання чиїхось грошей і лобіювання чиїхось інтересів? І це в найтяжчі часи для незалежної України ?!
    І навряд чи з такими реформаторами ми досягнемо задекларованого у Стратегії сталого розвитку «Україна-2020» підвищення середньої тривалості життя в Україні.
    То чому ж реформи в Україні йдуть не тим шляхом, який підходить суспільству, а тим, яким бачать його окремі пани, які кудись поїхали і щось побачили. Тільки й світу, що у їхньому вікні?
    На моє глибоке переконання, медична галузь країни потребує не експериментальних реформ, а реанімації. І перш ніж «включати лічильник» населенню на медичні послуги, необхідно провести обговорення в суспільстві, щоб зрозуміти, як населення сприймає ідею платних послуг в медицині. Адже реформа торкнеться кожного!
    На жаль, стратеги нових реформ вже забули про систему екстреної медичної допомоги». А суспільство хоче знати, на яких засадах буде надаватися гарантована екстрена медична допомога.
    Зрозуміти, які реформи потрібні в охороні здоров’я неможливо без аудиту і глибокого аналізу (на державному рівні) демографічної ситуації в країні. А перш ніж їх розпочати варто здійснити інвентаризацію закладів охорони здоров’я, встановити, яким кадровим потенціалом володіє медична галузь. Ну а щодо стратегії реформування в, то вирішувати це питання м..
    https://www.facebook.com/maximus.amb...496389548741:0

  7. #1687
    Аватар для Snake
    Реєстрація
    19 грудень 2005
    Звідки Ви
    Деревня Гадюкино
    Дописів
    21 688

    Типово

    Цитата Допис від Я-мама Переглянути допис
    да уж, у нас в стране готовы что-то менять, а как это сделать "не хуже, чем было" не знают. Как всегда. Сами врачи в шоке от этой реформы. Я так и не поняла ее смысл. Поскольку часто с гинекологами общалась одно время, наслушалась о том, что пораскидывали всех по разным поликлиникам. Хотя как было хорошо, когда человек знал, где всегда можно найти нужного врача.
    столько лет была ЖК на Жуковского, сцуки, разогнали, здание продали(?)
    Укусю!

  8. #1688
    Аватар для tarina84
    Реєстрація
    03 вересень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск, проспект Александра Поля
    Дописів
    139

    Типово

    Цитата Допис від Капучино Переглянути допис
    Мы относимся к поликлинике на С. Ковалевской. Извините, не знаю номер так как живу здесь недавно. Но наш педиатр сидит в амбулатории по ул. Юридической (возле церкви в районе дома торговли). Чтобы сделать прививку мне нужно с ребенком идти по частному сектору сначала к педиатру, а потом, если педиатр даст добро на прививку, идти дальше через ч/с на Калиновую, а уже оттуда в поликлинику делать прививку. Ну это просто ненормально!!! Ребенку тяжело столько идти.
    Амбулатория хоть и недалеко от нас, но честно говоря мне было бы проще сесть на маршрутку или троллейбус и доехать до С.Ковалевской.
    Отдельная история - вызов врача на дом. Наша педиатр часто на больничном или в отпуске. В то время, пока нашей нет, вторая педиатр с другого участка не ходит на наши вызовы. Осенью вызывала 3 дня подряд и ниразу врач не пришла.
    Аналогиная ситуация.тоже ходим к педиатру в амбулаторию на ул. Юридической, а на прививки в поликлинику на Софьи Ковалевской. Когда наша педиатр отсутствует,то возникает огромная проблема сделать прививку. Педиатры на Софьи Ковалевской не хотят слушать и осматривать ребенка перед прививкой. и очень долго рассказывают о том, как им тяжело,и что у них нет времени еще на нас. И если честно совсем не понятно к какой больнице мы относимся.у педиатра наблюдаемся в амбулатории на Юридической, прививки и ЛОР в поликлинике на Софьи Ковалевской, а всех остальных профильных врачей нужно проходить в 1 детской больнице на просп. Воронцова.


    Отправлено с моего WEXLER.BOOK_T7008 через Tapatalk

  9. #1689
    Аватар для Mam_tay
    Реєстрація
    21 листопад 2010
    Звідки Ви
    https://shtory-tanova.com.ua/ Ул. Б.Хмельницкого, 4, оф112
    Дописів
    6 147

    Типово

    Цитата Допис від irina777 Переглянути допис
    Может в этом смысл?
    Минус нынешней Стратегии, что она размытая, нет контрольных точек после каждого этапа, нет показателей, которые можно оценить. Да вообще не понятно что примут и как ее будут внедрять на местах. Только общие черты.
    В общем, человек бдит, но со многим не согласна.

  10. #1690

    Реєстрація
    14 березень 2020
    Дописів
    11

    Типово

    А сейчас так вообще капец какая ситуация, большинство клиник покупает оборудование на свои средства, а не на поддержку от государства.

  11. #1691

    Реєстрація
    22 листопад 2020
    Дописів
    8

    Типово

    Цитата Допис від Snake Переглянути допис
    столько лет была ЖК на Жуковского, сцуки, разогнали, здание продали(?)
    А куда теперь те, кто к ней относился? Я сто лет там не была.

  12. #1692
    Аватар для Snake
    Реєстрація
    19 грудень 2005
    Звідки Ви
    Деревня Гадюкино
    Дописів
    21 688

    Типово

    Цитата Допис від VikaNikaMas Переглянути допис
    А куда теперь те, кто к ней относился? Я сто лет там не была.
    Были в 10 возле цирка
    Укусю!

  13. #1693

    Реєстрація
    22 листопад 2020
    Дописів
    8

    Типово

    Цитата Допис від Snake Переглянути допис
    Были в 10 возле цирка
    Спасибо!

  14. #1694
    Аватар для Alya
    Реєстрація
    11 березень 2008
    Звідки Ви
    Победа-Гагарина
    Дописів
    1 390

    Типово

    Девочки, посоветуйте врача в поликлинике во дворе Китайки на Победе, Амбулатория, ДЦПМСД №4 номера 7 и 8 . С кем лучше заключить договор?

  15. #1695
    Аватар для Gadzila
    Реєстрація
    25 березень 2008
    Дописів
    5 589

    Типово

    Цитата Допис від Alya Переглянути допис
    Девочки, посоветуйте врача в поликлинике во дворе Китайки на Победе, Амбулатория, ДЦПМСД №4 номера 7 и 8 . С кем лучше заключить договор?
    узнайте кто из врачей еще подписывает декларации. в поликлинике за китайкой все семейники уже набрали максимальное кол-во пациентов.

  16. #1696
    Аватар для юлия ден
    Реєстрація
    28 вересень 2013
    Звідки Ви
    Победа
    Дописів
    4 525

    Типово

    Цитата Допис від Alya Переглянути допис
    Девочки, посоветуйте врача в поликлинике во дворе Китайки на Победе, Амбулатория, ДЦПМСД №4 номера 7 и 8 . С кем лучше заключить договор?
    На данном этапе ни с кем .
    Нормальные не набирают уже ,а те ,кто сейчас ещё берет ,лучше не надо !

Сторінка 85 з 85 ПершаПерша ... 357576777879808182838485

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті