Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 209 з 213 ПершаПерша ... 109159199200201202203204205206207208209210211212213 ОстанняОстання
Всього знайдено 4260, показано з 4 161 по 4 180.

Тема: Интернет-магазины - отзывы, рейтинг, мнения

  1. #4161

    Реєстрація
    24 липень 2007
    Дописів
    1 349

    Типово

    ,.......
    Востаннє редагував cooool: 10.02.2019 о 20:16

  2. #4162
    Аватар для MobileLord
    Реєстрація
    25 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    1 969

    Типово

    Цитата Допис від MilaKK Переглянути допис
    Подскажите пожалуйста где лучше всего искать стиральную машину?
    Присмотрела в Комфи несколько привлекательных вариантов, стоит ли там брать?
    Берите, в чем проблема.

  3. #4163
    Аватар для Страннег
    Реєстрація
    02 вересень 2007
    Звідки Ви
    м. Днiпро
    Дописів
    27 760

    Типово

    Что-то спам-боты так активно стали тут клубиться...
    Коли я дивлюся новини, я розумію: світом правлять ті, хто ніколи не слухає музику (© Bob Dylan)

  4. #4164
    Аватар для Страннег
    Реєстрація
    02 вересень 2007
    Звідки Ви
    м. Днiпро
    Дописів
    27 760

    Типово

    О, ещё один
    Коли я дивлюся новини, я розумію: світом правлять ті, хто ніколи не слухає музику (© Bob Dylan)

  5. #4165
    Аватар для batoshka
    Реєстрація
    15 вересень 2009
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    4 494

    Типово

    Закрыть тему нахрен. Кому она нужна? Когда счет и-нет магазинов был на десятки, тогда тема имела смысл. А сейчас...

    Каденс важнее клиренса!

  6. #4166
    Тема года 2011
    Молодой ученый 2012
    Аватар для Allik
    Реєстрація
    27 серпень 2009
    Звідки Ви
    Уркаинский Уркаганат
    Дописів
    34 041

    Типово

    поддержу пожалуй
    ... и неожиданно погладил кота(с)

  7. #4167
    Аватар для Страннег
    Реєстрація
    02 вересень 2007
    Звідки Ви
    м. Днiпро
    Дописів
    27 760

    Типово

    Тему реально можно закрывать - она потеряла актуальность и стала притоном спамеров
    Коли я дивлюся новини, я розумію: світом правлять ті, хто ніколи не слухає музику (© Bob Dylan)

  8. #4168

    Реєстрація
    24 липень 2019
    Дописів
    4

    Типово

    хочу залишити негативний вігук про магазин aquacity.com.ua. Покупку робила в Києві, але основний офіс у них в Дніпрі. Ціна в товарному чеку була завищена, не відповідала вказаній на сайті та підтвердженій у замовленні. Товар отримував чоловік, тому точну ціну не знав. Після звернення до продавця спочатку поставились з розумінням - запропонували переразхувати суму на картку (282 грн). Через півдня думка продавця змінилась - вирішили, що їм необхідний оригінал чеку і мені потрібно їхати через все місто, щоб віддати їх чек і забрати різницю. я цього зробити не можу: по-перше, двох дітей везти через все місто через примхи продавця неприйнятно, по-друге, на дорогу я витрачу третину суми, на яку мене обманув продавець.
    Директор магазину провину своїх співробітників не визнає, вважає, що мені потрібно було уважно дивитись на ціни і не розраховуватись, якщо щось не влаштує. тобто ДОВІРЯТИ його магазину НЕ МОЖНА, це транслює його директор, потрібно все перевіряти. заради 282 грн він готовий зіпсувати собі репутацію, але не віддати їх обманутому покупцеві.
    не раджу мати справи з цим магазином.

  9. #4169
    Аватар для Dnepr
    Реєстрація
    28 лютий 2008
    Дописів
    15 977

    Типово

    Цитата Допис від [email protected] Переглянути допис
    вирішили, що їм необхідний оригінал чеку
    А теперь представим что вам не понравился товар и решили воспользоваться своим законным правом и сдать его назад в течении 14 дней. Магазин обязан вам будет вернуть всю сумму по чеку, т.е. попасть на эти самые 282 грн которые они бы перечислили вам на карту.

  10. #4170

    Реєстрація
    24 липень 2019
    Дописів
    4

    Типово

    по-перше, у магазину буде підтвердження перерахунку мені коштів з призначенням платежу, тому повернення буде зменшене на цю суму, тому ніхто нікуди не потрапить; по-друге, погодьтесь, ванну не так легко повернути, якщо її отримали, малоймовірно, що будемо відмовлятись від покупки; по-третє, коли вам у будь-якому магазині "випадково" нараховують вартість вищу, ніж на ціннику, хто в цьому винен? покупець? чи все ж таки продавець? магазин aquacity.com.ua обманює своїх покупців, тому не раджу мати з ними справу

  11. #4171
    Аватар для ВераНадежда
    Реєстрація
    04 травень 2014
    Звідки Ви
    Днiпро
    Дописів
    1 125

    Типово

    Цитата Допис від Dnepr Переглянути допис
    А теперь представим что вам не понравился товар и решили воспользоваться своим законным правом и сдать его назад в течении 14 дней. Магазин обязан вам будет вернуть всю сумму по чеку, т.е. попасть на эти самые 282 грн которые они бы перечислили вам на карту.
    не говорите с ботами. бесполезно же)))

  12. #4172

    Реєстрація
    24 липень 2019
    Дописів
    4

    Типово

    Цитата Допис від ВераНадежда Переглянути допис
    не говорите с ботами. бесполезно же)))
    Як ви визначаєте ботів? По відгуках і відповідях? Чи по часу реєстрації?

  13. #4173
    Аватар для ВераНадежда
    Реєстрація
    04 травень 2014
    Звідки Ви
    Днiпро
    Дописів
    1 125

    Типово

    Цитата Допис від [email protected] Переглянути допис
    Як ви визначаєте ботів? По відгуках і відповідях? Чи по часу реєстрації?
    секрет

  14. #4174

    Реєстрація
    24 липень 2019
    Дописів
    4

    Типово

    Цитата Допис від ВераНадежда Переглянути допис
    секрет
    тут обговорюють обслуговування в інтернет магазинах, я залишила відгук про магазин aquacity.com.ua в якому обманюють покупців, це схоже на повідомлення боту? чи ви намагаєтесь відгук видалити? можу надати підтвердження покупки, але тут так не роблять, на скільки бачу по іншим відгукам.

  15. #4175
    Джентльмен года 2011
    Цветовод года 2012, 2013
    Аватар для Цветочник...
    Реєстрація
    03 березень 2008
    Звідки Ви
    Симферопольская, 21
    Дописів
    69 403

    Типово

    прекращайте флудить, оставили отзыв точка.
    ДОСТАВКА КВІТІВ, ФРУКТОВИХ КОШИКІВ, ПОДАРУНКІВ - Дніпро, Україна, Світ
    (096)479-22-77: Telegramm, Viber, Whatsapp, (066)311-20-04, або телефонуйте

  16. #4176
    Аватар для ВераНадежда
    Реєстрація
    04 травень 2014
    Звідки Ви
    Днiпро
    Дописів
    1 125

    Типово

    Цитата Допис від [email protected] Переглянути допис
    тут обговорюють обслуговування в інтернет магазинах, я залишила відгук про магазин aquacity.com.ua в якому обманюють покупців, це схоже на повідомлення боту? чи ви намагаєтесь відгук видалити? можу надати підтвердження покупки, але тут так не роблять, на скільки бачу по іншим відгукам.
    даже в этом Вашем тексте реклама конкретного магазина.

  17. #4177
    Аватар для Страннег
    Реєстрація
    02 вересень 2007
    Звідки Ви
    м. Днiпро
    Дописів
    27 760

    Типово

    Отпишусь нафиг - рашистские спамеры вкрай обнаглели
    Коли я дивлюся новини, я розумію: світом правлять ті, хто ніколи не слухає музику (© Bob Dylan)

  18. #4178
    Аватар для Marinena
    Реєстрація
    20 квітень 2017
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    43

    Типово

    Категорически не рекомендую магазин домашнего текстиля MirSon, впрочем как и любой другой интернет-магазин, где продается продукция торговой марки Мирсон.
    Купила у них сразу несколько товаров. В итоге все оказались не такими, какими должны быть. Например наполнитель внутри всех купленных подушек вместо 100% натурального - 100% синтетика.
    При чем у всех.
    На замену договориться не получилось - оказалось что они вообще не производят подушки такими, какими их описывают.
    Представляете, сразу с конвейера прямо с фабрики официального производителя идут низкокачественные подделки. Отсюда и большое количество негативных отзывов по продукции Мир сон.
    Они фальсифицируют большинство продукции. Я в шоке от столь наглого обмана покупателей и масштабов махинаций.
    После этого случая пересмотрела своё отношение к отечественным производителям, увы.
    Мало принести кому-то счастье, надо еще успеть вовремя унести свои ноги

  19. #4179
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    23 844

    Типово

    Ну и лошара. Бот с погонялом инете магаза, говорит что заказал товар в этом магазине.
    На кого это рассчитано? Сейчас даже школьник на такую шляпу не ведётся

  20. #4180
    Аватар для batoshka
    Реєстрація
    15 вересень 2009
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    4 494

    Типово

    Цитата Допис від †Raptor† Переглянути допис
    Ну и лошара. Бот с погонялом инете магаза, говорит что заказал товар в этом магазине.
    На кого это рассчитано? Сейчас даже школьник на такую шляпу не ведётся
    Не-не-не. Там shop_top, а там shop_icu. Это совершенно два разных не связанных человека
    Востаннє редагував batoshka: 01.11.2019 о 15:12

    Каденс важнее клиренса!

Сторінка 209 з 213 ПершаПерша ... 109159199200201202203204205206207208209210211212213 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті