Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 242 з 242 ПершаПерша ... 142192232233234235236237238239240241242
Всього знайдено 4831, показано з 4 821 по 4 831.

Тема: Реформа здравоохранения

  1. #4821
    Аватар для Wild_Black_Cat
    Реєстрація
    01 серпень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    70 447

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис
    Это свойство людей - избегать и сторониться инвалидов, чистая психология, не более.
    Странная психология, хотя, о чем это я, некоторые стесняются обращаться к гинекологам-мужчинам
    Жизнь слишком коротка, чтобы размениваться на мелочи...
    dura lex, sed lex

  2. #4822
    Модератор Аватар для -Julia-
    Реєстрація
    25 вересень 2009
    Дописів
    15 805

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис
    Пока ничего не поменялось. В настоящее время работаю хирургом в поликлинике - минимальная ставка
    На другом форуме девочки мед работники писали, что узким специалистам с июля обещают чуть ли не в три раза поднять з/п.

  3. #4823

    Реєстрація
    17 грудень 2018
    Звідки Ви
    ГороД на Днепре
    Дописів
    15 542

    Типово

    Цитата Допис від -Julia- Переглянути допис
    На другом форуме девочки мед работники писали, что узким специалистам с июля обещают чуть ли не в три раза поднять з/п.
    Обещать не значит жениться (с)
    Сколько помню, так все только обещают

  4. #4824
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 640

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис
    Это свойство людей - избегать и сторониться инвалидов, чистая психология, не более.
    Это чепухень какая-то, уж простите меня за прямоту).Ну нет такого в общей массе, нет! Вы прям открытие для меня сделали, ей Богу).
    Действительно, некую группу людей, отличающуюся мммм....нешироким кругозором, не неглубоким интеллектом и забобонистой косностью мышления, удивляет, возмущает, пугает все необычное. То, что не укладывается в их скомненькую картинку мира. Это может быть все, что угодно: чернокожий ребенок у блондинки, вообще отсутствие детей в семье, татурировки), большая грудь) и даже ( о гоги!) национальность и пол относительно профессии....перечислять можно долго.Из-за своих особенностей такие индивидуумы частенько "отражают на лице" ото все, что их бентежыт).
    К стати, если спросить, а что же тебя не устраивает, чаще всего сформулировать не могут. Ответ будет из серии "нуууууууу....я даже не знаю, это как-то ненормально".
    Так что вам показалось касаемо всех. Очень показалось.Бабульку из Собачьего сердца помните, которая в квартиру профессора вперлась, дабы говорящую собачку посмотреть)))? Или Клавдию, у которой Земля налетела на собственную ось)? Ну вот как-то так, да.
    Сорри за офф)).
    Востаннє редагував ~ Электра ~: 15.03.2019 о 10:39

  5. #4825
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 675

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Это чепухень какая-то, уж простите меня за прямоту).
    Конечно в общем массе нет. Но и пары замечаний достаточно для своего определения самого себя)))


    Если пациенты недоуменно могут сказать медику, ну как это вы болеете, вы не должны....то охотно поверю что к врачам с физическим недостатком отнесутся настороженно, типа шо ето за рвач что не смог ни сам себе помочь ни найти себе достойных коллег помогателей.))))

    Мне даже пришлось одной намекнуть на свое засторелое бесплиддя, отрицать что ето болячка она не могла аж никак, и только тогда она поверила, что таки даа, могут болеть как все и тем же что и все)))))))))

    Слова не мои. Передаю что слушаю)))
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  6. #4826
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 640

    Типово

    SofiElena, оч.согласна, сама наелась, но...до определенного момента. Еще как могут и парочки может быть достаточно.
    Но верно и то, что все проблемы у нас в головах. В первую очередь. Остальное - придорожная пыль таки), котрую мы видим как мощное торнадо.

  7. #4827
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    38 881

    Типово

    Девочки спасибо за поддержку, но здесь народ простодушный, что видит, то и говорит. Какой-то дед с бабкой в коридоре явно говорили так, чтобы я слышал - к этому не пойдем, он же калека, что он может сказать? Да и сам я вижу настороженость у части пациентов, когда они вдруг замечают, что я не такой как все. Некоторые отказываются оперироваться из-за этого - я уже привык. Однако некоторые стремятся попасть именно ко мне - всякое бывает. Так что это не мои выдумки.
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  8. #4828
    Аватар для VLK
    Реєстрація
    27 серпень 2005
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    2 325

    Типово

    Всем привет и, конечно же, здоровья!

    В данный момент приписан к ЦПМСД №4 м.Дніпро — Амбулаторія №4, что как бы не совсем близко к моему фактическому месту проживания. Может быть кто то сможет посоветовать семейного врача в районе ул. Титова? И можно ли в принципе выбрать семейного врача именно по месту проживания (право на собственность имеется), а не по месту прописки?
    Отличие РФ от Хамаса в том, что Хамас после совершения теракта берет ответственность на себя.

  9. #4829
    Аватар для Ж Е К А
    Реєстрація
    15 грудень 2012
    Дописів
    3 324

    Типово

    Цитата Допис від VLK Переглянути допис
    Всем привет и, конечно же, здоровья!

    В данный момент приписан к ЦПМСД №4 м.Дніпро — Амбулаторія №4, что как бы не совсем близко к моему фактическому месту проживания. Может быть кто то сможет посоветовать семейного врача в районе ул. Титова? И можно ли в принципе выбрать семейного врача именно по месту проживания (право на собственность имеется), а не по месту прописки?
    Ви можете обрати любого лікаря, до якого вам зручно звертатися. Виключення - немобільні хворі. Бо до них 2-3 рази на рік лікар повинен активно завітати. Але і тут є нюанси: маю двох віддалених від себе тяжких хворих. 1 жіночку возять до мене 1 раз на півроку. До іншого хворого мене возять родичі. Але це мої постійні хворі, яких я довгий час спостерігала , що змінили місце своєї дислокації.
    В іншому, людині, яка особисто прийшла на прийом до лікаря, лікар не може відмовити в підписанні декларації. Вільки тільки но при наявності заключення 900(педіатр), 1800(сімейних), 2000(терапевт) декларацій.
    Район Тітова - складний район, бо там окрім цпмсд працює ще й смч6. То там є брак лікарів, що підписують декларації.
    Йду своїм шляхом, нікого не чіпаю...

  10. #4830
    Аватар для Ж Е К А
    Реєстрація
    15 грудень 2012
    Дописів
    3 324

    Типово

    Цитата Допис від ex-Zaurus Переглянути допис
    И не придет врач, пока не отменят сумасшедшие взятки за место работы и мизерные зарплаты ! Вот только не говорите что это неправда.. я же могу и сумму за место раскрыть и ежемесячный план, который нужно сдать независимо от количества пациентов
    В поликлиниках и больницах одни простите за слово старперы сидят до последнего, пока ногами вперед не вынесут

    А в скором введут обязательные лицензии для врачей, так вообще никого не будет
    Працювала свого часу в лікарні, з радістю перейшла в поліклініку. Ніяких планів зверху, відносна свобода для лікаря. Але для лікаря з головою, який знає, що робить. Мені дуже шкода молодь, яку кидають на первинку. То вони дійсно не конкуренти "старперам", які усе вміють і знають, не гарять бажанням навчати майбутніх конкурентів. Минулого року прийшли аж 5 пташенят на центр. Ні від кого не чула про якісь хабарі. 2 зрушили в декрет, 1 просто звільнилася.
    З іншого боку пологовий дев'ятки. Нестача лікарів-дежурантів. Пропонують працевлаштування, знаю від наших колег-гінекологів з ЖК. Таке "хлібне місце", але чомусь черги нема))))

    Цитата Допис від Veselovskaya Переглянути допис
    один в один наша ситуация! Родственница бесполезно пролежала в мечке месяц (ложилась на операцию!), профессор не давал добро.
    Вот так ему виделось
    Выписалась, нашли контакты Головахи, поехали в Запорожье: прооперировал, поставил пластину, через год - вытащили - все отлично


    10тыс получает по-новому, сказали каждый квартал будут пересматривать з/п
    Педиатры себя получше чувствуют - у них около 15
    +100. По ортопедії їдуть в Запоріжжя, по нейрохірургії в Харків, Київ, Стрий.
    Син стажувався минулого року в Стрию, Дніпро вважають осередком Ковпаків(стара гвардія в ковпаках завдовжки по півметри). Вони дійсно нікому не дають кроку ступити.

    Що по зарплатні. Маю 1500 декларацій стандартних сімейних ( тобто від 0-...) Зарплатня чистими за лютий 9800. Колега з 1900 - 11200.
    Трохи вище у сімейників-педіатрів, що нахопали дітей до 5 років + купу людей літнього віку. У них дійсно до 13-14тис. Але там виють і вони, і їх пацієнти, яких вони не встигають обслуговувати.
    На мою думку 1500 для сімейника - це той край, де закінчується нормальна якість лікарських послуг. Бо ці 1500 це не якісь абстрактні хворі.
    Зараз прикріплена та частина населення, яка постійно з певною періодичністю відвідує лікарню.
    Тепер порахуємо. В мене 400+ хворих старше 65 років. З них майже 300 отримують ліки за державною програмою "Доступні ліки". То вони ходять кожного місяця, треба поспілкуватися, заповнити карту, виписати рецепти. Тобто це повноцінний прийом. З00 на 20 робочих днів (це я ще не відняла дні здорової дитини) По 15 хворих на день. А в день приймаємо по талонах 20. Ще ,як говорили діти до 3 років. Їх у мене 15. І від 3 до 5 років - 20. На них теж треба витрачати час. То що у нас залишається на відносно здорових громадян, яким потрібен 1 раз на рік профілактичний огляд. Ті 20 талонів, що залишилися за тиждень х 52 тижні 1000. А потрібно щонайменше 2000( бо огляд, призначення обстежень, потім повторний прийом та оцінка результатів обстеження). То половина прикрепленого населення залишається без щорічного огляду. І це тільки 1500, і тільки по плану, а поза ним? І ще телефон майже 24\7. За 10тис. на місяць.
    Усе б було б нічого, але зарплатню медичній сестрі зрізали. Чекаємо на масовий відтік сестер, якщо нічого не зміниться.
    .
    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Это чепухень какая-то, уж простите меня за прямоту).Ну нет такого в общей массе, нет! Вы прям открытие для меня сделали, ей Богу).
    Действительно, некую группу людей, отличающуюся мммм....нешироким кругозором, не неглубоким интеллектом и забобонистой косностью мышления, удивляет, возмущает, пугает все необычное. То, что не укладывается в их скомненькую картинку мира. Это может быть все, что угодно: чернокожий ребенок у блондинки, вообще отсутствие детей в семье, татурировки), большая грудь) и даже ( о гоги!) национальность и пол относительно профессии....перечислять можно долго.Из-за своих особенностей такие индивидуумы частенько "отражают на лице" ото все, что их бентежыт).
    К стати, если спросить, а что же тебя не устраивает, чаще всего сформулировать не могут. Ответ будет из серии "нуууууууу....я даже не знаю, это как-то ненормально".
    Так что вам показалось касаемо всех. Очень показалось.Бабульку из Собачьего сердца помните, которая в квартиру профессора вперлась, дабы говорящую собачку посмотреть)))? Или Клавдию, у которой Земля налетела на собственную ось)? Ну вот как-то так, да.
    Сорри за офф)).
    То ми говоримо за необізнані верстви. Наведу приклад політкоректної Німеччини, де працює моя подруга.
    "Ви до російського лікаря пійдете?" Бо хворий має право обирати лікаря, і в країні, що вважає себе цивілізованою, національний критерій вибору вважають приємлемим(((( Там є тільки певні мовні обороти, що вважаються образливими і заборонені (чорнож.... тощо)
    Подруга вже 18 років працює в Німеччині терапевтом(є мрія стати сімейним лікарем - приватна практика). То перші 8-10 років вона була "російським лікарем". Останні 5 років її стан змінився, бо весь цей час до неї прикріплені хворі з арабського кварталу і вона непогано вивчила арабську ( до того ж смаглява брюнетка). То тепер її називають "арабським лікарем". І знаходяться такі ( державна лікарня, що обслуговує усіх навіть без страховки), що крутять носом.
    За її словами, в нас суспільство більш терпляче, ніж там поза усі їхні лозунги.
    У першій поліклініці, де я працювала,( не буду говорити де, бо деякі лікарі й досі там працюють) був кульгавий хірург, косоокий окуліст та невропатолог з довідкою із ПНД.
    Певний час працювала поруч з ЛОРом глухим на одне вухо - Афган. Кращого спеціаліста не знала. Він і не соромився говорити, що глухий на одне вухо.
    Востаннє редагував Ж Е К А: 17.03.2019 о 16:40
    Йду своїм шляхом, нікого не чіпаю...

  11. #4831
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 640

    Типово

    ЖЕКА интересно, спасибо.Вот лишний раз убеждаюсь на основании приведенных вами примеров, что таланты порой появляются через не очень обычные "ворота". Хотя если подумать, то все закономерно в ваших историях о хороших спецах, да.
    И как же хорошо, что мы более толерантны, нежели в Германии). Давайте попытаемся это сохранить. И по отношению к врачам, и по отношению к пациентам.
    К слову.Германия таки своеобразная страна.На любителя, так скажем. Вот лично я жить бы там не хотела бы и, скорее всего, не смогла б.
    Востаннє редагував ~ Электра ~: 17.03.2019 о 18:27

Сторінка 242 з 242 ПершаПерша ... 142192232233234235236237238239240241242

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті