Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 5 з 64 ПершаПерша 12345678910111213141555 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1270, показано з 81 по 100.

Тема: Послання Господа нашого Ісуса Христа жінці Марія

  1. #81

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Метушня у світі викликана відсутністю любові до Мене

    Вівторок, 9 серпень 2011 Час 20,30 годин

    Моя улюблена дочко прийшов час для кризи в світі, де людина буде рости проти людини, брат проти брата і сусід проти сусіда, як передбачено. Події будуть спалахувати тепер одна за іншою. Багато країн будуть відчувати це. Існує багато гніву в світі, розчарування і страх серед Моїх дітей. Скажіть їм, що ці події походять від сатани, і що подальші потрясіння будуть спалахувати і активізуються до Попередження.

    Це, дочко Моя, було передбачено, як одна з ознак того, що людство буде відчувати протягом 2011 року очищення. Мої діти будуть свідчити з шоком,зло, яке існує в світі в душах тих, обумовленою справжньою ненавистю і злістю один до одного.Немає переможців Моя дочко в цій битві, яка буде продовжувати існувати. Це через руку людини, що ці злодіяння відбуваються. Саме через відсутність у них любові до Мене, і Мого Вічного Отця, вони стають готовими посібниками сатани.

    Моліться Мої діти за всіх тих, хто буде страждати через заворушення в світі.Тільки кілька країн уникне цих спалахів люті і руйнування. Ця війна ненависті буде розглядатися в рамках різних країн і народів. Сум'яття, страх і горе буде відчуватися багатьма.

    Будь ласка, довіртеся Моєму Отцю. Бог Вічний Отець через Його десницю допоможе зупинити ці лиха діти. Залишайтеся сильними, уважними і лояльними до Мене улюбленого Спасителя. Все буде поліпшено у вашому світі, коли ви зрозумієте важливість любові у вашому житті, а також важливість гармонії і догляду за сусідом. Молитва допоможе зменшити вплив заворушення зла.

    Пам'ятайте війна, насильство і вбивства не є від Бога. Вони створені сатаною. Його гнів в даний час досягла безпрецедентного рівня, і його лють в даний час на руках Моїх дітей через проникнення до тих, хто слабкий духом, без любові у своїх серцях.

    Почуйте Мене зараз. Любіть один одного, як Я люблю вас. Відхиліть сатану, його поплічників і його маріонеток зараз. Моліться до Св. Михаїла Архангела для захисту вашої спільноти. Моліться до Мене по допомогу. Моліться, щоб прикликати Святого Духа, щоб зійшов на ваші країни.

    Ваш Милосердний Спаситель

    Ісус Христос


    http://thewarningsecondcoming.com/tu...f-love-for-me/

  2. #82

    Реєстрація
    15 листопад 2009
    Дописів
    364

    Типово

    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис
    Господь промовляє через людину її ім'я Марія,вона з Європи.Послання унікальні.Там сказано що 2011 рік очищення.Дух Святий діє зараз в особливий спосіб.Ці послання розпочалися 9 листопада 2010р,і продовжуються до цих пір.Там Господь застерігає всіх,і настановляє.Всього є понад 160 послань.Доречі Господь згадав за з'яви Його Матері у Європі,я так розумію це Меджугор'є.Там дуже багато сказано,також про серйозне Покарання що відбудеться наприкінці 2012...
    Маємо ще час щоб покаятися.
    Мир вам і Божої любові!

    http://www.thewarningsecondcoming.com/
    ты у психиатра давно был ??? модератор, удалите этот бред ...

  3. #83

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Цитата Допис від buldog Переглянути допис
    ты у психиатра давно был ??? модератор, удалите этот бред ...

    Бог це правда,якщо для вас нема Бога,то це не означає що нема взагалі Бога.Біблія написана через пророків і Євангелистів.Вже тоді пророки мали пошану з одної сторони так і критику з іншої,але це не означає що Святе Письмо неправда.Бог є шлях істина і життя,якщо будете йти цим шляхом дізнаєтесь істину і будете мати життя вічне,бо істина визволить вас.Бійтеся гріха і неправди,а правду шануйте і приймайте...
    Запам'ятайте шлях до істини тернистий,але істина визволяє,а неправда сковує...
    Бог і зараз говорить через пророків,ви вірите Слову Божому?
    я вірю,сподіваюсь ви теж...
    Мир вам і Божої любові!

  4. #84

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Навернення

    Надійшло неділю 21 листопада 2010 1:30 ранку

    Сьогодні Моя дочко, Я приношу послання надії і миру для всіх Моїх дітей, які можуть відчувати, що ці повідомлення представляють страх. Знайте, що навіть для тих з вас, кому важко повірити в Мене, Мого Вічного Отця і Святого Духа, не хвилюйтеся. Багато хто з вас, Мої дорогі діти, хочуть вірити, але через ваші міркування і логіку, де вам потрібно оцінити всі речі на основі раціонального мислення, ви виявите, що це важко вірити у надприродне.

    Не бійтеся. Моліться, хоча б раз на день і просіть Моє Найсвятіше Серце вилити Мою любов на вас, ви дуже скоро почуватиметесь краще. Багато з вас - ті, хто є невизначеними у ваших переконаннях - заздрите іншим з глибокою вірою. Ви повинні зрозуміти, що Я люблю всіх вас. Як батько кожен з вас має глибоке й особливе місце в Моєму Серці. Ви ніколи не повинні відчувати, ти не гідний Моєї Любові.

    Хіба я не люблю вас до такого ступеня, що Я добровільно відмовився від Мого життя для вас, в надії, що вам було б дано другий шанс, щоб повернутися до Мене?

    Діти, ви завжди будете витіснені іншими для вираження віри в свого Божественного Творця. Коли це відбувається пам'ятайте, що це щось, що людина повинна страждати на цій землі, за їхню любов до Мене. Ніколи не дозволяйте цій вірі в Мене, свого Божественного Спасителя, зникати або бути прихованою від тих, хто буде дивитися на вас з жалем.

    Так, багато хто з Моїх дітей, під впливом людського розуму і логіки, свідомо поміщені в їх душі будуть зададуть питання щодо вашого переконання. Щоб образити вас надалі вони будуть здивовані вашою вірою і, поки вони публічно не зізнаються в цьому, вони відчуватимуть себе цікавими ревнощів. Ці ревнощі виникають з впевненості, що розпочинається на них, що всередині їх душі є порожнеча. Неважливо, як сильно вони дивляться всередину, вони не можуть зрозуміти, чому це так. Між тим, ви віруючі, проходитиме через приниження зніяковілих очей глядачів зі слабкою вірою або взагалі жодної.

    Ніколи не бійтеся і не соромтеся власної любові що у вас в серцях для Мого Вічного Отця. Будьте відкриті про вашу віру. Носіть з пошаною любов для Мене у всіх на виду. Роблячи таким чином ви даєте власний приклад.

    Ніколи не намагайтеся надто нав'язувати шляхом логічних міркувань, ваші переконання невіруючим в агресивній манері. Замість цього покажіть вашим братам і сестрам любов і підтримку, хоча ви знаєте,що вони потребують підтримки. Коли вони побачать, прямолінійно, в якому ви голосі показуєте вашу любов до них відкрито і з радістю в серці, вони почнуть замислюватися.

    Ведучи інших, через приклад любові, поваги і добрих справ, вони будуть приведені до світла. Багато хто не розуміє, чому на перший погляд. Але з часом і, особливо, силою ваших молитов, вони прийдуть до Мене.

    Я неустанно закликаю всіх вас молитися за навернення всіх душ. Це включає в себе тих людей, відомих вам особисто кого ви вважаєте,що потребують молитви із-за труднощів, з якими вони стикаються в цьому житті. Моліться також за навернення цих бідних дітей втрачених для Мене крізь тьму, що засліплює їх до істини. Моліться особливо з співчуттям і любов'ю до тих, хто слідує, активно, шляхом обманщика. Вони, як ніхто інший, потребують ваших молитов.

    Зробіть відомим, всім з ким ви зустрічаєтесь, подробиці того, як кожен з них може бути викуплений, навіть у момент смерті,молячись вервицю Божого Милосердя .

    Будь ласка, дайте це,усім, хто буде слухати. Настійно закличте їх, якщо ви зважитеся, читати і пам'ятайте, тому що, якщо ви це робите, і вони моляться його в своїх останніх кількох вдихах вони можуть бути врятовані Мною.

    Ніколи не соромитеся хрестів що ви носите

    Ніколи не відчувайте себе ображеними, коли невіруючі сміються чи знущаються над вами, коли ви молитеся.

    Ніколи не соромтеся хреста що ви носите для захисту. Не ховайте ці символи кохання ви тримаєте для Мене, свого Божественного Спасителя,Мого Вічного Отця або Святого Духа.Носіть ці знаки з пошаною віддаючи святу честь, якою ви будете вести за собою інших до Мене. Незважаючи на зовнішнє презирство що ви можете відчувати від цих людей, внутрішньо, вони заздрять вам за вашу віру. Багато з цих спостерігачів відчувають,серйозну всередині порожнечу через відсутність віри. Молитва, діти Мої, може Мені допомогти завоювати їхні душі. Скажіть це щоб молитися за них.

    "Мій дорогий Господь, я простягнув руки щоб просити Тебе прийняти мого любого брат а/ сестру в Твої ніжні обійми. Благослови їх з Твоєї священної крові і дай їм необхідну благодать, щоб дозволити їм отримати дух Твоєї любові, щоб вести їх до вічного спасіння ".

    Коли ви, Мої вірні, відкрито заперечуєтеся іншими про вашу віру спершу кажіть це. Я послідовник Христа, Який перетерпів смерть від рук невіруючих. Через це, як послідовник Христа, я завжди буду страждати приниження через Мою любов до Нього від інших. Тобто я несу хрест і пишаюся цим фактом. Він Мій Спаситель, помер не тільки за мої гріхи, але й за ваші.

    Коли вони з гордістю похваляться тим, що вони є агностиками або атеїстами скажіть їм це. [b]Запитайте їх, як вони будуть відчувати себе інакше, коли їх життя на цій землі, добігає кінця. Потім дайте їм цю пораду. На вашому смертному ліжку пам'ятайте цю молитву до Божественного Милосердя , навіть якщо ви все ще не впевнені. Відкрийте свої серця і просіть Мого Вічного Отця пробачити їх. Пам'ятайте свою обіцянку. Як суддя, а також як ваш Спаситель, я прощу - аж до кожного з моїх

  5. #85

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    дітей останнього подиху на цій землі. Скажіть їм, щоб старанно молилися , щоб вони могли відразу відкрити свої серця .[/b]

    Молитва приводить всіх Моїх дітей ближче до Мого Королівства на землі, коли небо і земля зіллються, як єдине ціле. Сила молитви буде тільки по-справжньому зрозумілою, коли Мої діти відкривають свої серця і просять. Просіть, і якщо це воля Божа, то на ваші молитви будуть дані відповіді.

    Ніколи не відмовляйте своїм дітям Таїнство Хрещення

    І нарешті, моліться за маленьких дітей, ваших синів і дочок та молоді у світі. Кожен з них заслуговує на те, щоб показати їм правду.Їм не були показані істина Божої любові і не надане керівне пояснення їхніми батьками через духовну темряву, яка існувала на Землі протягом останніх двох десятиліть. Навіть якщо ваша власна віра слабка, не ухилятися від свого обов'язку, як батьки, щоб дати їм доступ до таїнств особливо Хрещення. Ніколи не приймайте це на себе відмовити в цьому найважливішому таїнстві щодо вашої власної дитини. Багато батьків, які з гордістю стоять,коли вони кричать про свої погляди невіри завдають шкоди душам своїх дітей. Дайте вашим дітям дар таїнства. З часом вони або подякують вам за те або зречуться Мене. Це буде залежати від них. Забороніть Мене, якщо необхідно, але не крадіть душі Моїх дітей. Ви можете бути їх батьками на землі, але вони діти Мого Вічного Отця, Творця і Сотворителя всього сущого. Не намагайтеся взяти їх у темряву з вами. Запам'ятайте ще раз, що незважаючи на ваші власні переконання Я люблю вас всіх.

    Ваш Божественний Спаситель і Суддя

    Ісус Христос, Син Вічного Отця


    http://www.thewarningsecondcoming.com/conversion/

  6. #86

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово


  7. #87

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Перше повідомлення, отримане від Спасителя нашого Ісуса Христа

    Надійшло вівторок 9 листопада 2010 3:00 ранку

    Ось час близько для вас, щоб розповісти світу, що правосуддя спіткає всіх тих, хто відкидає Мене. Моя милість не знає кордонів для всіх тих, хто слідує істині Мого страждання на хресті.

    Радість Тих моїх послідовників, які відкидають спокуси з якими вони стикаються щодня. Інші, які відвернулися від Мого вчення сліпі до Моїх обіцянок, коли Я помер за їхні гріхи на хресті.

    Я в глибокому болі і відчуваю пустоту з відмовою, що Я страждаю від Моїх улюблених грішників,заради кого Я віддав Моє земне життя.

    Земля знаходиться в темряві в цей час. Вони, Мої послідовники, сильно страждають зі Мною, коли вони бачать світ грішників, які не тільки відвернулися від Бога Мого Вічного Отця, але й Мене, хто віддав велику жертву, щоб врятувати їх від царства вічного прокляття.

    Я у відчаї і плачу гіркими сльозами розчарування і смутку через те, як Я був відхилений вдруге. Я закликаю своїх послідовників, щоб зібрати вас в цей час жалю у світі. Вони повинні залишити осторонь їх байдужість до молитви і приєднатися до Мене, щоб допомогти тим, чиї душі були вкрадені лукавим.

    Існує ще час для грішників до покаяння. Існує не легкий шлях. Це має бути від серця. Віруючі не бійтеся підняти свій голос і в один голос заявити, що любов у Мене є для всіх.

    Християни, мусульмани, індуїсти, іудеї і для всіх тих релігій доводиться помилятися розумом людства - Я закликаю всіх вас, в останній раз, щоб відкрити вам очі на справжнє Слово Боже. Бога, який послав вам слово через пророків. Правда була написана і задокументована в Святому слові Писання, які ніхто не може змінити, або спробувати перекрутити у своїй інтерпретації. Існує тільки один Бог. Так покладіть свою зброю, відкрийте очі і йдіть за Мною до Вічного Життя.

    Я люблю вас всіх так багато, що Я віддав своє життя за вас. Невже ви забули це? Через Моє Божественне Милосердя Я благаю всіх вас навернутися до Мене в останній раз. Через Мою милість Я повернуся на Землю, щоб спробувати допомогти вам заглянути у ваші серця і шукати істину. Не дозволяйте обманщикові, щоб знищив вас. Шукайте істину. Любов - чиста любов - це шлях в Царство Отця Мого.

    Будь ласка, Будь ласка, пам'ятайте, моє Божественне Милосердя . Я люблю кожного з вас. Моліться про прощення зараз. Тримайте ваші руки і дозвольте мені направити вас до Царства Мого Отця. Я повертаюся на землю, як передбачено. Цей час пройде так швидко, що багато з вас не будуть підготовлені. Так багато будуть шоковані і захоплені зненацька, що вони не повірять, що це відбувається. Існує не так багато часу для моїх пророків, щоб допомогти підготувати людство до цієї великої події.

    Віруючі Я закликаю вас всіх прислухатися Мого попередження. Поширення правди. Закликати людей просити Моє Милосердя. Я буду намагатися врятувати кожну душу, яка кається, аж до їхного останнього подиху.

    Я не можу і не буду, втручатися в їх вільну волю. Благаю вас слухати і прислухатися Мого слова. Я люблю всіх вас. Я прошу вас молитися за навернення до Кінця світу, яке майже біля вас. Я не хочу лякати Моїх послідовників, але Я благаю всіх вас тепер рятувати душі. Ви повинні нагадати всім про необхідність терміново позбавити їх уми мирських занять. Замість того,шукати простої чесноти смирення , позбавитися его і ідолопоклонства.

    Звичайні люди будуть відігравати провідну роль у поширенні правди про Моє Друге Пришестя.

    Через те що швидко розвивається духовна темрява, поширювана атеїзмом і хвиля Сатанинського поклоніння у сумному і невдячному світі сьогодні, це прості душі, істинно віруючі, які повинні будуть взяти на себе це завдання.

    Моліться тепер для порятунку людства в світі в даний час бо на світ чекає Велика Скорбота, як передбачено в Священному Писанні. Це буде залежати від власної волі людства, чи дійсно вони готові шукати спокутування за свої гріхи. Ніколи не повинні боятися. Моя любов є завжди милосердною.

    Ваш Спаситель Ісус Христос

    http://www.thewarningsecondcoming.co...-jesus-christ/

  8. #88

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Є нове послання Господа нашого Ісуса Христа від 31 серпня 2011,там Господь говорить що Його армія послідовників ростe і незабаром досягне понад 20млн людей у цілому світі...
    (! Є також нові послання від 3,4,5,6 вересня 2011...)
    Чим більша ця армія,тим більша сила Святого Духа...Ця армія вже веде невидиму війну з сатаною...В результаті,сатана втратить владу і силу на Землі.Але ще багато битв попереду,наближається фінальна битва,і сатана буде вигнаний з цього світу,і наступить нова ера миру.Без хвороб,війни,страху,насилля.Це буде тривати 1000 років...А царювати на Землі буде Ісус Христос...Цей час вже дуже близько.Давайте навертатися до Бога...
    Мир вам і Божої любові!

  9. #89

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Як важко підніматися по сходах до Раю

    Субота третього вересня 2011 23,50 годин

    Моя ніжно улюблена дочко не будьте під дією ілюзії, Обманщик повернув вашу голову від Мене за останні кілька днів. Ви маєте на увазі цей факт, що ви були зайняті, але це не зовсім так. Таким хитрим він є, що він навмисно перервав кожну хвилину вашого часу. За цей час ви знали, що ви не витрачали час для Мене,чи не так? Ви відчували, відволіклися і втратили, і тоді ви зрозуміли, що ви були порожні всередині без Мене. Поруч з вами весь час, Я, тим не менш, дозволив вам почувати себе покинутою Мною. Поки ви пережили відчай що відчувають душі, яких Я відхилив через гріх. Все це важливо для вашого духовного розвитку. Хоча це може здатися безглуздим, що Я дозволяю це, вона є частиною вашої підготовки до святості, що Я вимагаю, від вас. Ви, моя дорогоцінна дочко, продовжуватимете відчувати себе покинутою час від часу,одинаково буде багато душ, які знаходяться на цьому ж шляху.

    Сходи духовної досконалості є дуже довгі. Душі зроблять один, два і більше кроків назад для кожного кроку їх до Мене. Я прошу вас Моя дочко розповісти всім Моїм послідовникам, щоб ретельно підготуватися до цих сходів яка необхідна, перш ніж верхня ступінь досягнута. У своєму посланні від 24 листопада 2010 , коли Я вперше говорив вам про ці сходи Я пояснив, як деякі люди піднімаються цими сходами занадто швидко. Але ви знаєте, що це було б помилкою. Знайте, що це Я веду вас по цих кроках весь час.

    Діти Мої ви повинні зараз сходити кожним кроком по духовних сходах, перш ніж досягти вершини кроків до дверей Раю. Будьте терплячі.Не будьте розчаровані, коли ви падаєте. Просто знову вставайте і почніть сходження на всьому шляху.

    Діти Я буду тримати вас за руку і візьму вас до вершини, якщо ви дозволите Мені.

    Ваш улюблений Спаситель

    Ісус Христос


    http://www.thewarningsecondcoming.co...y-to-paradise/

  10. #90
    Аватар для gent
    Реєстрація
    11 листопад 2010
    Дописів
    184

    Типово

    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис
    наступить нова ера миру.Без хвороб,війни,страху,насилля.Це буде тривати 1000 років...А царювати на Землі буде Ісус Христос...Цей час вже дуже близько.
    Володимире, ви знаєте, що єресь хіліазму засуджена Католицькою Церквою - 2 Всенський і 4-й Латеранський Собори? Навіщо тут ті єресі повторяти? Та жінка Марія просто необізнана з вченням Католицької Церкви..

  11. #91

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Чому Бог,Вічний Отець , посилає нових пророків у світ?

    П'ятниця 13 травня 2011 22,45 годин

    Моя ніжно улюблена дочко для тих, хто сумнівається, особливо Моїх священних службовців, які можуть пропустити Моє слово за допомогою цих повідомлень це те, що Я хотів би сказати їм. "Збільшіть вашу віру в Мене, визнавши, що Моє слово було надано світові не тільки в період Мого перебування на землі, але через силу Святого Духа після цього."

    З початку часів Бог, Мій Вічний Отець,спілкувався з людством через пророків. Таким чином, вчення істини були відомі людині, щоб гарантувати, що їх віра залишалася сильною. Інші одкровення і уроки по істині були також дані людству через апостолів, інших побожних учнів і через пророка Іоанна Богослова. Після цього слово Моє, Моє вчення і все, що потрібно людині, щоб принести їй порятунок було в порядку. Тепер, коли світ стикається з найбільшою зміною у своїй історії Бог, Мій Вічний Отець, послав нових пророків у світ. Ці пророки, не помиліться, не принесли вам нові вчення,бо цього не потрібно. Замість цього вони направляються з трьох причин.


    По-перше, нагадати людству істину, що містяться в Книзі Одкровення. По-друге, зробити людину готовою до того часу в якому вона живе, таким чином, вона може відродити її віру. По-третє, допомогти поширити навернення, щоб Мої послідовники змогли утворити найбільшу армію, щоб врятувати душі. Я спілкуюся через цього пророка і інших, так щоб слово Моє було чути в усіх куточках світу.

    Пам'ятайте Мою Абсолютну Любов і Співчуття


    Уважно слухайте всі ці повідомлення, які не тільки проголошують Слово Моє, як ви це знаєте, але й відкриває вам Мою абсолютну любов і співчуття до кожного з вас. Пам'ятайте також, Мої великі милості. Всі грішники будуть прощені, коли вони попросять спасіння.

    Важливість Святого Розарію і Божественного Милосердя

    Хоча екологічні катастрофи відбуватимуться, будь-ласка, пам'ятайте, що молитва в тому числі молитва Святого Розарію і Божественного Милосердя допоможе запобігти багатьом лихам. Пам'ятайте Мої дорогі діти, що ви, які увірували в Мене і Мого Вічного Отця, і хто слідує Моїм вказівкам- нічого боятися. Також нагадаю, що через два великих актів милосердя що було надано вам - дар Святого Духа, який вилився по всьому світу, кілька днів тому і Великого Попередження, мільйони будуть навернені до правди. Це буде велике чудо, яке принесе радість багатьом.

    Переслідування з боку Червоного Дракона, не є від Бога


    Хоча сатана буде рости через його бідних заблуканих послідовників, яких він почне віддаляти від Мене - їхня єдина надія на вічне спасіння - це буде всього лише короткий період часу. Це буде, Я повинен попередити вас, хоча, можливо лякає період гонінь на чолі з Червоним Драконом і тих політичних організацій,які є не від Бога. Через молитву і Таїнства ви знайде в собі сили, щоб продовжувати йти під час цих випробувань. Всі ці події були передбачені, і повинно статися так, щоб зло могло бути остаточно викоренено в світі. Необхідно, таким чином, щоб це очищення і серія покарань відбулися. Бо тільки тоді буде світ готовий до Нового Раю на Землі.

    Ніколи не ігноруйте Мій заклик. Тільки тоді, коли ви побачите пророцтва відкриті вам через Моїх посланців почнуть здійснюватися,таким чином ви будете знати напевно, що це Я, хто говорить з вами.

    Ваш Божественний Спаситель

    Ісус Христос

  12. #92

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Цитата Допис від gent Переглянути допис
    Володимире, ви знаєте, що єресь хіліазму засуджена Католицькою Церквою - 2 Всенський і 4-й Латеранський Собори? Навіщо тут ті єресі повторяти? Та жінка Марія просто необізнана з вченням Католицької Церкви..
    правдиві пророки ніколи не є засудженими,вони є обраними щоб говорити в ім'я Бога...Уважно читайте кожне послання від початку до кінця.Сподіваюсь зрозумієте що це є справді наш Господь Ісус Христос,Його Бог Отець, Дух Святий,Пресвята Діва Марія...Саме від них отримує послання ця жінка...Найбільша кількість послань саме від Ісуса Христа.Моліться Св.Розарій перед тим як читати ці послання,бо лихий диявол перешкоджає вірі в ці правдиві послання та пророцтва що адресовані людству в даний час...
    Мир вам і Божої любові!

  13. #93

    Реєстрація
    06 жовтень 2010
    Звідки Ви
    Суворова стрит
    Дописів
    6 962

    Типово

    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис
    правдиві пророки ніколи не є засудженими,вони є обраними щоб говорити в ім'я Бога...Уважно читайте кожне послання від початку до кінця.Сподіваюсь зрозумієте що це є справді наш Господь Ісус Христос,Його Бог Отець, Дух Святий,Пресвята Діва Марія...Саме від них отримує послання ця жінка...Найбільша кількість послань саме від Ісуса Христа.Моліться Св.Розарій перед тим як читати ці послання,бо лихий диявол перешкоджає вірі в ці правдиві послання та пророцтва що адресовані людству в даний час...
    Мир вам і Божої любові!
    Ваш Отец - диавол...(с) Исус Йеговович ))

  14. #94

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Цитата Допис від Рус7519 Переглянути допис
    Ваш Отец - диавол...(с) Исус Йеговович ))
    про що мова людино?
    я греко-католик,і ці послання є правдиві...
    А Ісуса Христа не потрібно ображати вашими висловлюваннями.
    Мир вам і Божої любові!

  15. #95

    Реєстрація
    06 жовтень 2010
    Звідки Ви
    Суворова стрит
    Дописів
    6 962

    Типово

    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис
    про що мова людино?
    я греко-католик,і ці послання є правдиві...
    А Ісуса Христа не потрібно ображати вашими висловлюваннями.
    Мир вам і Божої любові!
    Ну так это ж его слова, чем я его обидел? И разве И.Х.может обижаться?

  16. #96

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Цитата Допис від Рус7519 Переглянути допис
    Ну так это ж его слова, чем я его обидел? И разве И.Х.может обижаться?
    гріх завжди ображає Господа...
    Мир вам і Божої любові!

  17. #97

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Не бійтеся Попередження, чекайте його з радістю

    Середа 7-го вересня 2011 23,45 годин

    Моя ніжно улюблена дочко скажіть Моїм дорогоцінним дітям, що вони не повинні боятися Попередження. Багато хто буде відчувати себе переляканим, і це зрозуміло. Але вони повинні уважно прислухатися до Мене. Я прийду до кожного з вас. Ви побачите Мене, і відчуєте Мене у своєму серці і душі. Моя присутність наповнить ваші душі найчистішою любов'ю і співчуттям, тому ви повинні бути радісним. Нарешті ви побачите Мене, і ваша душа буде оповита любов'ю і хвилюванням.

    Для і грішників і невіруючих, більшість з них будуть просто раді, що Я існую. Для їх свідчення Моєї Святої Присутності буде кров, що буде необхідною щоб наповнити їх душі, які не харчувалися так довго. Багато будуть страждати муки, які Я терплю, коли вони побачать свої гріхи які розкриються перед ними. Убиті горем, коли вони побачать, як вони образили Мене, вони будуть благати Мене вибачити їх.

    Діти у віці старше винуватості, також побачать, як вони, також, образили Мене через гріх. У багатьох випадках ті діти, які заперечують Моє існування, хоча вони знають істину,бігтимуть до Мене. Вони попросять Мене прийняти їх і не захочуть, щоб Я відпустив їх.

    Навіть найзакореніліші грішники, не зможуть не бути порушені цією надприродною подією. Діти ви повинні ігнорувати чутки. Ігнорувати історії, які носять сенсаційний характер.Немає нічого боятися. Попередження має бути очікуваним з чистої радості у ваших серцях.

    Я чекаю час з такою любов'ю в серці, коли Я виллю Моє Божественне Милосердя над кожним із вас, скрізь в усьому світі. Це момент, коли, після цього ви зрозумієте, наскільки ви щасливі,будучи поколінням,що ви є. Як ви можете не визнати Милосердя, яке буде відображатися для людства? У минулому так багато душ померли в тяжкому гріхові. Тепер всі грішники нарешті, зрозуміють істину.


    Це не просто для Моїх дітей, щоб визнати існування Мене чи Мого Вічного Отця. Без доказів матеріального роду багато хто не хочуть, щоб дізнатися про Мене. Багато хто не мають інтересу чи віри у божественне царство. Ця подія відкриє очі на очевидний факт, що життя не закінчується на землі. Воно як і раніше існує для вічності. Ось причина, чому вони повинні підготувати свої душі.

    Попередження покаже їм, що вони повинні зробити, щоб виправити це. Пам'ятайте діти Я ваш Спаситель. Я люблю вас всіх таким чином, що знаходиться за межами вашого розуміння. Чекайте Моє прибуття з любов'ю і спокоєм. Не бійтеся драматичного спектаклю в Небі і кольору променів, які будуть поширюватися всюди які звіщатимуть Мій прихід. Це підготує вас на даний момент.

    Будь ласка, моліться, щоб все людство відчуло радість у своєму серці бо ця подія буде означати порятунок для людства на величину, яка врятує стільки душ і дасть їм можливість увійти в новий Рай на землі.

    Ваш улюблений Спаситель

    Ісус Христос


    http://www.thewarningsecondcoming.co...t-it-with-joy/

  18. #98

    Реєстрація
    06 жовтень 2010
    Звідки Ви
    Суворова стрит
    Дописів
    6 962

    Типово

    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис
    гріх завжди ображає Господа...
    Мир вам і Божої любові!
    Ну и где Вы здесь грех усмотрели?

  19. #99

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Цитата Допис від Рус7519 Переглянути допис
    Ну и где Вы здесь грех усмотрели?
    там де говорите про Всевишнього Бога Отця і Його Сина Ісуса Христа...
    Мир вам і Божої любові!

  20. #100

    Реєстрація
    06 жовтень 2010
    Звідки Ви
    Суворова стрит
    Дописів
    6 962

    Типово

    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис
    там де говорите про Всевишнього Бога Отця і Його Сина Ісуса Христа...
    Мир вам і Божої любові!
    А шо не так? Йегова(Яхве Саваоф) - Бог отец, И.Х - его сын, Исус Йеговович - не обидно аж никак! В чём прикол? Че-то не пойму, объясните грешному?))

Сторінка 5 з 64 ПершаПерша 12345678910111213141555 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті