Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Всього знайдено 677, показано з 1 по 20.

Тема: Приватні уроки з математики:шкільної і вищої. Заняття онлайн .

Деревоподібний режим

  1. #1
    Аватар для Nemezzida
    Реєстрація
    07 січень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    11 016

    Exclamation Приватні уроки з математики:шкільної і вищої. Заняття онлайн .

    Якщо Вас цікавить кваліфікована допомога при вивченні математики, звертайтесь.
    Думаю, що спільну мову знайдемо.
    Про мене Ви можете почитати або в цій темі,або в аналогічних і не тільки моїх. Я можу тільки додати: люблю математику і люблю працювати з дітьми. Працюю з учнями 10-11 класів та студентами.
    Викладання українською та російською.
    Враховуючи, що про додаткові заняття дбають в основному батьки, які в більшості російськомовні, далі пишу і російською.
    Окажу помощь студентам математических и технических специальностей в освоении высшей математики: мат.анализ,линейная алгебра, аналитическая геометрия, диф.уравнения.
    О себе:Доцент кафедры Прикладной математики престижного вуза, кандидат технических наук.<br>
    Большой опыт преподавания в вузе и техническом лицее. Много лет работала в Приемной комиссии, в том числе занималась разработкой экзаменационных заданий. <br>
    Более 20лет провожу индивидуальные занятия по математике для школьников и студентов.
    Востаннє редагував Nemezzida: 14.07.2020 о 07:11

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті