Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1 з 361 123456789101151101 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 7213, показано з 1 по 20.

Тема: 1тема,все по правилам,протесты и так далее

  1. #1

    Реєстрація
    01 травень 2008
    Звідки Ви
    Индонезия
    Дописів
    3 828

    Типово 1тема,все по правилам,протесты и так далее

    Ухвала суду Жовтневого району міста Дніпропетровська щодо мого позову проти 9-го телеканалу Дніпропетровська:

    Справа №. . . . .

    Ухвала

    15 липня 2010 року
    м. Дніпропетровськ

    Суддя Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська БЄА, розглянувши у відповідності до ст.ст. 119-120 ЦПК України матеріали позовної заяви ММВ до ТОВ «Телевізійна компанія «Приват ТВ Дніпро» про захист честі, гідності, стягнення моральної шкоди, заборону діяльності, скасування ліцензії,

    Встановив:
    До Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська з Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська надійшли матеріали цивільної справи за вищевказаним позовом до ТОВ «Телевізійна компанія «Приват ТВ Дніпро» про захист честі, гідності, стягнення моральної шкоди, заборону діяльності, скасування ліцензії.
    Зазначена позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки подана з порушенням ст.ст. 119, 120 ЦПК України,а саме: в силу ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити: адресу відповідача, поштовий індекс, номер засобів зв’язку, що в даному позові не вказано, також не визначено чіткий зміст позовних вимог (позивач декілька разів змінював позовні вимоги), виходячи з цього зміст та обсяг позовних вимог підлягає уточненню, оскільки рішення суду не може містити альтернативних формулювань; не визначено виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, не зазначено доказів, що підтверджують кожну обставину справи, а також наявність підстав для звільнення від доказування; до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору та оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, які повинні бути сплачені в повному обсязі залежно від позовних вимог, в даному випадку позивачем вони сплачені не в повному обсязі; крім того, до позову додається чіткий перелік документів, що додається до заяви, а також до позову не додано копії позовної заяви з додатками для відповідача.
    Відповідно до ст. 121 ЦПК України позовна заява, подана без додержання вимог, викладених у ст.ст. 119-121 ЦПК України або по якій не сплачено судовий збір, підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків.
    Керуючись ст. 121 ЦПК України,

    Ухвалив
    Залишити позовну заяву ММВ до ТОВ «Телевізійна компанія «Приват ТВ Дніпро» про захист честі, гідності, стягнення моральної шкоди, заборону діяльності, скасування ліцензії, без руху.
    Надати строк до 02 серпня 2010 року виправити вказані в ухвалі недоліки, одночасно роз’яснити, що у випадку не виконання вимог суду заява буде визнана не поданою і повернута заявнику.

    Суддя: підпис ЄАБ


    -


    Прошу суд Жовтневого району міста Дніпропетровська захистити мої честь та гідність, пояснити, я відмовляюся від усіх інших вимог, якщо за них потрібно сплачувати додаткові гроші, які суми грошей я ще не сплатив суду. Бабушкінський районний суд міста Дніпропетровська встановив, що юридична адреса ТОВ «Телевізійна компанія «Приват ТВ Дніпро» є: . . . . . ., що розташовано на території Жовтневого району м. Дніпропетровська. Фактична адреса ТОВ «Телевізійна компанія «Приват ТВ Дніпро» на момент вчинення вказаних протиправних дій проти мене була: . . . . . Номер телефону ТОВ «Телевізійна компанія «Приват ТВ Дніпро» є: . . . . . Поштовий індекс ТОВ «Телевізійна компанія «Приват ТВ Дніпро» є: . . . . ., якщо не вдалося знайти більш точного поштового індексу ТОВ «Телевізійна компанія «Приват ТВ Дніпро». Я вказував реєстраційний номер та інші дані джипу ТОВ «Телевізійна компанія «Приват ТВ Дніпро». Я надав суду всю доступну мені інформацію про 9-й телеканал Дніпропетровська (ТОВ «Телевізійна компанія «Приват ТВ Дніпро»), включаючи адреси Інтернет – ресурсів, адреси електронної пошти ТОВ «Телевізійна компанія «Приват ТВ Дніпро». Я надав усі копії моїх документів 9-му телеканалу. Я є публічною людиною, усі відповідні документи для судів, правоохоронних органів, громадськості представлені на моїх Інтернет – ресурсах. Я кожного дня чекав відповіді під кабінетом судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська Т. . . ., щоб встигнути підготувати відповідні документи, а відповідь мені прийшла з великим запізненням поштою від судді Б. . . . . Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська, це є неузгодженістю дій різних суддів та інших посадових осіб Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська, від чого я не повинен страждати. Суд Бабушкінського району міста Дніпропетровська повідомив мене про те, що я повинен надавати відповідні документи щодо мого судового позову проти ТОВ «Телевізійна компанія «Приват ТВ Дніпро» до Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська, що я і робив. Прошу розглянути мій позов до ТОВ «Телевізійна компанія «Приват ТВ Дніпро» на судовому засіданні суду Жовтневого району міста Дніпропетровська, щоб з’ясувати всі незрозумілі питання. Суд Жовтневого району міста Дніпропетровська припускається величезної кількості помилок в українській мові у переписці зі мною (публікації вказаної кореспонденції опубліковані в Інтернет, на моїх Інтернет - ресурсах). У деяких моїх документах я міг помилково вказати «ВАТ» замість ТОВ «Телевізійна компанія «Приват ТВ Дніпро», прошу виправити ці помилки, якщо вони дійсно мали місце. «ТВ» у ТОВ «Телевізійна компанія «Приват ТВ Дніпро» може бути потрібно виправити на «ТБ», тобто на ТОВ «Телевізійна компанія «Приват ТБ Дніпро».

    Хто суддя по моєму позову проти Центральної міської бібліотека Дніпропетровська у Бабушкінському районному суді? Я подав цей позов до цього суду 23.7.2010. Раніше я подавав аналогічний позов у січні 2010 року.



    -


    США, НАТО, Запад, Израиль терроризируют весь мир:

    На главном нужно концентрироваться, а не на мелочах. Пока мы ссоримся из-за мелочей, США, НАТО массово уничтожают нас. Нам нужно объединиться. Во всех наших странах (Греции, Турции, славянской Македонии, Украине, России и так далее) очень много психически больных людей, это нас объединяет. Психически здоровые люди живут в США, продали за деньги, власть, за материальные блага все, что только можно продать. Наша сила – в честности. Не нужно ссориться из-за того, что было раньше в нашей истории, какой народ более великий и так далее (такие конфликты между нами выгоднее всего властям США). Многие украинские националисты утверждают, что украинцы созданы Богом, а все остальные народы произошли от обезьяны, что все греческие знаменитости – украинцы, что Иисус Христос – украинец и так далее, но это нельзя серьезно воспринимать, похожее существует и у других народов.


    В любом случае нужно искать компромисс с народами Турции, славянской Македонии, если не с их властями. Нужно менять власти соответствующих стран.

  2. #2
    Модератор Аватар для oggi
    Реєстрація
    27 червень 2005
    Дописів
    17 726

    Типово 1тема,все по правилам,протесты и так далее

    продолжение темы.
    предыдущая часть находится тут: http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=91828

  3. #3

    Реєстрація
    27 травень 2006
    Дописів
    8 668

    Типово

    Вы попробуйте объяснить это Хонесту.
    Вернее попробуйте объяснить что тему просто перенесли.
    по моему мы все-таки его потеряем
    а ведь мы так долго были вместе
    Востаннє редагував oggi: 31.07.2010 о 20:31 Причина: мат

  4. #4
    Аватар для Руслан... Просто Руслан.
    Реєстрація
    07 квітень 2005
    Звідки Ви
    пр. Пушкина 51
    Дописів
    17 749

    Типово

    Я ждал этого момента.

  5. #5
    Почетный форумчанин Аватар для j
    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Звідки Ви
    Джей з оГороду
    Дописів
    55 142

    Типово

    Цитата Допис від Руслан... Просто Руслан. Переглянути допис
    Я ждал этого момента.
    Реинкарнации темы или ухода хониста из сети?
    ...и поэтому — империализм должен быть разрушен (...ceterum censeo Imperialismus esse delendam)

  6. #6

    Реєстрація
    01 травень 2008
    Звідки Ви
    Индонезия
    Дописів
    3 828

    Типово

    В образовании коррупция:

    Не будет всегда такой высокой коррупция в образовании на территории Украины, поскольку любая власть рано или поздно откажется содержать дармоедов, мошенников, людей занимающихся очковтирательством и так далее.

    ДНУ преступный рекламируют по телевизору, у ректора ДНУ хватает совести сказать публично о том, что главное – Наша Украина, хотя все знают, что главное для него – украсть как можно больше денег любыми способами.



    ДНУ = Днепропетровский национальный университет.


    -


    Политика: В бывшем СССР слишком много людей слишком сильно доверяют религиям, сектантам, мошенникам. Патриарх Московский и всея Руси Кирилл неуважительно относился к Митрополиту Днепропетровскому и Павлогорадскому Иринею во время визита Кирилла в Днепропетровск в июле 2010 года, это, видимо, связано с тем, что в Днепропетровске слишком много психически больных людей, которые не могут достаточно помочь Кириллу в его миссии. 30.7.2010 в 12:30 дня в Днепропетровске были замечены многие преступники из Северной Америки и Западной Европы, соблазняющих женщин Днепропетровска. Преступная Би-Би-Си оскорбляет наши страны, называя их политические режимы «тоталитарными», а США, НАТО, Великобританию – «демократиями», на самом деле, последние гораздо более тоталитарны, преступны, осуществляют массовый террор по всему миру. Преступная Би-Би-Си рекламирует преступных нейрохирургов из Великобритании и их прихвостней в Украине, в этой лживой пропаганде присоединяются еще и государственные СМИ Украины, такие, как радио «НРКУ».
    -


    США, НАТО, Запад, Израиль терроризируют весь мир:

    Новые технологии (космические, квантовые, нейронные, биологические, информационные, телекоммуникации, мобильную связь и так далее) нужно развивать, повышая нашу конкурентоспособность, а не спорить о том, у кого более позорная история, поскольку целью таких споров является доказать, кто больше достоин пользоваться материальными благами (территориями, властью и так далее), это выгодно властям США, которые ссорят народу между собой, провоцируя (в том числе и через подконтрольные США средства массовой информации (СМИ)) повышения желаний материальных благ, удовольствий, легкой жизни, способствуя безответственности, массовому террору, поскольку очень много материальных благ обычно можно получить только за счет ограбления других людей. Нельзя позволять США навязывать в наших странах преступные ценности США (безудержное потребление, безответственность, ложь, террор), нужно доказывать, что можно жить честно. Для всех нас главный враг – США, а не Россия, которая находится примерно в таком же положении, как и все мы, именно США вынуждают Россию совершать преступления на протяжении последних двухсот лет, США стараются совершать свои преступления руками других людей, чтобы казалось, что в этих преступлениях виноваты не США. Бессмысленно высмеивать заблуждения простых людей Грузии. Желательно, чтобы в мире была достигнута гармония, чтобы не нужно было защищаться от США, НАТО, Западной Европы, Израиля, Австралии, Новой Зеландии, Южной Кореи, Японии и других подобных стран, но сейчас, это – одна из наиболее актуальных задач. Такая монополия этих стран на власть в мире недопустима.

    -


    Корумповане радіо «НРКУ» незаконно шуміло всю ніч з 30.7.2010 на 31.7.2010, не даючи мені спати в моїй квартирі на житловому масиві «Червоний Камінь». Злочинці з Північної Америки, Західної Європи незаконно тероризують мене, інших громадян України: 30.7.2010, о 12:30 дня багато таких злочинців вело свою незаконну діяльність у місті Дніпропетровську на вулицях Клари Цеткін, Дзержинського, на проспекті Карла Маркса. Злочинний міліціонер Сергій знаходився в Ленінському районному відділі міліції міста Дніпропетровська 29.7.2010, о 10:00 ранку, з цим злочинним міліціонером Сергієм чемно вітався інший чоловік, тобто цього злочинного міліціонера Сергія не притягли до відповідальності за злочини цього міліціонера Сергія проти мене та інших осіб. Цей міліціонер Сергій працював на вулиці Метробудівській, цей злочинний міліціонер Сергій незаконно тероризував мене разом зі злочинцем Володимиром Івановичем І.

  7. #7
    Почетный форумчанин Аватар для j
    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Звідки Ви
    Джей з оГороду
    Дописів
    55 142

    Типово

    Цитата Допис від honest Переглянути допис
    Новые технологии (космические, квантовые, нейронные, биологические, информационные, телекоммуникации, мобильную связь и так далее) нужно развивать, повышая нашу конкурентоспособность...
    Так шо там с диффамацией библиотекарей, всеобъемлющий вы наш?
    ...и поэтому — империализм должен быть разрушен (...ceterum censeo Imperialismus esse delendam)

  8. #8
    Kenny
    Guest

    Типово

    а зачем ожи сделала темке [honestу]обрезание?

  9. #9
    Kenny
    Guest

    Типово

    Не будет всегда такой высокой коррупция в образовании на территории Украины, поскольку любая власть рано или поздно откажется содержать дармоедов, мошенников, людей занимающихся очковтирательством и так далее.
    самокритика однако это хорошо ....

  10. #10
    Почетный форумчанин Аватар для j
    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Звідки Ви
    Джей з оГороду
    Дописів
    55 142

    Типово

    Цитата Допис від Kenny Переглянути допис
    а зачем ожи сделала темке [honestу]обрезание?
    думаю, по техническим соображениям и ограничениям, накладіваемім базой
    ...и поэтому — империализм должен быть разрушен (...ceterum censeo Imperialismus esse delendam)

  11. #11

    Реєстрація
    14 жовтень 2007
    Дописів
    11 791

    Типово

    жесть:
    Корумповане радіо «НРКУ» незаконно шуміло всю ніч з 30.7.2010 на 31.7.2010, не даючи мені спати в моїй квартирі на житловому масиві «Червоний Камінь».

  12. #12
    Valery0
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від megapadlo Переглянути допис
    жесть:
    ага)

  13. #13
    Kenny
    Guest

    Типово

    Корумповане радіо «НРКУ» незаконно шуміло всю ніч з 30.7.2010 на 31.7.2010, не даючи мені спати в моїй квартирі на житловому масиві «Червоний Камінь».
    off/on ... если засыпать под работающее радио то так мозги на подсознании себе можно повредить, особенно под понос, который на ЭРАФМ несут ...

  14. #14
    Почетный форумчанин Аватар для j
    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Звідки Ви
    Джей з оГороду
    Дописів
    55 142

    Типово

    Цитата Допис від megapadlo Переглянути допис
    жесть:
    Вы забываете, что физики-теоретики никогда не опускаются до таких приземлённых банальностей, чтоб догадываться выдернуть штепсель с розетки. Слишком простое решение. Оно противно возвишенному складу ума нашего Героя
    ...и поэтому — империализм должен быть разрушен (...ceterum censeo Imperialismus esse delendam)

  15. #15
    Valery0
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Kenny Переглянути допис
    off/on ... если засыпать под работающее радио то так мозги на подсознании себе можно повредить, особенно под понос, который на ЭРАФМ несут ...
    уже повредил

  16. #16

    Реєстрація
    02 червень 2009
    Дописів
    26 616

    Типово

    Цитата Допис від oggi Переглянути допис
    продолжение темы.
    предыдущая часть находится тут: http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=91828
    спасибо Огги
    ...
    давно надо было
    хм!(c)

  17. #17
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    38 881

    Типово

    Цитата Допис від Kenny Переглянути допис
    а зачем ожи сделала темке [honestу]обрезание?
    Это том 2!
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  18. #18
    Valery0
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис
    Это том 2!
    хоня творит для избранных. типа как в ресторане музыкант исполняет песню на заказ))))))

  19. #19
    Kenny
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Valery0 Переглянути допис
    хоня творит для избранных. типа как в ресторане музыкант исполняет песню на заказ))))))
    музыканты в ресторане на заказ исполняют за деньгу, как повии, шо заказали, то и исполнят, а за вой некоторых еще 10% в щет включают, и зачем только эти говнари свои услуги навязывают....
    а хоня от чистого сердца, за идею, идейный он, политический и со всякими повиями борецца

  20. #20
    Valery0
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Kenny Переглянути допис
    музыканты в ресторане на заказ исполняют за деньгу, как повии, шо заказали, то и исполнят, а за вой некоторых еще 10% в щет включают, и зачем только эти говнари свои услуги навязывают....
    а хоня от чистого сердца, за идею, идейный он, политический и со всякими повиями борецца
    творения хони как учебник - читают немногие но чтиво востребованное)))))))))))

Сторінка 1 з 361 123456789101151101 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті