Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1 з 5 12345 ОстанняОстання
Всього знайдено 81, показано з 1 по 20.

Тема: Переслідування українців у Січеславі

  1. #1
    Аватар для Dzhmil
    Реєстрація
    04 грудень 2002
    Звідки Ви
    Sicheslav City
    Дописів
    7 596

    Типово Переслідування українців у Січеславі

    30 листопада 2005 року Божого з санкції судді Бабушкінського районного суда міста Січеслава (окупаційна назва Дніпропетровськ) Максименко А.І. було проведено абсолютно безпідставні обшуки в квартирах Голови ЦП ВО «Тризуб» ім. С. Бандери полковника Дмитра Яроша та помічника Голови майора Леоніда Підлипчука. Під час цих дій дніпропетровськими правоохоронцями «…нічєго обнаружено і із’ято нє било».

    Офіційний привід – кримінальна справа по вибуху (кінець жовтня ц.р.) в Січеславі.

    Пошуки терористів в середовищі українських націоналістів не дивина. Їх шукали під час московської окупації, німецької, польської та під час кучмівського режиму, їх шукають і зараз – під час правління «народного» Президента.

    Все це ще раз підкреслює те, що українська нація і на прикінці 2005 року Божого перебуває в стані внутрішньої окупації.

    Центральний Провід Організації висловлює протест проти антиукраїнських дій дніпропетровських «лівоохоронців», та залишає за собою право на захист своїх побратимів всіма доступними методами та засобами.

    http://www.banderivets.org.ua

  2. #2

    Реєстрація
    15 вересень 2005
    Дописів
    705

    Типово

    Весьма неудвительно, так как при каждой власти они не были довольны и изо всех своих сил трындели, жужжали, а иногда и стреляли. в общем неспокойный дестабилизирующий элемент. Я вот не могу понять только почему вы с такой жалостью пишите, когда у нас на дорогах произвол, когда у нас в каждой сфере быта тоже произвол.

  3. #3
    Аватар для Исаев
    Реєстрація
    25 травень 2005
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    1 105

    Типово

    Переслідування українців у Січеславі

  4. #4
    Аватар для Dzhmil
    Реєстрація
    04 грудень 2002
    Звідки Ви
    Sicheslav City
    Дописів
    7 596

    Типово

    -----Сообщение удалено модератором за нарушение пункта 1.1.2 Правил форума. Selena-----

  5. #5
    Аватар для Исаев
    Реєстрація
    25 травень 2005
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    1 105

    Типово

    Dzhmil, Вы больной националист...произвол, окупация...
    бред [censored; Дэн]

  6. #6
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Українець, не переслідують, що таке Січеслав не знаю.........
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  7. #7
    Аватар для Dzhmil
    Реєстрація
    04 грудень 2002
    Звідки Ви
    Sicheslav City
    Дописів
    7 596

    Типово

    -----Сообщение удалено модератором за нарушение пункта 1.1.2 Правил форума. Selena-----

  8. #8
    Аватар для Люся Пряная
    Реєстрація
    17 квітень 2004
    Звідки Ви
    Из помещения, где есть комп с Тырнетом
    Дописів
    9 632

    Типово

    "Где модератор???" (с)

    Ээээ, ну остановите кто-нибудь эту истерику... здесь и в соседних темах.
    Счастлива на малой Родине и в российском гражданстве!
    Жду на грибы, рыбалку и уборку снега

  9. #9
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Dzhmil, хто тебе так сьогодні образив....... не потрібно ображати незнайомих людей, я дійсно українець, чи Ви забронювали, це звання лише за собою.......Вибачітся, будь ласка....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  10. #10
    Аватар для voodoos
    Реєстрація
    15 червень 2005
    Звідки Ви
    Москва
    Дописів
    3 301

    Типово

    Цитата Допис від Люся Пряная
    "Где модератор???" (с)

    Ээээ, ну остановите кто-нибудь эту истерику... здесь и в соседних темах.
    Так! Штирлицю забанити нах за мати!

  11. #11
    Аватар для voodoos
    Реєстрація
    15 червень 2005
    Звідки Ви
    Москва
    Дописів
    3 301

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость)
    Dzhmil, хто тебе так сьогодні образив....... не потрібно ображати незнайомих людей, я дійсно українець, чи Ви забронювали, це звання лише за собою.......Вибачітся, будь ласка....
    Який же Ви в жопу Українець, якщо не знаєте що таке Січеслав, та ще і показушно це демонструєте?

  12. #12
    Аватар для Dzhmil
    Реєстрація
    04 грудень 2002
    Звідки Ви
    Sicheslav City
    Дописів
    7 596

    Типово

    Шурик Г. (гость), ображає виключно засилля москалів, які вважають Україну своєю і тільки своєю, вважають себе вправі вказувати українцям що і як робити, а себе вважають господарями. В такій ситуації будь-який українець стає на бік патріотичних сил, а якщо його тут немає, він опиняється в протилежному,українофобському таборі. Бо "хто не зі Мною, той проти Мене, і хто не збирає зі Мною, той розкидає".
    Тим паче, якщо ви українець, ви мусили б знати справжню, а не окупаційну назву нашого міста.

  13. #13
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Dzhmil, мені не подобається назва Дніпропетровськ, можливо не за тих причин, що Вам, можливо і за тих що Вам (я не знаю чому ця назва не подобаєтся Вам), але я не вважаю назву Січеслав історичною, для нашого міста. Але якщо Вас образила цей мій вислів
    що таке Січеслав не знаю.........
    то особисто у Вас я прошу вибачення.

    voodoos, якщо Ви мені поясните, коли і головне протягом якого часу наше місто мало офіційну назву Січеслав, я вибачусь и перед Вами.....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  14. #14
    Аватар для voodoos
    Реєстрація
    15 червень 2005
    Звідки Ви
    Москва
    Дописів
    3 301

    Типово

    Selena, Чому Ви порізали повідомлення Джміля, і при цьому залишили матюк Штирлиці?

  15. #15
    Аватар для voodoos
    Реєстрація
    15 червень 2005
    Звідки Ви
    Москва
    Дописів
    3 301

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость)
    voodoos, якщо Ви мені поясните, коли і головне протягом якого часу наше місто мало офіційну назву Січеслав, я вибачусь и перед Вами.....
    Тобто Ви ще і знаєте що таке Січеслав?

    Воно зараз Січеслав!

  16. #16
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    voodoos, Вам напевно там в Москві видніше та ще й з такими очима
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  17. #17
    Аватар для voodoos
    Реєстрація
    15 червень 2005
    Звідки Ви
    Москва
    Дописів
    3 301

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость)
    voodoos, Вам напевно там в Москві видніше та ще й з такими очима
    А Ви, тим часом, незауважуєте поруч.

  18. #18
    Аватар для Pick-salami
    Реєстрація
    09 грудень 2004
    Звідки Ви
    Gorod
    Дописів
    2 393

    Типово Re: Переслідування українців у Січеславі

    Цитата Допис від Dzhmil
    30 листопада 2005 року Божого з санкції судді Бабушкінського районного суда міста Січеслава (окупаційна назва Дніпропетровськ) Максименко А.І. було проведено абсолютно безпідставні обшуки в квартирах Голови ЦП ВО «Тризуб» ім. С. Бандери полковника Дмитра Яроша та помічника Голови майора Леоніда Підлипчука. Під час цих дій дніпропетровськими правоохоронцями «…нічєго обнаружено і із’ято нє било».
    Офіційний привід – кримінальна справа по вибуху (кінець жовтня ц.р.) в Січеславі.
    Пане Dzhmil, це з приводу цього вибуху націоналістів пресують?
    “В центре Днепропетровска взорвали магазин
    11.10.05 17:20
    Сегодня в 2:20 ночи в центре Днепропетровска, возле дома №83 на проспекте Карла Маркса, прогремел взрыв, в результате которого повреждено здание частного магазина элитной мужской одежды «McGregor». Об этом сообщили в ЦОС УМВД в Днепропетровской области”.
    http://www.fraza.com.ua/news/11.10.05/12284.html

    Кажуть, що він належить екс-голові обласного проводу “Батьківщини” пану Глядчишину, який мав багато ворогів і конкурентів:
    “Генадий Глядчишин - бизнесмен, владелец сети элитных магазинов «Ажур» и игрального дома, а также акционер ряда больших промышленных предприятий решил стать руководителем Днепродзержинской городской партийной организации «Батькивщины». Затем снова фигурирует «поездка в Киев». В апреле кандидат на пост Глядчишин проводит областную партийную конференцию и становится председателем Днепропетровской областной партийной организации. Далее областное бюро исполняющим обязанности председателя Днепродзержинской городской партийной организации назначает господина Евгения Витютина, недавнего члена Партии Регионов, директора ТЭЦ”.
    http://www.citynews.net.ua/7/3282_1.html

    А звідки узялася версія, що "Тризуб" з “Батьківщиною” щось не поділили?
    Чи дійсно щось неподілили?..

  19. #19
    Аватар для Dzhmil
    Реєстрація
    04 грудень 2002
    Звідки Ви
    Sicheslav City
    Дописів
    7 596

    Типово

    Selena, Чому Ви порізали повідомлення Джміля, і при цьому залишили матюк Штирлиці?
    Тому що в "незалежній Україні" "політкоректність" означає санкції виключно проти українців, але ніяк не навпаки. Згадайте події 15 жовтня у Києві: мєнти і ЗМОП блокували виключно українців. Совок же і кацапи без жодної перешкоди мітинґували і тягали своє ганчірря по всьому Хрещатику.
    якщо Ви мені поясните, коли і головне протягом якого часу наше місто мало офіційну назву Січеслав, я вибачусь и перед Вами
    Шурик, мені ваші вибачення ні до чого, але відповім вам за Вудуса. Січеславом наше місто було названо у квітні 1918 року. Означає воно місто січової, козацької слави, оскільки на теренах нашого краю знаходилася більшість із козацьких Січей.
    Ця назва була надана законним українським урядом.
    Натомість назва "Днєпрапєтровск" накинута окупаційною більшовицькою владою 1926 року, на честь більшовицького функціонера Г. Пєтровского, нині вона виглядає як анахронізм і ганьба для українського міста.
    Цікаво, що ніхто назву Січеслав ніколи не скасовував і де-юре наше місто називається так і досі.

  20. #20
    Аватар для Людмила Лепешкина
    Реєстрація
    10 серпень 2004
    Звідки Ви
    г.Санкт-Петеребург
    Дописів
    16 134

    Типово

    Dzhmil,
    Січеславом наше місто було названо у квітні 1918 року.
    - а до этого жило и процветало, как Екатеринослав. (так был основан этот город)
    Не в каждом веке рождается Христос, но в каждом веке есть свои Иуды

Сторінка 1 з 5 12345 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті