Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 3 з 22 ПершаПерша 12345678910111213 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 424, показано з 41 по 60.

Тема: Понятие_Ноосферы(Вернадский)

  1. #41
    Аватар для levada
    Реєстрація
    25 червень 2005
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    8 968

    Типово

    Диктатор,
    Яким Ви бачите майбуття масового уявлення людей про ноосферу?
    Масове уявлення може наступити дуже і дуже не скоро. Переважна більшість людей про це взагалі не думає. Слід уміти зацікавити.
    Потім таке. Більшість населення планети визнає Небесного Творця. Думаю, що ноократам не слід відштовхувати від своїх ідей віруючих людей.
    Мені здається, що більшість людей сприйме ноократію як чергове намагання відшукати " філософський камень". Зацікавити можна лише конкретикою та зрозумілістю. Слід пояснити для чого ви намагаєтесь зберегти вид (людина). Для віруючої людини це звісно, а от для невіруючої взагалі не можна довести необхідність збереження виду. Перспектива закіньчується на житті онуків, а далі ... .
    Ідеї дуже цікаві і слушні. Думаю слід навчитися пояснювати їх пересічним людям.
    Бариг із влади геть!!!
    Вся влада націонал-патріотам України!!!

  2. #42
    Почетный форумчанин
    Патріотизм року 2007, 2008
    Аватар для Володимирович
    Реєстрація
    17 вересень 2002
    Звідки Ви
    Дніпрокам'янськ
    Дописів
    8 962

    Типово

    Найближча мета - розібратись у християнстві, та знайти точки дотику. Тобто - християнство існує де-факто. Є речі, які вочевидь працюють. І для свого часу християнство було прогресивним вченням. Нарешті - чому не замислитись над тим, що зрештою були казки про ковдри-літаки, дзеркало світу... тепер є літаки та телебачення. Чому не вважати діяння Христа за вміння, якого мають досягти всі? Я вчив інших лікувати людей наприклад.

  3. #43
    Аватар для levada
    Реєстрація
    25 червень 2005
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    8 968

    Типово

    Диктатор, А я думаю, що треба довести до свідома всього суспільства, що тільки виконуючи заповді Христа можна досягти чудовиз результатів. Я б не наполягав на авторстві цих установок, нехай ті хто не вірить у Бога, признають правоту заповідей. Як що атеісти не вірять у Бога, нехай собі не вірять, це особиста справа кожної людини, але треба довести тому атеистові що "пан Исусс Христос из Віфлієма" говорив правельні речі.
    Бариг із влади геть!!!
    Вся влада націонал-патріотам України!!!

  4. #44
    Аватар для io
    Реєстрація
    15 жовтень 2005
    Дописів
    309

    Типово

    Диктатор, Сьогодні біосфера не та,що була навіть 100 років тому - людина активно втручається і перероблює її під себе,керуючись своїм розумом - і ми бачимо,що йде розвиток і що він має напрям.Якщо людина пов'язана з біосферою,тобто є її часткою - то чим більш змінює вона навколишнє середовище - тим більш можливим стає поява зміненої біологічної форми(інолюдини) ,яка можливо буде змінюватись на рівні зі зміненною і переробленною біосферою.Людина,як біологічна істота змінюється постійно - цей процесс не повертає назад.

    Якщо можливо запроваджувати в учбових закладах такий предмет,як ноократія...та т.п. ,тобто звичайно тільки вчить.Вчить - сприймати світ таким який він є,та кожну людину - унікальною ,та навіть наявність наприклад "гомосексуалістів" - хай так не бентежить людство,бо такі форми,а ще й інші будуть виникати завжди ,як продукт "спроби" - але ж вони не приживаються і не стають головним напрямком розвитка людства..вони - це лише спроба,еволюційний пережиток...і світ впорядкується.Але ж ці знання ноократичні можуть зупинитись,на зміну прийде щось інше ... але надалі вони можуть здобути розвиток у більш масовому розумінню і потребі,трансформуватись ,поки наукова думка - як реальність не преможе.
    Але ж на жаль не можливо штучно знайти собі послідовників і продовжувать життя партії(течії) - туди приходять люди,які справді вміють "думати" самі по справжньому...
    Тобто як перша ступінь...бути більш ближче до реальності - вважаю,що це дуже важливо...Фрейд писав ,що підсвідомість та дитинство означує людину ,а Адлер вважав ,що людину означують цілі,яких вона прагне...Алеж якщо з'єднати ці поняття разом - то цілі,яких прагне людина - обусловлені підсвідомістю та дитинством...- а це непідконтрольно для людини.

    Ми можеме тільки вносити свій вклад ,та те що вважаємо за потрібне - тобто нести знання.

  5. #45
    Почетный форумчанин
    Патріотизм року 2007, 2008
    Аватар для Володимирович
    Реєстрація
    17 вересень 2002
    Звідки Ви
    Дніпрокам'янськ
    Дописів
    8 962

    Типово

    До речі... дійсно не треба за аналогією з сектами "переробляти" психіку тих, що прийшли до партії. Якщо людина прийняла рішення вступити до пратії - то це свідчить про її розвиток. І крім того з"являється розподіл: члени партії не потребують примусового навчання - вони навчаються й так. Додаткові стимули знадобляться для тих, хто до навчання має слабку тягу. У цьому різниця між членами та не-членами... істотна.

    Замість промивки мозоку неофітів краще зосередитись на поширенні ідей у масах - так буде легше тим, хто впізнає у наших ідеях власні. Знаючи, кого шукати - майбутній партієць партію знайде. А якщо наловити вулицями слабкодухих та накачати їм мозок - то так можно взагалі не напрягатись... не поширювати ідей. Обмежитись відловом кадрів та перековкою їх свідомості.

    100% - можно опуститись до рівня банальних сектантів. В партію нікого не треба тягти. Только якщо людина сама бажає - тоді слід розглядати кандидатуру. А як натягати казна-кого - то й кандидатом людину не обов"язково вважати. Все одно ж перештампують!

    levada, чомусь подумалось - а якщо створити іншу (наукову) релігію, вкласти у неї заповіді (може навіть збільшити їх кількість аби не кидалось у очі). Христові заповіді виконуватимуться, то хіба християни мають бути проти?

  6. #46
    Аватар для levada
    Реєстрація
    25 червень 2005
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    8 968

    Типово

    Диктатор,
    чомусь подумалось - а якщо створити іншу (наукову) релігію, вкласти у неї заповіді (може навіть збільшити їх кількість аби не кидалось у очі). Христові заповіді виконуватимуться, то хіба християни мають бути проти?
    Браво!!!! Цей дурнийlevada, не такий вже і дурний!
    Саме це я і намагався довести декому з учасників і навіть Відьмі. Я й казав, що немає значення хто саме оголосив Нагірну проповідь. Головне, що б люди зрозуміли, що без цих принципів неможливо побудувати гідне життя. Віра в Небесного Отця справа кожної людини.
    Християни не будуть проти, а будуть за. Тому що коли суспільство навчиться жити за Христовим Вченням, воно відразу побачить великі результати, і частина атеістів прийме Бога в сердце, а для Христианина прихлд до віри нової людини, є велика радість.
    Бариг із влади геть!!!
    Вся влада націонал-патріотам України!!!

  7. #47
    Почетный форумчанин
    Патріотизм року 2007, 2008
    Аватар для Володимирович
    Реєстрація
    17 вересень 2002
    Звідки Ви
    Дніпрокам'янськ
    Дописів
    8 962

    Типово

    levada,

    1 принцип. Ви - складова реальності, й у Вас не буде іншої реальності крім тої, складовою якої Ви є. Реальність має свої закони, пізнавши які Ви розкриєте нові обрії для власного життя, не знаючи їх - весь час помилятиметесь та витрачатимете своє життя на те, аби спробувати порушити непорушне. Думайте реалістично та знайте, що все взаємопов"язане. Реальність реагує не тільки на наші справи та слова, але й на наші думки.

    2 принцип. Не створюйте собі ілюзій та не піддавайтесь ілюзіям, що приходять до Вас від інших людей. Розвінчуючи ілюзії, Ви відкриваєте людству очі на реальність, допомагаєте їм пізнавати її закони, відтак - як невід"ємна частина людства стаєте ближче до реальності.

    3 принцип. Вивчайте закони реальності та навчайте їм інших. Що знаєте - вмійте довести іншим людям. Не кажіть того, чого не знаєте.

    4 принцип. Розподіляйте час раціонально. Робіть перерви у роботі, аби здобути нові знання. Відпочивайте так, щоб бути постійно готовим до роботи та навчання.

    5 принцип. Ті, хто виховували Вас, мали право Вам наказувати, поки Ви не знали законів реальності. Так само Ви повинні наказувати тим, хто не знає цих законів.

    6 принцип. Підтримуйте життя інших людей, бо вони Вам потрібні. Підтримуйте життя всіх істот, що потрібні людям. Підтримуйте середовище проживання людей та істот, потрібних людям.

    7 принцип. Якщо вестимете розбещений спосіб життя - втратите розум, якщо до цього не помрете від хвороб, що передаються статєвим шляхом.

    8 принцип. Бажаєте жити у достатку - живіть плодами власної праці. Якщо викрадатимете матерію, енергію та інформацію - то не збережете їх. Працюючи, Ви стаєте сильнішими, відтак - притягуєте до себе матерію, енергію та інформацію у природній спосіб.

    9 принцип. Не кажіть те, що не відповідає реальності. Вводячи людей в оману, Ви підштовхуєте їх до введеня у оману інших людей - рано чи пізно ця омана повернеться до Вас збільшеною на ту кількість людей, яку Ви ввели у неї.

    10 принцип. Контролюйте свої бажання. Не дозволяйте примхам відтіснити Ваші справжні потреби. Якщо житимете раціонально - матимете все, що Вам треба для життя.

    ...

    Нагірна проповідь є звичайним закликом до раціонального мислення. Навіть про побиття щоки : якщо тебе б"ють - то ти сам винен, що довів до цього. Отже - не шукай причину своїх неприємностей у інших людях. Бо не буде кінця цим неприємностям. Навіть про подаяння - якщо хтось бачитиме як ти подаєш, то він замість того, аби працювати - прийде до тебе по гроші...

  8. #48
    Аватар для levada
    Реєстрація
    25 червень 2005
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    8 968

    Типово

    Диктатор,
    1, Це стосується кожної людини. Головне не сплутати реальність з мріями чи фантастикою.
    2, Згода
    3,Згода. Говорити про те що не знаю слід у формі питання.
    4, Згода. Додам тільки те, шо людство робить дуже богато непотрібної роботи, тому більшість не має можливості вчитися.
    5,Що таке закони реальності? Це закони розвитку суспільства чи суто матеріально-наукові закони?
    6, 7, 8, 9, 10,Повна згода.
    Таким чином засновником ноократії є Иисус Христос. Не зрозуміло тільки, навіщо Його слова слід перефразовувати? Слід пам'ятати гіркий досвід комуністів, вони у своєму моральному кодексі використали Нагірну Проповідь, при цьому вони відріклися від автора та утаїмничили свої справжні плани. Наслідки відомі.
    Бариг із влади геть!!!
    Вся влада націонал-патріотам України!!!

  9. #49
    Почетный форумчанин
    Патріотизм року 2007, 2008
    Аватар для Володимирович
    Реєстрація
    17 вересень 2002
    Звідки Ви
    Дніпрокам'янськ
    Дописів
    8 962

    Типово

    Все вищезгадане працює як при ноократії, так і без неї. Але ноократія на відміну від християнства не тільки дає заповіді, але й ще дає державний устрій, при якому ці заповіді можна буде виконувати, тобто - не робити спроб порушити закони реальності. Хоч і це не зовсім вірне трактування. Не робити того, що тягнутиме за собою небажані наслідки внаслідок дії законів реальності.

    Крім того, 10 заповідей є як мінімум Мойсеєвими, за Біблією - їх Мойсею дав Бог, за іншими джерелами - їх викрадено у єгипетських жреців. Христос давав заповіді під час Нагірної проповіді, яких я взагалі не перфразовував, бо можу навести набагато більше таких "заповідей" у логічній формі.

    Навіщо взагалі слова було перефразовувати? По-перше, це Ви самі запропонували, levada. По-друге - мої слова принаймні не містять у собі апеляцій до надприродніх сил. Я привів логічні доводи, які працюють, і які можна перевірити. Нарешті - якщо мені пришлють з Ватикану позов про порушення авторських прав, я буду довго сміятись. У кої віки науку звинуватять у правильному трактуванні Біблії! (Може мене на Нобелівську премію ще висунуть...)

    Закони реальності - це ті закони, які порушити неможливо. Відтак це і закони суспільства, і матеріальні й надматеріальні закони.

    Взагалі-то дивно. Чомусь буддистів ніхто не звинувачує у викраданні заповідей, хоч вони також співпадають з християнськими. А якщо бути зовсім об"єктивним: закони у моєму трактуванні діяли ще до буддизму. Відтак виникає питання - чи є у них автор взагалі. Принаймні я на авторство претензій не маю. Моя справа - переконувати людей. Заповіді мало кого переконують. Логіка - набагато переконливіша. Можливо принципи навіть краще називати логізмами.

    Тим більше що levada погодився без вагань. Я таке за ним бачу вперше!

  10. #50
    Аватар для io
    Реєстрація
    15 жовтень 2005
    Дописів
    309

    Типово

    Те ж до речі спілкування...

    Здається, що саме християн-віруючих(бо вони вже духовні люди) буде легше переконати в тому ,що потрібен новий погляд на релігію та науку,як реальність сьогодення , і що ноократія - це екстраполяція християнства в майбутнє .Головне - не руйнувати їхню віру в Справедливість.Трансформувати справедливість,як поняття - в знання.Показати напрям, користуючись їхніми ж символами - Іісус Христос головний "ноократ".
    Але ж все повинно пройти через душу в них(схитних до релігії),бо вони так звикли у вірі.Не розумом - а "душею".


    Насправді існує кількість людей ,що має спільні думки з тими,що пропагує ноократія.
    Спочатку приходить інтуіція - вони розуміють,що щось не так, що потрібні зміни,що старий світогляд не може існувати далі,що зодна з течій та вчень не відповідають тому,що вони інтуітивно відчувають - вони Самостійно приходять до "ноократичних"висновків ,а вже тільки потім ,"натрапивши" на інформацію(якої просто немає в масах і нема того,хто б її популяризував) по темі - розуміють ,що такий світогляд існує,саме такий ,серед кількості людей ,до якого людина прийшла шляхом спостерігання , аналізу ,інтуіції.

    Але ж зазначте,що ці знання людям,що прийшли до них ніхто не пропагував - вони Самостійно до цього дійшли.Обгрунтування та підтвердження вже було потім.

    Тобто я хочу зазначити,що "переконувати" - замало,треба вчить людство,а це набагато складніше та довше - вчить Думати,аналізувати,робити висновки,щоб людина стала сильна та спроможня обходитися без підтримки того,чи іншого вірування,не боятися йти вперед,опираючись на свої знання - тобто перетворити "раба" на "творця" .

    Якщо партія складається з людей,що самостійно стали на цей шлях - то вона сильна - всі інші складові може розхитнутися та порушитися, та набагато раніше,чим прийдуть до "переконаних" альтернативні "мислителі" та почнуть охоту за думками та людьми задля поповнення своїх рядів та здобування бажаного впливу на те,що їм потрібно.

  11. #51
    Аватар для levada
    Реєстрація
    25 червень 2005
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    8 968

    Типово

    io, Згода.
    Диктатор,
    Слід прийти остаточного висновку у цьому питанні. Пропоную такий. Не має значення хто був автором Заповіту, головне втлумачити людству, що без цьго Заповіту не можливо побудувати здорове суспільство.
    Давайте уявімо собі орган, який вчить суспільство. Як що у тому органі будуть люди, які відкидають Заповіт, чи здатні вони побудувати суспільну злагоду? Чи не так виглядає наша теперешня влада? Який результат від того, що аморальна людина починає вчити високій моралі інших людей?
    Пропоную такий крітерій для відбору кандидатів у керівнитство суспільством. Коефіцієнт корисної потенціальноі дії людини прямопропорційний кількості звернень за порадою до цієї людини.
    Кому я можу довірити керувати та вчити? Як я можу визначитись у цьму питанні? Думаю. що не помилюсь, коли ретельно проаналізую здібності кандидата, дивлячись як часто до нього звертаються люди за порадою. З кількості тих звернень і складається реальна повага і авторитет людини. Тобто ціінсть людини для суспільства повинна вимірюватись не кількістю грошей чи влади, а кількістю звернень за порадою. Підкреслюю саме за порадою, а не за допомогою, бо допомога це інша річь.
    Бариг із влади геть!!!
    Вся влада націонал-патріотам України!!!

  12. #52
    Почетный форумчанин
    Патріотизм року 2007, 2008
    Аватар для Володимирович
    Реєстрація
    17 вересень 2002
    Звідки Ви
    Дніпрокам'янськ
    Дописів
    8 962

    Типово

    io, якщо партія складається з людей, що самостійно стали на шлях боротьби - то вона сильна. Якщо партія сама сходить з шляху боротьби, то лише через те, що до неї потрапляють люди, які не бажають боротись за те, чого прагне партія.

    Знаєте, я зараз трохи у шоці. Мені доведеться переглядати ставлення до тих, кого я давно вважаю спільниками по боротьбі.

    levada, а Ви кажете - КПРС через це пройшла. Навіть УНПН вже проходить. Вступ до партії має відбуватись через випробовування. Для тих, хто партію створює випробовуванням є саме створення партії. Для тих хто у її лавах здобуватиме владу - випробовуванням є здобуття влади. А коли партія буде при владі - випробовувати все одно доведеться.

    І це випробовування треба закладати вже сьогодні. Можливо навіть я ще його не пройшов - тому партія у такому стані. Ось Ви кажете - кількість звернень за порадою є критерієм до отримання влади. А до мене мало звертаються за порадою. Як це не дивно. Виходить, що мені не місце серед ноократів. Хоч якщо подумати - я консультував людей у психології, комп"ютерах, політиці...

    Питання про "Перше випробування" відкритим є. Мова йде про вчинок, який доводить розумність людини. Знову ж - в тому числі про вчинок, що говорить про "небожевільність" людини. "Непатологічність" мислення. Кинути пити, палити, змінити мову - це все чудово але потрібно те, після чого нічого не треба кидати.

    Вимога партії до кожного члена - прагнення найвищої раціональності.

    Здається придумав. Про створення партії взагалі може йти мова лише за умови, що майбутні однопартійці самі визначать випробування одне одному. Схоже що й мені доведеться проходити через це. Ті, хто мене прийматимуть - визначать у чому я раціональним не є і призначать мені випробування. Так само і кожному з них таке світить від мене.

    Головне тепер - критерій раціональності. Найкращий результат за найменших втрат. Оскільки до сих пір результатів у партії не фіксували, то будь-який перший результат буде "найкращим за найменших". А вже цей результат буде орієнтиром для вимірювання.

    Отже й завдання для майбутнього ноократа відповідне: покращити вже існуючі результати. Для перших ноократів завдання елементарне: зафіксувати існуючі результати.

    Треба створити перелік критеріїв, які можна вимірювати.

    Пропонуйте, будь ласка.

    1. Дотримання слова.
    Якщо хтось наведе докази того, що до прийому у партію кандидат порушив зобов"язання, яке давав стаючи кандидатом - приймати не можна.

    далі треба подумати...

  13. #53
    Аватар для levada
    Реєстрація
    25 червень 2005
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    8 968

    Типово

    Диктатор,
    Ось Ви кажете - кількість звернень за порадою є критерієм до отримання влади
    Це є перш за все крітерієм визначення авторитету людини, другим кроком буде тестування на придатність керувати.
    Треба створити перелік критеріїв, які можна вимірювати
    Не знаю як на початку, але в процесі роботи вищім крітерієм має бути - ПОВТОРНЕ ОБРАННЯ на виборчу посаду.
    На початку, можливо, прийдеться довіритись інтуіції. Для цього треба уміти відрізняти порядну людину від брехуна. Чим краща освіта у брехуна, тим важче його вивести на чисту воду.
    "Дотримання слова" - НЕЗАПЕРЕЧНО правильно.
    Бариг із влади геть!!!
    Вся влада націонал-патріотам України!!!

  14. #54
    Почетный форумчанин
    Патріотизм року 2007, 2008
    Аватар для Володимирович
    Реєстрація
    17 вересень 2002
    Звідки Ви
    Дніпрокам'янськ
    Дописів
    8 962

    Типово

    В процесі роботи... умовно кажучи - повторне призначення або підвищення може бути виключно за умови дотримання раніше укладених домовленостей. І взагалі - можливий варіант, при якому навіть гарного держслужбовця треба буде замінити ще кращим.

    Інтуіції... подобається-не подобається... Варіант - за кожного мають підписатись хоча б двоє КАНДИДАТІВ у члени партії. Кандидатів - бо коли партія не утворена, є лише кандидати, що її утворивши - стануть членами партії.

  15. #55
    Аватар для levada
    Реєстрація
    25 червень 2005
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    8 968

    Типово

    Диктатор, Як ви собі уявляєте роботу на стадії створення партії з кандидатами на вступ? Навіть із зацікавленими людьми? Мені здається, що для ноократів це дуже проблематична справа. Переважна більшість людей взагалі не розуміє про що йдеться. Може слід створювати партію з людей дуже освітчених? Тоді як здобути голоси неосвітчених виборців? Тепер такий аспект. Зрозуміло, що перемога ноократії це дуже і дуже далека справа, де знайти людей, готових до тривалої роботи і боротьби? Більшість людей хочуть мати результат негайно? В моїх питаннях є підстава до непокою?
    Бариг із влади геть!!!
    Вся влада націонал-патріотам України!!!

  16. #56
    Почетный форумчанин
    Патріотизм року 2007, 2008
    Аватар для Володимирович
    Реєстрація
    17 вересень 2002
    Звідки Ви
    Дніпрокам'янськ
    Дописів
    8 962

    Типово

    levada, Ваше занепокоєння має підгрунтя. Партія орієнтується на людей, що бажають змінити своє життя.

    Ми не боремось за голоси. Нам потрібні не стільки голоси, скільки розум людей. Ми створюватимемо ті кооперативи, про які Ви казали у іншій темі. Ми дамо можливість позбутись минулого. Саме цей результат може бути негайним. Для духа й тіла корисним.

    Ми не вирішуватимемо проблем людей, які бажають врятувати себе у гинучій соціальній формації. Ми створюємо іншу формацію, бо ми є іншими.

    Знов зазначаю - зараз навіть себе я скорше вважаю кандидатом. Бути ноократом - це означає не тільки знати "як треба", але й робити "як треба". Поки що не все зроблено для існування партії. Та сподіваюсь не без Вашої допомоги зробити все.

  17. #57
    Аватар для levada
    Реєстрація
    25 червень 2005
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    8 968

    Типово

    Диктатор, В такому разі слід мати потужний інформаційний простір. Радий що ви прийняли мою думку про "кооперативи". В разі успішной роботи, то буде початок "ланцюгової реакції"
    Бариг із влади геть!!!
    Вся влада націонал-патріотам України!!!

  18. #58
    Почетный форумчанин
    Патріотизм року 2007, 2008
    Аватар для Володимирович
    Реєстрація
    17 вересень 2002
    Звідки Ви
    Дніпрокам'янськ
    Дописів
    8 962

    Типово

    levada, звичайно буде. Тільки щось крім сільськогосподарського кооперативу ніщо на думку не спадає. Жарт.

  19. #59
    Аватар для levada
    Реєстрація
    25 червень 2005
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    8 968

    Типово

    Диктатор, А чому і не сільськлглсподарський кооператив? Селяни меньш освічені люди ніж люди з міста. але вони розумніші у загальнолюдскіх цінностях і набогато толерантніші у житті. Як би туди додати ноократично правління, то результат був би.
    У місті можна спробувати "обноократить" яку-небудь газету, чи НИИ.
    Скажіть, яким ви собі уявляєте "Моральний кодекс будівельника ноократичномислячого суспільства"?
    Диктатор,
    Ми створюємо іншу формацію, бо ми є іншими.
    Але ж та нова формація буде існувати на полі старої формації. Як має виглядати співіснування?
    Бариг із влади геть!!!
    Вся влада націонал-патріотам України!!!

  20. #60
    Аватар для io
    Реєстрація
    15 жовтень 2005
    Дописів
    309

    Типово

    Де що по темі.

    Припускаю,що розвиток та поява різноманітних клітин - ішла під впливом неживих тіл - вірусів.Саме вони можуть буди движком змін та мутацій,найпростіші,коли діляться -їхні клітини однакові...але ж що примушувало їх еволюціонувати? Це могли бути віруси.
    Віруси - це тіла,які працюють як переносчики генного коду і тільки - вони не є живою речовиною.
    Якщо дивитись на світ з позіціі глобального еволюціонізму і переносити закони розвитку біосферу та її організації на соціум людський, можливо допустити - що "вірусами" можуть бути люди - тобто мають таку природу і в більшості своїй несвідомо - це закладено ,я маю на увазі не біологічну структуру,а інформаційну.
    Ці люди змінюють інформаційне оточення других людей ,а самі зостаються незмінними - але ж людство навколо зазнає значних перемін.Саме цікаве в цьому те - що людині-"вірусу" навіть не потрібно щось для цього робити - все проходить на незримому рівні.Саме присутність такої людини - вже є ведучою до змін.

    Посередньо вірусів могла йти программа еволюції - вірніше віруси позволяють керувати процесами,які проходять в живій речовині і задавать їм напрямок.

Сторінка 3 з 22 ПершаПерша 12345678910111213 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті