Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2 з 22 ПершаПерша 123456789101112 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 424, показано з 21 по 40.

Тема: Понятие_Ноосферы(Вернадский)

  1. #21
    Аватар для Волчица*
    Реєстрація
    16 серпень 2005
    Звідки Ви
    kiev
    Дописів
    234

    Типово

    io,
    по-видимому, я не точно выразилась...
    Вы уже это делаете и все ,что записывается на HDD где расположен этот форум ,записывается так же в ноосферу ,как в один большой HDD,но от него вы не скроете свои мысли,в отличие от форума - и там есть вся информация о вас-ваши мысли сокровенные,поступки и не только...
    это неосознаваемое мною взаимодействие...
    как необходимо взаимодействовать с ноосферой для получения ожидаемого результата?
    как Вы это делаете?
    Время разрушает все. Все, что не имеет истинной ценности....

  2. #22
    Аватар для io
    Реєстрація
    15 жовтень 2005
    Дописів
    309

    Типово

    Диктатор,
    І коли люди вивчаться, то зрозуміють, що ніякого вибору не існує. Є реальність і є ілюзії. У реальності свобода є усвідомленою необхідністю. У ілюзіях свобода може бути волюнтаристською, але від цього вона не перестане бути ілюзією.
    Але ми працюємо тільки тому - що не згодні з реальністю.Нас не влаштовує існуюча реальність.В одній з тем я писала про "експеріменти" що до системи освіти -відмовитися від оцінки молодшошкільникам, запроваджувати декілька "схем" і дивитися як спрацює та чи інша - і яка сама життєспроможна,але ж ми не можемо знати - яким буде результат.В нашій владі - вважати що має статися в результаті того,чи іншого і все повинно бути не тільки лише теорією,а обов'язково спробуване на практиці...Ми змінюємо і творимо нову реальність.
    Можливо тому існує багато "партій" - це відображення думок людей,їх варіації - і відображення суспільного розвитку і влада - це перевага того чи іншого.
    Тому - освічення - є головновою метою "ноократичної" влади.
    Боротьба за існування проходить теж на незримому рівню для нас.

  3. #23
    Почетный форумчанин
    Патріотизм року 2007, 2008
    Аватар для Володимирович
    Реєстрація
    17 вересень 2002
    Звідки Ви
    Дніпрокам'янськ
    Дописів
    8 962

    Типово

    Волчица*, щоб отримувати передбачені результати, треба відкидати неперевірену інформацію, а на основі перевіреної робити кроки вперед. Крокуючи вперед людин отримує можливість відкрити нову інформацію та рухатись далі у відомому напрямку. Рух наобум веде в нікуди.


    io, ми працюємо ТІЛЬКИ тому, що НЕ ЗГОДНІ з реальністю? Вибачте... це якийсь каламбур? Ми працюємо лише коли згодні з реальністю. Тому що праця вимагає від нас перебування у реальності. От що стосується влаштовує чи не влаштовує - мене ДУЖЕ влаштовує реальність.

    Може проблема у терміні "реальність"?

    Відчуття реальності - це таке відображення світу у свідомості людини, яким воно є насправді. Я не займатимусь зараз анатомічними викладами, але зазначу, що розум - це не тільки сховище інформації, не тільки аналізатор, а ще й виробник інформації. А свідомість, тобто "Я" - користувач інформації. Приблизно як оператор є користувачем програмного забезпечення для роботів, людина використовує програмне забезпечення для управління своїм тілом та взаємодії з іншими тілами.

    Відтак, якщо людина усвідомлює своє тіло, тобто - відчуває реальність свого тіла, вона може ним керувати й навіть перепрограмувати його. Але якщо людина не усвідомлює реальність свого тіла - вона його знищує. Причому це відбувається як внаслідок травм, так і внаслідок психосоматичних захворювань. І навіть інфекціям тіло такої людина піддається у більшій мірі.

    І маєте - якщо людина не керує своїм тілом, то його ентропія невпинно збільшується і тіло руйнується. Якщо ж людина керує своїм тілом - його ентропія знижується і тіло добре зберігається. Тіло Леніна бальзамують двічі на рік - і воно все одно трухляве. Тіло Пірогова забальзомоване лише один раз - і зберігається досі у незмінному вигляді. Ленін займався руйнуванням чужих тіл, Пірогов - навпаки. Результати є наочними. Так чи інакше, відмітьте - людина є частиною ноосфери, якщо керує своїм тілом. І керує успішно - постійно збільшуючи його коефіцієнт корисної дії.

    Про освіту. От чого б я не робив - так це не ставив би експериментів на дітях. Наша партія спеціально створена для того, щоб на ній вчилися майбутні керівники держави запроваджували свої "схеми" і дивилися як спрацює та чи інша, і чия життєспроможна - той стає керівником держави. Але партія складається з добровольців. Ставити експерименти на суспільстві - дуже дороге задоволення. Що вже казати про експерименти на дітях?

    Ми змінюємо Всесвіт, творимо антиентропійні системи і контролюємо обидва процеси лише коли знаходимось у реальності, а не у ілюзіях.

    Про партію я вже сказав - те, що Ви маєте на увазі під "партіями" якраз може бути згадано лише у лапках. Які думки - такі й "партії". Головна мета ноократії (без лапок) - контроль над знаннями, їх збором та поширенням. Бо все лихо - від незнання.

    Про незримий рівень згоден. Ми не бачимо ультрафіолет, не чуємо ультразувук - але вони є. Так само й частину свого тіла не відчуваємо сенсорами. Але свідомість реагує на взаємодію екстрасенсорного тіла з екстрасенсорним світом. Деякі люди набувають екстрасенсорних здібностей, але втрачають звичайну сенсорику. Завдяки їм людство може знати те, чого більшість не може відчути. Завдання екстрасенсів - наочно пояснити людям, а по можливості - експериментально підтвердити реальність екстрасенсорного світу. До речі це є нагальним завданням ноократії - боротьба з шарлатанством, і щойно мені спало на думку, що цю боротьбу можна вести вже зараз.

  4. #24
    Аватар для io
    Реєстрація
    15 жовтень 2005
    Дописів
    309

    Типово

    Диктатор, Можливо справа в терміні.
    Наведу приклад - є людина каліка(не паталогія) ,але вона не може змиритися з тим,що вона другосортна людина в суспільстві...і вона починає працювати над собою,вона не Згодна з тим,що вона другосортна і каліка,але вона усвідомлює Реальність в тому,що вонаж таки є дійсно каліка і тільки праця над собою і своєю фізичною вадою спроможна допомогти їй стати повноцінною людиною,але ж вона не Згодна і тільки це штовхає її вперед!
    Наприклад -"чоловік"- я бідний ,але я не згоден ,що я народився в бідній сім'ї - я хочу бути богатим і я буду йти до богатства і я не буду згоджуватися з реальністю,створену суспільством,яку я не міг контролювати,моя, нова Реальність - повинна перемогти..
    Як що це не дуже вдалий приклад,наведу інший - до влади і політики йдуть ті - хто має комплекс неповноцінності та не задоволення своїм соціальним положенням та життям,люди які мають з дитинства відчуття меншовартості..Вони не Згодні.Якщо можливо користуватися статистикою відомих та не дуже політичних діячів - що вона говорить ?Скільки сиріт,дітей з неповних сімей ,"бідних" у минулому...
    Тому реальність - це те,що ми не бачимо ,те -що не проявлене - наші устріміяння,думки ,бажання..але минуле - це теж реальність,як і майбутнє...тому ми не згоджуємось з минулою реальністю - і творимо нову реальність..проявляємо своі думки,свій дух,материалізуєм..і згоджуємось ,на певний час...
    Гадаю ви зрозумієте,що я маю на увазі...
    Про освіту. От чого б я не робив - так це не ставив би експериментів на дітях. Наша партія спеціально створена для того, щоб на ній вчилися майбутні керівники держави запроваджували свої "схеми" і дивилися як спрацює та чи інша, і чия життєспроможна - той стає керівником держави. Але партія складається з добровольців. Ставити експерименти на суспільстві - дуже дороге задоволення. Що вже казати про експерименти на дітях?
    Люди і так постійно роблять есперименти над людьми і дітьми(змінюють систему освіти,тільки хтось винаходить і опробує ,а хтось тільки бере за приклад уже опробуване..),тільки так ми можемо щось перевірити.Коли винаходять нові ліки- це теж є експеримент,на тваринах цього на жаль зробити не можна.А хтось навіть експериментом не вважає винаходження,а нинішня система освіти - це не експеримент,тільки минулий?
    Глобальних експериментів ніхто не пропонує,тільки на рівні однієї школи,або класа спочатку...і зрівнить результати..це навіть може бути окрема школа - приватна,школа для дітей і батьків які хочуть змін і яких не влаштовує нинішня система освіти,але бесплатна - можливо грант або державне фінансування,написала і посміхнулася...

  5. #25
    Почетный форумчанин
    Патріотизм року 2007, 2008
    Аватар для Володимирович
    Реєстрація
    17 вересень 2002
    Звідки Ви
    Дніпрокам'янськ
    Дописів
    8 962

    Типово

    Я принципово наполягаю на тому, що всі люди можуть прийти до порозуміння лише за умови усвідомлення спільної для всіх реальності. В тому числі усвідомлення того, що всі люди не просто рівні, а взаємопов"язані.

    І ті травми про які Ви кажете, і соціальна нерівність викликана лише тією причиною, що люди живуть у ілюзорному світі. Якщо людина усвідомлює небезпеку, то вона не суватиме руку туди, де їй її відірве. Те саме стосується влади - сильна держава не може складатись з слабких людей.
    А багате підприємство не може складатись з бідних працівників.

    Важливо зазначити, що працівники так само мають усвідомлювати, що вони ніколи не будуть багатими, якщо їхні керівники будуть бідними.

    А навчання - настільки утілітарна річ, що навіть не підлягає обговоренню. Якщо батьки мають гроші - то вони мають заплатити та вимагати результату від педагогів. Якщо батьки не мають грошей - то діти не повинні жити з такими батьками. Держава має виховати їх успішними у інтернатах, де вони матимуть можливість спілкуватись з батьками, а батьки з іншого боку матимуть можливість ризикнути розпочати інше життя, не турбуючись що це відіб"ється на добробуті їхніх дітей.

    У будь-якому випадку, якщо доросла людина не може себе реалізувати, перший, хто має відповідати за це - той педагог, який не зміг розкрити здібності цієї людини у дитинстві. А за великим рахунком - не навчив відрізняти ілюзії від реальності.

  6. #26
    Аватар для io
    Реєстрація
    15 жовтень 2005
    Дописів
    309

    Типово

    Диктатор,
    Я принципово наполягаю на тому, що всі люди можуть прийти до порозуміння лише за умови усвідомлення спільної для всіх реальності.
    Згодна.Але у кожної людини буде завжди "своя" реальність, як немає однакових судьб.Навіть коли створити штучні умови за яких намагатись виховувати всіх однаково - становлення людини відбувається на незримому для нас рівні
    (генному то що).А в дорослому віці це сприйняти набагато важче ніж в дитинстві.
    Те саме стосується влади - сильна держава не може складатись з слабких людей.
    А багате підприємство не може складатись з бідних працівників.

    Важливо зазначити, що працівники так само мають усвідомлювати, що вони ніколи не будуть багатими, якщо їхні керівники будуть бідними.
    Ви про Україну? останнє речення ?
    Є така ознака як ріст - ріст держави,матеріальний ріст.Багатими враз не стають - багатство заробляють і заробляють віками і поколіннями ,а не грабують як в нашій державі і враз "кто был ничем - тот станет всем"..це відчуття і культура і відношення до того ж "богатства" тобто богатий Богом- бо своїм розумом і працею заробив і в певні етапи свого розвитку зБогатився...
    А "наші" "українські" керівники держави - бідні розумом не дивлячись,що з карманів гроші сипляться(награбовані) - тому і бідні люди,що живуть на Україні... на жаль.

  7. #27
    Почетный форумчанин
    Патріотизм року 2007, 2008
    Аватар для Володимирович
    Реєстрація
    17 вересень 2002
    Звідки Ви
    Дніпрокам'янськ
    Дописів
    8 962

    Типово

    В Україні при владі посадовці, а не керівники.

    Розбіжності у індивідуальних реальностях мають психотравматичну природу. А вирішення цієї проблеми носить психотерапевтичну природу. Решту сказано мною у цій темі:

    http://gorod.dp.ua/forum/viewtopic.php?t=17805&start=0

  8. #28
    Аватар для io
    Реєстрація
    15 жовтень 2005
    Дописів
    309

    Типово

    Диктатор,
    Те саме стосується влади - сильна держава не може складатись з слабких людей.
    У владі - видимої нам - ніколи не буде психологічно не травмованних людей...і демократія є ілюзією тому,що ті хто будуть у владі - не допустять демократії - вона їм не потрібна,їм потрібна Влада.І ті хто будуть йти до влади - є суспільно хворими людьми...ви не зможете заставити "хорошу" людину йти до влади - саме бажання керувати виникає не на пустому місці - а в наслідок психологічних травм,з дитинства.Ось від чого треба йти - від дитинства, і готувати з дитинства по можливості змініючи вплив менталитету на вплив ноократичної думки.
    В Україні при владі посадовці, а не керівники.
    Можливо ви знаєте хто насправді керує державою нашою,тобто не посадовців
    Хто керує вами ?Кому ви добровільно віддалися в руки.З ким угрупувались по спільному світогляду ?

  9. #29
    Почетный форумчанин
    Патріотизм року 2007, 2008
    Аватар для Володимирович
    Реєстрація
    17 вересень 2002
    Звідки Ви
    Дніпрокам'янськ
    Дописів
    8 962

    Типово

    Мене спитали: навіщо розумній людині потрібна влада?

    Я відповів - щоб не робити те, що від неї вимагатимуть менш розумні.

    Мене сьогодні спитала єговістка на вулиці - хто сьогодні править світом.

    Я відповів - розум... буде правити світом.

    І тепер знову питання до мене - хто керує вами. Той, хто керує світом? Я йшов по вулиці й думав про це. І відповідь прийшла сама собою. Розвиток Всесвіту не закінчено. І створення людини не закінчено. Тому люди помиратимуть доти, поки не вдосконаляться остаточно.

    Я маю теорію ( часково сьогодні народжену) - еволюція запрограмована приблизно так, як запрограмовані різні стадії ембріонального розвитку. Існує програма розвитку Всесвіту, і ця програма виконується постійно. І частиною цієї програми стало створення нового носія інформації - людського розуму. Цей носій досі використовується нераціонально - заважають певні еволюційні пережитки. НАприклад стадний інстинкт. З плином еволюції людина остаточно відбудеться як носій програми розвитку Всесвіту і спричинить новий етап цього розвитку.

    Я нікому не віддався добровільно. Є еволюційний процес - його можна гальмувати, можна прискорити, але оминути - неможливо. Програма має бути виконана. Еволюція людини вимагає вдосконалення розуму. Осягнення всіх знань зробить людину безсмертною. ТОді еволюцію людини буде вичерпано (принаймні у сьогоднішньому розумінні).

    Мої спільники - люди, які прагнуть піднестись над еволюційними пережитками. Наприклад - над стадним інстинктом. І що важливо - вони є українцями. Я нічого не маю проти інших народів, але 750 років геноциду дещо еволюційно просунули українців у порівнянні з рештою народів. Відтак - нам першими вдасться позбутись, рудиментів, що гальмують розумові процеси. І це - в інтересах всього людства.

  10. #30

    Реєстрація
    12 серпень 2005
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    498

    Типово

    Диктатор,

    цитата:
    ...створення нового носія інформації - людського розуму

    ... может быть мозг не столько хранилище информации, сколько инструмент для доступа в общее хранилище уже существующих знаний... через способность творчески мыслить, которую и надо всячески развивать (или открывать) с детства
    кто не идет в ногу со временем, тот со временем исчезает!

  11. #31
    Почетный форумчанин
    Патріотизм року 2007, 2008
    Аватар для Володимирович
    Реєстрація
    17 вересень 2002
    Звідки Ви
    Дніпрокам'янськ
    Дописів
    8 962

    Типово

    Dragon, не може бути, а так і є...

  12. #32
    Аватар для io
    Реєстрація
    15 жовтень 2005
    Дописів
    309

    Типово

    Диктатор,
    Нус - грецьке слово, означає крім розуму ще й дух та "первинна думка". Відтак правильно - нусфера (noospher, noosfere). Я й досі не розумію, чому Вернадський спотворив термін. Але саме через спотворення, назва ноосфера несе у собі самостійний контекст, пов"язаний виключно з розумом й не залишає місця хитанню між духом та думкою.
    А чого ви вважаєте,що Вернадський спотворив термін ноосфери.
    Він почав мислити над устроєм всесвіту і прийшов до своїх висновків і вирішив назвати перехід біосфери в новій геологічній ері -психозойній - ноосферою...деякі мислителі підхватили його думки і почали розвивати кожний в своєму напрямку,можливо йому було потрібно назвати явище переходу біосфери у ноосферу неологізмом - словом не вживавшимся та не маючим ніяких коренів(грецьких) і двояко трактованих.Ноосфера не може бути тількт царством розуму так як воно має свої глибокі корені в біосфері - і є непреривний біогений струм атомів із живого в неживе - ноосфера - це закономірний процес розвитку біосфери в якому людина своєю працею та думками змінює світ і підробляє його під себе .
    Якщо кульмінацією розвитка є поява такого "неомена" тобто якщо світ підкориться розуму - зникне життя ?За логікою так - людина розвинеться до стану нематеріального,безтілесного і буде інший світ ?
    Так чому ж ми бачимо зараз істот які не змінюють навколишній світ(тварини) і живуть досі...можливо за принципом "рандома" - в людини з'явився мозок - високорозвинутий центральний нервовий апарат , а в тварин ні,але ж вони живуть і не змінюють свого зовнішнього вигляду та не впливають своїм "розумом" на середовище і не вимирають,а можливо вони вимруть після того,як людина цілком перейде на сінтетичну їжу і не буде потреби в біологічній їжі.
    Я вважаю,що процес перетворення людини йде повільно,але він йде...незворотньо доки буде соціум - можливо людина прагне рознести "свою" біосферу часткою якої вона є по всесвіту і далі...
    Але ж я вважаю,що Вернадський ане скільки не спотворив термін,який винайшов доречі і розвинув..
    Ви ж навіть в своїй партійній діяльності користуєтесь цим принципом - рандома ,як і в природі - є багато з'єднань ,але виживає самий життєспроможній і не є іллюзією тому...і ви не знаєте наперед який з них буде самим кращим.

  13. #33
    Почетный форумчанин
    Патріотизм року 2007, 2008
    Аватар для Володимирович
    Реєстрація
    17 вересень 2002
    Звідки Ви
    Дніпрокам'янськ
    Дописів
    8 962

    Типово

    Я й кажу, що термін "ноосфера" відірваний від грецьких коренів, відтак має самостійне значення. Важко заперечити, що ноосфера - це Fata morgana. Кожен може назвати (й називає) ноосферою що йому заманеться. Бо ноосферу не можна уявити як наприклад гідросферу чи атмосферу. Відтак - можна будь-що уявне притягти. Якщо звичайно хоч трошки не вивчати геохімію.

    Чому має зникнути саме життя, а не "нежиття"? І чому взагалі має щось зникати?

    Втім - ці питання риторичні. Як і питання - що я думаю про ноосферу та Вернадського. 11 березня 2006 року я виступатиму в Клубі Української Культури з доповіддю присвяченою річниці від дня народження В. І. Вернадського.

    Я Вас запрошую.

    Місце зустрічі незмінне - в приміщенні Канадсько-Українського бібліотечного Центру за адресою пр. К. Маркса, 18 (зелена будівля ліворуч від Історичного Музею), 2й поверх, к. 19. Початок о 16.00. Вхід вільний.

    Додаткова інформація про клуб -

    http://gorod.dp.ua/forum/viewtopic.php?t=8501&start=20

    Найближче засідання - 14 січня 2006 року.

  14. #34
    Аватар для levada
    Реєстрація
    25 червень 2005
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    8 968

    Типово

    Шановне товариство! Із задоволенням прочитав ваш диспут. Звернув увагу на те, що Диктатор обмовився про "програмування" людини. Таким чином, ви підтверджуєте існування "головного програміста", при цьому наче б то ви є атеісти. Цікаво.
    Друге. Те що ви тут обговорюєте, простою і зрозумілою мовою називається - ПОШУК БОГА ТА ДУХА СВЯТОГО. Про все це дуже давно написано у Біблії простими і зрозумілими словами. Ви ж , користуючись красивими науковими термінами, шукаєте те що давно звісно, Ви говорите про взаємини між людиною і Духом Святим. Звичайно вам сподобалось слово ноосфера, але суть від назви не змінюється.
    Бог (головній програміст) створив нас за образом і подобієм Своїм, ні хто цього не приховував, розвиває він нас за допомогою Духа Святого (ноосфера по вашому), программа розвитку триває, принцип виховання - поступове відкривання інформації та отримання покарання за неслухняність.
    Висновок. Ваш диспут це змагання у кількості красивих заумних слів.
    Бариг із влади геть!!!
    Вся влада націонал-патріотам України!!!

  15. #35
    Почетный форумчанин
    Патріотизм року 2007, 2008
    Аватар для Володимирович
    Реєстрація
    17 вересень 2002
    Звідки Ви
    Дніпрокам'янськ
    Дописів
    8 962

    Типово

    levada, Вам самому не набридло? Займаєтесь лише дискредиатцією власної віри, нічого нікому не можете довести й вважаєте, що це Вам зійде з рук. Ви відповідаєте за кожного порушника заповідей, якого не змогли переконати. БО кожен хто з Вами не погодився, зміцнився у переконанні, що заповіді слід порушувати.

    МІж іншим існує наукове обгрунтування заповідей, яке Ви не бажаєте знати, бо для Вас це означатиме руйнацію Вашої віри.

    Втім, нікому нічого не довівши Ви заходите у тему, де люди дійсно щось доводять - і починаєте казати, що це Все написано у Біблії.

    Доведіть свою правоту. Скажіть, де у Біблії написане хоча б те, на чому як Вам здається Ви мене "впіймали":
    І частиною цієї програми стало створення нового носія інформації - людського розуму. Цей носій досі використовується нераціонально - заважають певні еволюційні пережитки. НАприклад стадний інстинкт.
    І на майбутнє запам"ятайте: якщо я кажу, що існує програма, то я кажу про існування програми, а не програміста. Скажу Вам ще гірше - у кібернетиці давно доведено можливість існування самопрограмуючихся систем.

  16. #36
    Аватар для io
    Реєстрація
    15 жовтень 2005
    Дописів
    309

    Типово

    Диктатор, А що до інтуіції та підсвідомості ?
    Що до тих знань ,які приходять до вас не шляхом логічних своєчасних обміркувань.Інтуція - це властивість людини,це знання які часто спочатку виникають,а вже потім під них шукають обгрунтування.Чи слухаєте ви свого "сердця"?Річ не йде про почуття,а йде про глибинні ,підсвідомі знання.
    І на майбутнє запам"ятайте: якщо я кажу, що існує програма, то я кажу про існування програми, а не програміста. Скажу Вам ще гірше - у кібернетиці давно доведено можливість існування самопрограмуючихся систем.
    Але є механізм,який запускає все у дію.Системи самопрограмуються тільки тоді,коли був запущений механізм,який має у собі програму самопрораммуватися надалі...тобто рандома - ви не програмуєте кінцевий результат наперед.
    Чи може бути віра (можливо інтуіція частково) - знанням,ми ж віримо в те,що багато ще чого не знаємо,але ж ми напевне не можемо сказати співвідношення того,що знаємо і того,що не знаємо...
    Де лежать корені християнства і де той орігінал знань та інтуіцій,які можливо належали до первинного "християнства",а не того,що ми бачимо зараз.
    По історії було багато інтуітівних течій філософських ,які набували обріїв в наступному часі...Можливо християнство(сенс) - це є інтуіція майбутнього ?Як було колись зроблено чимало несвоєчасних відкриттів ?А можливо ілюзія.Ілюзія - яка охопила весь світ.
    levada,
    Звичайно вам сподобалось слово ноосфера, але суть від назви не змінюється.
    Так ,називайте це як вважаєте за потрібне для вас.Так ми те ж шукаємо "Бога",тільки щляхи та цілі в нас з вами різні.

  17. #37
    Аватар для levada
    Реєстрація
    25 червень 2005
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    8 968

    Типово

    io,
    Так ,називайте це як вважаєте за потрібне для вас.Так ми те ж шукаємо "Бога",тільки щляхи та цілі в нас з вами різні.
    А Диктатор каже, що я нічого не доказав!
    Цілі можливо й різні. Христос учив жити з Богм у серці не тільки для того, щоб потрапити в Царство Небесне, а ще тут , на Земли, створити гідне життя. Яка ваша ціль у пошуках Бога?
    Диктатор,
    Ви відповідаєте за кожного порушника заповідей, якого не змогли переконати. БО кожен хто з Вами не погодився, зміцнився у переконанні, що заповіді слід порушувати
    Тут нема лигики
    .
    І частиною цієї програми стало створення нового носія інформації - людського розуму. Цей носій досі використовується нераціонально - заважають певні еволюційні пережитки. НАприклад стадний інстинкт.
    Про це можна прочитати у частині де йдеться про створення людини.
    Про стадний інстинкт можна богато прочитати у старому заповіті.
    Не буду Вам заважати. Пробачте за втручання.
    Бариг із влади геть!!!
    Вся влада націонал-патріотам України!!!

  18. #38
    Почетный форумчанин
    Патріотизм року 2007, 2008
    Аватар для Володимирович
    Реєстрація
    17 вересень 2002
    Звідки Ви
    Дніпрокам'янськ
    Дописів
    8 962

    Типово

    io, я ж ніби на інтуіцію та підсвідомість натякнув, кажучи про запрограмованість еволюції. Тобто: розум в процесі еволюції розпізнає інформацію, що раніше була нерозпізнаною - але завжди була у людині! Взагалі то чим відрізняється сильний розум від слабкого? Сильний здатен розпізнати інформацію, що знаходиться поза поза свідомістю та використати її. Слабкий розум боїться такої інформації та мислить за шаблонами. Наприклад - за заповідями. Це власне є найпростіше пояснення різниці між ноократією (владою розуму) та ноопатією (слабкістю розуму), що у свою чергу є фундаментальним поняттям ноократичної політики - політики, спрямованої на відкриття нових знань та видалення стереотипів з масової свідомості.

    Що сказати Вам про християн. Колись Вони починали з проповідування любові, потім палили людей на майданах. Потім їм надавали по голові - тепер вони знову проповідують любов. Звичайно, історія не вчить нічому дурнів. Я не відчуваю бажання добровільно причислювати себе до дурних. Знаю лише, що знання врятували набагато більше людських життів, ніж проповіді, які штовхали людей вбивати одне одного за віру.

    Проясніть слово "рандома". Механізмом, що запускає дію, я вважаю необхідність - тобто неможливість існування чогось без "неіснування нічого". І боротьба за існування сама по собі є рушійною силою.

    levada, Ви пропонуєте мені читати частину, де Земля лежить на трьох китах? Що ж, людина яка вірить у таке, може повірити у будь-що. А те, що християни вважають людей стадом баранів якому потрібен пастух я звичайно чув, втім це зовсім не відповідає навіть Вашій концепції призначення влади "знизу". В свою чергу зайвий раз зазначаю, що залишати людей на рівні стада є спробою протиставити себе еволюції, навіть якщо її хтось запрограмував.

  19. #39
    Аватар для io
    Реєстрація
    15 жовтень 2005
    Дописів
    309

    Типово

    Диктатор, Принцип рандома - це коли генеруються псевдовипадкові числа...Тобто я допускаю,що принцип роботи всесвіту - це є рандом.Велика кількість зєднань з яких розвиток набуває саме життєдіяльне.Але ж кінцевий результат непередбачуваний - в цьому і інтерес і творчість.Принцип рандома - є ключ до виживання і існування,та не є ключивим механизмом ,а є принципом відтворення того механізму,що запускає все у дію.
    ...Поява розумного життя на землі була результатом випробування багатьох з'єднань,випадкових...і поява мозку саме в "Homo sapiens" - теж випадково.Багато тварин живуть і досі не змінюючи свого вигляду(крокодили і т.д.) мають свій соціум,свої правила в соціумі.
    Вже зараз ми можемо бачити як багатогране життя яке могло розвинутися,якщо б такий вискоорганізований нервовий апарат з'явився в інших тварин...наприклад слони - вони спілкуються за допомогую довгих звукових хвиль - вони можуть огибати перепони та миттєво досягають цілі - так вони оповіщають одне одного про воду,їжу,небезпеку ....а дельфіни - в них навіть є гомосексуалісти,як і в людському стані..а також сім'ї і спілкуються вони на таких частотах,які ми не чуємо ,зважаючи на свій біологічний устрій та фізичну природу.
    І це тільки декілька прикладів,як могло б розвинутися розумне життя на планеті.
    Чоловік та жінка і існують,щоб було більше різних з'єднань,тобто повищують можливість утворення випадкових результатів.А кожна людина ,як ми знаємо - унікальна за своїм хімічним складом.Немає в світі та не буде двох одинакових листів та людей і т.д.Чому?Щоб йшов розвиток,щоб було більше варіантів і з них відбирати найкраще.
    Це що стосується біологічного розвитку до появи "розуму" ,який маємо ми,тобто здібності,програми,ключа,який допомогає нам самоосвідчуватися,здобувати досвід,передавати наступним поколінням і розвиватися в іншому "просторі",бо й тварини мають свій "розум",навіть мавпу можна навчити по книжці,та собаку,та дельфінів!!Але це повинні робити ми - самі вони не розвиваються далі,як ми бачимо,а бачимо їх однотипний соціум вже багато тисячоліть незмінним та вигляд,алеж вони не вимирають...
    Наявні ми не правильно трактуємо слово еволюція - бо це насамперед зміни ,які ведуть до виживання в середовищі,а не розвиток.Потрібне нове слово.Наприклад дінозаври еволюціонували у птиць - але ж вони не вимерли ,можливо і поява розумної людини тільки ступень і потім появиться з часом ще більш розвинутий мозок ,і можливо ми будемо для наступного неомена ,як зараз мавпи для нас - ми не вимремо в тому вигляді,а будем існувати ,як існуємо зараз зі своїм соціумом,або як птиці,які колись були дінозаврами і займали головне місце на планеті,але ж і досі живуть поруч з нами.Тобто якщо появі розуму наперед була поява мозку - то можливо наступний етап - це розвиток і поява ще більш організованішого мозку з більшими здібностями...
    Тобто я вважаю,що поява розуму - є ступень розвитку біологічної істоти і є закономірною..Є переход у новий "час" і пространство,там де з'являється розум - змінюється пространство і істота переходить із одного виміру в інший,якщо можна так сказати - в простір де є розум.
    Поява мозку саме в людини - є випадок.Але випадок закономірний,як є закономірною поява розуму.
    Це життя яке є на нашій планеті - не може бути єдиною формою у всесвіті - допускаю,що є інші планети з іншою геологічною структурою та біосферою - і форми життя там можуть бути самі різні і непередбачувані...але ж чим більш буде залежне одне від одного для продовження роду істот - тим вище шанс відродитися істоті з появою розуму...і чим більш катаклізмів пережила істота - тим сильніше її місце у всесвіті та досвід(генетичний,підсвідомий).Тобто існування протилежніх полів - "чоловіка" та "жінки",а ще буде краще,як їх(протилежніх та залежних одне від одного для репродукції)видів буде ще більше - більше шансів утворити більше варіантів і з них відібрати самий життєздатній.
    Тобто ми зі своїм розумом перейшли у інший вимір,там де працює "інший принцип" ,відмінний від виміру тварин ,а скільки цих вимірів ще попереду?

  20. #40
    Почетный форумчанин
    Патріотизм року 2007, 2008
    Аватар для Володимирович
    Реєстрація
    17 вересень 2002
    Звідки Ви
    Дніпрокам'янськ
    Дописів
    8 962

    Типово

    io, грандіозно.

    Це те, що я доводив пояснюючи необхідність збільшення національної різноманітності людства. Причому ноократія це навіть не пропагує - просто як факт сприймає, як еволюційне пристосування людей.

    Вражає "популярність" цієї теми. Як на мене - це ознака загальної необізнаності не те що населення, а й навіть найбільш просуненої його частини, що відвідує форум. Відтак стає очевидною необхідність пропагування цих знань. Я знаю партійні методи пропаганди. Яким Ви бачите майбуття масового уявлення людей про ноосферу?

Сторінка 2 з 22 ПершаПерша 123456789101112 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті