Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 303 з 303 ПершаПерша ... 203253293294295296297298299300301302303
Всього знайдено 6048, показано з 6 041 по 6 048.

Тема: Рецепты Пасхальных куличей!

  1. #6041

  2. #6042
    Аватар для Жека4ка
    Реєстрація
    21 січень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    924

    Типово




    И я!
    Сзади загорелый ))из хлебопечки, по рецепту Светланы Николаевны.

  3. #6043
    Аватар для Света52
    Реєстрація
    23 лютий 2010
    Звідки Ви
    Тополь-3
    Дописів
    12 437

    Типово

    Цитата Допис від Jane_R Переглянути допис
    напекла вчера
    Цитата Допис від Жека4ка Переглянути допис



    И я!
    Сзади загорелый ))из хлебопечки, по рецепту Светланы Николаевны.
    Очень красивіе паски! Молодцы, девочки!

    За паску из хлебопечки особое спасибо. Надеюсь, не разочаровала.

  4. #6044
    Аватар для nionik
    Реєстрація
    13 квітень 2008
    Звідки Ви
    Подстанция
    Дописів
    4

    Типово

    Спасибо за рекомендации! Испекла все таки Мясоедовскую и заварную от Светы. Не могу определиться какой рецепт вкуснее. Подскажите как правильно заморозить пару пасок? Нужно сохранить на недельку свежесть. Или им ничего не будет за 7 дней. Все таки есть секреты?

  5. #6045
    Аватар для Света52
    Реєстрація
    23 лютий 2010
    Звідки Ви
    Тополь-3
    Дописів
    12 437

    Типово

    Цитата Допис від nionik Переглянути допис
    Спасибо за рекомендации! Испекла все таки Мясоедовскую и заварную от Светы. Не могу определиться какой рецепт вкуснее. Подскажите как правильно заморозить пару пасок? Нужно сохранить на недельку свежесть. Или им ничего не будет за 7 дней. Все таки есть секреты?
    Паска за 7 дней не засохнет, это точно. Только станет плотнее. Положите в пакет.
    Можно и заморозить. Я заморозила себе для дачи 5 штук. Каждый год морожу, потом как свежие.

  6. #6046

    Реєстрація
    02 вересень 2010
    Дописів
    4 028

    Типово

    Цитата Допис від Katerinka_89 Переглянути допис
    заварной и гапки да влажные

    но в последние годы вообще творожные пеку, для меня они влажные
    https://forum.say7.info/topic27500.html
    Я по этому рецепту сделала, очень вкусно и главное несложно, а то я раньше по какм-то трудоемким рецептам пекла. еще доьавила цедры лимона. Итого получилось 4 маленькие пасочки.
    .

  7. #6047
    Аватар для Шуршунчик
    Реєстрація
    08 вересень 2009
    Дописів
    40 026

    Типово

    Здрастуйте всі. Передивлялась купу рецептів перед Великоднем - знайшла норм, ніби все вийшло...але який би я не обирала (в різні роки) - не підіймаються паски і все . Може муки забагато (хоча за рецептом), може тому що холодно й навіть духовка не прогріває...Но то такє. Щось вийшло,навіть смачне як син каже.


    Мова про інше.
    Хтось із кулінарів казав, що для довшого нечерствіння т.б.м. в тісто тре додавати 1 ст.л. або меду рідкого, або міцного алкоголю.
    Хтось таке провадить та чи дійсно працює? Цікаво. Може, не лише з великоднею випічкою таке спрацює...

    Вам кофе сразу, после или нафиг? (Л.Либкинд)

  8. #6048

    Реєстрація
    17 листопад 2023
    Дописів
    7

    Типово

    Здрастуйте всі. Передивлялась купу рецептів перед Великоднем - знайшла норм, ніби все вийшло...але який би я не обирала (в різні роки) - не підіймаються паски і все . Може муки забагато (хоча за рецептом), може тому що холодно й навіть духовка не прогріває...Но то такє. Щось вийшло,навіть смачне як син каже. А ще знайшла паперові форми для Великодня в магазині 'Zapodarkom' https://zapodarkom.com.ua/category/b...y-dlya-paskhi/ - це справжнє відкриття для тих, хто цінує якість і креативний підхід до святкового оформлення. Вони не лише додають святкового настрою, але й допомагають створити справжнє мистецтво на святковому столі. Їхнє міцне паперове полотно забезпечує зручність у використанні, а також зберігає форму впродовж всього святкового заходу. Ще один перевага - це різноманіття форм і розмірів, що дозволяє реалізувати будь-яку творчу ідею. А красиве оформлення продукції засвідчує про турботу про клієнта і внимання до деталей. Я в захваті від цих паперових форм і рекомендую їх усім, хто хоче зробити святкування Великодня по-справжньому незабутнім!
    Яка краса
    Востаннє редагував Naturals: 18.03.2024 о 03:14

Сторінка 303 з 303 ПершаПерша ... 203253293294295296297298299300301302303

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті