Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Всього знайдено 9, показано з 1 по 9.

Тема: Про московсько-більшовицьке православ'я

  1. #1

    Реєстрація
    18 жовтень 2005
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    151

    Типово Про московсько-більшовицьке православ'я

    Але ж Православна Церква Московського Патріархату у черговий раз показала днями своє обличчя. Багацько дніпропетровців могли побачити у "стройних колонах" червоних мерзотників, що на вулицях святкували річницю "Вєлікой октябрьськой" православних - з хоругвами, лозунгами й таке інше. "Сталін і Ленін" - справжні "вдохновителі" цієї організації, яка є підтримкою всієї більшовицької нечисті ще з років Другої світової. Мабудь, Соловки та зищення духовенства та вірних - не є уроком.
    "Святий Нероне, молися за нас" - скоро буде лунати над церквами УПЦ МП...

  2. #2

    Реєстрація
    16 квітень 2003
    Звідки Ви
    Родина моя - Россия!
    Дописів
    5 870

    Типово

    salezian, там были священники?

  3. #3
    Аватар для Dzhmil
    Реєстрація
    04 грудень 2002
    Звідки Ви
    Sicheslav City
    Дописів
    7 596

    Типово

    А 15 жовтня в Києві священики МП обслуговували комуністів, молилися за їхню перемогу.
    Якщо згадати, скільки комуністи свого часу перебили саме православних священиків і якраз саме Московського Патріярхату, наочний випадок глибокої психопатології.

    ...Хоча, я вже писав про створення "сергіївської" РПЦ у 1943 році. Це не є Церква в прямому значенні цього слова: це - просто філія державної російської охранки. http://gorod.dp.ua/forum/viewtopic.php?t=15166

    ...Хоча, рівно рік тому, на виборчій дільниці, де я працював спостерігачем від "Нашої України", спостерігач від КПУ - п'яний в дупу дідуган - запевняв мене, що КПУ офіційно відріклася своєї попередньої політики, вибачилася перед Церквою і визнала Голодомор злочином століття. "На відміну від КПРФ!" - підкреслював він.

  4. #4

    Реєстрація
    18 жовтень 2005
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    151

    Типово

    Aphelion,

    Не має значення. Церква - це не тільки духівництво. Це всі вірні у купі. Вони виступали саме від імені Церкви. І ніхто їх не засудив й не заборонив. Саме тому можу вважати, що частина Церкви, що була під червоними прапорами має благословіння Іринея, бо ж він мусив заборонити. А як не заборонив - то він є причетний до поплюження імені Христового.

  5. #5

    Реєстрація
    16 квітень 2003
    Звідки Ви
    Родина моя - Россия!
    Дописів
    5 870

    Типово

    salezian, та хто "воны"?! (пара слов без падежей, извините) я не знаю о чём речь. Просветите, пожалуйста.

  6. #6

    Реєстрація
    18 жовтень 2005
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    151

    Типово

    Aphelion,

    Та чималесенька купа людей, що виступали від імені Церкви на мітінгу разом з більшовиками.

  7. #7

    Реєстрація
    16 квітень 2003
    Звідки Ви
    Родина моя - Россия!
    Дописів
    5 870

    Типово

    salezian, кто они? Я не был на митинге, я не следил за событиями. Уж извините, но без подробного объяснения я не разберусь в чём дело. А если всё дело в группе людей, назвавшимися представителями церкви, то они лжецы. Ибо РПЦ, УПЦ МП равно как и УАПЦ и УПЦ КП называют коммунизм порождением дъявола. Это заклятый враг православия. Даже на столь ненавистных вам (мн.ч. о укр. националистах) сайтах типа православия.ру коммунистов гонят в шею.
    Однако, никому нельзя запретить молиться Богу и просить его о чём-либо. Другой вопрос, услышит ли Бог их молитву и пошлёт ли Он им благодать. Пусть молятся, ибо годы коммунизма сочтены. Может, адов огонь будет не столь горяч для них, благодаря молитвам.
    Молится можно всем.

  8. #8

    Реєстрація
    18 жовтень 2005
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    151

    Типово

    Aphelion,

    Я теж не був на мітінзі. Але бачив це по новосному каналу "9 каналу". Це були прібічники УПЦ МП. Трудно мені сказати, що вони вважають комунізм "порождєнієм диявола". Якщо це було б так, то не закликали б канонізувати Сталіна. Не кричали б разом з московською шайкою за повернення СРСР. Тому я маю багато сумнивів щодо "ненависти" вірних московської Церкви до комунізму. І це збіговісько на 7 листопада - тому показник. Що до молитов їніх... Звісно, лище Бог має знати долю людини. Але, якщо немає каяття - все марно... Комуністи не хочуть каятися. А тому - робіть самі висновки...

  9. #9

    Реєстрація
    16 квітень 2003
    Звідки Ви
    Родина моя - Россия!
    Дописів
    5 870

    Типово

    salezian, ну, мы с Вами тоже можем выйти на улицу и призывать канонизировать Мерлин Монро, на пример. Но это ещё не говорит о хорошем отношении церкви к нам. Я могу сколь угодно клясться в принадлежности к православной мере и не являться на самом деле таковым. Политтехнологии- грязная вещь, я думаю, Вы знаете об этом. Можно называться кем угодно, хоть Мессией, что и делает диавол. А на самом деле - он и есть диавол. Вот и комуняки - молятся, крестятся, ну и что?! Кто истинно раскаится, тот будет спасён, а коммунизм - это зло, в той ипостаси, по крайней мере, в которой мы и наши отцы имели возможность его наблюдать.
    Кодекс коммуниста (или как там его), кстати, переписывался с Библии, так, между прочим. Но не наоборот.

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті