Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1 з 2 12 ОстанняОстання
Всього знайдено 22, показано з 1 по 20.

Тема: Коммунисты уморили голодом твоих дедушку и бабушку!

  1. #1

    Реєстрація
    01 листопад 2005
    Дописів
    17

    Типово Коммунисты уморили голодом твоих дедушку и бабушку!

    "Який голод, питаєте, був? Те, що собак та котів виїли - те дрібниця. Те, що дохлятину із... скототомогильника, щоб власті не бачили, тягали, - теж ніщо. Серед зими почали мертвяків одривать і їсти, а тоді й за живих взялися. Чегринець, той вкрав у Сахнихи хлопця, зарізав та й з'їв. Гарне таке хлоп'ятко було, Панасиком звали, тільки рученята мати в зарізяки отняла, під порогом лежали..."

    Коммуністи - кати України!!!
    Призываю всех патриотов Украины выйти на Майдан 7 ноября и сорвать праздник коммунякам!!!

  2. #2
    Аватар для Зубзазуб
    Реєстрація
    06 листопад 2004
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    3 099

    Типово

    Georg, Вы полагаете, у них праздник?

  3. #3
    Аватар для Scala
    Реєстрація
    31 жовтень 2005
    Дописів
    62

    Типово

    Противників незалежності навіть не можна вважати українськими політичними течіями. Вони є представниками російської політичної думки, оскільки відстоюють інтереси Росії в Україні. Стрижнем їхньої програми є збереження колоніального статусу України в межах Російської імперії.
    Ця позиція є визначальною для обох основних проімперських політичних напрямів нашої країни - червоних та біло-синьо-червоних. Українські ліві, визнавши ринкову економіку з експлуатуванням буржуазією найманих робітників, фактично відмовились від фундаментальних положень комуністичної доктрини. Разом з тим, вони непохитно стоять за відновлення "єдиної та неділимої", відстоюючи весь набір неоімперських стереотипів: єдиний культурний та інформативний простір, військово-політиний союз, державність російської мови на землях колишніх колоній Росії тощо.
    Тобто, українські комуністи та соціалісти виявились більшими прибічниками російського імперіалізму, ніж комуністичних ідей Маркса. Та інакше і не могло бути. Адже, на думку видатного російського філософа М.Бердяева, "більшовизм — це російський імперіалізм XX ст..."

  4. #4
    Аватар для Roter Schnee
    Реєстрація
    23 вересень 2005
    Звідки Ви
    dead sweet 80s
    Дописів
    1 761

    Типово

    Patria o muerte! ну или Vaterland ьber alles!

  5. #5

    Реєстрація
    16 квітень 2003
    Звідки Ви
    Родина моя - Россия!
    Дописів
    5 870

    Типово

    Georg, а мои дедушка и бабушка голодали в России, им сказали, буд-то бы в Украине голод и весь хлеб отправили туда - в Украину.

  6. #6

    Реєстрація
    08 грудень 2003
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    3 042

    Типово

    Самое страшное, что выжили-то именно те, что расстреливали и мучали.
    Теперь выдают себя за борцов...
    Не все конечно, есть и просто обманутые или больные...

  7. #7
    Аватар для Roter Schnee
    Реєстрація
    23 вересень 2005
    Звідки Ви
    dead sweet 80s
    Дописів
    1 761

    Типово

    Aphelion, лишнее свидетельство "гуманности" коммунистического режима

  8. #8
    Аватар для Злой Гений
    Реєстрація
    18 серпень 2005
    Дописів
    1 303

    Типово

    Scala, саме так. Причому це вже видно добре. "З нами Бог та Росiя"- з цього гасла вiдразу видко, хто фiнансуе цю полiтичну силу: ФСБ сусiдньоi держави.
    Aphelion, это лишний раз свидетельствует о том, что коммунизм дОлжно запретить как человеконенавистническую идеологию, опубликовать списки тайных и штатных агентов НКВД/КГБ ("дедушка старый - ему все равно", а назидение для потенциальных агентов ФСБ хорошее) и стожайше запретить бывшим коммунистам старше 55 лет занимать любые государственные посты.
    Комуняку - на гiлляку!
    ---
    Медвежатину - на рогатину!

  9. #9
    Аватар для Dzhmil
    Реєстрація
    04 грудень 2002
    Звідки Ви
    Sicheslav City
    Дописів
    7 596

    Типово

    Якщо ви покажете мені комуніста, який розмовляє українською і є патріотом незалежної України - ставлю пляшку козацької оковитої!

  10. #10
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Dzhmil, припустимо, що комуністів, що розмовляють українською мовою, я Вам ще за часів СРСР багато б показав, а от що Ви маєте на увазі під словом патріот............

    ЗІ від пляшки не відмовлюсь.......
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  11. #11
    Информированность года 2007 Аватар для Оушен
    Реєстрація
    30 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    32 775

    Типово

    Шурик Г. (гость), патриот - тот кто ненавидит коммунистов!
    А смысл?

  12. #12

    Реєстрація
    16 квітень 2003
    Звідки Ви
    Родина моя - Россия!
    Дописів
    5 870

    Типово

    Злой Гений, Dzhmil, я твержу уже много лет, что коммунизм интернационален. О его запрете...
    Я не сторонник запрета этой идеологии, равно как и не её собственный.
    Если копнуть глубже, то сейчас нет коммунистической идеологии в понимании 37 - 80-ых годов. Она выродилась, адаптировалась, изменила многие из своих постулатов. Это уже не коммуняки, это другое, название то же, а сущность иная. Им как и раньше нужна власть и деньги, но пути достижения изменились. Ещё лет 40 и они окажутся на свалке истории и только на страницах учебников.
    На смену ей пытается придти национальная идеология. И, видимо придёт. Однако она будет не долговечна, в исторических масштабах, ибо быстро перерастает в конфликт, затем в войну. Войны, несмотря, на всю их жестокость, очищают мораль человека от налётов цивилизации, оголяют её. Та идеология, которая придёт на голую мораль, будет на долго.
    Что касается 1917- 1991 гг., ну, что же, моя семья очень многое потеряла, до сих пор восстановиться не можем. Но я христианин, а значит - прощаю своим обидчикам, просто постараюсь сделать, от меня зависящее, так, чтобы кооммунизм не вернулся. Правда, он и не уходил, он просто состарился.

  13. #13
    Аватар для Стёб
    Реєстрація
    12 липень 2004
    Дописів
    2 125

    Типово

    Georg:
    Призываю всех патриотов Украины выйти на Майдан 7 ноября и сорвать праздник коммунякам!!!
    На який Майдан? Яким чином зірвати?
    Чи варто чіпати гниль що розкладається в природній спосіб?

  14. #14

    Реєстрація
    16 квітень 2003
    Звідки Ви
    Родина моя - Россия!
    Дописів
    5 870

    Типово

    Ст**, и я о том же.

  15. #15
    Аватар для Dzhmil
    Реєстрація
    04 грудень 2002
    Звідки Ви
    Sicheslav City
    Дописів
    7 596

    Типово

    Если копнуть глубже, то сейчас нет коммунистической идеологии в понимании 37 - 80-ых годов. Она выродилась, адаптировалась, изменила многие из своих постулатов. Это уже не коммуняки, это другое, название то же, а сущность иная. Им как и раньше нужна власть и деньги, но пути достижения изменились. Ещё лет 40 и они окажутся на свалке истории и только на страницах учебников.
    Aphelion, а що ви скажете про молодіжні "ліві" рухи, наприклад, нацболів? Та і наше "Братство" теж косить під "ліву" організацію. В них всіх дуже відчутна комуністична риторика. Чи не може вона захопити певну частину молоді, яка реально вплине на державну політику? Тим паче, що ідеї комуністів у світі не такі вже мертві - он, у Венесуелі Уго Чавес заявляє, що будує соціялізм. Так що привид усе ще блукає... І небезпека існує.
    Dzhmil, припустимо, що комуністів, що розмовляють українською мовою, я Вам ще за часів СРСР багато б показав
    Тю, згадала баба, як дівкою була! Щось не чув я від комуністів української навіть і за совдепії... До Щербицького була, знаю, об'язаловка читати звітну доповідь українською, але Щербицький дозволив російською. Це сталося десь року 1972. Ось і вся Україна. Вона існувала лише для галочки, аби показати "справедливість ленінської національної політики". А сьогодні взагалі комуніст = промосковськи налаштований тип, і від нього ви й слова українського не почуєте. Але покажіть, покажіть такого коммі, що спілкується українською - пляшка ваша!

  16. #16

    Реєстрація
    16 квітень 2003
    Звідки Ви
    Родина моя - Россия!
    Дописів
    5 870

    Типово

    Dzhmil, нацболы, Братство- это национал коммуняки и социки.
    Их мало, их неадекватность, грубость и агрессивность их же и погубит. Активный боец - до 30, дальше - либо труп-инвалид, либо семья, сопливые дети...несерьёзно.

    А Уго Чавес..., Швеция тоже официально объявляла у себя построение социализма.

  17. #17
    Аватар для Dzhmil
    Реєстрація
    04 грудень 2002
    Звідки Ви
    Sicheslav City
    Дописів
    7 596

    Типово

    Активный боец - до 30, дальше - либо труп-инвалид, либо семья, сопливые дети
    Ну ось, одразу так обмежувати...
    А Фідель Кастро - скільки в нього дітей?

  18. #18
    Аватар для Skorpion
    Реєстрація
    13 листопад 2004
    Звідки Ви
    Mars*Desert of Loneliness
    Дописів
    16 487

    Типово

    Коммунисты уморили голодом твоих дедушку и бабушку!
    А капиталисты - прадедушку и прабабушку, а демократы - сейчас морят знакомых... Подскажитя, куды бечь???

  19. #19
    Аватар для Bobin
    Реєстрація
    26 січень 2004
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    2 186

    Типово

    Цитата Допис від Dzhmil
    Але покажіть, покажіть такого коммі, що спілкується українською - пляшка ваша!
    Борис Олійник, Адам Мартинюк.
    Кравчук і Плющ, коли вони були секретарами КПУ у 80-х роках, здається, теж розмовляли українською.

  20. #20
    Почетный форумчанин Аватар для Ґонта
    Реєстрація
    29 березень 2004
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    13 189

    Типово

    Цитата Допис від Bobin
    Цитата Допис від Dzhmil
    Але покажіть, покажіть такого коммі, що спілкується українською - пляшка ваша!
    Борис Олійник, Адам Мартинюк.
    Кравчук і Плющ, коли вони були секретарами КПУ у 80-х роках, здається, теж розмовляли українською.
    Bobinе, Ви стільки не вип'єте!
    Нам своє робити

    Німецька мова влітку

Сторінка 1 з 2 12 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті