Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 3 з 15 ПершаПерша 12345678910111213 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 294, показано з 41 по 60.

Тема: Зі святом 14 Жовтня!

  1. #41
    Аватар для Roter Schnee
    Реєстрація
    23 вересень 2005
    Звідки Ви
    dead sweet 80s
    Дописів
    1 761

    Типово

    Цитата Допис від Слaвкo
    Є багато чого, про що треба розповідати. Ви бачили в історичному музеї, скільки и яких експанатів про Голодомор? Що люди знають про більшовистський терор, який не припинавсь не на рік за часів Совку?

    Вітренко - геть до Москви!
    Согласен полностью, рассказывать надо, нельзя позволять забывать.
    А такие как витренчиха или другие коммуняки мне вдвойне противны тем что позволяют себе лицемерно заявлять: "Вы ведь помните, как мы хорошо жили при СССР...". Короче говоря, витренчиху в газенваген, симоненку на кол, остальных мелких коммуняк - на урановые рудники за северным полярным кругом.

  2. #42
    Аватар для levada
    Реєстрація
    25 червень 2005
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    8 968

    Типово

    Ой Штефане, батьку наш
    Випусти до бою.
    Ми покажем москалям Нашу силу й волю.
    Україну ми спасем,
    І вона засяє
    Жовтим листям від мобел
    Ще й в блакитнім сяйві.
    Цю пісню я чув у ресторані села Ямниця біля Іванафранківська у 1979-тому році.
    Бариг із влади геть!!!
    Вся влада націонал-патріотам України!!!

  3. #43
    jurish
    Guest

    Типово

    Roter Schnee,
    Да и неплохо было бы по телеку вместо тупых сериалов показать несколько исторических циклов об УПА.
    События весны/лета 1943-го на Волыни тоже показывать?

    PS. Кстати, почему АК не требует признания ее воюющей стороной?

  4. #44
    Аватар для Rainbow
    Реєстрація
    04 вересень 2005
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    2 401

    Типово

    jurish,
    Кстати, почему АК не требует признания ее воюющей
    стороной?
    Потому, что АЛ сразу же потребует того же

  5. #45
    Аватар для Roter Schnee
    Реєстрація
    23 вересень 2005
    Звідки Ви
    dead sweet 80s
    Дописів
    1 761

    Типово

    jurish, Да, показывать! Показывать все, но показывать объективно, без купюр, в контексте предыдущих событий.

  6. #46
    jurish
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Roter Schnee
    jurish, Да, показывать! Показывать все, но показывать объективно, без купюр, в контексте предыдущих событий.
    Чем "в контексте предыдущих событий" можно оправдать массовые убийства мирного населения? Чем их бандиты отличаются от наших героев? Тем, что первыми глотки резать начали?

  7. #47
    Аватар для Тютюн
    Реєстрація
    17 жовтень 2005
    Звідки Ви
    з-за порогів
    Дописів
    132

    Типово

    Тобто треба засудити жертву за те, що вона не підставила спокійно горлянку під ніж, а взяла сокиряку в руки і бабахнула бандита-різуна по балді?
    Народъ малороссийский зело умёнъ, отъ чего мы въ неанвантаже оказаться можемъ. (Петр І)

  8. #48
    Почетный форумчанин Аватар для Ґонта
    Реєстрація
    29 березень 2004
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    13 189

    Типово

    Цікаво, як жителі Сходу України як аргумент наводять факти про масову різню "бендерівцями" мирного населення Західної України...
    А Західна Україна чомусь "Бендері" пам'ятники ставить...
    Чи не дивно?
    Нам своє робити

    Німецька мова влітку

  9. #49
    Аватар для Тютюн
    Реєстрація
    17 жовтень 2005
    Звідки Ви
    з-за порогів
    Дописів
    132

    Типово

    Який партизанський загін при здоровому глузді буде вбивати своїх же селян, з яких сам і складається? А хто тоді годуватиме цей загін? Де партизани будуть зимувати? Спати на пічках? Пити самогон?
    Ясно, що селян вбивають ті, хто зацікавлений в підриві цієї матеріальної бази партизанського руху. Українські повстанці вбивали поляків, тому що ті годували й давали притулок партизанам із АК, а поляки вбивали українських селян, тому що ті годували партизан із УПА. Але оскільки українців на Волині, як не крути, більше, ніж поляків, полякам довелося пакувати валізки.
    Народъ малороссийский зело умёнъ, отъ чего мы въ неанвантаже оказаться можемъ. (Петр І)

  10. #50
    jurish
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Ґонта
    Цікаво, як жителі Сходу України як аргумент наводять факти про масову різню "бендерівцями" мирного населення Західної України...
    Менi байдуже, 170 польских селищ чи тiльки 1 було знищено пiд час того карального заходу. Я лише вважаю, - тi, що мстяться на дiтях, не можуть зватися "Героями України". Скорiше - катами.
    А Західна Україна чомусь "Бендері" пам'ятники ставить...
    Чи не дивно?
    До Бендери - жодних закидiв... Я поважаю цю людину i схвалюю вiдкриття подiбних пам'ятникiв. I не тiльки на Захiднiй Українi. Але те, що робили вояки УПА з поляками влiтку 1943-го, це, даруйте менi, - ганебно.

  11. #51
    jurish
    Guest

    Типово

    Тютюн,
    Українські повстанці вбивали поляків, тому що ті годували й давали притулок партизанам із АК, а поляки вбивали українських селян, тому що ті годували партизан із УПА.
    Тю на Вас... А хто ж тодi з москалями бився?

  12. #52

    Реєстрація
    14 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав-city
    Дописів
    1 382

    Типово

    в сотий, тисячний раз повторюю і буду повторювати:
    Бендери - це місто у Молдові.
    а Степан Андрійвич був Бандерою!

  13. #53
    jurish
    Guest

    Типово

    Bess, Якщо Ви не помiтили, то у шановного Ґонти прiзвище було видiлене лапкАми. В мене - буква "е" - bold'ом.
    Андрійвич

  14. #54

    Реєстрація
    16 квітень 2003
    Звідки Ви
    Родина моя - Россия!
    Дописів
    5 870

    Типово

    Так, пора Остапу Бендеру памятник поставить.

  15. #55
    Аватар для Тютюн
    Реєстрація
    17 жовтень 2005
    Звідки Ви
    з-за порогів
    Дописів
    132

    Типово

    Я можу помилятися в деталях. Згоден - не Тамерлан. Але мій допис був не про Тамерлана, а про сутність Князівства Литовського, яка була руською (українською). Битва на Ворсклі відбулася 1399 року, а Кревська унія Литви й Польщі - в 1395 р. Після цього Литва поступово втрачає свій вплив, розчиняючись у Польщі, а Польща починає утискати руське (українське) населення.
    А цитати з інших джерел треба позначати посиланням.
    Народъ малороссийский зело умёнъ, отъ чего мы въ неанвантаже оказаться можемъ. (Петр І)

  16. #56
    Аватар для Roter Schnee
    Реєстрація
    23 вересень 2005
    Звідки Ви
    dead sweet 80s
    Дописів
    1 761

    Типово

    jurish, А ты вообще представляешь что творилось на Западной Украине до 1941 года? Или кроме савецких учебников "истории" в руках больше ничего не держал?

    Если у человека сначала депортируют родственников с родной земли неизвестно куда, а на их место переселяют поляков. Потом приходит комиссар и закрывает его церковь, затем отбирает у человека имущество и говорит "это теперь не твое, а колхозное". А если человек пытается противится такому порядку его в лагеря, как буржуазного националиста или "кулака".

    Я думаю, такой человек имеет полное моральное право убивать своих обидчиков, которых никто не звал на Западную Украину. Или ты можешь возразить?

  17. #57
    Аватар для Daishi
    Реєстрація
    22 вересень 2004
    Звідки Ви
    Св. Стефан
    Дописів
    19 726

    Типово

    Roter Schnee,
    Я думаю, такой человек имеет полное моральное право убивать своих обидчиков, которых никто не звал на Западную Украину. Или ты можешь возразить?
    Правильно, значит арабы таки правы в своих палестинах ? Камень с души, а то думал, что евреи правы.
    Быть везде и всюду чужестранцем
    Вечным чужестранцем на Земле

  18. #58
    Аватар для levada
    Реєстрація
    25 червень 2005
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    8 968

    Типово

    В західній Україні мені розказували старі люди як вони відрізняли справжніх Бандерівців від радянських спецпідрозділів. Відомо, що у Харкові була учебка по підготовці правокаторів. Так от справжні ОУНІВЦІ ніколи у людей нічого без дозволу не брали, останнє не просили. Червоні правокатори діяли навпаки і місцеві люди просто їх відрізняли.
    Бариг із влади геть!!!
    Вся влада націонал-патріотам України!!!

  19. #59
    Аватар для Dzhmil
    Реєстрація
    04 грудень 2002
    Звідки Ви
    Sicheslav City
    Дописів
    7 596

    Типово

    Я чув, що відрізняли ще по чоботях. У жодного повстанця не було нормальних цілих чобіт: де їх у лісі взяти? А ґебісти цього не врахували. А коли допетрили, вже декількох аґентів шукали по поштових відділеннях Львова й Києва. В якості рекомендованих бандеролей...

  20. #60
    Аватар для levada
    Реєстрація
    25 червень 2005
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    8 968

    Типово

    Я чув від ОУНОВЦІВ таку цікаву річь. Не знаю чи вірити в це. Вони мені розповідали, начебто у 39-ому році, коли червоні захопили західну Україну, то керівництво патріотичних сил пропонувало сталіну захист західних кордонів власними силами. Ті люди говорили, що там була створена підпільна і потужна армія. Було непогане запеспечення зброєю, були зроблені чудові склади-схрони. Враховуючи те, що вояки добре знали місцевість, то німців через гори вони б не пропустили. Начебто сталин запропонував всім вступити до червоної армії. На це звичайно українці не погодились. І ще казали, що радянські війська люди зустрічали квітами. Та звіри є звіри і в 41-ому люди залюбки стріляли ім у спину.
    Бариг із влади геть!!!
    Вся влада націонал-патріотам України!!!

Сторінка 3 з 15 ПершаПерша 12345678910111213 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті