Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы

Результати опитування: Как я планирую отмечать день города

Голосували
427. Ви ще не голосували в цьому опитуванні
  • Буду посещать все, куда только успею

    38 8,90%
  • Уеду с города - не могу переносить такое движение

    89 20,84%
  • Буду сидеть дома - прям таки праздник!

    117 27,40%
  • Днем как обычно, а вечером выйду в город, посмотрю концентр

    36 8,43%
  • Напьюсь и пойду смотреть фейверк

    31 7,26%
  • Я сам(сама) учавствую в концертных программах и т.п.

    14 3,28%
  • Днем погуляю по городу, а вечером домой

    52 12,18%
  • Я работаю в этот день

    37 8,67%
  • Еще не решил(а)

    23 5,39%
  • У меня свои планы, например....

    74 17,33%
Опитування з кількома варіантами відповіді
Сторінка 2 з 58 ПершаПерша 12345678910111252 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1142, показано з 21 по 40.

Тема: День Города

  1. #21
    Аватар для Anakin Skywalker
    Реєстрація
    24 травень 2005
    Звідки Ви
    Tatooine
    Дописів
    6 812

    Типово

    Apis.NET, так то ж вроде екатеринославская
    Chen, а, понял-понял... н-ну гуляния там не представляю...
    I am Jedi as was before...

  2. #22
    Chen
    Guest

    Типово

    Anakin Skywalker,
    Chen, а, понял-понял... н-ну гуляния там не представляю...
    Час назад был там. Общался с зам.директора фирмы-подрядчика - той, которая строит.
    Карочи, абищають гулянку на День Города имена на этой площади - хрест на пузе !

  3. #23
    Аватар для Anakin Skywalker
    Реєстрація
    24 травень 2005
    Звідки Ви
    Tatooine
    Дописів
    6 812

    Типово

    Chen, та не в том дело, что я не верю... все-таки как-то центр для меня всегда был ключевым местом для гулянок...
    I am Jedi as was before...

  4. #24
    Chen
    Guest

    Типово

    Anakin Skywalker, да для массовых гулянок там маловато места.
    А так - ничего вроде, планируются клумбочки, фонарики...Гламурненько, в общем, будем очикувать.

  5. #25

    Реєстрація
    09 липень 2005
    Дописів
    27

    Типово

    Миледи, спасибо за точную дату!
    Жаль, если на Миронова? Меня на Набережной, в районе фестивального причала больше уcтраивает
    У меня там места в партере

  6. #26
    Apis.NET
    Guest

    Типово

    цунами, посмотри реализуют ли?
    Anakin Skywalker, У нее много обзываний. Хотя наш народ в попытках Европопнутся перещеголял всю планету.

  7. #27
    Аватар для Миледи
    Реєстрація
    28 січень 2004
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    341

    Типово

    Цитата Допис від Bobin
    Такое впечатление, что на День города коренные горожане из города уезжают, а праздник отмечают в основном туристы и приезжие
    родилась и большую часть жизни прожила в Днепре.. поэтому мне итересно, что происходит в городе))) Приезжей, а тем более туристкой поэтому не считаю)))
    Не относитесь слишком серьезно к жизни, живыми вам все равно из нее не выбраться...

  8. #28
    Аватар для Bobin
    Реєстрація
    26 січень 2004
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    2 186

    Типово

    Миледи, последние годы один из основных атрибутов Дня города в Днепропетровске - это пьянная толпа на проспетке Карла Маркса. На следующее утро - весь центр города в мусоре, бутылках, осколках. Думаю, что люди, которые считают Днепропетровск своим городом так не поступают по отношению к нему. Вот я и думаю, что это в основном приезжие и туристы.

  9. #29

    Реєстрація
    09 липень 2005
    Дописів
    27

    Типово

    Цитата Допис від Bobin
    Миледи, последние годы один из основных атрибутов Дня города в Днепропетровске - это пьянная толпа на проспетке Карла Маркса. На следующее утро - весь центр города в мусоре, бутылках, осколках. Думаю, что люди, которые считают Днепропетровск своим городом так не поступают по отношению к нему. Вот я и думаю, что это в основном приезжие и туристы.
    За последнее время я была на Дне Города только в прошлом году. Ничего вышеописанного не наблюдала. Шокировало, правда,то что Исполкомовскую в понедельник опять разобрали, а мы пришли как раз нормально все рассмотреть
    Наблюдаю все действо обычно( не только дни города) с лоджии 9-го этажа на Набережной- усё в рамках. Есть с чем сравнивать А бардак был всегда, остро запомнилось празднование 200-летия в 77 году, это был первый масштабный праздник. Жуть.

    ЗЫ, туристка я или приезжая - не знаю, но Днепр считаю своей родиной, хотя уехала не только из города, но и из Украины более 20 лет назад

  10. #30
    Аватар для Bobin
    Реєстрація
    26 січень 2004
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    2 186

    Типово

    Цитата Допис від altania
    Наблюдаю все действо обычно( не только дни города) с лоджии 9-го этажа на Набережной- усё в рамках.
    А, тогда конечно:-)

  11. #31

    Реєстрація
    22 лютий 2005
    Дописів
    128

    Типово День Города!!!

    Здраствуйте!!!
    Уважаемые горожане, на носу День Города, буде очень интересно узнать ваши планы отдыха и развлечений, я вот еще не определился. Как обычно на пр.К.Маркса обязательно схожу, а дальше даже не знаю.

  12. #32
    Аватар для Панамка
    Реєстрація
    02 серпень 2005
    Звідки Ви
    Network
    Дописів
    4 755

    Типово

    собрать толпу друзей и погудеть как следует. чтобы запомнилось.

  13. #33
    Аватар для Ko_2
    Реєстрація
    11 серпень 2005
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    648

    Типово

    Побывать во всех местах, открывающихся в этот день. За это время выпить кучу пива. Вечером на набережную смотреть салют. Потом выпить ещё кучу пива. Уснуть.

  14. #34
    Аватар для Панамка
    Реєстрація
    02 серпень 2005
    Звідки Ви
    Network
    Дописів
    4 755

    Типово

    Появилась новая идея. Лучший подарок, который я могу сделать городу в день его рождения - уехать от него подальше. Например, в Крым...

  15. #35
    Аватар для Швондер
    Реєстрація
    01 липень 2005
    Дописів
    707

    Типово

    Цитата Допис від Ko_2
    Побывать во всех местах, открывающихся в этот день. За это время выпить кучу пива. Вечером на набережную смотреть салют. Потом выпить ещё кучу пива. Уснуть.
    Да невесело. Не конечно пиво это есть гуд, но его и так можно пить, не дожидаясь дня города. А в день города хочется чего-то большего.
    Вобщем как обычно, ничего путнего организаторы не придумают - типа: вот вам день города, пиво, какие-то невзрачные артистики на сцене приыгают - делайте чего хотите.
    Кажется самое интересное, что можно ждать - это салют, и то его нормально не посмотришь - опять мост перекроют.

  16. #36
    Аватар для Ko_2
    Реєстрація
    11 серпень 2005
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    648

    Типово

    Да, певцы никакие. Кто их выбирал? Кобзон, Кузмин, Магилевская. Что это такое? Только ВВ радует.

  17. #37
    Аватар для Панамка
    Реєстрація
    02 серпень 2005
    Звідки Ви
    Network
    Дописів
    4 755

    Типово

    Швондер,
    вот вам день города, пиво, какие-то невзрачные артистики на сцене приыгают
    ...толпы пьяных оборзевших малолеток, удары локтями по ребрах, слюняво-сладкие слова "Днепропетровск, я люблю тебя" со сцены, двухчасовые очереди в туалеты (пива перехочется), белая ночь в пластике, горы мусора вокруг...

  18. #38
    Аватар для Швондер
    Реєстрація
    01 липень 2005
    Дописів
    707

    Типово

    Панамка,
    ...толпы пьяных оборзевших малолеток, удары локтями по ребрах, слюняво-сладкие слова "Днепропетровск, я люблю тебя" со сцены, двухчасовые очереди в туалеты (пива перехочется), белая ночь в пластике, горы мусора вокруг...
    Да уж, с организацией подобных вещей у наших гор. чиновников явно большие проблемы

  19. #39
    Аватар для Швондер
    Реєстрація
    01 липень 2005
    Дописів
    707

    Типово

    Кстати вот чего есть:

    ПРОГРАМА СВЯТКОВИХ ЗАХОДІВ
    9 вересня
    9.00 – урочисті церемонії покладання квітів громадськістю районів міста до пам'ятників видатним дніпропетровцям: А. Брандису, М. Сташкову, Ю. Пушкіну, В. Каруні, Л. Глобі, О. Макарову, І. Клюєву, до пам'ятного знака жертвам Чорнобильскої трагедії та до пам”ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам
    13.00 – відкриття нового дитячого майданчику “Поляна казок” у Парку Л. Глоби
    10 вересня
    9.00 – покладання квітів до пам'ятника першому Почесному громадянину міста Олександру Полю
    9.40 – покладання квітів до пам'ятника видатному вченому Д. І. Яворницькому
    10.00 – святкова літургія у Спасо-Преображенському соборі на честь міста і його мешканців
    11.00 – театралізоване дійство “Дніпропетровськ – нащадок козацької слави” (центральна алея парку ім. Т. Шевченка)
    11.00 – “Вернісаж” – свято народних ремесел та образотворчого мистецтва (бульвар від вул. Короленка до Леніна)
    11.30 – виставка “Придніпров'я – співуче, Придніпров'я – родюче” (алеї парку ім. Т. Шевченка)
    11.30 – святкова парусна регата на Дніпрі
    12.30 – урочиста церемонія відкриття свята “День міста Дніпропетровська” (Фестивальний причал Набережної Леніна)
    13.00 – відкриття фонтану на Дніпрі, напроти готелю “Дніпропетровськ”
    13.00 – 22.00 – “Алло! Дніпропетровськ! Зі святом!” – розважальна програма за підтримки корпорації “Лайф” за участю групи “ВВ” (площа ім. Леніна)
    11.00 – 22.00 – “Спілкуйтесь з нами та “зірками” – розважальна програма за підтримки компанії “Київстар” за участю народної артистки України Наталі Могилевської (Набережна Леніна, майдан перед цирком)
    17.00 – презентація Європейського бульвару та велика святкова програма за участю народного артиста СРСР Йосипа Кобзона, народного артиста України Павла Зіброва та артистів театру естради (вулиця Миронова)
    20.30 – розважальна програма за участю народного артиста Росії Володимира Кузьміна (Набережна Леніна, фестивальний причал)
    21.15. – “Фестиваль феєрверків” (акваторія Дніпра)
    Святкові заходи для дітей та юнацтва 10 вересня
    Площа перед будинком міської ради
    8.50 – вітання юних парламентарів “Юні парламентарі – місту”
    9.00 – показові виступи юних судомоделістів
    10.00 – дитячо-юнацький конкурс комп”ютерного малюнку “Моє місто в майбутньому”
    Парк Л. Глоби
    10.00 – дитячий конкурс малюнків на асфальті “Чисте місто очима дітей” (алеї парку)
    10.00 – виставка дитячого декоративно-ужиткового мистецтва “Золоті руки” (майданчик перед Літнім театром)
    10.00 - “Вересневий зорепад” – концерт кращих дитячих колективів (Літній театр)
    10.00 – “Казкове свято у дитячому парку” – книжкові виставки, ігри, розваги, вікторини для дітей та підлітків (майданчик перед клубом “Плотина”)
    12.00 - “Степовий орел” – 3-й відкритий турнір з історичного фехтування за участю гостей – козаків-запоріжців, клубів “Спас-штурм” та “Беркут” (фестивальний майданчик)
    16.00 – “Осіннє вітання” – концерт творчих колективів (майданчик біля пам”ятника В. Чкалову)
    18.00 – “Джазова панорама” – концерт кращих оркестрів естрадної та джазової музики (Літній театр)
    19.00-22.00 – молодіжна дискотека (фестивальний майданчик)
    Площа перед Театром опери та балету
    11.00 – “Калейдоскоп молодих талантів Дніпропетровська” – виступи кращих молодіжних колективів міста та окремих виконавців
    Площа В. І. Леніна
    9.00 – виставка автомобілів провідних фірм-виробників
    Парк ім. Т. Шевченка
    10.00 – розважальна програма для дітей та дорослих в зоозоні на Комсомольскому острові
    10.00 – чемпіонат міста з пляжного волейболу (пляжна зона Комсомольского острову)
    12.00 – святкова програма художніх колективів Жовтневого району (Літній театр)
    16.00 – виступ “Театру КВН ДГУ” та студентських творчих колективів ( майданчик перед Палацом студентів ім. Ю.Гагаріна)
    Ринки міста
    8.00-14.00 – святкові осінні ярмарки на житлових масивах міста
    11 вересня
    Площа В. Леніна
    10.00-14.00 – велике спортивне свято та спортивні турніри з настільного тенісу, бадмінтону, стрітболу та міні-футболу
    11.30 – легкоатлетичній забіг
    12.30 – велогонка
    14.30 – шоу юних та кмітливих пожежників
    Набережна В. Леніна, Фестивальний причал
    12.00-17.00 – екстрім-шоу в акваторії Дніпра
    Парк Т. Шевченка
    14.00 – фестиваль святкових дзвонів за участю кращих дзвонарів міст України, Києво-Печерської лаври та Почаївського монастиря (Свято-Миколаївський храм)
    Міський молодіжний парк відпочинку та дозвілля ім. В. Леніна (Червоний Камінь)
    19.00 – шоу-програма “День міста в молодіжному парку”
    Спасо-Преображенський собор
    19.00 – С. Рахманінов. “Всенощная” у виконанні камерного хору Дніпропетровської обласної філармонії. Художній керівник О. Пучкова
    Клуб “Тайм-Аут” (житловий масив Тополя-2)
    20.00 – 3-й офіційний міський конкурс краси “Міс студентство-2005”

  20. #40
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    52 644

    Типово

    Кто нибудь просветите, pls, почему именно эта дата - День Города. Или линк на инфо.

Сторінка 2 з 58 ПершаПерша 12345678910111252 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті