Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Всього знайдено 2, показано з 1 по 2.

Тема: підкажіть будь ласка по оптичному з'єднанню

  1. #1
    Аватар для vladislav_1974
    Реєстрація
    03 травень 2014
    Звідки Ви
    Днепр-Киев: не догонишь :)
    Дописів
    2 203

    Типово підкажіть будь ласка по оптичному з'єднанню

    Доброї ночі.
    У кого є досвід створення point-to-point з'єднання двох комп'ютерів через оптичне з'єднання?
    Довжина кабеля думаю не більше 5-7 метрів. Швидкість думаю що 4гб/с буде цілком достатньо.
    В мережі багато "сміття" та "інфошуму" з теми оптичних сіток але конкретики point-to-point зовсім не небагато.
    Які потрібні для цього карти та патчкорди? Бажано з моделями карт - інше я нагуглю сам.
    Буду вдячний за будь-яку інфу
    Востаннє редагував vladislav_1974: 22.03.2023 о 13:11
    «Щоб Україна могла народитися, Росія повинна померти» Лесь Подерв’янський.

  2. #2

    Реєстрація
    06 березень 2023
    Дописів
    1

    Типово

    Доброго дня! Створення point-to-point з'єднання двох комп'ютерів через оптичне з'єднання можливе за допомогою оптичних кабелів або модулів, що підтримують оптичний сигнал.

    Оптичні кабелі можуть бути одномодовими або багатомодовими. Одномодові кабелі підходять для відстаней більше 10 км, в той час як багатомодові підходять для відстаней менше 10 км. Оскільки довжина кабеля у вашому випадку не більше 5-7 метрів, багатомодовий кабель буде достатнім. Для досягнення швидкості 4 Гбіт/с можна використовувати OM3 або OM4 багатомодовий кабель.

    Карти для оптичного з'єднання мають вбудований оптичний порт, який підключається до оптичного кабеля або модуля. Для досягнення швидкості 4 Гбіт/с, можна використовувати карти, що підтримують стандарт PCI Express 2.0 або вище. Наприклад, Intel PRO/1000 PF Dual Port Server Adapter, Emulex LightPulse LPe12002 Dual Channel 8Gb/s PCI Express 2.0 Fibre Channel Host Bus Adapter або QLogic QLE2562-CK 8Gb/s Fibre Channel Host Bus Adapter.

    Патч-корди для оптичного з'єднання мають оптичний роз'єм на кожному кінці і підключаються до оптичних портів на картах. Оптичний патч-корд зазвичай має з'єднувальний роз'єм LC або SC, які підходять для багатомодових кабелів. Для забезпечення надійної роботи мережі, рекомендується використовувати оптичний патч-корд високої якості.

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті