Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 164 з 315 ПершаПерша ... 64114154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174214264 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 6295, показано з 3 261 по 3 280.

Тема: Я - за европейские принципы устройства государства. А вы?

  1. #3261
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 541

    Типово

    Цитата Допис від Olorin Переглянути допис
    По-моему, ИМХО конечно, "проблема" языка является лишь удобным инструментов в руках умелых манипуляторов.
    В Україні давно вже врегульовані всі мовні питання.
    Просто совки живуть сподіваннями, що повинно бути, як тоді у СРСР, все па-рускі.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  2. #3262

    Реєстрація
    21 липень 2010
    Звідки Ви
    Откуда? С Донбасса
    Дописів
    9 209

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    Как то не видел Вашей реакции на мадам с "мигалкой на голове и сиреной в глотке" (по ее собственному признанию), но то такое...
    Моя реакция однозначна -- русские твари столетиями гнобили украинцев, запрещали и практически уничтожали украинскую мову, поэтому сейчас реакция со стороны украинцев к русским оккупантам не есть излишне агрессивной. И козломордое существо, прожившее в Украине десятки лет, не может так распаясанно вести себя. Русские твари должны уяснить -- русского мира на украинской земле больше не будит. Уважение возможно после раскаяния и покаяния русского народа за свои зверства и преступления на украинской земле.

  3. #3263
    Аватар для Olorin
    Реєстрація
    19 квітень 2016
    Звідки Ви
    Екатеринослав, Днепропетровск, Днепр...
    Дописів
    2 460

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    В Україні давно вже врегульовані всі мовні питання.
    Просто совки живуть сподіваннями, що повинно бути, як тоді у СРСР, все па-рускі.
    Не маю жодного поняття, кто такі: совки, укропи, вата чи укри. Для мене існують в першу чергу люди. Ктось народився в іншому столітті в іншій країні і не його це провина. Сьогодні існує Україна, США, Россія, Китай, Европа та багато інших держав, а вже через 10-100-1000 років від цих країн можуть залишитися самі тільки назви, замість яких з'являться інші територіальні утворення. Або, якщо люди порозумнішають, то буде тільки одна держава - Земля, де знайдеться місце усім (утопічно але на те є надія).
    З кожної епохи можна брати позитивний досвід, а перекреслити минуле дуже легко, набагато легше ніж створити на його основі дещо краще. Саме створити, а не зруйнувати вщент навіть фундамент під ногами, а потім героїчно будувати новий.
    Я считаю себя патриотом, но прежде всего я человек, и, когда одно не совпадает с другим, я всегда встаю на сторону человека. (с) Герман Гессе

  4. #3264
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 541

    Типово

    Цитата Допис від Olorin Переглянути допис
    Не маю жодного поняття, кто такі: совки, укропи, вата чи укри. Для мене існують в першу чергу люди. Ктось народився в іншому столітті в іншій країні і не його це провина. Сьогодні існує Україна, США, Россія, Китай, Европа та багато інших держав, а вже через 10-100-1000 років від цих країн можуть залишитися самі тільки назви, замість яких з'являться інші територіальні утворення. Або, якщо люди порозумнішають, то буде тільки одна держава - Земля, де знайдеться місце усім (утопічно але на те є надія).
    З кожної епохи можна брати позитивний досвід, а перекреслити минуле дуже легко, набагато легше ніж створити на його основі дещо краще. Саме створити, а не зруйнувати вщент навіть фундамент під ногами, а потім героїчно будувати новий.
    Люди - це дуже гарно, але в кожному суспільстві і групи з своїми інтересами. Наше завдання, що б інтереси окремих груп мали можливість корелюватися із залальнодержавними.
    Що до будівництва. Будуємо, але на українському минулому - де є місце ВКЛ, Магдебурське право, козацька держава і новітні - УНР. Сьогодні й так живемо в постсовку, який повільно здихає і повернутися не зможе, як невдалий істориний глухий кут.
    Востаннє редагував Mikela: 03.01.2017 о 14:35
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  5. #3265
    Аватар для Olorin
    Реєстрація
    19 квітень 2016
    Звідки Ви
    Екатеринослав, Днепропетровск, Днепр...
    Дописів
    2 460

    Типово

    Цитата Допис від Самсебеголова Переглянути допис
    Моя реакция однозначна -- русские твари столетиями гнобили украинцев, запрещали и практически уничтожали украинскую мову, поэтому сейчас реакция со стороны украинцев к русским оккупантам не есть излишне агрессивной. И козломордое существо, прожившее в Украине десятки лет, не может так распаясанно вести себя. Русские твари должны уяснить -- русского мира на украинской земле больше не будит. Уважение возможно после раскаяния и покаяния русского народа за свои зверства и преступления на украинской земле.
    Вы из Донецка... Вместо вас сейчас говорит гнев, потому, конечная однозначность будет достигнута после того как улягутся эмоции. Возможно на этой уйдет время, много времени. Думается мне, нет безгрешных наций. И было бы вполне отличной идеей, когда каждый обидчик извинился бы перед своей жертвой. Но вот беда, множество недостойных давно гниют в могилах. Посему, вряд ли мужик из далекой Сибири должен вставать передо мной на колени и просить прощения. Так же, как и жители Западных Областей, вряд ли обязаны бить челом перед поляками. Немцы, уж точно не будут принимать очереди со всей Европы, а в США перед коренными индейцами и то уже скоро не получится извиниться, уж слишком мало их осталось.
    Столетние войны и те проходят, наступает пора мира, в котором и стремятся жить большинство. Вот лучше подумайте как потом наладить жизнь, когда будет достигнуто долгожданное раскаяние со стороны "врага".
    Я считаю себя патриотом, но прежде всего я человек, и, когда одно не совпадает с другим, я всегда встаю на сторону человека. (с) Герман Гессе

  6. #3266

    Реєстрація
    21 липень 2010
    Звідки Ви
    Откуда? С Донбасса
    Дописів
    9 209

    Типово

    Цитата Допис від Olorin Переглянути допис
    Вы из Донецка... Вместо вас сейчас говорит гнев, потому, конечная однозначность будет достигнута после того как улягутся эмоции. Возможно на этой уйдет время, много времени. Думается мне, нет безгрешных наций. И было бы вполне отличной идеей, когда каждый обидчик извинился бы перед своей жертвой. Но вот беда, множество недостойных давно гниют в могилах. Посему, вряд ли мужик из далекой Сибири должен вставать передо мной на колени и просить прощения. Так же, как и жители Западных Областей, вряд ли обязаны бить челом перед поляками. Немцы, уж точно не будут принимать очереди со всей Европы, а в США перед коренными индейцами и то уже скоро не получится извиниться, уж слишком мало их осталось.
    Столетние войны и те проходят, наступает пора мира, в котором и стремятся жить большинство. Вот лучше подумайте как потом наладить жизнь, когда будет достигнуто долгожданное раскаяние со стороны "врага".
    русские твари уничтожили в 20 веке миллионы украинцев. русские твари уже в 21 веке опять пришли на украинскую землю убивать и разрушать. С русскими тварями "наладить жизнь" не стоит до тех пока эти существа не освободят всех заложников, не покинут оккупированные украинские земли, не раскаятся и не покаятся.
    Сейчас актуально только -- СМЕРТЬ РУССКИМ ОККУПАНТАМ, СМЕРТЬ РУССКИМ НАЦИСТАМ!

  7. #3267
    Аватар для Olorin
    Реєстрація
    19 квітень 2016
    Звідки Ви
    Екатеринослав, Днепропетровск, Днепр...
    Дописів
    2 460

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Люди - це дуже гарно, але в кожному суспільстві і групи з своїми інтересами. Наше завдання, що б інтереси окремих груп мали можливість корелюватися із залальнодержавними.
    Що до будівництва. Будуємо, але на українському минулому - де є місце ВКЛ, Магдебурське право, козацька держава і новітні - УНР. Сьогодні й так живемо в постсовку, який повільно здихає і повернутися не зможе, як невдалий істориний глухий кут.
    Дуже добре, я тількі за! За спільні інтереси, та за адекватне "корелювання загальнодержавним". Нав'язувати свою думку, ось що можно вважати неприйнятним в сучасному суспільстві. Щодо минулого, то воно дуже неоднозначне, я не історик, але напевно при будівництві ліпше за все користуватись не тільки тим досвідом (знаннями, духовним надбанням і т.і.), що залившився від наших предків, але й з усього всіту.
    Щодо постсовку, то є так, систему потрібно міняти, але це не один рік і напевно навіть не 10-тя кропотливою роботи. Людей за день не змінити. Але те що залишилося від великої державиш СССР можно не тільки руйнувати а й вдосконялювати. Зроблю невеличкий приклад в сфері охорони здоров'я.
    1. Існуя робоча система та багато спеціалізованних закладів для боротьби та профілактики захворювань туберкульозу;
    2. На момент свого створення та роботи в СССР, кілкість хворих на туберкульоз була невеликою, бо "система" функционувала ефективно;
    3. З часом показник продуктивності став падати, бо життєдіяльність "системи" ніхто не підтримував;
    4. Конечний результат - більшість людей вважає, що надбання яке залишив союз безглузде та недієве.
    5. Європейскі реформи проводять люди, які далекі від "робочої системи", і саме вони керуючись принципами "а требо як у них", ломають те що залишилось, не створюючи для недалекого майбутнього ніякої перспективи.
    6. А всього то навсього потрібно підтримувати заклади охорони здоров'я в робочуму стані, те що встаріло (обладнання, знання, методи і т.і.) модернізувати, якщо такий варіант неможливий, замінити на нове.
    7. У нас просто скасовують частину закладів проводять скорочення штатів, тим самим добивая систему яка і так не радувала суспільство своєю єфективністю.
    "Система" - це впершу чергу інструмент, кто єю керує, той і задає тон. Погана вона чи хороша, це суб'эктивна оцінка. Єфективна чи ні, ось що важливо.
    Трохи сумбурно вийшло, але більше часу в мене для бесіди вже не залишилось.
    Живіть щасливо, будуйте добре!
    Я считаю себя патриотом, но прежде всего я человек, и, когда одно не совпадает с другим, я всегда встаю на сторону человека. (с) Герман Гессе

  8. #3268
    Аватар для Olorin
    Реєстрація
    19 квітень 2016
    Звідки Ви
    Екатеринослав, Днепропетровск, Днепр...
    Дописів
    2 460

    Типово

    Цитата Допис від Самсебеголова Переглянути допис
    Сейчас актуально только -- СМЕРТЬ РУССКИМ ОККУПАНТАМ, СМЕРТЬ РУССКИМ НАЦИСТАМ!
    Боюсь, что большая часть населения нашей планеты выберет - жизнь. А смерть пользуется популярностью разве что только в похоронных бюро и то в плоскости касающейся материальных благ.
    Кстати, сколькими близкими и родными Вы готовы пожертвовать ради достижения этой заветной мечты?
    СМЕРТЬ РУССКИМ ОККУПАНТАМ, СМЕРТЬ РУССКИМ НАЦИСТАМ!
    За каждую жизнь "врага" придется платить чьей-то жизнью. Сколько Вы лично готовы положить на чаши весов, где на одной ее стороне будет находиться "смерть русских нацистов и оккупантов"? Можете не отвечать если не хотите.
    Мир вашему дому и пусть смерть его обминает!
    Востаннє редагував Olorin: 03.01.2017 о 15:16
    Я считаю себя патриотом, но прежде всего я человек, и, когда одно не совпадает с другим, я всегда встаю на сторону человека. (с) Герман Гессе

  9. #3269
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 612

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    так і в Україні, як у Нідерландах - державна українська, а містечкових, регіональних і діалектів - безліч...

    тільки, на відміну від Нідерландів, в Україні немає тиску вивчати державну мову...
    В Нидерландах два официально поддерживаемых языка. Забавно, что подавляющее большинство голландцев даже не подозревают о втором из них. Я проводил, так сказать, личный опрос среди знакомых, так только один из них знал об этом... Хотя, он сам родом с фрисланских земель.

  10. #3270

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 071

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    В Нидерландах два официально поддерживаемых языка. Забавно, что подавляющее большинство голландцев даже не подозревают о втором из них. Я проводил, так сказать, личный опрос среди знакомых, так только один из них знал об этом... Хотя, он сам родом с фрисланских земель.
    точно... призабула... бо ніхто про неї не згадує
    тому що усе кругом тільки нідерландською... навіть "прибульці" з ію вчать її, якщо хочуть знайти роботу

    доречі... пап"яменто на Карибах теж офіційна..., але й там усі знають нідерландську

  11. #3271
    Аватар для Пал Степаныч
    Реєстрація
    28 серпень 2006
    Звідки Ви
    Отовсель
    Дописів
    13 132

    Типово

    Цитата Допис від Olorin Переглянути допис
    Зроблю невеличкий приклад в сфері охорони здоров'я.
    1. Існуя робоча система та багато спеціалізованних закладів для боротьби та профілактики захворювань туберкульозу;
    Это есть гуд.. Только для позапрошлого века..
    В нормальных странах это решается вакцинацией
    Цитата Допис від Olorin Переглянути допис
    2. На момент свого створення та роботи в СССР, кілкість хворих на туберкульоз була невеликою, бо "система" функционувала ефективно;
    Обо была фактически уничтожена " социальная база " ТБ
    Цитата Допис від Olorin Переглянути допис
    3. З часом показник продуктивності став падати, бо життєдіяльність "системи" ніхто не підтримував;
    А почему ??
    Потому как хотели "сменить систему"
    Цитата Допис від Olorin Переглянути допис
    4. Конечний результат - більшість людей вважає, що надбання яке залишив союз безглузде та недієве.
    Исключительно "правильный" вывод..
    Цитата Допис від Olorin Переглянути допис
    5. Європейскі реформи проводять люди, які далекі від "робочої системи", і саме вони керуючись принципами "а требо як у них", ломають те що залишилось, не створюючи для недалекого майбутнього ніякої перспективи.
    Тут основные "ломатели" не реформаторы, А СМИ и "нервные мамочки"..
    Ну и потрясающая "темнота" населения живущего иногда по понятиям " каменного века"
    В самолете все работало отлично даже двигатель автоматически восстановил режим.
    Вот только летчик перепугался и "сбежал"

  12. #3272

    Реєстрація
    26 квітень 2016
    Дописів
    373

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    точно... призабула... бо ніхто про неї не згадує
    тому що усе кругом тільки нідерландською... навіть "прибульці" з ію вчать її, якщо хочуть знайти роботу

    доречі... пап"яменто на Карибах теж офіційна..., але й там усі знають нідерландську
    Згадують. ))) фризский официальный в провинции Фрисланд. А нидерландский государственный - для всей страны. Чтобы найти работу иногда достаточно и английский знать. Английский там как второй разговорный. А вот, чтобы остаться там жить , нужно экзамен сдать по нидерландскому. Инбургеринг.

  13. #3273
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 612

    Типово

    Цитата Допис від Naleo Переглянути допис
    Згадують. ))) фризский официальный в провинции Фрисланд.
    Это когда напомнишь напрямую, тогда, конечно, восклицают, типа - Ах, ну да!

    А нидерландский государственный - для всей страны. Чтобы найти работу иногда достаточно и английский знать. Английский там как второй разговорный. А вот, чтобы остаться там жить , нужно экзамен сдать по нидерландскому. Инбургеринг.
    У меня в офисе работало 15 человек. Из них нидерландцев - трое. Еще один неголландец знал местный язык - но он был лингвистом.

  14. #3274

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від Naleo Переглянути допис
    Згадують. ))) фризский официальный в провинции Фрисланд. А нидерландский государственный - для всей страны. Чтобы найти работу иногда достаточно и английский знать. Английский там как второй разговорный. А вот, чтобы остаться там жить , нужно экзамен сдать по нидерландскому. Инбургеринг.
    А про німецьку там згадують?
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  15. #3275

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 071

    Типово

    Цитата Допис від Naleo Переглянути допис
    Згадують. ))) фризский официальный в провинции Фрисланд. А нидерландский государственный - для всей страны. Чтобы найти работу иногда достаточно и английский знать.
    це суттєво

    Цитата Допис від Naleo Переглянути допис
    Английский там как второй разговорный.
    мій керівник англійської не знає...

    Цитата Допис від Naleo Переглянути допис
    А вот, чтобы остаться там жить , нужно экзамен сдать по нидерландскому. Инбургеринг.
    вже ж написала: громадяни ію, якщо хочуть знайти роботу, теж вчать нідерландську

    але ж йшлося не про мову, а про аналогію з Україною.... що у нас "нєважно на каком язьіке"...

  16. #3276

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 071

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    У меня в офисе работало 15 человек. Из них нидерландцев - трое. Еще один неголландец знал местный язык - но он был лингвистом.
    ну шо сказати?... заздрю ))

  17. #3277

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 071

    Типово


  18. #3278

    Реєстрація
    14 березень 2011
    Дописів
    8 862

    Типово

    А вот что там было дальше, в той статье:

    Прес-радник президента канцелярії Естонії Тоомас Сілдам зазначив в інтерв’ю Радіо 4, що між поняттями «мова окупаційної влади» і «мова окупантів» – дуже велика різниця. «Я б порадив журналістам бути коректними і не спотворювати інформацію неправильним цитуванням».

    Як пише видання, політолог Рейн Тоомл вважає, що немає різниці, чи сказав президент «мова окупаційної влади» або «мова окупантів» – адже Радянського союзу, коли ця різниця могла грати роль, більше немає. «Якби президент хотів мотивувати, чому російська мова не стала другою державною, то він повинен був знайти інші аргументи. Добре, якби у президента був радник з національних питань, але такої людини, який підказав би, що пристойно говорити, а що – ні, у президента немає. Висловлення першої особи країни може погано позначитися на іміджі Естонії з боку Росії, на Заході його сприймуть більш нейтрально, але я думаю, що і їм така постановка питання не подобається».


    И это при том что Литва, Латвия, Эстония не подписали Хартию о языках нацменьшинств. Все в ЕС и окрестностях подписали - а они нет. И если бы не ВВХ - с них бы уже спросили.
    Но даже и в таких обстоятельствах к ним появляются вопросы. Так что рекомендую читать не пропагандистские говностатейки говноблоггеров а официальные документы ЕС.
    ЗЫ: А завтра вам расскажу казочку про Сербию и цыган, малята. Ну или про хорватов и ЕС.
    Напишите, что вам больше хочется послушать...

  19. #3279
    Аватар для Джокер
    Реєстрація
    01 березень 2014
    Дописів
    2 716

    Типово

    Цитата Допис від TZETZE Переглянути допис
    ...........
    Напишите, что вам больше хочется послушать...
    Кого и за что судили в международном трибунале из сербов и из украинцев .

  20. #3280

    Реєстрація
    14 березень 2011
    Дописів
    8 862

    Типово

    Помню, судили двух хорватских генералов за геноцид сербов во время операции Олуя. Это когда немцы своим верным слугам-хорватам отдали советское вооружение из ФРГ, а хорваты потом накрыли из артиллерии и РСЗО полосу земли шириной 15-25км в РСК. Вот несмотря на беспрецедентное давление США и ФРГ этих двух генералов таки осудили.
    Это, правда, не вмещалось в официальную версию войны в Югославии от США и ЕС. Поэтому эту проблему решили деньгами сербам и решением о будущем членстве Сербии в ЕС(как раз в 2013 все резко поменялось и Сербия - кандидат в члены и процесс идет полным ходом).
    А из сербов особенно осудили Грубана Малича, погуглите об этом знаменитом насильнике, убийце, пьянице и вообще Биелинском Мяснике.
    Я всем патриотистам советую узнать о жизни Грубана, это познавательно.
    ЗЫ: Вот цирк будет, если в 2030-2035 годах Полторака посадят за "геноцид народа Донбасса". Потому что украинцы - это государствообразующий народ в Украине. И любые украинцы, боровшиеся против сепаратистов, окажутся по итогу жуткими военными преступниками и всякие там новоросы будут на каждом шагу пенять что мол из всех участников заварухи больше осужденных украинцев, потом идут русские, потом новоросы а крымчане так вообще отпетляли в трибунале, типа черногорцев.

Сторінка 164 з 315 ПершаПерша ... 64114154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174214264 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті