Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 803 з 1062 ПершаПерша ... 303703753793794795796797798799800801802803804805806807808809810811812813853903 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 21240, показано з 16 041 по 16 060.

Тема: Субсидия на ЖКХ

  1. #16041
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    64 135

    Типово

    Цитата Допис від СераяМышь Переглянути допис
    накуя?
    Шоб не указывать зарабатующего супруга содержащего субсидиантишку и детей прихлебателей с государсвеного корыта...)))))))))
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  2. #16042
    Аватар для Аленькая
    Реєстрація
    14 лютий 2007
    Дописів
    2 939

    Типово

    Цитата Допис від СераяМышь Переглянути допис
    вы не поняли основного смысла. чтобы получить из бюджета деньги в виде субсидии - надо платить налоги.
    кто не платит налоги - тот субсидию не получает. не касается пенсионеров, инвалидов и прочих.... с них налоги никто не требует.
    если ты трудоспособный, то заплати налоги - и только после этого проси субсидию

    как бы все логично

    пс
    спросите у работающих людей, сильно ли им нравится платить ЕСВ каждый месяц, и не получать при этом субсидию.....
    думаю, что нет. мой муж, например, тоже не в восторге от ЕСВ... но платит.

    есть еще один подводный камень....
    кто пойдет платить ЕСВ, не имея доходов, ради получения субсидии.... а такие будут, и немало. тот скоро встрянет на проверку - откуда деньги на оплату ЕСВ.
    вот так помаленьку и будут выводить ЗП в конвертах на чистую воду.
    Мышка, тут понятно одно:в бюджете денег нет, все украдено до нас), потихоньку сворачивают все социальные программы, уже не раз озвучивали перспективу полного отсутствия пенсии , пока мы с вами до нее доживём.
    А у желающих платить ЕСВ есть на мой взгляд железный аргвмент-трачу ранее накопленное. Это у нас ещё ведь законом не запрещено)
    Я подробно обсуждение с этим налогом пропустила. Получается, чтоб иметь субсидию, нп важно, летнюю или зимнюю,, безработному нужно оплатить 1000 с хвостиком единоразово или каждый месяц? Можно в двух словах ?

  3. #16043
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 753

    Типово

    Цитата Допис від СераяМышь Переглянути допис
    по поводу соц нормы на услуги ЖЭКа

    до 01/05/2018 должно было бы субсидироваться согласно постанове 1022, котрую с 01/05/2018 отменили
    http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1022-2016-п
    по формуле граничной соц нормы
    Вгрн = ЗПмін * 0,1 / 48,87


    = 3723*0,1/48,84 = 7,62 грн/кв.м.

    то есть...
    ЖЭКи должны были просубсидировать на полный их тариф. в январе, феврале и марте 2018 так и произошло.
    но в апреле 2018 просубсидировано по старому тарифу 2,17 грн/кв.м, который был в 2017 году. чечеловский район. удивительно, но факт.

    с 01/05/2018 новая формула

    для оплати житлової послуги — послуги з управління багатоквартирним будинком; витрат на управління багатоквартирним будинком, що визначаються за такою формулою:
    СНжп = (Пмін * Ксрв) / СРзпж,


    = 1700*0,15/48,84 = 5,21 грн/кв.м.
    В мене лютий березень заходило по 150. Квітень 260
    Цитата Допис від СераяМышь Переглянути допис
    вам не надо отказываться от субсидии, вам ее и так не дадут. зачем отказывать от того, что тебе не дают?
    пожалейте свои ноги. ходи - не ходи, результат один и тот же.
    Так річ в тому що вони можуть прошляпити, дадуть субс, а через півроку рік оговтатися і відмінусують все і буде така собі нормальна 'переплата' ))
    Цитата Допис від Аленькая Переглянути допис
    Мышка, тут понятно одно:в бюджете денег нет, все украдено до нас), потихоньку сворачивают все социальные программы, уже не раз озвучивали перспективу полного отсутствия пенсии , пока мы с вами до нее доживём.
    А у желающих платить ЕСВ есть на мой взгляд железный аргвмент-трачу ранее накопленное. Это у нас ещё ведь законом не запрещено)
    Я подробно обсуждение с этим налогом пропустила. Получается, чтоб иметь субсидию, нп важно, летнюю или зимнюю,, безработному нужно оплатить 1000 с хвостиком единоразово или каждый месяц? Можно в двух словах ?
    Ну люди ж кожен місяць з зп його платять як би ))
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  4. #16044
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Аленькая Переглянути допис
    ...в бюджете денег нет, все украдено до нас), потихоньку сворачивают все социальные программы, уже не раз озвучивали перспективу полного отсутствия пенсии ...
    Сворачивание социальной поддержки государства приведет к резкому сокращению населения Украины.
    Это и есть - основная цель.
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  5. #16045
    Аватар для СераяМышь
    Реєстрація
    31 серпень 2010
    Звідки Ви
    Дніпро, Титова
    Дописів
    23 138

    Типово

    Цитата Допис від ДРИМ Переглянути допис
    уже это всё официально на всех сайтах напечатали?
    нет
    на сайте рады все еще висит старая редакция постановы
    http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/848-95-п
    Цитата Допис від Аленькая Переглянути допис
    Мышка, тут понятно одно:в бюджете денег нет, все украдено до нас), потихоньку сворачивают все социальные программы, уже не раз озвучивали перспективу полного отсутствия пенсии , пока мы с вами до нее доживём.
    А у желающих платить ЕСВ есть на мой взгляд железный аргвмент-трачу ранее накопленное. Это у нас ещё ведь законом не запрещено)
    Я подробно обсуждение с этим налогом пропустила. Получается, чтоб иметь субсидию, нп важно, летнюю или зимнюю,, безработному нужно оплатить 1000 с хвостиком единоразово или каждый месяц? Можно в двух словах ?
    не доживем мы с вами до пенсии, нет у нас таких шансов

    по ЕСВ уже было по теме
    6. Житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо:
    ....
    3) у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії (далі — особи, доходи яких враховуються під час призначення житлової субсидії), і в цьому періоді:
    за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України, у них взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії; або
    вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії; та/або
    вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.
    Житлові субсидії у випадках, передбачених абзацами другим — четвертим цього підпункту, призначаються, якщо особи, доходи яких враховуються під час призначення житлової субсидії, протягом такого періоду:
    навчалися за денною формою навчання у закладах середньої освіти, професійно-технічних навчальних закладах, закладах вищої освіти або зареєстровані у службі зайнятості як такі, що шукають роботу, і в цей період навчалися в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості;
    отримували хоча б один із таких видів доходу, як пенсію, стипендію, допомогу при народженні (усиновленні) дитини, допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, допомогу по догляду за особами з інвалідністю I і II групи внаслідок психічного розладу, допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, тимчасову державну соціальну допомогу непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомогу по безробіттю;
    как минимум четыре месяца в полугодии ЕСВ должен быть оплачен
    Цитата Допис від СераяМышь Переглянути допис
    чуть не так
    https://www.dcz.gov.ua/novyna/bezrob...mayut-staty-na

    соц страх посчитает ЕСВ от липового дохода 5286 грн
    1163 грн/мес
    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Сворачивание социальной поддержки государства приведет к резкому сокращению населения Украины.
    Это и есть - основная цель.
    примерно так
    Востаннє редагував СераяМышь: 12.05.2018 о 08:40
    Нельзя надолго оставлять женщину одну. Иначе у нее появляются Мысли и она их Думает. В силу особенностей женской логики, ни к чему хорошему это не приводит.

  6. #16046
    Аватар для Help2011
    Реєстрація
    12 жовтень 2011
    Дописів
    421

    Типово

    Вопрос Мышке.
    Как думаешь (личное мнение)...

    В домохозяйстве зарегистрированы: Отец, мать (оба пенсионеры), дочь с годовалым ребенком.
    Муж дочери зарегистрирован по другому адресу, работает официально, но с ним все сложно (уточнять не буду - это лирика).
    Потребуют вносить его в декларацию при переоформлении субсидии?

  7. #16047
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 753

    Типово

    урвати у Мишки хліба чи шо?
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  8. #16048
    Аватар для СераяМышь
    Реєстрація
    31 серпень 2010
    Звідки Ви
    Дніпро, Титова
    Дописів
    23 138

    Типово

    Цитата Допис від Help2011 Переглянути допис
    Вопрос Мышке.
    Как думаешь (личное мнение)...

    В домохозяйстве зарегистрированы: Отец, мать (оба пенсионеры), дочь с годовалым ребенком.
    Муж дочери зарегистрирован по другому адресу, работает официально, но с ним все сложно (уточнять не буду - это лирика).
    Потребуют вносить его в декларацию при переоформлении субсидии?
    если с мужем этим есть официальный брак - то его доходы попадают в декларацию этого семейства
    если официального брака нет - то и мужа как бы нет
    если с мужем все сложно - разводиться прямая дорога, и алименты взыскивать сразу при разводе (на жену пока ребенку не стукнет 3 года, и на самого ребенка до совершеннолетия)
    Нельзя надолго оставлять женщину одну. Иначе у нее появляются Мысли и она их Думает. В силу особенностей женской логики, ни к чему хорошему это не приводит.

  9. #16049
    Аватар для Help2011
    Реєстрація
    12 жовтень 2011
    Дописів
    421

    Типово

    Тогда второй вопрос.
    Если дочь с ребенком перерегистрируются по другому адресу (есть такая возможность), старшим родителям нужно будет все равно указывать ее с мужем в декларацию?

  10. #16050
    Аватар для Аленькая
    Реєстрація
    14 лютий 2007
    Дописів
    2 939

    Типово

    Цитата Допис від СераяМышь Переглянути допис
    нет
    на сайте рады все еще висит старая редакция постановы
    http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/848-95-п

    не доживем мы с вами до пенсии, нет у нас таких шансов

    по ЕСВ уже было по теме

    как минимум четыре месяца в полугодии ЕСВ должен быть оплачен

    1163 грн/мес

    примерно так
    Мышка, спс.
    В сухом остатке имеем: два безработных в семье, каждый месяц налог 2326 , это даже если прописаны по разным адресам? И субсик 1500? Круто придумали) интересно, на кого это рассчитано

  11. #16051
    Аватар для Анель
    Реєстрація
    27 березень 2009
    Звідки Ви
    Левобережный - 3
    Дописів
    566

    Типово

    Добрый день, подскажите,в новых правилах на получение субсидии есть что-то о полученной в наследство недвижимости? Спасибо.

  12. #16052
    Аватар для СераяМышь
    Реєстрація
    31 серпень 2010
    Звідки Ви
    Дніпро, Титова
    Дописів
    23 138

    Типово

    Цитата Допис від Help2011 Переглянути допис
    Тогда второй вопрос.
    Если дочь с ребенком перерегистрируются по другому адресу (есть такая возможность),

    старшим родителям нужно будет все равно указывать ее с мужем в декларацию?
    дочь совершеннолетняя? да. она не ребенок, к семье родителей отношения не имеет, родители уже не обязаны ее содержать.

    в семью родителей входят только дети, несовершеннолетние дети.
    если и совершеннолетние, то только студенты дневной формы обучения до окончания обучения (родители обязаны их содержать).

    ни совершеннолетняя дочь, ни ее ребенок, ни ее муж не входят в семью пенсионеров, пенсы их содержать не обязаны.
    но они могут входить в домохозяйство пенсов, если прописаны вместе с пенсами.
    Востаннє редагував СераяМышь: 12.05.2018 о 16:01
    Нельзя надолго оставлять женщину одну. Иначе у нее появляются Мысли и она их Думает. В силу особенностей женской логики, ни к чему хорошему это не приводит.

  13. #16053
    Аватар для Sunlia
    Реєстрація
    12 жовтень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск - Каменское ;)
    Дописів
    13 638

    Типово

    Цитата Допис від Аленькая Переглянути допис
    Мышка, спс.
    В сухом остатке имеем: два безработных в семье, каждый месяц налог 2326 , это даже если прописаны по разным адресам? И субсик 1500? Круто придумали) интересно, на кого это рассчитано
    рассчитано на уменьшение числа получателей субсидий да и все. Какого - то смысла платить ЕСВ я не вижу. Раз не буду платить, значит субсидии не будет. Все просто)))
    Заколки и бантики, ободки ручной работы

  14. #16054
    Аватар для СераяМышь
    Реєстрація
    31 серпень 2010
    Звідки Ви
    Дніпро, Титова
    Дописів
    23 138

    Типово

    Цитата Допис від Sunlia Переглянути допис
    рассчитано на уменьшение числа получателей субсидий да и все. Какого - то смысла платить ЕСВ я не вижу. Раз не буду платить, значит субсидии не будет. Все просто)))
    да
    Цитата Допис від Аленькая Переглянути допис
    Мышка, спс.
    В сухом остатке имеем: два безработных в семье, каждый месяц налог 2326 , это даже если прописаны по разным адресам? И субсик 1500? Круто придумали) интересно, на кого это рассчитано
    экономят бюджет как могут
    Цитата Допис від Анель Переглянути допис
    Добрый день, подскажите,в новых правилах на получение субсидии есть что-то о полученной в наследство недвижимости? Спасибо.
    нет
    Нельзя надолго оставлять женщину одну. Иначе у нее появляются Мысли и она их Думает. В силу особенностей женской логики, ни к чему хорошему это не приводит.

  15. #16055
    Аватар для Анель
    Реєстрація
    27 березень 2009
    Звідки Ви
    Левобережный - 3
    Дописів
    566

    Типово

    СераяМышь,
    Спасибо за ответ.

  16. #16056
    Аватар для kian
    Реєстрація
    09 травень 2008
    Дописів
    1 922

    Типово

    Цитата Допис від Аленькая Переглянути допис
    .... В сухом остатке имеем: два безработных в семье, каждый месяц налог 2326 ....
    Не каждый месяц:
    Вітаю! Скажіть будь ласка, якшо я безробітний і не стою на обліку в центрі занятості я можу оформити субсидію? Тобто , мені буде нараховано 3 прожит мінімума? І ч потрібно мені платити в пенсійний якийсь внесок ( скільки?) ? Це потрібно робити кожні 3 місяці постійно? Дякую.

    Відповідь:
    Так, все вірно. Єдиний соціальний внесок за три місяці у розмірі, що не менший ніж мінімальний, потрібно буде сплатити одноразово. Необхідно звернутися в Пенсійний фонд, взяти рахунок, оплатити і квитанцію прикріпити до документів - заяви і декларації про доходи.
    В одноразовость не верю. Скорей всего, 3-х месячный ЕСВ нужно будет оплачивать при каждом переназначении субсидии.

  17. #16057
    Аватар для kian
    Реєстрація
    09 травень 2008
    Дописів
    1 922

    Типово

    Цитата Допис від Анель Переглянути допис
    Добрый день, подскажите,в новых правилах на получение субсидии есть что-то о полученной в наследство недвижимости? Спасибо.
    Якщо бабуся подарувала мені (онучці) квартиру вартістю 45 тис. грн. чи буде враховуватися ця сумма до моїх доходів при нарахуванні субсидії?

    Відповідь:
    Якщо громадянин подарував або передав те чи інше майно у спадок, він не позбавляється субсидії. Натомість допомогу уже не зможе отримати той, хто отримав такий дарунок чи успадкував.
    Степень родства значения не имеет.

  18. #16058
    Аватар для СераяМышь
    Реєстрація
    31 серпень 2010
    Звідки Ви
    Дніпро, Титова
    Дописів
    23 138

    Типово

    Цитата Допис від kian Переглянути допис
    В одноразовость не верю. Скорей всего, 3-х месячный ЕСВ нужно будет оплачивать при каждом переназначении субсидии.
    4 месяца в каждом полугодии, оплата одноразово, то есть за 4 месяца сразу, за одну оплату
    вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.
    Необхідно звернутися в Пенсійний фонд, взяти рахунок, оплатити
    https://www.dcz.gov.ua/novyna/bezrob...mayut-staty-na
    Особам, які не стали на облік до центру зайнятості, соцстрах автоматично розраховуватиме дохід в три прожиткових мінімуми, що складає 5 тис. 286 грн.
    ЕСВ 1163 грн/мес
    1163*4=4652 грн одноразово, раз в полугодие

    Цитата Допис від kian Переглянути допис
    Степень родства значения не имеет.
    доход от наследства и раньше учитывали, но только в периоде получения этого дохода, как любые другие доходы
    происхождение самой недвижимости для субсидии значения не имеет (хоть она куплена, хоть унаследована, хоть принята в дар), это тоже не изменилось
    Востаннє редагував СераяМышь: 12.05.2018 о 20:15
    Нельзя надолго оставлять женщину одну. Иначе у нее появляются Мысли и она их Думает. В силу особенностей женской логики, ни к чему хорошему это не приводит.

  19. #16059
    Аватар для Анель
    Реєстрація
    27 березень 2009
    Звідки Ви
    Левобережный - 3
    Дописів
    566

    Типово

    Цитата Допис від СераяМышь Переглянути допис

    доход от наследства и раньше учитывали, но только в периоде получения этого дохода, как любые другие доходы
    происхождение самой недвижимости для субсидии значения не имеет (хоть она куплена, хоть унаследована, хоть принята в дар), это тоже не изменилось
    Объясните, пожалуйста: т.е если я получила квартиру в наследство, то учитывается, что у меня доход в размере стоимости квартиры? И субсидии в том периоде, когда я вступила в наследство мне не положена?

  20. #16060
    Аватар для СераяМышь
    Реєстрація
    31 серпень 2010
    Звідки Ви
    Дніпро, Титова
    Дописів
    23 138

    Типово

    Цитата Допис від Анель Переглянути допис
    Объясните, пожалуйста: т.е если я получила квартиру в наследство, то учитывается, что у меня доход в размере стоимости квартиры? И субсидии в том периоде, когда я вступила в наследство мне не положена?
    сумма полученного наследства всегда учитывалась в доходы
    в том периоде, когда эту сумму человек получил
    наследство - это только один из видов доходов

    10. Для розрахунку житлової субсидії враховуються доходи членів домогосподарства, членів сім’ї особи із складу домогосподарства, зазначених у пункті 9 цього Положення, які досягли 14-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються такі доходи.

    Під час призначення житлової субсидії враховуються такі доходи:
    заробітна плата після сплати податку на доходи фізичних осіб;
    пенсія;
    стипендія;
    соціальні виплати, які призначаються структурним підрозділом з питань соціального захисту населення;
    допомога по безробіттю, інші страхові виплати, які призначаються фондами соціального страхування;
    інші доходи.

    До сукупного доходу домогосподарства не включаються такі соціальні виплати:
    частина допомоги при народженні дитини, виплата якої здійснюється одноразово;
    частина допомоги при усиновленні дитини, виплата якої здійснюється одноразово;
    одноразова винагорода жінкам, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”;
    державна соціальна допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
    допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;
    щомісячна адресна допомога внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

    До сукупного доходу також не враховуються:
    аліменти, отримані на дітей;
    доходи від розміщення депозитів;
    оплата праці членів виборчих комісій, а також осіб, які залучаються до роботи в комісії, у тому числі в день голосування, дні встановлення підсумків голосування та результатів виборів;
    допомога громадських та благодійних організацій;
    допомога на поховання;
    одноразова допомога, яка надається відповідно до законодавства або за рішеннями органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності;
    вартість безоплатно отриманих санаторно-курортних путівок, технічних та інших засобів реабілітації, в тому числі грошова компенсація вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації;
    суми, які виплачуються в порядку відшкодування шкоди, заподіяної працівникові за ушкодження його здоров’я, що пов’язане з виконанням ним трудових обов’язків.

    До середньомісячного доходу осіб, які беруть (брали) безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції (операції об’єднаних сил), та/або до середньомісячного доходу членів їх сімей не враховуються:

    отримані ними у період безпосередньої участі у проведенні антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) грошове забезпечення та інші виплати і види соціальної допомоги, що здійснюються працівникам правоохоронних органів, військовослужбовцям та працівникам Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, Держспецтрансслужби, МВС, Національної поліції, Управління державної охорони, Держспецзв’язку, іншим працівникам утворених відповідно до закону військових формувань;
    отримана ними у період та/або після безпосередньої участі у проведенні антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) благодійна допомога незалежно від розміру та джерела походження.
    для расчета субсидии используют определенный прошлый период
    вот когда при расчете ваше наследство попадет в период обзора соц защиты, то конечно же субсидия по доходам положена не будет
    Востаннє редагував СераяМышь: 12.05.2018 о 20:24
    Нельзя надолго оставлять женщину одну. Иначе у нее появляются Мысли и она их Думает. В силу особенностей женской логики, ни к чему хорошему это не приводит.

Сторінка 803 з 1062 ПершаПерша ... 303703753793794795796797798799800801802803804805806807808809810811812813853903 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті