Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 8 з 20 ПершаПерша 123456789101112131415161718 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 386, показано з 141 по 160.

Тема: Налог на недвижимость. Днепр

  1. #141
    Аватар для naccounter
    Реєстрація
    08 червень 2009
    Звідки Ви
    центр всесвіту
    Дописів
    3 302

    Типово

    Цитата Допис від Черный Кондитер Переглянути допис
    неожиданно, но наша мэрия о нас позаботилась: Днепропетровск: налог на недвижимость будет минимальным
    за уменьшение ставок горсовету респект, но даже при минимальной для зданий в центре (0,5%) выходит к уплате 200 тыс.

  2. #142
    Аватар для el_bregg
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    28 714

    Типово

    Цитата Допис від Черный Кондитер Переглянути допис
    неожиданно, но наша мэрия о нас позаботилась: Днепропетровск: налог на недвижимость будет минимальным
    О ком это???
    Первый закон глупости
    Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©

  3. #143

    Реєстрація
    07 липень 2008
    Дописів
    6 007

    Типово

    Цитата Допис від Черный Кондитер Переглянути допис
    неожиданно, но наша мэрия о нас позаботилась: Днепропетровск: налог на недвижимость будет минимальным
    Никто ни о ком не позаботился - это только предложения.
    Востаннє редагував Ир.Сер.: 17.01.2015 о 22:44

  4. #144

    Реєстрація
    11 січень 2010
    Звідки Ви
    12 квартал-Центр
    Дописів
    185

    Типово

    Цитата Допис від Ірчик Переглянути допис
    Я не так, щоб хвилююсь, але цікаво, до чого ж готуватись*-)
    Одна справа, якщо власниця попросить у мене грошей заплатити за свої зайві 23 квадрати))) А геть інша - коли мене, як опікуна, змусять заплатити і за ці зайві квадрати, і за цілу зайву квартиру)))
    Я так розумію,дитина-сирота?Тоді вона не повинна платити взагалі,якщо власність записана на неї.

    http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/71-19/page10
    "266.2.2. Не є об’єктом оподаткування:

    а) об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, а також організацій, створених ними в установленому порядку, що повністю утримуються за рахунок відповідного державного бюджету чи місцевого бюджету і є неприбутковими (їх спільній власності);

    б) об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, які розташовані в зонах відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення, визначені законом, в тому числі їх частки;

    в) будівлі дитячих будинків сімейного типу;

    г) гуртожитки;

    ґ) житлова нерухомість непридатна для проживання, в тому числі у зв’язку з аварійним станом, визнана такою згідно з рішенням сільської, селищної, міської ради;

    д) об’єкти житлової нерухомості, в тому числі їх частки, що належать дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа, визнаним такими відповідно до закону, дітям-інвалідам, які виховуються одинокими матерями (батьками), але не більше одного такого об’єкта на дитину;

    е) об’єкти нежитлової нерухомості, які використовуються суб’єктами господарювання малого та середнього бізнесу, що провадять свою діяльність в малих архітектурних формах та на ринках;

    є) будівлі промисловості, зокрема виробничі корпуси, цехи, складські приміщення промислових підприємств;

    ж) будівлі, споруди сільськогосподарських товаровиробників, призначені для використання безпосередньо у сільськогосподарській діяльності;

    з) об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності громадських організацій інвалідів та їх підприємств."



    И ещё:

    "266.4.2. Сільські, селищні, міські ради встановлюють пільги з податку, що сплачується на відповідній території, з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку, та використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими статутами (положеннями). Пільги з податку, що сплачується на відповідній території, з об’єктів житлової нерухомості для фізичних осіб визначаються виходячи з їх майнового стану та рівня доходів.

    Пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об’єктів житлової нерухомості, для фізичних осіб не надаються на:

    об’єкт/об’єкти оподаткування, якщо площа такого/таких об’єкта/об’єктів перевищує п’ятикратний розмір неоподатковуваної площі, затвердженої рішенням органів місцевого самоврядування;

    об’єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності)
    ."


    Т.е.,если несовершеннолетняя проживает с Вами,а её квартиру Вы официально сдаёте в найм,то ...всё равно налог не платите.Потому как её квартира не является объектом налогообложения,и льгота ей не нужна(даже если там квартира в 500 м2).А вот если сдаёте свою (официально),то за свою платите налог,причём без всяких льгот,за все квадраты.

    ИМХО.Потому как Закон - что дышло.

  5. #145
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Serg S Переглянути допис
    Я так розумію...
    Тьху на Вас. Ірчик про свою дитину пише (ну читайте уважно, а не між рядків). Повитирайте оті ваші вигадки (((

  6. #146

    Реєстрація
    07 липень 2008
    Дописів
    6 007

    Типово

    Белый и пушистый зверек подкрался незаметно.....
    Верховная Рада одобрила законопроект №1565 (15.01.2015) о праве собственности на многоквартирные дома.
    Данный проект закона предусматривает внесение в Гражданский кодекс Украины термина «многоквартиный дом».
    Таким жильем будет считаться дом с отдельным адресом, в котором находятся 2 и более квартир. Владельцы этих квартир, согласно документу, будут считать совлацельцами многоквартирного дома и земельного участка, на котором дом расположен.
    Готовим денежки?

  7. #147
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Ир.Сер. Переглянути допис
    Белый и пушистый зверек подкрался незаметно.....
    Верховная Рада одобрила законопроект №1565 (15.01.2015) о праве собственности на многоквартирные дома.
    Данный проект закона предусматривает внесение в Гражданский кодекс Украины термина «многоквартиный дом».
    Таким жильем будет считаться дом с отдельным адресом, в котором находятся 2 и более квартир. Владельцы этих квартир, согласно документу, будут считать совлацельцами многоквартирного дома и земельного участка, на котором дом расположен.
    Готовим денежки?
    А что Вас так страшит? Кусок площади лестничной клетки?
    У нас ОСМД и все члены ОСМД и так считаются совладельцами. И все услуги по обслуживанию нам считают с учетом подсобных помещений.

    Кроме того, чтобы собственники квартир стали совладельцами не только по определению, но и в документах, надо эти самые документы получить (а кто получать их будет, если нет ЖСК или ОСМД?). А это явно не завтра произойдет. Успеем адаптироваться

  8. #148

    Реєстрація
    11 січень 2010
    Звідки Ви
    12 квартал-Центр
    Дописів
    185

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Тьху на Вас. Ірчик про свою дитину пише (ну читайте уважно, а не між рядків). Повитирайте оті ваші вигадки (((
    Які вигадки?Я ж не даремно взяв її цитату,де йде мова про "опікун".З яких це часів батьки вдруг стали опікунами?
    Стаття 243 Сімейного кодексу.
    " Діти, над якими встановлюється опіка, піклування
    1. Опіка, піклування встановлюється над дітьми-сиротами і дітьми, позбавленими батьківського піклування.
    2. Опіка встановлюється над дитиною, яка не досягла чотирнадцяти років, а піклування - над дитиною у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років"


    Як "вигадала" Ірчик,таку відповідь і отримала.

    А витирати нічого не буду,тому що неповнолітні діти-сироти з нерухомим майном - це не якась там вигадка,а факт.Не потрібно буде Ірчику,стане в нагоді комусь іншому.

    Якщо ж у випадку Ірчика майно належить її дитині,а вона є тільки розпорядником майна,то тут треба ще й сімейний кодекс штудіювати,і цивільній,що там і як.Гадаю,це тільки до юр.консультанта.Я - пас.

  9. #149
    Аватар для Dereza
    Реєстрація
    10 липень 2013
    Звідки Ви
    с полей бескрайних
    Дописів
    12 108

    Типово

    Цитата Допис від naccounter Переглянути допис
    за уменьшение ставок горсовету респект, но даже при минимальной для зданий в центре (0,5%) выходит к уплате 200 тыс.
    Здание площадью 33 000 кв. м.?)

  10. #150
    Аватар для naccounter
    Реєстрація
    08 червень 2009
    Звідки Ви
    центр всесвіту
    Дописів
    3 302

    Типово

    Цитата Допис від Dereza Переглянути допис
    Здание площадью 33 000 кв. м.?)
    прибл., общей

  11. #151
    Аватар для el_bregg
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    28 714

    Типово

    Цитата Допис від Ир.Сер. Переглянути допис
    Белый и пушистый зверек подкрался незаметно.....
    Верховная Рада одобрила законопроект №1565 (15.01.2015) о праве собственности на многоквартирные дома.
    Данный проект закона предусматривает внесение в Гражданский кодекс Украины термина «многоквартиный дом».
    Таким жильем будет считаться дом с отдельным адресом, в котором находятся 2 и более квартир. Владельцы этих квартир, согласно документу, будут считать совлацельцами многоквартирного дома и земельного участка, на котором дом расположен.
    Готовим денежки?
    Нет.
    Первый закон глупости
    Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©

  12. #152
    Аватар для Ірчик
    Реєстрація
    08 лютий 2004
    Звідки Ви
    Дніпроград
    Дописів
    18 498

    Типово

    Цитата Допис від Serg S Переглянути допис
    Які вигадки?Я ж не даремно взяв її цитату,де йде мова про "опікун".З яких це часів батьки вдруг стали опікунами?
    Стаття 243 Сімейного кодексу.
    " Діти, над якими встановлюється опіка, піклування
    1. Опіка, піклування встановлюється над дітьми-сиротами і дітьми, позбавленими батьківського піклування.
    2. Опіка встановлюється над дитиною, яка не досягла чотирнадцяти років, а піклування - над дитиною у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років"


    Як "вигадала" Ірчик,таку відповідь і отримала.

    А витирати нічого не буду,тому що неповнолітні діти-сироти з нерухомим майном - це не якась там вигадка,а факт.Не потрібно буде Ірчику,стане в нагоді комусь іншому.

    Якщо ж у випадку Ірчика майно належить її дитині,а вона є тільки розпорядником майна,то тут треба ще й сімейний кодекс штудіювати,і цивільній,що там і як.Гадаю,це тільки до юр.консультанта.Я - пас.
    Можливо, я не в курсі термінології. Але коли оформлювали право власності на квартиру (в 2003), нотаріус називав мене саме "опікуном до її 18-річчя". Саме тому Я є розпорядником її майна, не батько або ще хтось.

    Де я що вигадала?

    ЗІ: 14 їй вже є.

  13. #153

    Реєстрація
    07 липень 2008
    Дописів
    6 007

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    А что Вас так страшит?
    Почему Вы так решили? Откуда такая агрессия?
    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    И все услуги по обслуживанию нам считают с учетом подсобных помещений.
    Какие услуги?
    Востаннє редагував Ир.Сер.: 18.01.2015 о 21:05

  14. #154
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Ир.Сер. Переглянути допис
    Какие услуги?
    Все, что связано с обслуживанием, что входит в квартплату (уборка, освещение, отопление подъезда, вывоз мусора... и что там еще необходимого)

    З.Ы. Агрессия у Вас скорее и Вы придаете свой оттенок тому, что пишут другие. Не делайте так и эмоциональный окрас - очудо! - станет иным.

  15. #155

    Реєстрація
    07 липень 2008
    Дописів
    6 007

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Все, что связано с обслуживанием, что входит в квартплату (уборка, освещение, отопление подъезда, вывоз мусора... и что там еще необходимого)

    З.Ы. Агрессия у Вас скорее и Вы придаете свой оттенок тому, что пишут другие. Не делайте так и эмоциональный окрас - очудо! - станет иным.
    ППЦ....

  16. #156
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Ир.Сер. Переглянути допис
    ППЦ....
    Это к первой части сообщения или ко второй?

  17. #157

    Реєстрація
    11 січень 2010
    Звідки Ви
    12 квартал-Центр
    Дописів
    185

    Типово

    Цитата Допис від Ірчик Переглянути допис
    Можливо, я не в курсі термінології. Але коли оформлювали право власності на квартиру (в 2003), нотаріус називав мене саме "опікуном до її 18-річчя". Саме тому Я є розпорядником її майна, не батько або ще хтось.

    Де я що вигадала?

    ЗІ: 14 їй вже є.
    Я ж Вам привів витяг з Закону,в яких випадках встановлюється опіка або піклування.
    Зрозумійте,що казати нотаріус може все що завгодно,а дійсність прописана або в Законі,або в офіційній бумажці (та того ж нотаріуса).
    Та й "вигадала" було в лапках. (то було не звинувачення , а продовження лінії розмови , про мої вигадки).

    Знову ж таки,Сімейний кодекс:
    "Стаття 177. Управління майном дитини
    1. Батьки управляють майном, належним малолітній дитині, без спеціального на те повноваження. Батьки зобов'язані дбати про збереження та використання майна дитини в її інтересах...

    6. При вчиненні одним із батьків правочинів щодо майна малолітньої дитини вважається, що він діє за згодою другого з батьків. Другий з батьків має право звернутися до суду з вимогою про визнання правочину недійсним як укладеного без його згоди, якщо цей правочин виходить за межі дрібного побутового.

    На вчинення одним із батьків правочинів щодо транспортних засобів та нерухомого майна малолітньої дитини повинна бути письмова нотаріально засвідчена згода другого з батьків.
    "

    Тобто,якщо тільки Ви маєте право розпоряджатися нерухомістю вашої дитини,то повинна бути письмова згода чоловіка,засвідчена нотаріально. Або ж "Якщо той з батьків, хто проживає окремо від дитини протягом не менш як шість місяців, не бере участі у вихованні та утриманні дитини або якщо місце його проживання невідоме, правочини, зазначені в абзаці другому цієї частини, можуть бути вчинені без його згоди."

    Взагалі,почитайте Сімейний кодекс http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2947-14/page3 ,може щось знайдете для себе корисне ( без іронії).Стаття 177 - саме про майно дитини.

    Що ж стосується головного Вашого питання - Чи не приплюсують до Вашої нерухомості ще й нерухомість дитини...
    Гадаю,що ні.Адже Ви не є власником нерухомості дитини,Ви тільки розпорядник.Налогова ж буде розсилати налогові зобов'язання саме власникам.
    Я розумію так:береться нерухомість,визначається власник.Потім цей власник перевіряється на наявність у нього іншої нерухомості у власності.Усе суммується,потім мінус пільга.На залишок нараховується податок,висилається податкове зобов'язання за місцем реєстрації власника (або нерухомості).Де тут повинен бути розпорядник власності ?!Ніде!Тільки,якщо не буде задовільнено податкове зобов'язання,розпорядник майна "вспливе" у суді.

  18. #158
    Тема года 2008
    Бухгалтер года 2013
    Аватар для Волшебница
    Реєстрація
    20 березень 2005
    Дописів
    16 476
    БУХсопровождение: юрлица, физлица, нотариусы. Регистрация/Ликвидация ВЫТЯГИ
    Сдам отчеты за Вас!

  19. #159

    Реєстрація
    07 липень 2008
    Дописів
    6 007

    Типово

    Порадовал п.6.

    случае, если налогоплательщик не уплачивает согласованную сумму денежного обязательства и / или авансовых взносов по налогу на прибыль предприятий в течение сроков, определенных этим Кодексом, такой налогоплательщик привлекается к ответственности в виде штрафа в следующих размерах:


    Какая связь с налогом на прибыль?

  20. #160
    Аватар для R-P
    Реєстрація
    13 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    189

    Типово

    И опять п.6.
    Если налог вводится с 1 января 2015года, то откуда взялись эти сроки:
    . За какой год в этом году будет уплачиваться налог, с какого числа люди будут получать платежки, в какой срок нужно будет оплатить налог, какие штрафы предусмотрены за несвоевременную уплату?
    В 2015 году налог начисляется контролирующими органами по месту регистрации плательщика за 2014 год:
    - за период с 01 января по 31 марта 2014 года - с жилой площади;
    - с 01 апреля до 31 декабря 2014 года - с общей площади объектов жилой недвижимости.

    и почему это не полный год, а какие-то разрывы?
    Кстати, в Киеве горсовет собирается думать над ставками налога до конца года.
    Вот что они говорят:
    Налог на недвижимость физических лиц в Киеве будет введен в действие с 2016 года текст здесь

Сторінка 8 з 20 ПершаПерша 123456789101112131415161718 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті