Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 56 з 173 ПершаПерша ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 3459, показано з 1 101 по 1 120.

Тема: Русский язык. Знаешь - ответь. Не знаешь - спроси.

  1. #1101
    Почетный форумчанин
    Пара года 2006 (Morgenstern)
    Иноземный огородник года 2013
    Аватар для Harald
    Реєстрація
    31 грудень 2004
    Звідки Ви
    Тупик Нечистой силы, 13
    Дописів
    130 020

    Типово

    Царь -- цариха, король -- королиха. Или корольчиха?
    Dieu est toujours pour les bataillons ukrainiens

  2. #1102
    Модератор Аватар для Маркофь
    Реєстрація
    24 жовтень 2005
    Звідки Ви
    овощехранилище
    Дописів
    12 163

    Типово

    Цитата Допис від Harald Переглянути допис
    Царь -- цариха, король -- королиха. Или корольчиха?
    козлиха.

  3. #1103
    Сvеtлана
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Маркофь Переглянути допис
    козлиха.
    Вот.. хм.. не знаю как реагировать. Это, смеяться надо, да??

  4. #1104
    Модератор Аватар для Маркофь
    Реєстрація
    24 жовтень 2005
    Звідки Ви
    овощехранилище
    Дописів
    12 163

    Типово

    Цитата Допис від Сvеtлана Переглянути допис
    Вот.. хм.. не знаю как реагировать. Это, смеяться надо, да??
    да не обязательно.
    это как вариант был. безотносительно.

  5. #1105
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 367

    Типово

    Часто слышу слово хозяевА.ХозяевА бизнеса, хозяевА квартиры, хозяевА коровы...Это нормальное, правильное слово?
    Мне почему-то его всегда хочется заменить на синоним - владельцы бизнеса, к примеру.С коровой не уверена)))
    Как верно?Это слово вообще имеет право на жизнь?

  6. #1106
    Модератор Аватар для Маркофь
    Реєстрація
    24 жовтень 2005
    Звідки Ви
    овощехранилище
    Дописів
    12 163

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Часто слышу слово хозяевА.ХозяевА бизнеса, хозяевА квартиры, хозяевА коровы...Это нормальное, правильное слово?
    Мне почему-то его всегда хочется заменить на синоним - владельцы бизнеса, к примеру.С коровой не уверена)))
    Как верно?Это слово вообще имеет право на жизнь?
    хозЯева. хозЯева вам хочется заменить?

  7. #1107

    Реєстрація
    04 січень 2006
    Дописів
    15 798

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Часто слышу слово хозяевА.ХозяевА бизнеса, хозяевА квартиры, хозяевА коровы...Это нормальное, правильное слово?
    Мне почему-то его всегда хочется заменить на синоним - владельцы бизнеса, к примеру.С коровой не уверена)))
    А мне хочется заменить его на хозЯева.
    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Как верно?Это слово вообще имеет право на жизнь?
    Нет, оно вне закона. Встретите его - открывайте огонь на поражение.

  8. #1108
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 367

    Типово

    Цитата Допис від 411100 Переглянути допис
    А мне хочется заменить его на хозЯева..
    тоже ммм....не звучит(, вернее звучит не лучше, чем хозяевА...ИМХО.У меня уже каша какая-то из этих 2-х слов в голове))))
    Надеюсь Вы не обиделись)?

  9. #1109
    Модератор Аватар для Маркофь
    Реєстрація
    24 жовтень 2005
    Звідки Ви
    овощехранилище
    Дописів
    12 163

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    тоже ммм....не звучит(, вернее звучит не лучше, чем хозяевА...ИМХО.У меня уже каша какая-то из этих 2-х слов в голове))))
    Надеюсь Вы не обиделись)?
    хозЯева. чего либо - хозЯева=владельцы.
    "доктор, почему меня все игнорируют?"

  10. #1110
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 367

    Типово

    Цитата Допис від Маркофь Переглянути допис
    хозЯева. чего либо - хозЯева=владельцы.
    поНил). Таки да, хозЯева - с утра улеглось)). Спасибо.

  11. #1111

    Реєстрація
    04 січень 2006
    Дописів
    15 798

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    тоже ммм....не звучит(, вернее звучит не лучше, чем хозяевА...ИМХО.У меня уже каша какая-то из этих 2-х слов в голове))))
    Надеюсь Вы не обиделись)?
    Звучит-не звучит, зато правильно. Нет, не обиделся.

  12. #1112

    Реєстрація
    04 січень 2006
    Дописів
    15 798

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    поНил). Таки да, хозЯева - с утра улеглось)). Спасибо.
    Не понил, а понЯл.

  13. #1113
    Аватар для Loona
    Реєстрація
    26 січень 2009
    Дописів
    24 739

    Типово

    Цитата Допис від 411100 Переглянути допис
    Не понил, а понЯл.
    А ведь кто-то недавно говорил, что к людЯм стал помягше и на вопросы смотрит ширше
    Жизнь - это то, что случается с нами, пока мы строим планы на будущее (Томас Ла Манс)
    Женщина - это приглашение к счастью (Шарль Бодлер)

  14. #1114
    Почетный форумчанин
    Реєстрація
    29 квітень 2005
    Дописів
    18 304

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    тоже ммм....не звучит(, вернее звучит не лучше, чем хозяевА...ИМХО.У меня уже каша какая-то из этих 2-х слов в голове))))
    Тоже иногда так бывает. Привычное, затертое слово вдруг начинает казаться странным и неблагозвучным.


    Цитата Допис від Loona Переглянути допис
    А ведь кто-то недавно говорил, что к людЯм стал помягше и на вопросы смотрит ширше
    Так это у Ктота от широты и мягкости)
    От долготы и твердости, небось, было бы совсем иначе.

  15. #1115
    Почетный форумчанин Аватар для Ґонта
    Реєстрація
    29 березень 2004
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    13 189

    Типово

    Цитата Допис від mann Переглянути допис
    Тоже иногда так бывает. Привычное, затертое слово вдруг начинает казаться странным и неблагозвучным.
    Підтверджую.
    Було мені років так 14-15, коли раптом я от просто так на порожньому місці засумнівався у слові "казанок"
    Звичайний такий предмет, з яким знайомий з дитинства, їв з нього кашу ложками, і раптом... ну таке враження, наче порожнім лантухом по голові гепнули.
    І не забув це слово, а відчував якийсь дисонанс всередині.
    "Чому казанок? Хіба він так називається? Що це взагалі за слово таке?"
    Чесно, я тоді був упевнений, що ось-ось пригадаю його "правильну" назву і мені одразу стане легше.
    Не пригадав. Не стало.
    Навіть в словниках це слово знаходив, переконувався, що це я просто трохи поїхав, а казанок на місці.
    Не допомогло.
    З тих пір ще довго коли кожного разу згадував це слово, трохи якось не по собі було, муторно якось. Брав цю річ до рук, не намагаючись з нею говорити, щоб не називати.
    Зараз наче попустило...

  16. #1116
    Аватар для Сицилийка
    Реєстрація
    14 жовтень 2011
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    300

    Типово

    И Вы начали с ним разговаривать, обращаясь...хм... по имени?

  17. #1117
    Почетный форумчанин Аватар для Ґонта
    Реєстрація
    29 березень 2004
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    13 189

    Типово

    Цитата Допис від Сицилийка Переглянути допис
    И Вы начали с ним разговаривать, обращаясь...хм... по имени?
    Ми з ним домовилися (щоб мені знову не стало некомфортно), що вважатимемо це не за ім'я, а за прізвисько (не плутати з прізвищем, воно у нього інше)

  18. #1118
    Аватар для Сицилийка
    Реєстрація
    14 жовтень 2011
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    300

    Типово

    Цитата Допис від Ґонта Переглянути допис
    не плутати з прізвищем, воно у нього інше
    Какое? В смысле, какая? Фамилия т.е. Это я так, чтоб в будущем не перепутать с прозвищем)

  19. #1119
    Почетный форумчанин Аватар для Ґонта
    Реєстрація
    29 березень 2004
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    13 189

    Типово

    Цитата Допис від Сицилийка Переглянути допис
    Какое? В смысле, какая? Фамилия т.е. Это я так, чтоб в будущем не перепутать с прозвищем)
    Гречанчук.
    Бо там частіше за все гречка вариться

  20. #1120
    Аватар для Loona
    Реєстрація
    26 січень 2009
    Дописів
    24 739

    Типово

    Цитата Допис від Ґонта Переглянути допис
    Підтверджую.
    Було мені років так 14-15, коли раптом я от просто так на порожньому місці засумнівався у слові "казанок"
    Звичайний такий предмет, з яким знайомий з дитинства, їв з нього кашу ложками, і раптом... ну таке враження, наче порожнім лантухом по голові гепнули.
    І не забув це слово, а відчував якийсь дисонанс всередині.
    "Чому казанок? Хіба він так називається? Що це взагалі за слово таке?"
    Чесно, я тоді був упевнений, що ось-ось пригадаю його "правильну" назву і мені одразу стане легше.
    Не пригадав. Не стало.
    Навіть в словниках це слово знаходив, переконувався, що це я просто трохи поїхав, а казанок на місці.
    Не допомогло.
    З тих пір ще довго коли кожного разу згадував це слово, трохи якось не по собі було, муторно якось. Брав цю річ до рук, не намагаючись з нею говорити, щоб не називати.
    Зараз наче попустило...
    Оу, зі мною теж таке бувало
    От щось не те у назві і все, якась помилка у реальності!
    Жизнь - это то, что случается с нами, пока мы строим планы на будущее (Томас Ла Манс)
    Женщина - это приглашение к счастью (Шарль Бодлер)

Сторінка 56 з 173 ПершаПерша ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті