Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 54 з 241 ПершаПерша ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 4803, показано з 1 061 по 1 080.

Тема: MonoBank (Общая Тема)

  1. #1061
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Цветочник... Переглянути допис
    У всех спартсменов есть фитнестрекер, у меня есть если шо.... )))
    Підійде ГуглФіт, що додаток для смартфона просто. Без додаткових датчиків.
    До речі, я б сказала, що смартфонівські трекери завищують показники Не дякуйте

  2. #1062
    Аватар для simplyA
    Реєстрація
    16 серпень 2006
    Дописів
    13 379

    Типово

    Вопрос знатокам Моно от чайника)))
    Тут, помнится, был целый мануал как пополнять без комиссии, а на сайте у них пишут - пополнение без комиссии. В чем там был подвох?
    "Пополнение через терминалы банков-партнеров" - это какие банки? Если честно, я кроме приватовских, других и не знаю.
    Делай что должен - и будь, что будет.
    Корейская и тайская косметика в Днепре.https://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=431934

  3. #1063
    Аватар для pal
    Реєстрація
    25 вересень 2006
    Дописів
    12 559

    Типово

    подвох был от привата, который в одностороннем порядке влепил комиссии
    Точки пополнения есть в приложении, там прямо карта рисуется и навигация

  4. #1064
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від simplyA Переглянути допис
    Вопрос знатокам Моно от чайника)))
    Тут, помнится, был целый мануал как пополнять без комиссии, а на сайте у них пишут - пополнение без комиссии. В чем там был подвох?
    "Пополнение через терминалы банков-партнеров" - это какие банки? Если честно, я кроме приватовских, других и не знаю.
    Відкривайте додаток - там прямо є пункт з переліком точок для поповнення картки: знизу справа: "Ще" і далі в меню "Пункти поповнення".
    На мапі будуть пункти поповнення, при виборі пункту напише умови поповнення. Ібокси - поповнення без комісії. Термінали Приватбанку - комісія з боку Привату, але Моно компенсує кешбеком комісію 0,5% від суми поповнення. Поповнення через ПБ24 - платіж по Україні по реквізитам, комісія 3 грн., єдине - зарахування коштів не миттєве (в робочий день займає десь добу)

  5. #1065

    Реєстрація
    22 вересень 2008
    Дописів
    27 334

    Типово

    в айбоксе любом без комиссии

  6. #1066

    Реєстрація
    12 січень 2010
    Дописів
    6 341

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    . Поповнення через ПБ24 - платіж по Україні по реквізитам, комісія 3 грн., єдине - зарахування коштів не миттєве (в робочий день займає десь добу)
    это только с карты для выплат и её аналогов, где нет комиссии за обналичку

  7. #1067
    Аватар для simplyA
    Реєстрація
    16 серпень 2006
    Дописів
    13 379

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Відкривайте додаток - там прямо є пункт з переліком точок для поповнення картки: знизу справа: "Ще" і далі в меню "Пункти поповнення".
    На мапі будуть пункти поповнення, при виборі пункту напише умови поповнення. Ібокси - поповнення без комісії. Термінали Приватбанку - комісія з боку Привату, але Моно компенсує кешбеком комісію 0,5% від суми поповнення. Поповнення через ПБ24 - платіж по Україні по реквізитам, комісія 3 грн., єдине - зарахування коштів не миттєве (в робочий день займає десь добу)
    Спасибо
    Это тот, что они на телефон предлагают скачать?
    Кстати, а есть возможность интернет-банкинга не через мобильное приложение? А то я противник в телефоне такое держать.
    Мне тут Приват отказал во второй карте (главное, 5 лет можно было, еще пару месяцев - тоже, а сейчас нельзя). Думаю, не взять ли таки этот моно)))
    Делай что должен - и будь, что будет.
    Корейская и тайская косметика в Днепре.https://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=431934

  8. #1068
    Аватар для simplyA
    Реєстрація
    16 серпень 2006
    Дописів
    13 379

    Типово

    И еще, а чем тогда была фишка с пополнением через Конкорд? (или то люди хотели без комиссии с универсалки пополнить?)
    Делай что должен - и будь, что будет.
    Корейская и тайская косметика в Днепре.https://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=431934

  9. #1069

    Реєстрація
    12 січень 2010
    Дописів
    6 341

    Типово

    Цитата Допис від simplyA Переглянути допис
    Спасибо
    Это тот, что они на телефон предлагают скачать?
    Кстати, а есть возможность интернет-банкинга не через мобильное приложение? А то я противник в телефоне такое держать.
    Мне тут Приват отказал во второй карте (главное, 5 лет можно было, еще пару месяцев - тоже, а сейчас нельзя). Думаю, не взять ли таки этот моно)))
    Эмулятор андроида для Windows можно скачать и установить в нем приложение монобанк. BlueStacks называется

    Цитата Допис від simplyA Переглянути допис
    И еще, а чем тогда была фишка с пополнением через Конкорд? (или то люди хотели без комиссии с универсалки пополнить?)
    конкорд нужен, чтобы с приватовской универсалки вывести деньги без %, куда угодно, хоть на карту другого банка, хоть в наличку, его в народе называют банк-обнал))

  10. #1070
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Hack-Stock Переглянути допис
    это только с карты для выплат и её аналогов, где нет комиссии за обналичку
    Ні. Три дні назад перераховувала з карти ПБ тип "універсальна" на "Універсалбанк"(який "Монобанк") - 3 грн. взяли і все.
    Цитата Допис від simplyA Переглянути допис
    Спасибо
    Это тот, что они на телефон предлагают скачать?
    Кстати, а есть возможность интернет-банкинга не через мобильное приложение? А то я противник в телефоне такое держать.
    Мне тут Приват отказал во второй карте (главное, 5 лет можно было, еще пару месяцев - тоже, а сейчас нельзя). Думаю, не взять ли таки этот моно)))
    На телефоні все, так. Позиція розробників така, що через мобільний телефон більше ступенів захисту. Ну, прочитавши їх обгрунтування, я погоджуюся.
    Мені моно зручно виявився, то користуюся. Хоча на ПБ теж кредит є і наче все влаштовувало. А у моно ще й кешбек - мєлочь, а приятно (с)

  11. #1071
    Аватар для simplyA
    Реєстрація
    16 серпень 2006
    Дописів
    13 379

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Ні. Три дні назад перераховувала з карти ПБ тип "універсальна" на "Універсалбанк"(який "Монобанк") - 3 грн. взяли і все.


    На телефоні все, так. Позиція розробників така, що через мобільний телефон більше ступенів захисту. Ну, прочитавши їх обгрунтування, я погоджуюся.
    Мені моно зручно виявився, то користуюся. Хоча на ПБ теж кредит є і наче все влаштовувало. А у моно ще й кешбек - мєлочь, а приятно (с)
    Хреновасто( кроме безопасности просто не люблю все эти приложения мобильные, телефон у меня не фонтан в целом, экран небольшой, неудобно до жути. Но, собственно, я наверно, и делать там особо ничего не буду.
    Выводить деньги тоже не собираюсь никуда, просто нужна карта для трат в торговой сети. Раньше у меня было 2 приватовских к одному счету (платная ворд с фото и бесплатная обычная), сегодня сказали - фиг, так больше нельзя, хотите две - выпускайте индивидуального дизайна за 150 грн, а меня жаба давит еще раз 150 платить)))
    А подскажите еще, плиз - в моно есть информирование о тратах (смс или вайбер?)
    Делай что должен - и будь, что будет.
    Корейская и тайская косметика в Днепре.https://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=431934

  12. #1072

    Реєстрація
    12 січень 2010
    Дописів
    6 341

    Типово

    Цитата Допис від simplyA Переглянути допис
    А подскажите еще, плиз - в моно есть информирование о тратах (смс или вайбер?)
    нет, только пуш уведомления в приложении, нет интернета - нет уведомления

  13. #1073
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від simplyA Переглянути допис
    Хреновасто( кроме безопасности просто не люблю все эти приложения мобильные, телефон у меня не фонтан в целом, экран небольшой, неудобно до жути. Но, собственно, я наверно, и делать там особо ничего не буду.
    Выводить деньги тоже не собираюсь никуда, просто нужна карта для трат в торговой сети. Раньше у меня было 2 приватовских к одному счету (платная ворд с фото и бесплатная обычная), сегодня сказали - фиг, так больше нельзя, хотите две - выпускайте индивидуального дизайна за 150 грн, а меня жаба давит еще раз 150 платить)))
    А подскажите еще, плиз - в моно есть информирование о тратах (смс или вайбер?)
    Ну з телефонами є певна незручніть. На старі андроїди ще й не стане цей застосунок. Але це теж типа принципова позиція розробників, то що є, те є.
    Знаю люди є на чужі телефони ставлять застосунок монобанку, а на себе оформляють картку. Але ж вся інформація про рахунок теж буде тоді недоступна (з чужого телефону після активації можна видалити програму)

  14. #1074

    Реєстрація
    14 грудень 2008
    Дописів
    6 880

    Типово

    как можно ставить на чужой т/ф, если пин разблокировки = пину карты?

  15. #1075
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від ahez Переглянути допис
    как можно ставить на чужой т/ф, если пин разблокировки = пину карты?
    Ну мовчки. Зовсім необов'язково власник телефона знає пін. Але частіше це хтось із родичів, то там взагалі можуть бути свої відносини.
    Але от буквально пару тижнів тому підходила замінити втрачену картку, а переді мною пара молодиків-дружбанів (або не місцеві взагалі, або такими здаються) оформляли видачу. Якраз отака ситуація - в одного телефон, а іншому картка. Більше того, коли дівчина сказала, щось про можливу заборгованість, чувак так здивувався... Відчуваю, що заборгованість у нього буде, ще й прострочена

  16. #1076
    Аватар для Wadim
    Реєстрація
    10 листопад 2005
    Звідки Ви
    Готэм-сити
    Дописів
    20 773

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Ні. Три дні назад перераховувала з карти ПБ тип "універсальна" на "Універсалбанк"(який "Монобанк") - 3 грн. взяли і все.
    О, похоже поменяли тарифы, раньше на сайте с универсалки платеж по Украине был 1%, теперь через приват24 3грн. Клево
    I'm not a man of too many faces
    The mask I wear is one

  17. #1077

    Реєстрація
    22 квітень 2009
    Звідки Ви
    Днипро
    Дописів
    13 041

    Типово

    На сентябрь появился в кешбеке АЗС 3%, выбрал также продукты 2%. Остальное не интересное.

  18. #1078
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Wadim Переглянути допис
    О, похоже поменяли тарифы, раньше на сайте с универсалки платеж по Украине был 1%, теперь через приват24 3грн. Клево
    Схоже що так. Бо за ОСМД брали увесь час % від суми. Треба звернути увагу, якраз знову пора платить

  19. #1079
    Аватар для YurkaDP
    Реєстрація
    27 січень 2007
    Звідки Ви
    Тополь-3
    Дописів
    3 067

    Типово

    Цитата Допис від Hack-Stock Переглянути допис
    это только с карты для выплат и её аналогов, где нет комиссии за обналичку
    Універсальна теж - 3грн. Перевірено.
    ПС Нат, вибач - не помітив відповіді..

  20. #1080

    Реєстрація
    12 січень 2010
    Дописів
    6 341

    Типово

    Ну видимо сжалились, потому как было 1%, я всё равно юзаю конкорд и пополняю без %, так что пофиг)

Сторінка 54 з 241 ПершаПерша ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті