.. Мандрыковка прикольнее ..
| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
.. Мандрыковка прикольнее ..
Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec
Я правильно Вас понял:было поселение, постоянно прираставшее дворами, население уже не было связано с сельхоз.работами, развивались ремесла и торговля, и занимались этим отдельные люди появились и остальные признаки города и тут - БАЦ, наглый Потемкин берет и переименовывает город Половица в какой-то там Екатеринослав.
нет конечно. он пришел на пустую землю, притащил кирпичи с московии и начал тут строить.
и как только другие города появлялись без ведома потемкина? сие загадка великая есть.
.. а кстати, Рыбальск-то, оказывается, - Фишерсдорф ... прям баварией запахло ...
Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec
Від прізвища козака Мандрики. А у вас яке прізвище і чи назвуть коли-небудь на вашу честь місцину ?
Так за вашою ж логікою : якщо Дніпро не може бути "Половицею", то воно не може бути і Єкатєрінославом .
Тому що межі жодного з населених пунктів не дорівнюють межам сучасного міста .
Єкатєрінослав утворили на місці Половиці - біля Кайдаку (Нового) після того , як перше місце розташування їх не влаштувало .
Утворили - це означає на чомусь , що вже існувало, зробили своє . Чуже для цих земель . Оскільки утворювали приєзжиє здалеку .
Тобто загарбали територію .
Так яка назва історичніша ? Та, що існувала при козацтві чи насаджена Московією ?
Це якщо ви проти відносно свіжої назви Січеслав.
Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)
Історична назва, яка відсилає до тієї частини історії, яка в сьогоденні не цінніша, ніж болючий мозоль.
Ви не бачите нічого принизливого в тому, щоб плекати в назві ностальгію по часам , коли винищували українське
не менше, ніж зараз намагається це зробити *нащадок* Єкатєріни ?
Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)
Чим відрізняється історія, наприклад, Італії чи Ниметчини від історії совковства?
Там - з такого по такий рік правив король такий то, він виграв дві битви, полонив таку то місцину в такому то році загинув в результаті отруєння своєю дружиною...
Тут - з такого по такий рік наш найгарніший та найрозумніший гетьман воював разом з тими то, проти тих то, потім домовився з супротивником , який був не таким і паганим, та разом з ним розбив військо паганого бувшого союзника з те, що той пригнічував гідність народу та не думав про майбутнє нашої пригніченої держави...
Тобто там голі цифри, дати та пов"язані з ними події без емоційних тлумаченнь в ту чи іншу сторону. То є історія...
Ну а тут самі емоції, якими пробують вивернути відношення до того чи іншого історичного діяча чи події забуваючи що ж було насправді. Ну а коли факти не вписуються в сприйняття, тоді їх пробують вичавити з пам"яті знищуючи історичні документи, насаджуючи фантомні спогади про те, чого не було насправді, мараючи одних персонажів та події та канонізуючи інших, роблячи з одних героїв за злочини проти людства, а інших дійсно героїв записуючи в злодії.
Саме з цієї причини справжніх расєйськамовних "патрійотів" шо натягли вишивату так викручує від справжньої історії, від факту, що коханець Катерини граф Потьомкін почав розбудову міста Катеринослав як південної столиці Російської імперії.
То ти все про себе й написав
Дивись пост https://forum.gorod.dp.ua/showthread...1#post36257949
Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks