Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 44 з 85 ПершаПерша ... 343536373839404142434445464748495051525354 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1697, показано з 861 по 880.

Тема: Дніпро. Переименование города и улиц

  1. #861
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    .. Мандрыковка прикольнее ..
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  2. #862
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    25 689

    Типово

    Цитата Допис від Vinca Переглянути допис
    Половиця вас влаштовує ? Історична назва.
    Я правильно Вас понял:было поселение, постоянно прираставшее дворами, население уже не было связано с сельхоз.работами, развивались ремесла и торговля, и занимались этим отдельные люди появились и остальные признаки города и тут - БАЦ, наглый Потемкин берет и переименовывает город Половица в какой-то там Екатеринослав.

  3. #863
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 043

    Типово

    нет конечно. он пришел на пустую землю, притащил кирпичи с московии и начал тут строить.
    и как только другие города появлялись без ведома потемкина? сие загадка великая есть.

  4. #864
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    37 034

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    .. Мандрыковка прикольнее ..
    Не, Старая Игрень колоритнее!)))
    ПС а еще Каменский ретрашемент нравится.)
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  5. #865
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    .. а кстати, Рыбальск-то, оказывается, - Фишерсдорф ... прям баварией запахло ...
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  6. #866
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    37 034

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    .. а кстати, Рыбальск-то, оказывается, - Фишерсдорф ... прям баварией запахло ...
    Там опечатка; Фишесдох
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  7. #867
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Там опечатка; Фишесдох
    ..вот нинада .. у меня там тёща живёт ...
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  8. #868
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    37 034

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ..вот нинада .. у меня там тёща живёт ...
    Теща живет, а рыба дохнет.
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  9. #869
    Аватар для Vincente
    Реєстрація
    20 вересень 2004
    Звідки Ви
    DNIPRO
    Дописів
    8 577

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Теща живет, а рыба дохнет.
    Толи рыба такая толи тещи живучие)
    вот такие то дела, малята....

  10. #870
    Аватар для Vinca
    Реєстрація
    01 червень 2014
    Дописів
    1 149

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    .. Мандрыковка прикольнее ..
    Від прізвища козака Мандрики. А у вас яке прізвище і чи назвуть коли-небудь на вашу честь місцину ?

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    Я правильно Вас понял:было поселение, постоянно прираставшее дворами, население уже не было связано с сельхоз.работами, развивались ремесла и торговля, и занимались этим отдельные люди появились и остальные признаки города и тут - БАЦ, наглый Потемкин берет и переименовывает город Половица в какой-то там Екатеринослав.
    Так за вашою ж логікою : якщо Дніпро не може бути "Половицею", то воно не може бути і Єкатєрінославом .
    Тому що межі жодного з населених пунктів не дорівнюють межам сучасного міста .
    Єкатєрінослав утворили на місці Половиці - біля Кайдаку (Нового) після того , як перше місце розташування їх не влаштувало .
    Утворили - це означає на чомусь , що вже існувало, зробили своє . Чуже для цих земель . Оскільки утворювали приєзжиє здалеку .
    Тобто загарбали територію .
    Так яка назва історичніша ? Та, що існувала при козацтві чи насаджена Московією ?
    Це якщо ви проти відносно свіжої назви Січеслав.

  11. #871
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    37 034

    Типово

    Цитата Допис від Vinca Переглянути допис
    Від прізвища козака Мандрики. А у вас яке прізвище і чи назвуть коли-небудь на вашу честь місцину ?


    Так за вашою ж логікою : якщо Дніпро не може бути "Половицею", то воно не може бути і Єкатєрінославом .
    Тому що межі жодного з населених пунктів не дорівнюють межам сучасного міста .
    Єкатєрінослав утворили на місці Половиці - біля Кайдаку (Нового) після того , як перше місце розташування їх не влаштувало .
    Утворили - це означає на чомусь , що вже існувало, зробили своє . Чуже для цих земель . Оскільки утворювали приєзжиє здалеку .
    Тобто загарбали територію .
    Так яка назва історичніша ? Та, що існувала при козацтві чи насаджена Московією ?
    Це якщо ви проти відносно свіжої назви Січеслав.
    Снести все под корень! Вогсстановить половицу!)))

    Кстати на каком-то сборище возле памятника молодому Шевченко витала идея завалить Днепрогэс, дабы потомки казаков могли любоваться затопленными порогами и пышаться. Не, ну а шо, годная идея.
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  12. #872
    Аватар для Vinca
    Реєстрація
    01 червень 2014
    Дописів
    1 149

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Снести все под корень! Вогсстановить половицу!)))

    Кстати на каком-то сборище возле памятника молодому Шевченко витала идея завалить Днепрогэс, дабы потомки казаков могли любоваться затопленными порогами и пышаться. Не, ну а шо, годная идея.
    А навіщо ви мені оце все кажете ?
    Це ж не я радєю за те, що Єкатерінослав історичніша назва за інші .
    Мені і Дніпро подобається, і Січеслав і Кодак - все історичне і вагоме в ракурсі самостійності України .
    Аби московську *багіню* та ката не згадували в назві, в паспортах .

  13. #873
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    37 034

    Типово

    Цитата Допис від Vinca Переглянути допис
    Аби московську *багіню* та ката не згадували в назві, в паспортах .
    Ну этой проблеме помочь проще простого: отказаться от паспорта по религиозным соображениям!)

    ПС и как не крути - Екатеринослав таки историческое название именно города.
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  14. #874
    Аватар для Vinca
    Реєстрація
    01 червень 2014
    Дописів
    1 149

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Ну этой проблеме помочь проще простого: отказаться от паспорта по религиозным соображениям!)

    ПС и как не крути - Екатеринослав таки историческое название именно города.
    Історична назва, яка відсилає до тієї частини історії, яка в сьогоденні не цінніша, ніж болючий мозоль.
    Ви не бачите нічого принизливого в тому, щоб плекати в назві ностальгію по часам , коли винищували українське
    не менше, ніж зараз намагається це зробити *нащадок* Єкатєріни ?

  15. #875
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    37 034

    Типово

    Цитата Допис від Vinca Переглянути допис
    Історична назва, яка відсилає до тієї частини історії, яка в сьогоденні не цінніша, ніж болючий мозоль.
    Ви не бачите нічого принизливого в тому, щоб плекати в назві ностальгію по часам , коли винищували українське
    не менше, ніж зараз намагається це зробити *нащадок* Єкатєріни ?
    Я всего лишь назвал историческое название города, но не давал ему оценку. Просто, всего лишь, надо прекратить притягивать за уши к термину "историческое название города" другие имена. А вот оценка всей истории изменится еще не раз!
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  16. #876
    Аватар для Vinca
    Реєстрація
    01 червень 2014
    Дописів
    1 149

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Я всего лишь назвал историческое название города, но не давал ему оценку. Просто, всего лишь, надо прекратить притягивать за уши к термину "историческое название города" другие имена. А вот оценка всей истории изменится еще не раз!
    Абсолютно не згодна
    Ні з чим.

  17. #877
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    37 034

    Типово

    Цитата Допис від Vinca Переглянути допис
    Абсолютно не згодна
    Ні з чим.
    Это нормально .
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  18. #878

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Я всего лишь назвал историческое название города, но не давал ему оценку. Просто, всего лишь, надо прекратить притягивать за уши к термину "историческое название города" другие имена. А вот оценка всей истории изменится еще не раз!
    Чим відрізняється історія, наприклад, Італії чи Ниметчини від історії совковства?
    Там - з такого по такий рік правив король такий то, він виграв дві битви, полонив таку то місцину в такому то році загинув в результаті отруєння своєю дружиною...
    Тут - з такого по такий рік наш найгарніший та найрозумніший гетьман воював разом з тими то, проти тих то, потім домовився з супротивником , який був не таким і паганим, та разом з ним розбив військо паганого бувшого союзника з те, що той пригнічував гідність народу та не думав про майбутнє нашої пригніченої держави...

    Тобто там голі цифри, дати та пов"язані з ними події без емоційних тлумаченнь в ту чи іншу сторону. То є історія...
    Ну а тут самі емоції, якими пробують вивернути відношення до того чи іншого історичного діяча чи події забуваючи що ж було насправді. Ну а коли факти не вписуються в сприйняття, тоді їх пробують вичавити з пам"яті знищуючи історичні документи, насаджуючи фантомні спогади про те, чого не було насправді, мараючи одних персонажів та події та канонізуючи інших, роблячи з одних героїв за злочини проти людства, а інших дійсно героїв записуючи в злодії.
    Саме з цієї причини справжніх расєйськамовних "патрійотів" шо натягли вишивату так викручує від справжньої історії, від факту, що коханець Катерини граф Потьомкін почав розбудову міста Катеринослав як південної столиці Російської імперії.

  19. #879
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Коли нема аргументів для відстоювання своєї позиції в зв"язку з відсутністю того, де у звичайних людей ці аргументи з"являються починається перехід на особистість опонента . Це і не дивн о... Тільки приймайте щось проти надмірного виділення жовчі, бо може бути виразка шлунку.
    То ти все про себе й написав
    Дивись пост https://forum.gorod.dp.ua/showthread...1#post36257949
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  20. #880
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    Цитата Допис від Vinca Переглянути допис
    Половиця вас влаштовує ? Історична назва.
    Так Кодак был раньше!

    Кстати, что сейчас находится там, где был Византийский монастырь?

Сторінка 44 з 85 ПершаПерша ... 343536373839404142434445464748495051525354 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті