Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 243 з 341 ПершаПерша ... 143193233234235236237238239240241242243244245246247248249250251252253293 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 6814, показано з 4 841 по 4 860.

Тема: Фуршетики

  1. #4841
    Аватар для marinika
    Реєстрація
    11 березень 2011
    Дописів
    692

    Типово

    Спасибо очень вкусно! все были в шоке от красоты! даже завтра буд
    одежки и обувки для малышки от 1 до 2-х лет! недорого-посмотрите!! http://www.4baby.ua/baraholka.php?uid=698

  2. #4842
    Аватар для Ірчик
    Реєстрація
    08 лютий 2004
    Звідки Ви
    Дніпроград
    Дописів
    18 498

    Типово

    Цитата Допис від marinika Переглянути допис
    Спасибо очень вкусно! все были в шоке от красоты!
    Такк, яскравий такий фуршетик вийшов!)
    Рада, що свято видалося смачним!
    звертайтесь!

  3. #4843
    Аватар для mariza1
    Реєстрація
    24 грудень 2013
    Звідки Ви
    ж/м Красный Камень
    Дописів
    3 089

    Типово

    Ира,доброго вечера ,а подскажите сможете принять( сделать) заказик по небольшому фуршетику на 23.08 на 16:00 мне на День рождения 1 годик дочки.
    Будет ориентировочно 11 взрослых.длительность 3 часа,выпивка вино,пару человек коньяк.
    прошу смогите пожалуйста..уж очень не хочется стоять готовить в праздник.
    приблизительно хочу(посмотрела на сайте...цены соответствуют нынешним??)-
    1: "Рафаело" з крабових паличок 11 шт.
    2: Рулети з шинки з сиром и корейской морковк. половинки. 11 шт.
    3: Рулети з шинки з овочами 11 шт.
    4: Пицалетка по 11 шт двух видов.
    5: Гриби фаршировані (курка и сир) 11 шт.
    6: минипицки 10 шт.
    7: Профітролі з рибою 11 шт.
    8: Закуска з омлета з огірком 5 шт.
    9: Канапе “Грибок” 10 шт.
    10: Рулет з курки “Яскравий” 1,2 кг.
    И сколько будет стоить доставка на Красный Камень??

  4. #4844
    Аватар для Ірчик
    Реєстрація
    08 лютий 2004
    Звідки Ви
    Дніпроград
    Дописів
    18 498

    Типово

    Цитата Допис від mariza1 Переглянути допис
    Ира,доброго вечера ,а подскажите сможете принять( сделать) заказик по небольшому фуршетику на 23.08 на 16:00 мне на День рождения 1 годик дочки.
    Будет ориентировочно 11 взрослых.длительность 3 часа,выпивка вино,пару человек коньяк.
    прошу смогите пожалуйста..уж очень не хочется стоять готовить в праздник.
    приблизительно хочу(посмотрела на сайте...цены соответствуют нынешним??)-
    1: "Рафаело" з крабових паличок 11 шт.
    2: Рулети з шинки з сиром и корейской морковк. половинки. 11 шт.
    3: Рулети з шинки з овочами 11 шт.
    4: Пицалетка по 11 шт двух видов.
    5: Гриби фаршировані (курка и сир) 11 шт.
    6: минипицки 5 шт.
    7: Профітролі з рибою 11 шт.
    8: Закуска з омлета з огірком 5 шт.
    9: Канапе “Грибок” 10 шт.
    10: Рулет з курки “Яскравий” 1,2 кг.
    И сколько будет стоить доставка на Красный Камень??
    Ой,давайте я вранці скажу? Уточню по завантаженості. З радістю допоможу,якщо буде можливість!

  5. #4845
    Аватар для mariza1
    Реєстрація
    24 грудень 2013
    Звідки Ви
    ж/м Красный Камень
    Дописів
    3 089

    Типово

    Цитата Допис від Ірчик Переглянути допис
    Ой,давайте я вранці скажу? Уточню по завантаженості. З радістю допоможу,якщо буде можливість!
    Хорошо,буду ждать утра.Может не всё(если что-то занимает много времени).

  6. #4846
    Аватар для Ірчик
    Реєстрація
    08 лютий 2004
    Звідки Ви
    Дніпроград
    Дописів
    18 498

    Типово

    Цитата Допис від mariza1 Переглянути допис
    Хорошо,буду ждать утра.Может не всё(если что-то занимает много времени).
    Доброго дня!
    Вибачте, не зможу Вам допомогти!(
    Клієнти визначились з кількістю гостей, отож у мене великий весільний банкет з виїздом. Я просто фізично не встигну

  7. #4847

    Реєстрація
    14 липень 2009
    Дописів
    447

    Типово

    Добрый день Ирина, подскажите пожалуйста будет ли у Вас время на фуршетик (с тортиком) 06.09. на 11 человек?

  8. #4848
    Аватар для Ірчик
    Реєстрація
    08 лютий 2004
    Звідки Ви
    Дніпроград
    Дописів
    18 498

    Типово

    Цитата Допис від ekomiss Переглянути допис
    Добрый день Ирина, подскажите пожалуйста будет ли у Вас время на фуршетик (с тортиком) 06.09. на 11 человек?
    Доброго дня! Буде!

  9. #4849

    Реєстрація
    14 липень 2009
    Дописів
    447

    Типово

    Цитата Допис від Ірчик Переглянути допис
    Доброго дня! Буде!
    хорошо тогда иду изучать меню на Вашем сайте, напишу Вам в личку

  10. #4850
    Аватар для mariza1
    Реєстрація
    24 грудень 2013
    Звідки Ви
    ж/м Красный Камень
    Дописів
    3 089

    Типово

    Цитата Допис від Ірчик Переглянути допис
    Доброго дня!
    Вибачте, не зможу Вам допомогти!(
    Клієнти визначились з кількістю гостей, отож у мене великий весільний банкет з виїздом. Я просто фізично не встигну
    Очень жаль
    Всё равно спасибо за уделённое мне время...думаю ещё не раз к Вам обращусь...и уже за ранее(просто в этот раз у нас всё спонтанно определилось).

  11. #4851
    Аватар для Ірчик
    Реєстрація
    08 лютий 2004
    Звідки Ви
    Дніпроград
    Дописів
    18 498

    Типово

    Цитата Допис від mariza1 Переглянути допис
    Очень жаль
    Всё равно спасибо за уделённое мне время...думаю ещё не раз к Вам обращусь...и уже за ранее(просто в этот раз у нас всё спонтанно определилось).
    Буду дуже рада!
    Вихідні - це зазвичай попередня бронь, самі розумієте...Дні народження, весілля...) А у мене лише дві руки, одна плита і три холодильника. Тому можливості обмежені.

    Ви, якщо знаєте про якусь дату напевне, краще забронюйте хоч і за кілька місяців) Якщо раптом передумаєте - скасуєте без проблем. Я або влаштую собі вихідний, або хтось обов'язково попроситься на вільну дату)))

  12. #4852
    Аватар для Lumino4ka
    Реєстрація
    19 березень 2011
    Звідки Ви
    Херсон-Днепропетровск
    Дописів
    1 983

    Типово

    Ирочка, здравствуйте! Забронируйте мне пожалуйста 17 сентября.

  13. #4853

    Реєстрація
    15 лютий 2010
    Дописів
    906

    Типово

    Добрый вечер . Хочу поблагодарить за торт , очень вкусный лёгкий , как я и хотела . Хватило всем , даже нам с мужем остался кусочек !

  14. #4854
    Аватар для Ірчик
    Реєстрація
    08 лютий 2004
    Звідки Ви
    Дніпроград
    Дописів
    18 498

    Типово

    Цитата Допис від Lumino4ka Переглянути допис
    Ирочка, здравствуйте! Забронируйте мне пожалуйста 17 сентября.
    забронювала!
    Цитата Допис від натуля09 Переглянути допис
    Добрый вечер . Хочу поблагодарить за торт , очень вкусный лёгкий , как я и хотела . Хватило всем , даже нам с мужем остался кусочек !
    Наталю, на здоров'я!
    За забудькуватість перепрошую. Сподіваюсь, ще матиму нагоду вас потушити чимось смачненьким - тоді реабілітуюсь

  15. #4855

    Реєстрація
    15 лютий 2010
    Дописів
    906

    Типово

    Цитата Допис від Ірчик Переглянути допис
    забронювала!


    Наталю, на здоров'я!
    За забудькуватість перепрошую. Сподіваюсь, ще матиму нагоду вас потушити чимось смачненьким - тоді реабілітуюсь
    Договорились ))

  16. #4856
    Аватар для Natali_R
    Реєстрація
    03 лютий 2010
    Дописів
    1 229

    Типово

    Ира, здравствуйте! Я к Вам с новой просьбой
    А у Вас можно будет заказать торт на утро 10 сентября или вечер 9 сентября? Если на 10-е, то совсем на утро, чтобы забрать его ориентировочно в 8.30 и поехать с ним на работу, коллег угощать
    Думаю, это будет "Наполеон", классический, сладкий который Но на "Тропиканку" тоже заглядываюсь, чуть позже точно определюсь. По весу - килограмма на 3-3,5
    А то про ДР мужа подумала, а про свой забыла

  17. #4857
    Аватар для Ю
    Реєстрація
    16 травень 2007
    Дописів
    2 270

    Типово

    Ірчику, доброго дня. Розумію, що ще зарано, і враховуючи ситуацію у країні, планувати щось дуже складно, але все ж , у мене за два місяці дуже важлива подія - один рочок моїй донечці
    Дуже широко святкувати не будемо, та навіть своїх найближчіх родичів виявилося чоловік 13. Хотілося б забронювати датку 27 жовтня (на цей день потрібні ваші смаковинки).
    Хотілося б чогось саме..."фуршетного", маю на увазі не вареники, картоплю та качку, а якісь гарнюні канапешки та інші Ваші кльові кульки...рулетики тощо Десь 5 видів, гадаю, по 20 штучок кожної страви.
    Скажіть будь ласка, я можу на Вас розраховувати?

  18. #4858
    Аватар для Ірчик
    Реєстрація
    08 лютий 2004
    Звідки Ви
    Дніпроград
    Дописів
    18 498

    Типово

    Цитата Допис від Natali_R Переглянути допис
    Ира, здравствуйте! Я к Вам с новой просьбой
    А у Вас можно будет заказать торт на утро 10 сентября или вечер 9 сентября? Если на 10-е, то совсем на утро, чтобы забрать его ориентировочно в 8.30 и поехать с ним на работу, коллег угощать
    Думаю, это будет "Наполеон", классический, сладкий который Но на "Тропиканку" тоже заглядываюсь, чуть позже точно определюсь. По весу - килограмма на 3-3,5
    А то про ДР мужа подумала, а про свой забыла
    Добридень)
    Можна. Звечора навіть краще!
    Цитата Допис від Ю Переглянути допис
    Ірчику, доброго дня. Розумію, що ще зарано, і враховуючи ситуацію у країні, планувати щось дуже складно, але все ж , у мене за два місяці дуже важлива подія - один рочок моїй донечці
    Дуже широко святкувати не будемо, та навіть своїх найближчіх родичів виявилося чоловік 13. Хотілося б забронювати датку 27 жовтня (на цей день потрібні ваші смаковинки).
    Хотілося б чогось саме..."фуршетного", маю на увазі не вареники, картоплю та качку, а якісь гарнюні канапешки та інші Ваші кльові кульки...рулетики тощо Десь 5 видів, гадаю, по 20 штучок кожної страви.
    Скажіть будь ласка, я можу на Вас розраховувати?
    Можете! З задвоволенням приготую! Готувати на такі свята, мабуть, найбільше подобається!)

  19. #4859
    Аватар для Lady A
    Реєстрація
    07 лютий 2010
    Звідки Ви
    пр. Правды
    Дописів
    1 080

    Типово

    Ира! Ты мои даты записала? 27 и 28 сентября? спасибо

  20. #4860
    Аватар для Ю
    Реєстрація
    16 травень 2007
    Дописів
    2 270

    Типово

    Цитата Допис від Ірчик Переглянути допис


    Можете! З задвоволенням приготую! Готувати на такі свята, мабуть, найбільше подобається!)
    Дякую) бронюйте для нас свiй час на цю датку. Десь на початку жовтня визначимося зi стравами )

Сторінка 243 з 341 ПершаПерша ... 143193233234235236237238239240241242243244245246247248249250251252253293 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті