Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 228 з 241 ПершаПерша ... 128178218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 4813, показано з 4 541 по 4 560.

Тема: Рестораны, кафе: Отзывы, мнения, рекомендации.

  1. #4541
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 710

    Типово

    Цитата Допис від WTF the Elk (ex-Lumpy) Переглянути допис
    Я вас научу.
    Берете 50 коньяку.
    Выливаете в ристретто.
    Обрезаете кончик сигары специализированной гильотинкой (можете закатить легкий скандал, если в заведенни оной нет), обмакиваете ее в полученную смесь и курите на здоровье. Ни одна ЗОЖ-сабака на гарматный пострил не посмеет...
    Я не такий гурман))

  2. #4542
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    48 290

    Типово

    Так це ж давно за Законом. Щодо цигарок. Чому саме зараз питання?

    Я не буду сидіти де палять. Мені смердить.
    Як буде вирішуватися мені байдуже.Але якщо я там буду, палити буде заборонено))).

  3. #4543
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 710

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Так це ж давно за Законом. Щодо цигарок. Чому саме зараз питання?

    Я не буду сидіти де палять. Мені смердить.
    Як буде вирішуватися мені байдуже.
    Ні. Раніше на літніх терасах в багатьох закладах можна було, а хто не хоче щоб смерділо - у приміщенні, під кондиціонером)) або літню терасу було поділено на зони, якщо некурці не хочуть в прохолоду.
    Зараз виходить якщо це не якийсь гігантський заклад, де літню терасу можна зробити прямо дуже окремо, для курців не має варіанту. Просто не відвідувати.
    Я сьогодні бачила що в пабі було дозволено (не в Дніпрі), може є якийсь перелік закладів, де не заборонено, не знаю.

  4. #4544
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 710

    Типово

    Ви і без нововведень вже сто років сидите там де не смердить, а все ходите і войовничим тоном підкреслюєте як вас щімлять, бідолаг. Більшість закладів вже кілька років для некурців. Абсолютна більшість. І це факт.

  5. #4545
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    48 290

    Типово

    Ні, не про те ви((. За Законом вже давно не можна палити там, де люди.
    Що я вам те так сказала? омг...
    Акститеся, прошу.

    Мабудь, треба продвинути на законодавчому рівні влаштування генделів саме для тих, хто палить. З вашою активністю це буде живо тай просто.

    Яй сама палю іноді айкос.Вдома. До голови не йде обурюватися тим, що хось не бажає дихати гімном.

  6. #4546
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 525

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    Ні. Раніше на літніх терасах в багатьох закладах можна було, а хто не хоче щоб смерділо - у приміщенні, під кондиціонером)) або літню терасу було поділено на зони, якщо некурці не хочуть в прохолоду.
    Зараз виходить якщо це не якийсь гігантський заклад, де літню терасу можна зробити прямо дуже окремо, для курців не має варіанту. Просто не відвідувати.
    Я сьогодні бачила що в пабі було дозволено (не в Дніпрі), може є якийсь перелік закладів, де не заборонено, не знаю.
    2 тижні тому в ван гогі хтось смердів на літньому майданчику. мені було незручно видивитись хто і як
    хуже не будет. во всех обещаниях и мировых тенденциях. а мне кажется, будет смена колоссальная, что нифига. мы знаем как, мы хотим поменять и вам понравится

  7. #4547
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 710

    Типово

    Якби в Законі була заборона повна, без переліку виключень, то не було б такої кількості літніх майданчиків для курців. Але ж вони були, майже при всіх кафешках і ресторанах де в принципі передбачені столики на вулиці. Зараз є нововведення, стало більш суворо.
    Настільки що для курців відвідувати заклади у приємному їм форматі стало непривабливим.
    Ну прям таки генделі

  8. #4548
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 710

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Ні, не про те ви((. За Законом вже давно не можна палити там, де люди.
    Що я вам те так сказала? омг...
    Акститеся, прошу.

    Мабудь, треба продвинути на законодавчому рівні влаштування генделів саме для тих, хто палить. З вашою активністю це буде живо тай просто.

    Яй сама палю іноді айкос.Вдома. До голови не йде обурюватися тим, що хось не бажає дихати гімном.
    В мене теж немає бажання, а тим більше цілі когось напружувати і заважати жити.

  9. #4549
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 710

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    2 тижні тому в ван гогі хтось смердів на літньому майданчику. мені було незручно видивитись хто і як
    І що? Це проблема закладу повинна бути, але ж то гроші, і тп, і тд. Тому це стає проблемою відвідувача.

  10. #4550
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 525

    Типово

    хуже не будет. во всех обещаниях и мировых тенденциях. а мне кажется, будет смена колоссальная, что нифига. мы знаем как, мы хотим поменять и вам понравится

  11. #4551
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 525

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    І що? Це проблема закладу повинна бути, але ж то гроші, і тп, і тд. Тому це стає проблемою відвідувача.
    Я просто навела приклад закладу, де не ще не остаточно подолали курця
    хуже не будет. во всех обещаниях и мировых тенденциях. а мне кажется, будет смена колоссальная, что нифига. мы знаем как, мы хотим поменять и вам понравится

  12. #4552
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 710

    Типово

    Взагалі я в тему прийшла спитати у курців, чи є в Дніпрі заклади, в яких можна палити?
    А не комусь щось доводити і слухати те що не потребує доказів.
    Востаннє редагував альтер эго: 30.07.2022 о 01:37

  13. #4553
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 710

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    Я просто навела приклад закладу, де не ще не остаточно подолали курця
    Зразу пригадала.
    В Банзай на літньому майданчику була зона для курців і некурців. Я звісно усілася в своїй. Витягла сигарети і в ту мить побачила що за сусіднім столиком сидять хлопець і вагітна дівчина. Сиджу намагаюся зрозуміти як довго вони планують тут знаходитися. Зробила висновок що це надовго, взяла свою каву, попільничку і пішла далеко від них, в зону яку зовсім не обслуговують, там посиділа доки не закінчилася сигарета. Повертаюсь, і хлопець каже мені дякую. Я відповідаю будь ласка, але все ж таки в зоні для некурців геть вільно, було б мабуть краще для всіх розділитися. І тоді та дівчина ще й скривилася, не пам'ятаю що вона там казала, але в цій ситуації хамло і бидло - точно не я.
    Вже розповідала наче в цій темі.

  14. #4554
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 710

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    Я просто навела приклад закладу, де не ще не остаточно подолали курця
    Зараз мабуть скрізь подолані))
    Я знаю тільки один заклад, на який є надія)))
    Перевірю))

  15. #4555

    Реєстрація
    20 жовтень 2009
    Дописів
    28 915

    Типово

    Штраф заведениям: заведения ресторанного хозяйства – 3 тыс. грн (при условии повторного нарушения в течение года – 15 тыс. грн). Это за курение посетителя. И даже за пепельницу на столе.

  16. #4556
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 710

    Типово

    Цитата Допис від Кимон Переглянути допис
    Штраф заведениям: заведения ресторанного хозяйства – 3 тыс. грн (при условии повторного нарушения в течение года – 15 тыс. грн). Это за курение посетителя. И даже за пепельницу на столе.
    статтю 13 викласти в такій редакції:

    "Стаття 13. Обмеження щодо реалізації (продажу), куріння, вживання та використання тютюнових виробів, предметів, пов’язаних з їх вживанням, трав’яних виробів для куріння, електронних сигарет, заправних контейнерів, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння

    Реалізація (продаж) тютюнових виробів, предметів, пов’язаних з їх вживанням, трав’яних виробів для куріння, електронних сигарет, заправних контейнерів, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння особам, які не досягли 18 років, а також реалізація (продаж) тютюнових виробів в одиничних пачках, що містять менше 20 сигарет, сигарил або цигарок, чи поштучно (крім сигар) забороняються.

    Забороняється куріння, вживання та використання тютюнових виробів, предметів, пов’язаних з їх вживанням, трав’яних виробів для куріння, електронних сигарет, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння, кальянів:

    1) у ліфтах і таксофонах;

    2) у приміщеннях та на території закладів охорони здоров’я;

    3) у приміщеннях та на території навчальних закладів;

    4) у приміщеннях та на території спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд та закладів фізичної культури і спорту;

    5) у приміщеннях закладів ресторанного господарства;

    6) у приміщеннях об’єктів культурного призначення;

    7) у приміщеннях органів державної влади, інших державних установ, органів місцевого самоврядування;

    у приміщеннях підприємств, установ та організацій усіх форм власності;

    9) у приміщеннях готелів та аналогічних засобів розміщення громадян;

    10) у приміщеннях гуртожитків;

    11) на дитячих майданчиках;

    12) у місцях загального користування житлових будинків;

    13) у підземних переходах;

    14) у транспорті загального користування, що використовується для перевезення пасажирів, у тому числі в таксі;

    15) на вокзалах та станціях;

    16) на зупинках громадського транспорту.

    Забороняється куріння, вживання, використання тютюнових виробів, електронних сигарет, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння, кальянів в аеропортах, крім спеціально відведених для цього місць.
    https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1978-20#Text

    Чому скрізь читаю що мова йде про "приміщення"?
    Пояснення цього терміну також є в положеннях.

    В перших чотирьох пунктах є приписка "та на території"

  17. #4557

    Реєстрація
    20 жовтень 2009
    Дописів
    28 915

    Типово

    https://grad.ua/news/93553-v-ukrajin...h-miscjah.html Там і літня терасса ресторанів описана.

  18. #4558
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 710

    Типово

    Цитата Допис від Кимон Переглянути допис
    https://grad.ua/news/93553-v-ukrajin...h-miscjah.html Там і літня терасса ресторанів описана.
    Так новинні сайти я теж читала, от мені і стало цікаво звідки вони беруть роз'яснення?
    З того ж документу, що я навела:
    розміщення попільничок чи кальяну або куріння, вживання, використання тютюнових виробів, електронних сигарет, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння, кальянів у приміщеннях закладів ресторанного господарства - три тисячі гривень, а в разі повторного протягом року вчинення таких порушень - п’ятнадцять тисяч гривень;

    Також там є про невідведення місця для паління.
    Востаннє редагував альтер эго: 30.07.2022 о 09:15

  19. #4559
    Аватар для GALAтея
    Реєстрація
    20 травень 2017
    Дописів
    31 097

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    Зразу пригадала.
    В Банзай на літньому майданчику була зона для курців і некурців. Я звісно усілася в своїй. Витягла сигарети і в ту мить побачила що за сусіднім столиком сидять хлопець і вагітна дівчина. Сиджу намагаюся зрозуміти як довго вони планують тут знаходитися. Зробила висновок що це надовго, взяла свою каву, попільничку і пішла далеко від них, в зону яку зовсім не обслуговують, там посиділа доки не закінчилася сигарета. Повертаюсь, і хлопець каже мені дякую. Я відповідаю будь ласка, але все ж таки в зоні для некурців геть вільно, було б мабуть краще для всіх розділитися. І тоді та дівчина ще й скривилася, не пам'ятаю що вона там казала, але в цій ситуації хамло і бидло - точно не я.
    Вже розповідала наче в цій темі.
    девушка "скривилася" потому что с вероятностью 99%, запах от сигарет она услышала
    и от другого столика, дальнего, на который вы перебрались...
    да еще и от вашей одежды и волос запах был, при вашем возвращении.
    поэтому она не поняла вашего "подвига", о котором вы нам повествуете).
    правильно было бы, если бы вообще ушли...

    видимо, у заядлых курильщиков настолько атрофированы обонятельные органы,
    что они не понимают очевидного: даже если терасса разделена на 2 зоны,
    некурящие посетители прекрасно ощущают запах сигарет...
    поэтому, зоны "курящие" и "не курящие" всего лишь условная фикция, которая
    была в заведениях, не желающих терять курящую клиентуру.
    и прекрасно, если она сейчас сведена до нуля, наконец-то...

    нравится курить на открытом воздухе?
    дома или на даче на собственной открытой террасе, на здоровье!)
    Востаннє редагував GALAтея: 30.07.2022 о 10:13

  20. #4560
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    61 051

    Типово

    Уууу я курилку слышу издалека))
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

Сторінка 228 з 241 ПершаПерша ... 128178218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті