Proponuyu apolitychne imya Dnipropetrovs'ky:
"Dniproslav". Dumayu nazva neytral'na i nikoho ne obrazyt', bo slavytys' bude staryy shyrokyy Dnipro, na yakomu stoyit' nashe misto.
Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Proponuyu apolitychne imya Dnipropetrovs'ky:
"Dniproslav". Dumayu nazva neytral'na i nikoho ne obrazyt', bo slavytys' bude staryy shyrokyy Dnipro, na yakomu stoyit' nashe misto.
Повернути історичні українські назви:
Дніпропетровськ - СІЧЕСЛАВ
Дніпродзержинськ - КАМ'ЯНСЬКЕ
Новомосковськ - САМАРЬ
Орджонікідзе - ЧОРТОМЛИК
Нікополь - ТОМАКІВ
Кіровоґрад - ЗЛАТОПІЛЬ
Свєрдловськ - ПРОВАЛЬСЬК
Давно пора вже повернути!Допис від Prokurat (старший)
Dieu est toujours pour les bataillons ukrainiens
А смисл?Донецк-Юзовка?![]()
Каркун, я не зрозумів, тоді що тре' буде казати "Тю, що ти як юзівський ..."![]()
За новою інформацією:
Нікополь - МИКИТИН РІГ
Dzhmil, вітаю!
Щось з переіменуваннями справа не просувається. Мабудь в`язням савєтского сумління це заскладно усвідомити.
Если дамы начали носить уздечки, татуировки или прокалывать пупки, языки, соски и клиторы, то и в архитектуре что-то за это время изменилось.
www.konstr.narod.ru
На те деньги, которые потребуются для переименования городов, улиц и т.п., можно прекрасненько отлечить всех озабоченных этим переименованием![]()
Сон разума рождает свидомищ.
Жывы по-новОму - готовься к земле!
та будь ласка, тільки без вулиць Дудаєва чи БасаєваПовернути історичні українські назви:
Дніпропетровськ - СІЧЕСЛАВ
Дніпродзержинськ - КАМ'ЯНСЬКЕ
Новомосковськ - САМАРЬ
Орджонікідзе - ЧОРТОМЛИК
Нікополь - ТОМАКІВ
Кіровоґрад - ЗЛАТОПІЛЬ
Свєрдловськ - ПРОВАЛЬСЬК
Свобода определяется длиной цепи
SuperKot,
На оригинальну мыслю вы не способні. Як савєтьска папуга підгавкаєте усякім підарасам.прекрасненько отлечить всех озабоченных этим переименованием
Притому потрібно буде передрукувати усі довідники, як в Україні так і за її межами.Допис від SuperKot
народ України на це мовчить – зараз не до цієї дурниці...
Про те, за так нічого не робиться. Хтось відпрацьовує якусь кістку, та й на майбутнє щось планує придбати...
зі зміною назв необхідно буде ...
-заміна паспортів
-переєстрація підприємств та усі наслідки після цього
-заміна усієї поштової бази та інших баз
-з’являться додатки до багатьох документів
Наприкінці 1980-х в Україні було перейменовано два великі міста: обласний центр Ворошиловґрад (поверена історична назва Луганськ) і Жданов (повернена назва Маріуполь). До яких страшних і катастрофічних наслідків це призвело, про які тут ридає не ребёнок?
Зрозуміло, що перейменування населених пунктів вимагає певних витрат - як їх вимагає взагалі будь-яка справа. Але витрати на перейменування не становлять більше витрат на святкування нікому не потрібних "свят міста", на "паради вєтєранів" і забудову центра потворними дефективними будівлями.
І чому, приміром, в Естонії, Латвії, Литві, навіть у Вірменії й Казахстані перейменована вся совєцька топонімика, а в Україні ні? В тих країнах що, грошей більше? Що це в нас за дійсно комуністичний заповідник?
А якщо завтра комуністи прийдуть з революцією?
Свобода определяется длиной цепи
чогось я вас і чекала на відповідь
ви дали приклад за 1980 рік... – ви забули, що це був радянський час, і перейменування проводилось державою.Допис від Dzhmil
"... в Естонії, Латвії, Литві ..."- це не Україна ...![]()
над цими заморочками тоді буду ридати та платити не я, а ті кого це перейменування зачепить хвилеюДопис від Dzhmil
![]()
Я дав приклад за кінець 1980-х років. Висловлюсь точніше: це був 1989 або навіть 1990 рік, тобто час, коли фактично СССР уже був недієздатний.ви дали приклад за 1980 рік...
А перейменування населених пунктів тільки і має робитися й робиться державою. А ким ще? Приватними підприємцями?перейменування проводилось державою.![]()
Гроші - вони всюди гроші, а в Прибалтиці їх рахують уважніше, не в примір Україні, повірте."... в Естонії, Латвії, Литві ..."- це не Україна ...
LAZY, комуністи вже нікуди не прийдуть. Тим паче з революцією. Вони вже прийшли і навіть пройшли.А якщо завтра комуністи прийдуть з революцією?![]()
Dzhmil, вітаю! Мабудь це вітка про то щоб надати українським містам українськи назви.
Стогін про то що це якісь кошти, не видержує ніякої критики. Є таке поняття "СОВОК", чи "гомо совьєтікус". Яка може бути полєміка з "совком". Ця гілка відкрита для тих хто вболіває за цю справу. А совки хай соби збираються на вулиці Косіора, чи біля статуї Петровському і співають свої ритуальні *****скі савєцькі пісні.
Если дамы начали носить уздечки, татуировки или прокалывать пупки, языки, соски и клиторы, то и в архитектуре что-то за это время изменилось.
www.konstr.narod.ru
Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
![]() |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
![]() |
Bookmarks