| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
.
Востаннє редагував Marla: 06.07.2009 о 08:03
.
Востаннє редагував Marla: 06.07.2009 о 08:03
.
Востаннє редагував Marla: 06.07.2009 о 08:03
.
Востаннє редагував Marla: 06.07.2009 о 08:03
.
Востаннє редагував Marla: 06.07.2009 о 08:04
.
Востаннє редагував Marla: 06.07.2009 о 08:04
.
Востаннє редагував Marla: 06.07.2009 о 08:05
Девочки, всем вечер добрый.
Неа, на такую красоту я не спромогнусь. Последний раз я вышивала в школе крестиком.А вообще вы молодчинки, у кого ручки могут вышивать.
Нда, мое желание плавать пораньше забили на корню.Аль, а может попробуем без досточки?
Marla, авка и правда классная и в цвет с линеечкой.
.
Востаннє редагував Marla: 06.07.2009 о 08:05
.
Востаннє редагував Marla: 06.07.2009 о 08:05
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks