Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Коли ж тебе твій курник на Ігрень, нарешті, запхає? Чи чекають, доки заразяться від тебе шизою? Вона тебе з кожним днем все більше криє.
По собі судишь, як і завжди, рашистка смердюча? Він ЗНАВ, що готує СБУ. Звісно, що БЕЗ деталізації, але вона йому і не потрібна. Але на відміну від тебе він НЕ МАЄ чорного язика і НЕ СЕРЕ ним всюди, де стоїть! (ти навіть зараз обісрала його! без приводу! просто тому, що це ТВОЯ СУТНІСТЬ з народженняПро то,что какой-то у нее популярный куй,ещё месяц назад рассказывал что СБУ что-то готовит. Это ж какое счастье,что они толком не знали что именно. А то б уже до самого кремля раззвонили. Хрен его знает по собственной тупости желая выглядеть охрененно обизнанными или тупо враги Украины.) Тому ворог НЕ ОТРИМУЄ жодної інформації, принаймні від нього. І тоді він жодної ІНФОРМАЦІЇ не надав - був суто НАТЯК, при чому, дуже загальний: чекайте на гарні новини - ВСЕ! Про СБУ не було жодної мови. Це вже ПІСЛЯ бомбардування аеродромів і ПІСЛЯ підриву мосту, тобто коли вже всі знали, що це зробило СБУ, сказав, що це не останні подарунки від них, - і все! В тому, що він ВОЛОДІЄ більшою інформацією, я впевнена на всі сто, бо зв'язки в нього круті. ДЕТАЛЯМИ операцій він навряд чи володіє, бо, повторюся, вони йому не потрібні. Але для тебе теж неважливо, володіє він чимось чи ні, бо тобі НЕ ПОТРІБЕН привід, щоб обісрати людину. Ти навіть дитину, яка ще в утробі матері, обісреш, якщо ця мати посміє з тобою в чомусь не погодитися або - о, жах! - косо глянути в бік твого зеленого ідола. Ти генетична кацапка - навіть аналіз ДНК робити не треба, щоб це розуміти.
![]()
«Світ небезпечний не тому, що деякі люди творять зло. А тому, що деякі бачать це і нічого не роблять». (Альберт Ейнштейн)
с дивана ? ))
а как же тогда рашисты вошли к нам, когда сооружения защиты границ строили с 2014года ?
я уже не пишу, про шикарные интервью Даши Счатливой -вроде правильно написала - которая гуляя по коридорам ВР брала интервью в том числе у команды ПАП и все как один -конечно пойдем защищать Украину, если вдруг война .... из тех "конечно" пошли единицы .... но виноват сейчас не поперденЫК, а наступнык, один ПАП в белом пальто колесит фронт и спасает Украину.
а кто мешал зеле объявить вп и выставить армию на пивдне в феврале 2022 ? парашенка ?
или надо было кацапам отдать мариуполь и потом только объявлять вп ?
когда рашка захватила наш корабль то петьман объявил вп так тут кацапские
пропагандоны начали пищать шо он хочет отменить выборы и захватить владу
Мали, Буркина-Фасо и прочие Нигеры тоже формально считаются государствами. и воюют там безличь всяких. и ничего (с) алкаш
Скільки не доводь зебидлу, що просрали ДО інавгурації Порошенка, а при ньому ПОВЕРНУЛИ 2/3 окупованих земель, - до них не доходить. Дебілами народилися - дебілами й помруть.
Зате ти від цього РАДІЄШ.А сейчас полномасштабка и вас сильно удивляет и возмущает,что мы теряем территории.
Наскільки ж треба бути гнидою, щоб стверджувати, що ЗСУ-2014 та ЗСУ-2018 НЕ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ?при петьмане у нас армии не было. Бо набрать 250 тысяч людей он набрал,а вот одеть и вооружить " денег не хватило".Наскільки ж треба бути гнидою, щоб тисячі військових, які у 2017-18 рр. казали/писали, що склади ЗАВАЛЕНІ одягом та взуттям (при чому, ЯКІСНИМИ!) для БУДЬ-ЯКОГО сезону (тоді не чекали червня, щоб почати замовляти пошив ЛІТНЬОЇ форми), що ці військові БРЕШУТЬ? Якою ж треба бути гнидою, щоб стверджувати, що в 2014-18 рр. армію РОЗЗБРОЇЛИ?
Чим тоді вона захищалася перші місяці повномасштабки? При твоєму клоуні НЕ ВИГОТОВИЛИ жодної ракети і НЕ ЗАКУПИЛИ потрібної зброї, - ЗСУ боронили країни тією зброєю, яку відремонтували у 2014-18 рр.!
Тв щоб тебе твій курник так "одягав та взував", коли ти станеш остаточно немічною, як твій ідол забеспечує ЗСУ.Армия одета,обута и вооружена.![]()
«Світ небезпечний не тому, що деякі люди творять зло. А тому, що деякі бачать це і нічого не роблять». (Альберт Ейнштейн)
Почти треть стратегической авиации уничтожено или повреждено - красавцы
а зачем они на свои xyйлолёты покрышки положили ?
Мали, Буркина-Фасо и прочие Нигеры тоже формально считаются государствами. и воюют там безличь всяких. и ничего (с) алкаш
А пам'ятаєш, як стара курва захищала цю ЗЛОЧИННУ операцію? Мабуть, більш, ніж її, вона жодну дію свого ідола не захищала, аж піною вся покривалася, крила матом і прокльонами кожного, хто смів не погоджуватися з нею. І головним виправданням цього злочину вона називала саме ЗАХИСТ СУМЩИНИ: мовляв, якби ми не зайшли на Курщину, був би наступ на Сумщину. І найвеличніший теж верещав: "Ми Курщину обміняємо на наші території!" Ми зайшли на Курщину, втратили там кілька тисяч військових з НАЙФАХОВІШИХ підроздилів, після чого ВТРАТИЛИ майже всі захоплені землі (тобто обмінювати нам тепер НЕМАЄ, що). А наступ на Сумщину все ж ВІДБУВСЯ.При чому ворог просувається дуже швидко - КОЖНОЇ доби окуповується принаймні один населений пункт.
Але, не зважаючи на цю жахливу ситуацію, найвеличніший НЕ ВИВОДИТЬ війська з Курщини, щоб посилити ними оборону Сумщини, бо від цього ж рухнуть його рейтинги.
![]()
До речі, а що каже рашистська курва про наступ на Сумщину? А вона МОВЧИТЬ. Навіть коли інші пишуть про це. Власне, вона ЗАВЖДИ мовчить, коли мова йде про дії, які показують її ідола як НІКЧЕМНОГО президента чи/або Верховного Головнокомандувача. При цьому якщо нікчемою виглядає ІНШИЙ (або його/її таким можна виставити), вона аж з трусів вистрибує, обсираючи його/її. Найкращій доказ її лицемірства, двудупості та ненависті до України.
Чого не зробиш заради курячого оргазму.
«Світ небезпечний не тому, що деякі люди творять зло. А тому, що деякі бачать це і нічого не роблять». (Альберт Ейнштейн)
Мали, Буркина-Фасо и прочие Нигеры тоже формально считаются государствами. и воюют там безличь всяких. и ничего (с) алкаш
…
Проєкт “Стіна” – це 1,5 тис. кілометрів траншей, понад 8 тис. окопів для техніки, два оборонних кордони і близько 4 тис. бліндажів та інші інженерно-будівельні роботи на кордоні з Росією. Це, зокрема, Чернігівська, Харківська і Сумська області
Це тому, що він здав країну ху.йлу. Відродження армії з нуля до стандартів НАТО, перша летальна зброя та "Байрактари", ракетні програми та перші українські дрони, асоціація, безвіз, Томос, енергонезалежність від паРаші, популяризація української мови та культури тощо - це ЗДАТИ країну ворогу. Закриття ракетних програм, скорочення армії, розформування танкових частин, оголення кордону, відведення підрозділів на необлаштовані території, розмінування Чонгару, зазирання в очі ху.йлу, на третій рік повномасштабної війни звільнення з посад Головнокомандуючого та найфаховішіх генералів тощо - це РЯТУВАТИ країну. Не переплутайте!
А що твоєму ідолу заважало отримати "Хаймарси", "Петріоти", "мавіки", "Сторм шедоу", F-16 тощо ДО повномасштабної війни?
А твоєму ідолу - член, бо яєць в нього немає і не було.Плохому танцору яйца мешают,а петьману Обама.))
На фурі.
Після чого кілька тисяч наших військових залишилися б в полоні. Оце б тоді в тебе надпотужний оргазм від щастя стався б!
При членограї Мертвечук - депутат ВР, при Пороху - ніхто. Але через нього Україну ху.йлу здавав Порох, а не членограй.Л - логіка.
А треба харкати в нього, як зебидло-стадо (особливо рашистська старуха) харкає в Залужного, під керівництвом якого наша армія ЗВІЛЬНИЛА купу земель? Може, Малюка теж треба зняти з посади і відправити кудись послом?
«Світ небезпечний не тому, що деякі люди творять зло. А тому, що деякі бачать це і нічого не роблять». (Альберт Ейнштейн)
в реальной войне написали шо у xyйла инфаркт (скорее всего брехня)
Мали, Буркина-Фасо и прочие Нигеры тоже формально считаются государствами. и воюют там безличь всяких. и ничего (с) алкаш
Влізти на Курщину - це рішення виключно членограя. Бо він вважає себе найкрутішим у світі фахівцем воєнних справ.
Коли це чотириуклоність ДОТРИМУВАВСЯ законів?
а ХТО розмінував Чонгар напередодні повномасштабки? Порох?
Головне, що Покровськ ще не взяли, - для рашистських птахоферм це головний показник. А на те, що за цей час орки захопили КУПУ ІНШИХ українських територій, їм (птахофермам) насрати.
"Вифсьоврьоті!"(с)
Не було часу - весь витрачав на клепання справ проти Пороха.
«Світ небезпечний не тому, що деякі люди творять зло. А тому, що деякі бачать це і нічого не роблять». (Альберт Ейнштейн)
Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
![]() |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
![]() |
Bookmarks