Она не женщина , она бабушка, имейте уважение к возрасту.
| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Она не женщина , она бабушка, имейте уважение к возрасту.
Когда Иисус изгнал из человека бесов, их нужно было куда-то деть. А тут свиньи паслись... (c) Ольчик DXC
драмп как зеля в 19м всё хочет увидеть xyйло
шо они в нём находят
а ведь и через 10 и через 20 лет в этих темах будут всё те же.
вон, мы с Джейкобом плюс -минус по двадцатке уже отмотали
Флудить так флудить )) у меня сегодня на работе полное затишье.
А вот в интернете пишут, что Трамп завербован КГБ еще в 80-е годы прошлого века. Агентурная кличка «Краснов».
А вдруг и правда агент? Надо сообщить в соответствующие органы. Как никто до сих пор этого не сделал? Или сделал? Бардак в разведорганах!
![]()
Без подписи
Иллариона нам не варто критикувати і скептично ставитись до нього. Навпаки, слід шанувати, плекати і голубити, щоб він залишався тут якомога довше. Адже він, дарма що "понаехавший", є класичним американським виборцем, якими їх змальовувала ще совєтська преса. Людина, яка мало що знає поза межами свого міста чи штату і не цікавиться нічим, що виходить за межі її гаманця; періодично голосує за "свого" кандидата, і тим щаслива. Якісь глобальні проблеми - тільки якщо торкнеться особисто.
А до того ж Илларион - виборець Трампа і трампістів. Нібито якоюсь мірою навіть переконаний, або здається таким.
Пам'ятається, він обіцяв писати про життя в Штатах регулярно і об'єктивно,
(останнє трохи смішно, але нехай)
отже, до наших послуг досить точна картина того, як почуваються прихильники Трампа, що їх влаштовує, що - ні і т.д.
Поки що, як бачимо, все у них ОК. Яйця на місці, заправки працюють, все інше - до ліхтаря, до сосни, до гузна, і ваще.
Ну хіба що у декого лінивий інтерес - а що там і де трапилось, як там наш Донні, кому ще засадив і т.д.
І коли такий от пересічний стане щось підозрювати, чимось бути стурбованим, відчувати невиразні незручності - отоді і не раніше.
А поки що шоу триває.
Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
Рене Декарт
Rich Man, Poor Man
помню такой сериал в семидесятых по телеку показывали. я за Тома Джордаша болел.
А кто это, чтоб 8 минут клипа на ютюбе не смотреть зазря?
![]()
Когда Иисус изгнал из человека бесов, их нужно было куда-то деть. А тут свиньи паслись... (c) Ольчик DXC
Я от чистого сердца рад, что у Иллариона всё замечательно. И вообще, рад за тех у кого всё хорошо.
Всё.
Когда Иисус изгнал из человека бесов, их нужно было куда-то деть. А тут свиньи паслись... (c) Ольчик DXC
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks