
Допис від
Йоран
Я, по-перше, не думаю і не кажу, що ми програємо. Лише не складаю конкуренцію, вибачте, Арестовичу, з точними прогнозами. І не роблю вигляд, що гірший варіант неможливий.
По-друге, ви багато написали, а підсумок той же: час покаже.
Щодо "остановить как есть" - ха, спробуйте. Хто зупиниться, ви про що?
Про НАТО і ненапад потрібно було думати разом з країнами Балтії. Пізно, напали, і давно. Тепер спробуйте злякати їх статусом. Думаю, що через кілька годин після прийому України в НАТО вони "традиційно" обстріляють Херсон, бо в них в берестяній грамоті написано, що це їх територія. І що? НАТО почне воювати разом з нами? Прибудуть португальські кулеметники? Зброя - так, мабуть, буде більше і кращої. Авіація, можливо, прилетить. А ядерна парасолька - вже багато років хотів би почути від агітаторів за ядерний статус про те, як його , холєра, застосувати...
Та і сам гіпотетичний прийом, це ж на роки; ви це розумієте? До того часу стільки всього зміниться.
Bookmarks