Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 971 з 1270 ПершаПерша ... 47187192196196296396496596696796896997097197297397497597697797897998098110211071 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25387, показано з 19 401 по 19 420.

Тема: Жить стало лучше, жить стало Зеленее

  1. #19401
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    после шоу-Бахмут(с) ожидаемо
    Вночі дивилась карту бойових дій. На купьянському напрямку русня добряче відгребли. Ну і ще деінде наші трохи їм хвости прищепили. На Авдіївці важко,але тримаємося.
    От думаю може з того оцих пропагандонів на роботу вигнали. Знову в когось букетик для зустрічі асвабадітєлєй в'яне.

  2. #19402
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Бгггг...надо запомнить.

    Любой, кроме дружной в любое время дня\ночи стайки местных зеленых гупий, сюда ходит на работу... ))
    Востаннє редагував Vozar: 31.10.2023 о 08:35
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  3. #19403
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    але є стабільність, те на що ми спиратимемось обрєтя чергові домовленості замість територій. сойдясь, так би мовити, посєрєдіне, або взагалі, втратитивши суб'єктність - 30 років назалежної державності це і так шикарно з нашим анамнезом
    перехід бидла на особистості
    ахаха на тому стоятимемо далі без територій і суверенітету
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  4. #19404
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    це історія з таймзу.
    там нас тихенько зливають - бо правильна інфополітика це надважливо. а не оці підскоки з викриками за якими нічого немає. таймз не возара цитує
    Ой. Зливають? Так шо уже здаємося,чи ще трохи повоюємо?

  5. #19405
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Бгггг 2

    Не устану тыкать восьмибитных в факты.

    О срыве лидором мобилизации и проблемах в военной кадровой политике из-за неуемной уринотерапии гупиям в Украине заявило уважаемое во всем мире издание Таймс. Которому веры чуть больше чем Трухе и земарафону ))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  6. #19406
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Бгггг 2

    Не устану тыкать восьмибитных в факты.

    О срыве лидором мобилизации и проблемах в военной кадровой политике из-за неуемной уринотерапии гупиям в Украине заявило уважаемое во всем мире издание Таймс. Которому веры чуть больше чем Трухе и земарафону ))
    Віа гру прийми,бо тикалка невстане так багато тикать.)

  7. #19407
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    ситуація така. Треба швидко-швидко лайно протиукраїнське варити.
    Бачите ж, як старанно упинаються.
    як буде час і натхнення,
    зваріть проукраїнського чогось. тільки не про хороші пісні і таланти
    не про пса патрона
    а такого реального, де правильно щось нарішали там. наприклад.

    я залюбки почитаю.
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  8. #19408

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 852

    Типово

    о срыве мобилизации и неуемная уринотерапия это про нежелание Президента под призыв 25 минус ? пока старые пердунци не все на фронте

  9. #19409

    Реєстрація
    25 липень 2012
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    2 812

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Первая пошла, остальные затихорились о на а исправлять)).

    Неужели душенька-Морфеюшка это Дин2...
    Конечно.
    Дин2 - моя кОмарилья.

  10. #19410
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    як буде час і натхнення,
    зваріть проукраїнського чогось. тільки не про хороші пісні і таланти
    а такого реального, де правильно щось нарішали там. наприклад.

    я залюбки почитаю.
    Тю. Так запросто. Поцікавтесь військовою підтримкою і допомогою хоча від Нідерландів.
    Ще можете про зерновий коридор почитати - там теж цікаво. Ну можна по форум інноваційних технологій - буквально нещодавно пройшов у нас. Уявляєте наші дніпровці винайшли офігенний протез. І вже запускають його в виробництво. А в Харкові розмінувальні машини випускають - такі лялечки! І головне люди сапери ,працюючи з ними не ризикують життям.
    Ну..що там іще... А! Вчора три американські конгресмени приїздили в Київ. Подробиці можете самі знайти. А ще в Криму весь час щось димить і наші за тиждень шість рашисьських сушок збили. Чимось. Мабуть рогатками.. А в Мальті створили робочу групу із представників різних країн задля повернення з боліт наших дітей.
    А ще Папа Римський і Ватікан підтримав наш мирний план.
    І не повірите,ну зовсім не трапляється в інфопросторі ваша маячня про здачу наших територій в обмін на...щось.
    Востаннє редагував Антуриум: 31.10.2023 о 08:45

  11. #19411
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    а хто продає з молотка протезний завод? державний

    Нідерланди і Штати - не Україна.

    маячня не моя, не треба шукати собі зручного ворога
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  12. #19412
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 859

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Vozar москаль та москаль.
    А давайте розглянемо версію, що він воїн маорі, з Нової Зеландії. Татуювання, хака і вот это всё.
    тогда он бы продавал своих соплеменников и даже самого Те Кооти правительственным войскам.
    у маори тоже свои предатели.

  13. #19413
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    а хто продає з молотка протезний завод? державний

    Нідерланди і Штати - не Україна.

    маячня не моя, не треба шукати собі зручного ворога
    А тому й продають,що оті протези ,які там випускали,розроблені ще при сталіні. Собі нехай ті протези поставлять.
    А вам геолокації наших підприємств з виробництва боєприпасів і зброї надати? Доречі вчорашню сушку збили стугною.
    Ой! Найголовніше забула ! Триста тисяч дохлої русні! Триста тисяч ,Карл!
    Востаннє редагував Антуриум: 31.10.2023 о 09:04

  14. #19414
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 859

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Сьома ранку, а воно вже на роботі. Що ж трапилось....
    синдром тупого торгового агента. в последние дни месяца грузит розницу как не в себя; привязка мотивации к выполнению плана.

  15. #19415
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    синдром тупого торгового агента. в последние дни месяца грузит розницу как не в себя; привязка мотивации к выполнению плана.
    Бггг.)))
    Видать совсем в этом месяце план проипали.

  16. #19416
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Походу.

    А что я только заметил что последовательный цыферный зеленый гупий не только генерала Кривоноса говном поливает но и еще про одного нашего боевого генерала заливает методички Банковой. Старательно.

    И это еще один наш боевой генерал, который первым рассказал всем как наш лидор в своем маниакальном желании заглянуть в глаза путину спасал вагнеровцев. И опять напоминаю восьмибитным гупиям - дада - это тех вагнеровцев, которые потом штурмовали наш Бахмут. Возможно среди них были и те, кого спас тогда от украинской тюрьмы лидор.

    Но говном нужно поливать того, кто про это смело сказал - генерал, которым восторгались ведущие разведки мира - Василий Бурба.
    Востаннє редагував Vozar: 31.10.2023 о 09:13
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  17. #19417

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 852

    Типово

    Но запомнили его по попытке отжать будку охранника в Конче Заспе и за выкрученные розетки при выселении...генерал Вася. Боевые генералы сейчас воюют

  18. #19418
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 221

    Типово

    Интервью с Зеленским в Time не притащили? А..а ну значит агентам еще не перевели, правильно не перевели

  19. #19419
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Сцуко, кто ж ему методички пишет, как поёт, как поёт...и не боицца...хотя думаю СБУ его не достанет, дето под Псковом сидит этот рашисткий провокатор вазариус, поедая щи и облизывая портрет куйла...а шо, деньги не пахнут.

  20. #19420
    Аватар для MB_638
    Реєстрація
    28 липень 2010
    Звідки Ви
    Где то рядом
    Дописів
    2 093

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис

    "The Times" теж тепер працює на Кремль?
    Какое отношение The Times имеет к ссылке Возара?

    Таймс -

    «Таймс» (англ. The Times; переводится как «Времена») — ежедневная газета в Великобритании, одна из самых известных мировых газет.
    https://ru.wikipedia.org/wiki/The_Times

    По ссылке Возара -
    Time (стилизуется внутри журнала как TIME, с англ. — «время»; также Тайм[2]) — американский еженедельный журнал и информационный портал со штаб-квартирой в Нью-Йорке
    https://ru.wikipedia.org/wiki/Time

    Т.е. это две абсолютно разные газеты, как по месту расположения, соответственно и нацелены на разную аудиторию, так и и по популярности в мире.

    Хотя должен признать сам текст довольно интересен. Но подсовывать вместо одного другое, все же не стоит. Даже если вы это делаете по незнанию.

    Не путайте Гоголя с Гегелем, Гегеля с Бебелем, Бебеля с Бабелем, Бабеля с кабелем, кабеля с кобелем, а кобеля с сукой. (с)

Сторінка 971 з 1270 ПершаПерша ... 47187192196196296396496596696796896997097197297397497597697797897998098110211071 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті