Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 970 з 1270 ПершаПерша ... 47087092096096196296396496596696796896997097197297397497597697797897998010201070 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25387, показано з 19 381 по 19 400.

Тема: Жить стало лучше, жить стало Зеленее

  1. #19381

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 855

    Типово

    нет, если назовут хоть одну объективную причину почему боевой генерал, командующий Силами Специальных Операций Украины не в строю, в отличии от мобилизованных "дефачек и чмобиков"(с)Vozar - можно будет хотя бы выслушать.

  2. #19382
    Аватар для Andrey22
    Реєстрація
    07 травень 2006
    Дописів
    2 779

    Типово

    По поводу увольнения военкомов опять кто-то трындит. Читаем указ президента 491/2023 https://www.president.gov.ua/documents/4912023-47805
    Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 серпня 2023 року "Про результати перевірки територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Збройних Сил України"

    Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю:

    1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 серпня 2023 року "Про результати перевірки територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Збройних Сил України" (додається).

    2. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

    3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.
    Читаем решение РНБО там же:
    Рекомендувати Головнокомандувачеві Збройних Сил України прийняти рішення щодо перебування на посадах керівників обласних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Збройних Сил України, припинивши практику їх ротацій. Призначати за рекомендаціями командувачів (командирів) оперативно-тактичних угруповань, оперативно-стратегічних угруповань військ (сил) на посади керівників обласних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Збройних Сил України осіб офіцерського складу, які безпосередньо беруть участь у бойових діях, та за умови проходження ними перевірки Службою безпеки України.
    Так кто уволил военкомов?
    а не по нраву я кому-то - мне плевать (с) "Ария"

  3. #19383

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 855

    Типово

    Цитата Допис від Andrey22 Переглянути допис
    ...
    Так кто уволил военкомов?
    по моему скромному разумению "уволить" офицеров, впрочем как и любых военнослужащих во время войны нельзя. а вот принять "прийняти рішення щодо перебування на посадах " єто в полномочиях непосредственного руководства. Другое дело кудои переведут, но эту информацию могут и закрыть.

  4. #19384
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 836

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    по моему скромному разумению "уволить" офицеров, впрочем как и любых военнослужащих во время войны нельзя. а вот принять "прийняти рішення щодо перебування на посадах " єто в полномочиях непосредственного руководства. Другое дело кудои переведут, но эту информацию могут и закрыть.
    Чому мені здається що з тилу вони не поїдуть?
    Чи таке можливо?

  5. #19385
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Бусинки, дютифри. Военный, один из тех кто спас Киев от русни...

    Тупые гупии с одной стороны бьются в истерике от ими же придуманной истории с дискредитацией женщин военных ас другой тут же поливают говном наших военных, которые реальные герои.

    Какие же мерзкие создания.

    Приходится опять тыкать их в факты, которые не задерживаются в их восьмибитных мозгах...

    Кратко

    Залужный ЛИЧНО просил Кривоноса возглавить оборону брошенного на произвол судьбы аэродрома.

    Кривонос с остатками пограничников и правым сектором быстро и эффективно сделали так, что русня физически не смогла посадить там свои транспортники и вертолеты. В том числе за счёт залива маслом взлетки.

    После чего лидор ЛИЧНО приказал Залужному не восстанавливать уволенного им до полномасштабного вторжения генерала на воинской службе.

    А через пол года ручное ДБР открыло против генерала дело о незаконно завладении транспортом аэропорта и порче взлетно посадочной полосы

    Отвратительный позор

    Тупые двужопые гупии...
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  6. #19386

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 855

    Типово

    у Командующего Силами Специальных Операций марадеры грабят вверенный этому самому Командующему объект - сюр какой то...а то что Залужный не выносит сор - честь мундира и не на часи. Но служить вместе просто брезгует ,а не "лидор приказал" - хотел бы я посмотреть кто сейчас сможет "приказать" Залужному.
    и да - Марченко помоему тоже офіційно не в лавах ЗСУ, но Николаев... и ему не помешали обиды за уголовное дело...а не видосики аналитические. Потому что Марченко - Генерал
    Востаннє редагував 1234A: 31.10.2023 о 08:03

  7. #19387
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Бусинки, дютифри. Военный, один из тех кто спас Киев от русни...

    Тупые гупии с одной стороны бьются в истерике от ими же придуманной истории с дискредитацией женщин военных ас другой тут же поливают говном наших военных, которые реальные герои.

    Какие же мерзкие создания.

    Приходится опять тыкать их в факты, которые не задерживаются в их восьмибитных мозгах...

    Кратко

    Залужный ЛИЧНО просил Кривоноса возглавить оборону брошенного на произвол судьбы аэродрома.

    Кривонос с остатками пограничников и правым сектором быстро и эффективно сделали так, что русня физически не смогла посадить там свои транспортники и вертолеты. В том числе за счёт залива маслом взлетки.

    После чего лидор ЛИЧНО приказал Залужному не восстанавливать уволенного им до полномасштабного вторжения генерала на воинской службе.

    А через пол года ручное ДБР открыло против генерала дело о незаконно завладении транспортом аэропорта и порче взлетно посадочной полосы

    Отвратительный позор

    Тупые двужопые гупии...
    А ты прям присутствовал когда Залужный просил?) Или опять перепечатка чьих-то нарративов без ссылки на источник( бо он такой же палёный) ?
    И да. Сходи к окулисту. Читала когда-то что когда у человека в глазу селится какой то глист, ему везде видятся рыбки и червячки.

  8. #19388

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 855

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    Чому мені здається що з тилу вони не поїдуть?
    Чи таке можливо?
    так можно далеко зайти))) ибо прямое руководство начальниками ТЦК - командування ОК

  9. #19389
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    по моему скромному разумению "уволить" офицеров, впрочем как и любых военнослужащих во время войны нельзя. а вот принять "прийняти рішення щодо перебування на посадах " єто в полномочиях непосредственного руководства. Другое дело кудои переведут, но эту информацию могут и закрыть.
    Так вопрос в другом. Бог с ними с военкомами- с ними их командование разберётся . А вот ответ на вопрос почему такой талантливый генерал и не в строю - интересно.)
    Ладно когда спрашивают куда подевался целый майор запаса Заурус- там все понятно ,звёздочки чуваку папа нацепил,но чувак знает,что из него вояка как из говна пуля и свалил. А с этим талантливым генералом шо не так?

  10. #19390
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Сьома ранку, а воно вже на роботі. Що ж трапилось....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  11. #19391
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Наші рішення. Звільняємо всіх обласних «воєнкомів»
    ето даже не викинули из fb
    хто це у нас знов набрехав?
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  12. #19392

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 855

    Типово

    там еще один гдето генерал-разведчик ВасяБудкаОхранникаКончеЗаспа

  13. #19393
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    а Марченко як партизан там діє? чи як - не офіційно?

    і що за фантазія така - принизити всіх захисникив і радіти що вони попри це роблять своє і не ображаються
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  14. #19394

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 855

    Типово

    принизити то к Vozar-у с "дефачками и чмобиками"

  15. #19395
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    і так, взяти і раптом всіх воєнкомів звільнити - це незаконно. тому так і не зробили.
    але заява для плебса красива
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  16. #19396
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    і над Червінським влаштували стидобищну екзекуцію
    він пам'ятає як ті вагнера віддавали. щоб той прийшов як слід, бо мало ж комусь
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  17. #19397
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Сьома ранку, а воно вже на роботі. Що ж трапилось....
    І не одне. Група підтримки на підході.
    Ну головне - наратив старі " Зеленський щимить Залужного.. " ,але що цікаво про Зеленського як завжди,а от з Залужного усілякими шляхами намагається намалювати якусь недієздатну ляльку...

  18. #19398

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 855

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    ...а от з Залужного усілякими шляхами намагається намалювати якусь недієздатну ляльку...
    после шоу-Бахмут(с) ожидаемо

  19. #19399
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    і так, взяти і раптом всіх воєнкомів звільнити - це незаконно. тому так і не зробили.
    але заява для плебса красива
    Тю. Так не звільнили і мобілізацію тим не зірвали? І шо возар знову збрехав? Та бути такого не може!)
    Слухайте,ви б хоч поміж себе домовились в яку дудку дути,бо смішно.)))

  20. #19400
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    це історія з таймзу.
    там нас тихенько зливають - бо правильна інфополітика це надважливо. а ми її не виробляємо. ми в ній не суб'єкт. а не оці підскоки з викриками за якими нічого немає. таймз не возара цитує
    Востаннє редагував Мафальда: 31.10.2023 о 08:36
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

Сторінка 970 з 1270 ПершаПерша ... 47087092096096196296396496596696796896997097197297397497597697797897998010201070 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті