Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 964 з 1270 ПершаПерша ... 46486491495495595695795895996096196296396496596696796896997097197297397410141064 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25387, показано з 19 261 по 19 280.

Тема: Жить стало лучше, жить стало Зеленее

  1. #19261
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 379

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    То ж виходить якби їм не возили продукти, то вони швидше б одумалися?
    Ні. Таке вже було - здавали русні позиції ЗСУ за їжу.
    Не всі,але й не одиниці.

  2. #19262
    Аватар для GALAтея
    Реєстрація
    20 травень 2017
    Дописів
    33 514

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    Не передергивайте. Любому уже понятно что тут разговор о водяном теплом поле в многоэтажке. На этом все.
    так я о нем и говорю), только от индивидуального котла/теплового насоса.
    если вы не в курсе, их (ТН) сейчас популяризируют к установке
    (вернее популяризировали до войны),
    это не то что, не запрещается, а и поощряется, т к идет переход с газа на электричество.
    очень много стоит в новостройках высотках по всему городу.

    ладно, не та тема, не то время)).

  3. #19263
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 238

    Типово

    Україна не збирається продовжувати транзит російського газу після 2024 року, коли закінчується термін дії чинного контракту.
    Нафтогаз готовий відмовитися від транзиту вже зараз, особливо з огляду на невиконання Росією умов контракту,
    але продовжує його "виключно з метою підтримки наших європейських колег",
    повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов.

  4. #19264
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 861

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Мдя... Русня разбомбили в Авдеевке все магазины. Говорят,били спецом по ним. Люди, привозящие продукты для тамошних жителей постоянно попадают под обстрелы. Получается,что оставшиеся там не только своих жизней не жалеют,но и вынуждают, чтоб другие рисковали,привозя им продукты и ТД...
    Но эвакуироваться отказываются.
    ВСЕ те, кто отказіваются - ждут рюцке мир.
    эвакуировать силой. они же как больные в горячке. насильно.

  5. #19265
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 379

    Типово

    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    ВСЕ те, кто отказіваются - ждут рюцке мир.
    эвакуировать силой. они же как больные в горячке. насильно.
    На счёт чего они ждут - у всех по разному. Но то,что их надо эвакуировать принудительно,согласна.

  6. #19266
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 861

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    На счёт чего они ждут - у всех по разному. Но то,что их надо эвакуировать принудительно,согласна.
    * если есть мозги и ты не ждешь рюке мир - дашь согласие на эвакуацию
    * если нет мозгов - с тобой нужно обойтись как с душевнобольным - принудительно эвакуировать
    * если есть мозги и ты доказываешь, что никуда не поедешь патамушта куда я паеду у миня ничо нигде нет - ты мрозь, которая ждешь рюке мир.
    оставить там нахер, но не помогать ничем.

  7. #19267
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    29 935

    Типово

    У детей такой возможности нет, добровольно эвакуироваться

  8. #19268
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 836

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    На счёт чего они ждут - у всех по разному. Но то,что их надо эвакуировать принудительно,согласна.
    Тільки дітей і по опікуну на дитину. Інші самі зробили свій вибір.
    Варіант що люди не евакуюються тому що куди, де кому вони потрібні і бла бла бла особисто я не розглядаю, бо варіантів вже не залишається: або хоч куди, хай навіть на авось, або смерть.
    Вони вибирають друге, це їх справа.
    Дивлюся роліки про таких ждунів, часто видно різницю між рівнем людяності у тих ждунів, які самі вже з великими очима біжать у машину волонтерів і бросають своїх тварин, і як волонтери матюкають за це і запихнуть у легковушку по кілька навіть великих собак. Так огидно ((

  9. #19269
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 836

    Типово

    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    * если есть мозги и ты не ждешь рюке мир - дашь согласие на эвакуацию
    * если нет мозгов - с тобой нужно обойтись как с душевнобольным - принудительно эвакуировать
    * если есть мозги и ты доказываешь, что никуда не поедешь патамушта куда я паеду у миня ничо нигде нет - ты мрозь, которая ждешь рюке мир.
    оставить там нахер, но не помогать ничем.
    По останньому пункту, критикувати рішення допомагати - це наче знецінювати працю волонтерів. Якщо так роблять, значіть люди вбачають в цьому сенс. Тобто не нам з тобою вказівки давати.

  10. #19270
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 379

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    Тільки дітей і по опікуну на дитину. Інші самі зробили свій вибір.
    Варіант що люди не евакуюються тому що куди, де кому вони потрібні і бла бла бла особисто я не розглядаю, бо варіантів вже не залишається: або хоч куди, хай навіть на авось, або смерть.
    Вони вибирають друге, це їх справа.
    Дивлюся роліки про таких ждунів, часто видно різницю між рівнем людяності у тих ждунів, які самі вже з великими очима біжать у машину волонтерів і бросають своїх тварин, і як волонтери матюкають за це і запихнуть у легковушку по кілька навіть великих собак. Так огидно ((
    Тут нещодавно Оріхів показували. Так от жоден з тих,кому пропонували євакуацію не розглядає і не погоджується євакуюватись у райцентри чи села. Усі розглядають обласні центри,та столицю. А , бачте,їм ( з їх слів) жити там не по карману,тому і не виїжджають.
    Особисто мені цікаво,чому люди,які все життя жили у маленькому містечку,часто в приватному будинку навіть з туалетом на вулиці,раптом претендують на особливі умови у столиці?

  11. #19271
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 379

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    По останньому пункту, критикувати рішення допомагати - це наче знецінювати працю волонтерів. Якщо так роблять, значіть люди вбачають в цьому сенс. Тобто не нам з тобою вказівки давати.
    Як раз про волонтерів сьогодні голова Донецької ОДА і говорив. Про те,що вони вже майже всі мають контузію,або поранення. І наражати їх життя на небезпеку тому,що хтось хоче" померти вдома"( з їх слів) ,він каже,що рука не підіймається.

  12. #19272
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 861

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    По останньому пункту, критикувати рішення допомагати - це наче знецінювати працю волонтерів. Якщо так роблять, значіть люди вбачають в цьому сенс. Тобто не нам з тобою вказівки давати.
    принимается, с оговорками. волонтеры волонтерам рознь. не из инета говорю.
    не буду вдаваться в детали ряда "ЕС"овских "волонтерских" организаций, через третьи страны финансируемые не только Ринатом но его северными товарищами, которые продожают "работать" в Украине, на востоке. и делали это с марта 2014.

  13. #19273
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 378

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    Тільки дітей і по опікуну на дитину.
    Читала таке : дитина+ найменьше один дорослий. Можна і більше. А меньше одного дорослого на дитину не можна.

    Але вони не їдуть. Тому не їдуть і діти. Примусової євакуації лише дітей (у випадку відмови їх дорослих), чомусь не оголошують.

    Але там ще біда. Там з можливостями вивозу цивільних вже дуже погано. Досиділися(.

  14. #19274
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Слободжанин Переглянути допис
    "Майданутых" - тебе форум помнить долго будет.
    Якщо в тебе з головою проблеми, звернися до лікаря.
    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    здесь форум высокой культуры бытового общения.
    Угу, в мене навіть докази цього є:
    Цитата Допис від 1960
    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    плохой анекдот:
    - Знаете в чем разница между евреем и булочкой? Булочка не орёт, когда её запихиваешь в печь.
    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    [про ohdesu] он и его приплод должен быть сожжён. публично и весело на площади под минметаллургии.
    Цитата Допис від 1960
    ohdesy из pizdy русской мамки вытаскивали
    Цитата Допис від 1960
    цитируешь неадекватного пенсионера, который тыкал своим МПХ в первую мимопроходящую порохомохнатку. наплодил бесполезный приплод
    Цитата Допис від 1960
    (про порохоботов) они должны гореть на костре. со своими детьми и внуками. все. и здесь повизгивающие - тоже.
    Цитата Допис від 1960
    (про команду Пороха и порохоботов) повяжут всех этих и будут вырезать из них органы без малейшей анестезии. из взрослых свинарчуков и порошенок, их сестер, матерей, жён и детей. а вот петриотиков всех таки сжечь.
    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    [to margret] фпезду затолкай свою ложку, срань посудомочено-акционерная
    Цитата Допис від 1960
    [про Vedma и ОлегБ] выпадающая вагинаВедьма-и прочияОлегиБля
    Цитата Допис від 1960
    [про Vedma] Виолетта - старая историческая pizda.
    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    разговаривать со скудными творожистыми вагинальными выделениями
    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    полгода стояла на коленях с открытым ртом на окружной, с табличкой "бесплатно для ЗСУ"
    І це приклади лише ТВОЄЇ "высокой" "культуры" бытового "общения", а таке досье в мене є на КОЖНОГО представника вашого бидло-стада.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  15. #19275
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Bambam Переглянути допис
    Типа специалист по климатической технике путает гидроизоляцию с термоизоляцией.
    Хорошее образование и хороший специалист...
    Браво!
    Цитата Допис від Bambam Переглянути допис
    Хорошо, что Вы не медик...
    Зате вона має подругу-медика (психіатра) - приблизно такого ж рівня кваліфікації, як і вона "фізик".
    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Чума днроподобная когда из палаты в палату переползала опять каструлей на голове об забор ударилась
    В твоїй голові все одно нічого, крім лайна, немає, можна битися нею хоч о паркан, хоч о локомотив до всірачки.
    Цитата Допис від GALAтея Переглянути допис
    просто трындел?
    Так ти тут взагалі цілодобово трендиш - нічого, форум не здох від цього.
    смешные какие-то идиоты, хвастающиеся непонятно чем
    Самокритично.
    очень жаль таких людей
    Та нікому тебе не шкода! Розмріялася.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  16. #19276
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 861

    Типово

    и где те специалисты по гидроизоляции, когда они нужны?

  17. #19277
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Упс ..апиридил.
    Ну,буває. Помилилась людина. А вы б у опечаткам не придирались.)))
    "Апєчатка", кажеш? А що вона цю "апєчатку" так несамовито ВІДСТОЮЄ як ПРАВИЛЬНІСТЬ?
    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    Если не ошибаюсь в многоэтажках они запрещены.
    А коли це Галька дотримувалася законів?
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  18. #19278

    Реєстрація
    30 квітень 2017
    Дописів
    1 156

    Типово

    Ты не свинья, просто у тебя IQ высокий.

  19. #19279

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 823

    Типово

    Блин, и рано светлеет теперь
    От вам и часы

  20. #19280
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    А вот что показывают по 5 шоколадному аналу ...https://t.me/c/1206439755/38000

Сторінка 964 з 1270 ПершаПерша ... 46486491495495595695795895996096196296396496596696796896997097197297397410141064 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті