| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Он вамсветлое-яркоетеплое-мягкое в массы принес. А вы не цените. Темные вы личности.
"...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
Перевозка всякой всякости ГАЗелью
Та не черные а темные. От жэж...
Хотеть быть беларусом - тот ещё
зашквар.
"...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
Перевозка всякой всякости ГАЗелью
Один з нас не звернув увагу що той вислів був 10 років тому. За такий час, під впливом подій, спілкування з іншими людьми, люди міняються, миніються країни та міняються сама планета. Не міняються лише довбні. Адже ефект Да́ннінга — Крю́ґера (ефект профана) дійсно працює.
Стосовно мами. Можливо і добре що вона померла за два місяці до початку всього цього звєздєца. Їй було б тяжко прийняти те що з Белорусі (її батьківщини) на нас поперли лапті та полетіли ракети.
---------------------------------------------------------------------
Я бачу що попав в саме логово дятлів (там трошки інше слово повинно бути), тому з метою збереження свого часу та нервової системи краще вилізу з цієї банки. А ви продовжуйте тут спілкуватися між собою, мої маленькі зелені лапті.
P.S. Історики, змінимо минуле на краще!
У боротьбі минулого з сьогоденням, я обираю бік сьогодення, без нього нема майбутнього.
Все це місцями правильно, красиво, справедливо.
Одного не розумію: чому ви вважаєте, що визнавати помилки, каятись (можливо), змінюватись повинні лише виборці Зе?
Виборці По і його послідовні прихильники сьогодні, вони що, визнавати свої помилки не збираються? Чи у них ліцензія на істину по факту голосування?
Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
Рене Декарт
Кандидат в Президенти Зеленський переміг Порошенко на виборах, тому що паплюжив ПП за війну (яку розвязала росія), за армію, за курс до ЄС і до НАТО. І натомість - обіцяв зебілам мир, який він типу порішає з путіним, стоячи перед тим на колінах. Бидло вибрало "мир по рецепту Зеленського" - і - програло. І замість "миру" - Україна отримала справжню криваву війну.
Наш "гарант" Конституції України - три роки ложив на Конституцію великий хер і всіма силами саботував записаний в Конституції напрям руху до НАТО. Бидло мовчало і підтримувало Зеленського.
Наш "лідор" нації - всіма можливими силами ігнорував всі попередженя, рекомендації і розвіддані НАТО про війну. Бидло мовчало і вірило Зеленському, що треба готуватися до шашликів, а не до оборони.
Наш "найгеніальніший" верховнокомандуючий, капітан команди КВН - після початку війни як тільки міг обвинувачував НАТО і всяко старався нас посварити з НАТО. Бидло не тільки мовчало, а навіть підспівувало Зеленському - яке НАТО погане і молилось - "бо_не_втік".
І коли накінець, на 7-му місяці війни, Зеленський підписав заяву на вступ НАТО - бидло в екстазі пищить - наш бубочка херой. Бо написав заяву до НАТО. Хоча на сьогодні ця заява в даній конкретній ситуації вже нічого не рішає. Це могло мати вирішальне значеня 3 роки тому - можливо і не було би цієї війни.
Але бидлу по***..., бидлу треба такий же тупий ідол - на якого можна дрочити до одуріння.
Автор: Віктор Федорончук
Ой, Vozar, хоч ви не розпочинайте. Ви ж не Grinvich, якого, як він сказав, тут довго не було? 3,5 роки дискусій і срача; все заново?
Один пункт: жоден з президентів не був державником. Під час війни це загрожує існуванню країни і може бути критичним.
П'ятий не був винятком. Навіть якби одягав кілька вишиванок одночасно.
Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
Рене Декарт
эффект Даннинга - Крюгера подоспел.я не розумію, від слова зовсім
Я не собираюсь говорить про ошибки Президентов или их избирателей.
Просто для размышления: за пять лет пребывания у власти Петр Алексеевич растерял 69% поддержки или почти 7 млн. голосов. Хуже было только у Виктора Андреевича.
Кстати, к второму сроку Леонид Данилович поддержку нарастил . Это к утверждению, что власть всегда теряет поддержку избирателей.
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks