Тебе саджати.
Можеш ще трохи помріяти про це - я дозволяю. Сподіваюся, розчарування, яке ти потім отримаєш, тебе розірве на шматки.второго президентского срока Зеленского
ППКС
Так він же саме тому й піднімає регулярно келих за здоров'я рашистських прикордонників, ФСБшників та інших вбивць, - він їх ДУЖЕ ЧЕКАЄ.У вас остаётся только одна надежда на руZZкий мир, где такое практикуется ...
Так бур'яніха така і є. Тому й "жарти" такі.
Застрягла там ТИ. Той, хто з нього дійсно ВИЙШОВ, ніколи не проголосує за клоуна, який в той совок ТЯГНЕ!Заборона незалежних ЗМІ, переслідування тих, хто не згоден з владою, кумівство - це найяскравіші ознаки совка! І саме ЦЕ зараз витворяє твоя зелень!
![]()



Ваше бидло-стадо так і не зрозуміло, що Захід на відміну від вас ЗНАЄ, що з себе представляє цей паяц. Після перемоги про нього забудуть скоріше, ніж ви собі уявляєте. Зараз з ним мають справу НЕ тому, що він "найвеличнішийполітиксучасності"(с), а лише тому, що ЗМУШЕНІ це робити, бо саме він, на жаль, є президентом та Верховним Головнокомандуючим воюючої країни.
Bookmarks